Skocz do zawartości

Cudowny eksperyment!


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Taboo napisał:

Czy typ który siedzi na BS i pisze jakie to kobiety złe?

 

Kto tak pisze? My nie tolerujemy nienawiści, forum atakują trolle, widzisz - reaguj.

 

14 godzin temu, Taboo napisał:

No to kto rucha te laski? Ktoś kto poświęcił czas na swoją karierę i pomyślał jak może zarabiać dobry pieniądz?

W Polsce mediana zarobków to poniżej trójki do łapy. https://www.money.pl/gospodarka/cala-prawda-o-zarobkach-w-polsce-mediana-prawie-tysiac-zlotych-nizsza-niz-srednia-placa-6483114133198977a.html

 

Sam w tym roku straciłem pracę przez lockdown (zarabiałem więcej niż mediana) i musiałem emigrować.

14 godzin temu, Taboo napisał:

Ktoś kto poświęcił czas na swoje ciało - wygląda atrakcyjnie i dobrze się ubiera

Hehe faktycznie, jak można było się urodzić niskim i brzydkim? Ciuchy? Tak, dopełniają całość, mogą dodać punktów na starcie. Ale Merlin Monroe była ubrana w worek po ziemniakach, aby udowodnić że nie szata zdobi człowieka.

14 godzin temu, Taboo napisał:

Ktoś kto poświęcił czas na swoje pasje (np 15 lat grania na gitarze i gra koncerty

Zazdroszczę. Jakąś dekadę temu zarabiałem 1300 do łapy, dojeżdżając do roboty robiłem 50km dziennie, 5 stów paliwo, 4 stówy żarcie (stówa na tydzień, łooo bogactwo), siłownia 130 i ile mi zostawało? 

Tamte czasy minęły, i paradoksalnie tak - masz rację. To oczywiste że gwiazdy mają powodzenie z kilku powodów, ale takich ludzi jest parę procent w społeczeństwie. Potrzebne są pieniądze, czas, ciężka praca i trochę talentu, a przypominam że żyjemy w państwie, które w ciągu ostatnich stu lat miało 3 wojny w tym 2 światowe, różne powstawania oraz niewolę sowiecką, zakończoną zniszczeniem gospodarki, hiperinflacją i ogromnym bezrobociem. Kto miał zostać grajkiem i jak? Parę procent ludzi. W moim subiektywnym odczuciu, mniej więcej od dekady żyliśmy jakoś stabilnie. 

 

Czy osiągnąłem swoją pracą podobny statut? To dla mnie chore, że trzeba być gwiazdą albo UJ wie kim, aby umówić się z kobietą.

Nie, nie uważam że coś należy się za nic. Ale mam wysportowane ciało, pracę, auto, motocykl, mam jakieś rozeznanie o świecie i o historii, polityce itd, czytam książki, nie jesteśm zapuszczony, śmierdzący czy odpychający, a mimo to za mało się staram, ze śmiechu chyba pęknę.

 

14 godzin temu, Taboo napisał:

Kobieta nie jest potrzebna do szczęścia i nie powinno się takich rzeczy robić pod kobiety.

Zgadzam się w pełni. Kobieta dziś jest jutro nie ma. Przyjaźnie się zmieniają lub rozpadają, rodzice kiedyś umrą, rodzina często zawodzi, albo mentalnie poza paroma genami nic z nią nie łączy. Ekologiczny egizom*, polecam. 

11 godzin temu, Taboo napisał:

Nick Vujicic - kojarzysz gościa? Typ bez rąk i nóg. A nawet sobie coś tam poruchał.

No i co poruchał to jego. Ja nie twierdzę że się "nie da", ale... Pewien fizyk mówił, iż szaleństwem jest robić wciąż to samo, oczekując innych rezultatów. 

 

Pokaż nam że można, daj przykład. Umów się z jedną dziewczyną na tydzień poznaną na portalu randkowym.

