Skocz do zawartości

Samice doradzają jak zaintrygować faceta. Zniknąć bez słowa


Rekomendowane odpowiedzi

Ręce opadają. 

 

Cytat

Tak, jest w tym bardzo duzo prawdy. Ale to dziala rowniez w obie strony. To paskudny sposob, aczkolwiek nic tak nie dziala jak zaintrygowanie kogos i urwanie kontaktu bez slowa. Pozniej bardzo ciezko, zeby taka osoba z glowy wyszla, bo nie bylo tzw. "zamkniecia" sprawy. Ego jest nadszarpniete, bo chcac nie chcac, szukamy w sobie winy za to, a nie w drugiej stronie, wiec drazymy by zapelnic ta luke. Czesto po dowiedzeniu sie, ze ta osoba nadal cos do nas czuje, zwyczajnie nam mija ta cala "bolączka".

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=618987 

A Wy, daliście się kiedyś tak wytresować? 

  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa technika manipulacyjna. Polega ona nie na tym, że nie było zamknięcia sprawy i przez to jest ego nadszarpnięte. Ego jest nadszarpnięte dlatego, że nagłe urwanie kontaktu jest wyrazem braku szacunku. Osobie która nagle przestaje się odzywać po prostu nie zależy.

 

Oczywiście, że dałem się złapać. Każdy miał kiedyś naście lat i każdy był debilem.

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są żarty ta tzw "technika znikania" i psychicznego nękania bo potrafi zniszczyć drugiego na zawsze lub dekady. Ludzie, którzy doświadczyli tego za dzieciaka czują się porzuceni, nie kochani, noszą w sobie wstyd, nie istniejącą samoocenę brak pewności siebie i szereg innego syfu.

 

Ona wywołuje ogromny dyskomfort psychiczny i tworzy tzw powiązanie traumatyczne z oprawcą, który nomen omen jest słabeuszem, który ukazuje się nam jako gigant - jest to ulubiona taktyka ukrytych narcyzów i narcyzów ogólnie ale szczególnie ukryci się w tym lubują, to ich ulubiona broń oraz osoby unikające też są w tym świetne.

Generalnie to wywoływanie bólu emocjonalnego, w najgorszym wypadku można nabawić kogoś traumatycznego stresu pourazowego i zmienić wręcz kogoś psychikę na zawsze. Jest to metoda używana przez osoby nie dojrzałe emocjonalne, które często świadomie chcą wywoływać ból i sprawować kontrolę nad drugim. Tej techniki używa się w sektach jako ostracyzmu na przykład, gdy ktoś jest nieposłusznym.

Ta metoda potrafi być dewastująca dla partnera i nikt nie powinien jej używać na nikim. Ktokolwiek używa na was karania ciszą, musi że tak powiem spierdalać z waszego życia na zawsze a jeśli ktoś z was używa takiej metody, to życzę wam bycia nękanym również, bo to nie są żarty. Wiem, że to jedna z ulubionych taktyk kobiet, dlatego kobieta która jej używa na was powinna być odelegowana do jej własnych rodziców na powtórkę z wychowania i krótko mówiąc powinna wypierdalać bez drugiej szansy.

 

Byłem traktowany tym nie raz i szczególnie mnie to bolało, ponieważ odwzorowało to czego doświadczyłem za dzieciaka Powiem więcej, takie traktowanie mnie zniszczyło ale również stworzyło na nowo ale dopiero po dekadach. Jeśli ktoś z waszych bliskich a w szczególności osoba w związku romantycznym używa na was notorycznie ciszy, to dajecie takiej osobie ciszę na wieczność. Nikt nie powinien mieć najmniejszego prawa używać ciszy i metod dawania bólu emocjonalnego i psychicznego po cichaczu by zyskiwać nad drugim kontrolę, bo o to w tym chodzi. 

Ja już przerobiłem ten temat wzdłuż i wszerz i jeśli, kiedykolwiek dostanę tą metodą w twarz i osoba nie odpisze, nie odzwoni, bedzie mnie traktować jakbym nieistniał to ta osoba przestaje dla mnie istnieć na zawsze i jest martwa. Ja się w żadne takie gierki już nie bawię, wiem jak one działają.

 

Dorosłe i dojrzałe jednostki się komunikują i mówią o problemie a nie wstrzymują miłość, przywiązanie, uczucia. Ja sobie ustaliłem już jakiś czas temu, że daję pewną rozsądną ramę czasową gdy ona mija - powodzenia z szukaniem mnie, dla tej konkretnej jednej osoby.

Nigdy ale to nigdy już nie pozwolę na takie traktowanie a wymówki, że osoba w ciągu 5 dni nie miała czasu na odpisanie, oddzwonienie w kwestii, na której mi zależy jest tylko i wyłącznie śmieszne, manipulujące, unikające prawdy i mówiące o tym, że kogoś nie interesujemy nic a nic. Generalnie jak ktoś wam daje traktowanie ciszą, to jest to ktoś wyjątkowo żałosny i naprawdę tracąc taką osobę z waszego życia, nic nie tracicie a zyskujecie. Taka jednostka jest chora po prostu i chce na was przenieść część własnego bólu, szkoda że osoby które doświadczyły za dzieciaka tego wybierają na partnerów osoby, które ponownie im dają podobną formę bólu. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież one to lubią. 

 

We wszystkich Harleqinach masz scenariusz: Alwaro przyszedl, Alwaro odszedł.....ahh Alwaro wrócił....Alwaro zostawił dla innej i po latach spotkałam Alwaro na ulicy i on porzucił dla mnie dawną ukochaną .

 

Emocje, emocje, emocje. 

Edytowane przez RedChurchill
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej być chłodnym i nie angażować się od razu. Starać się tylko tyle ile trzeba i mieć wywalone.

Staram się nie pokładać w kobietach żadnych uczuć, nadziei czy złudzeń, że ta to już na pewno jest inna :D . Traktuje je tak jakby mielibyśmy się już nigdy nie spotkać. Liczy się tu i teraz i miło spędzony czas pośmiać się pożartować.

12 godzin temu, bernevek napisał:

A Wy, daliście się kiedyś tak wytresować? 

Na szczęście nie już znałem prawdę o nich. Tylko lekki nie smak miałem, że można tak kurewsko się zachować i wszystkie znajomości przyjaźnie oraz rodzinę olać i jechać do innego miasta :D albo jedna się mściła bo miała zły humor i tylko raz się umawiała i potem cisza. 

One nie potrzebują żadnych poradników jak się źle zachować samo im to wychodzi :D

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja poprzednia myszka, którą uważałem za "tą jedyną" zrobiła coś podobnego, spotykaliśmy się kilka lat mniej lub bardziej regularnie (dłuższa historia, zasługuje na osobny temat) i w pewnym momencie nieświadomie wysypała się na małym kłamstewku. Wyszedłem z założenia, że nie będę się odzywał, aż sama zechce coś z tym fantem zrobić, no i tak minęło już ponad pół roku ciszy :) Na początku zniszczyło mi to strasznie głowę, ale czas i praca nad samym sobą pozwala zapomnieć o skuteczności metody.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, patzzzky napisał:

Moja poprzednia myszka, którą uważałem za "tą jedyną" zrobiła coś podobnego, spotykaliśmy się kilka lat mniej lub bardziej regularnie (dłuższa historia, zasługuje na osobny temat) i w pewnym momencie nieświadomie wysypała się na małym kłamstewku. Wyszedłem z założenia, że nie będę się odzywał, aż sama zechce coś z tym fantem zrobić, no i tak minęło już ponad pół roku ciszy :) Na początku zniszczyło mi to strasznie głowę, ale czas i praca nad samym sobą pozwala zapomnieć o skuteczności metody.

Mnie ex [która za małego była klepana przez ojca o czym dowiedziałem się po 10 latach znajomości, już po rozwodzie (tak mi się z ukrytym narcyzmem skojarzyło bo była cichą myszką] traktowała ciszami i to zajebiście solidnymi i jakże skutecznie. Drama - brak wyjaśnienia okoliczności sprawy, strigerowanie mnie i brak odzewu - w tym czasie frum do orbitera a ja w odstawke. Tak było w okresie małżeństwa. Oj mocno to przeżyłem, ale Panowie, cytując Mike Tysona - "każdy facet musi przejść przez odrzucenie", a elementem odrzucenia jest właśnie karanie ciszą. Więc Szanowni @SzatanKrieger @patzzzky jesteśmy teraz mocniejsi i lecimy po swoje!

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieprzyjemność być na wizaz jakieś 10 lat temu to co tam wyprawiają kobiety nie jednego mężczyznę może zszokować.

One między sobą wymieniają się doświadczeniami, radami jak manipulować, szantażować, robić testy, trzymać za przysłowiowy ryj 

by mężczyzna chodził jak w zegarku.

Po latach wiedzy i doświadczeń jak działa kobieta, kim jest i czego chce takie przekazy kobiet nie robią najmniejszego wrażenia.

Kobiety mają już takie mechanizmy by sprytem podejść faceta, osiągnąć swój cel.

Zamiast się tym przejmować proponuje uczyć się tego samego od kobiet i stosować na nich wtedy zobaczymy czy dalej im będzie się to podobać.

Dlatego teraz jak kobieta stosuje takie chwyty po prostu nie reaguję i nie karmię jej ego bo największą karą dla kobiety jest ostracyzm społeczny i brak atencji.

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bernevek napisał:

Pozniej bardzo ciezko, zeby taka osoba z glowy wyszla, bo nie bylo tzw. "zamkniecia" sprawy. Ego jest nadszarpniete

Jakby odwrócić sytuację, to nagle byłby kwik zranionych pań, a dajcie spokój, kto je traktuje poważnie :D 

13 godzin temu, bernevek napisał:

A Wy, daliście się kiedyś tak wytresować? 

Nie, ale jak by mi tak lejdi zrobiła, to elo, koniec przejażdzki, next lejdi, trzeba mieć zasady i szacunek do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie może być tak, że już nie ważne nawet czy kobieta ale, że ktoś gra sobie w gierki z waszymi emocjami, czasem, dobrym samopoczuciem itd. Dla mnie to czerwona flaga w jakiejkolwiek relacji, niestety byłem zbyt wyrozumiały - zawsze sobie tłumaczyłem, że ktoś może jest zajętym czy coś ale to tak nie jest. Jeśli kobieta jest Tobą zainteresowna znajdzie czas, jeśli dla kogoś jesteś fajnym kumplem - też znajdzie czas a tym bardziej na odpisanie kilku zdań w smsie, zadzownieniu, spotkaniu się czy jakiej tam formy komunikacji użyjecie.

 

Niestety, jeśli koncepcyjnie nie zrozumiecie tego co staram się tu przekazać, to będziecie musieli pójść moją drogą i kilku innych chłopaków a to jest dalekiego od komfortu.

 

Warto dodać, że są jeszcze osoby, które są trochę nieświadome jak swoim zachowaniem ranią, co nie znaczy że nie mamy im tego zakomunikować (że nas krzywdzą) i uświadomić. Jeśli druga strona nie chce poprawić swojego zachowania względem nas to po prostu trzeba się pożegnać. Niestety właśnie przez takie zachowania nabawiłem się chyba najgorszego typu przywiązania, gdzie właśnie ludzie mi robili takie numery od dzieciństwa.

 

Już na to nie pozwalam i obojętnie kto to jest. Niestety zawsze dawałem taryfy ulgowe dla osób, które mi pomogły czy coś ale to chyba był błąd, bo tacy uważają że ktoś na pewno nie odejdzie i myślą, że można sobie z kogoś robić żarty nie traktując czasu danej osoby poważnie. 

 

Także uważajcie a osoby, które zachęcają do krzywdzenia emocjonalnego to radzę takim cwaniakom uważać, ponieważ nieszczęścia chodzą parami. Jeden z drugim nic nie zrobi a trzeci już niekoniecznie i może poświęcić własne życie by nam uprzykrzyć je (choćby sprawa właściciela forum)

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie oczekiwań to nie będzie zawodu.

Nie oczekujesz od psa że będzie grał na skrzypcach to nie oczekuj od kobiety że będzie wierna i na zawsze twoja.

Wczoraj była, dziś jej nie ma więc ciesz się że znów masz całą furę świętego spokoju.

Myślę że jak facet nie nauczy się i nie polubi być sam dla siebie to niech się za baby nie bierze bo później tylko cierpi a żeby nie cierpieć to się daje manipulować świruskom.

Tylko gdybym ja to wiedział jak miałem 20, 25 lat.....

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jaro670 napisał:

Tylko gdybym ja to wiedział jak miałem 20, 25 lat.....

 

Kolego Szanowny, nie Ty jedyny :(

 

Można mieć nadzieję że Ci, którzy trafiają tutaj z otwartą głową (jak i z problemem do rozwiązania),

poświęcą swój czas na zapoznanie się z rozmaitymi scenariuszami. Następnie, będą działać.

Oby z sukcesem. Aby nie pozwolić sobie na wyrządzenie krzywdy przez obcych.

 

ps. Obserwuję forum od 2016 roku, niektórzy odchodzą, inni przychodzą.

Było, jest i będzie wiele życiorysów zwichrowanych. Życie Panie, życie...

 

Najlepszego dla Nas Wszystkich :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ze 4 lata temu napisalem, na wizazu ze moim typem jest szczupla laska o ciemnych wlosach. Zali, umoralniania (bo wiesz po ciazu to ona bedzie grubo) nie bylo konca. 

Przewijam nizej i cyk, hejt na facetow, ktorych jedynym przewinieniem jest to, ze nie maja 1.8m XD 

I wtedy zrozumialem czym jest Manosfera i czemu femini tak bardzo jej nienawidzi. Za to, ze ma wlasne zdanie i punktuje damska hipokryzję xD 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, balin napisał:

Z jednego z for, pamiętam hardkorowy przykład takiego sposobu zachowania. Kobieta żeby zwrócić na siebie uwagę, wystąpiła o rozwód - mimo, że tego rozwodu nie chciała. 

 

Laska nazywała się David Cameron i tylko chciała poprawić sobie wynik w kampanii wyborczej. No i jak to Anglicy - w efekcie końcowym poszli o jeden most za daleko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.