11 godzin temu, Taboo napisał:

Myślisz że brzydkie laski mają lepiej? Nie,

Hehehe ktoś zrobił kobiecie lekko świński ryj, a ona i tak dostawała masę wiadomości! Normalnie strach być brzydką. Dobra, nie mam czasu tłumaczyć, chodzi mi i Bratu parę oczek wyżej, o 

W dniu 4.11.2021 o 21:21, Wolverine1993 napisał:

nie ma najmniejszego sensu przebijać się przez takie hordy

jeśli nie jesteś modelem. 

 

Zważ też na to, że każdy był wychowywany inaczej i miał wpajane inne wartości. 

 

*Egoizm nie "po trupach do celu", ale "żyj dla siebie kochaj siebie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tornado napisał:

Pierdolneeełeś BRACHU!

....to jakbyś chciał chłopaków posłać pod Stalingrad zimą w letnich mundurach.

 

Przynajmniej świata trochę zobaczą.

A Ty co, chciałbyś żyć wiecznie? 😆

"Lepiej spłonąć..."

 

Nikogo nie wysyłam, chłopaki mają swój rozum a ja za nikogo życia nie przeżyję. Szkoda tylko czasem patrzeć jak się niektórzy brandzlują swoją wyimaginowaną bezradnością. 

 

 

5 godzin temu, Tornado napisał:

ZAPSZECZYSZ, że każda armia 'łupie' podczas bitew?....pozyskują NOWE KARTY.

 

Powiem Ci tak. Mam 1.70 wzrostu i ...mam to w dupie.

Gdybym sobie ujebał w głowie że mnie to ogranicza, że kobiety tylko z wyższymi, najlepiej 1.80, pewnie nigdy nie spotykałbym się z wyższymi ode mnie lub o równym wzroście. A było kilka takich kobiet. 

 

To tylko jeden przykład. 

Tej karty nie ukradnę, nie urosnę. Mogłem rozwinąć inne z dostępnej puli i tak zrobiłem, dlatego te kobiety chciały mojego towarzystwa. 

 

Panowie, wbijcie sobie do głowy to co napisał w tym temacie @Kespert i przestańcie wreszcie biadolić.

 

Sami siebie kastrujecie, przykro się na to patrzy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że takie doświadczenie przeprowadziłeś.

Przekonałeś się na własne oczy ile kobieta ma atencji, zainteresowania, że może wybierać i wybrzydzać dowoli.

Dlatego nie dziw, że kobiety mają coraz bardziej absurdalne wymagania bo mogą a jak nie ty to będzie inny na pstryknięcie palców.

 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NoHope napisał:

To jest naturalne. Pokolenia powojenne prawie na całym świecie to były pokolenia wyżu demograficznego, ludzie mieli po 2-5 dzieci i populacja szybko się zregenerowała. NATURALNIE rodzi się więcej chłopców niż kobiet ponieważ przez większość ewolucyjnego życia naszego gatunku faceci ginęli z rąk innych chłopów albo umierali w wyniku podejmowania się ryzykownych aktywności. Teraz przez rozwój medycyny i technologii mamy przejebane bo faceci nie umierają a w niektórych krajach jak chiny przez politykę jednego dziecka męskie potomstwo było wręcz faworyzowane, podobnie w indiach.

 

Już na tym etapie niestety powinnismy stosować eugenike i usuwać część męskich płodów inaczej raczej czeka nas wojna czy to światowa czy domowa z powodu braku cipki bo wszystko się kręciło i kręci w okół niej tak naprawdę.

 

To że imigranci do głównie chłopy to nie przypadek, praktycznie na całym świecie brakuje kobiet, chyba oprócz afryki ale nie jestem pewien. Ale incel przegryw z bliskiego wschodu by zaruchać musiał uciekać do europy gdzie takie polki dawały im cipsko na easy modzie. To samo hindusi i tak dalej. Wpuszczanie imigrantów facetów to jest czysta katastrofa ale jak brakuje rąk do pracy w umierającej europie to kto będzie zapierdalał na armię hedonistycznych emerytów? I mamy mat.

 

Z resztą stare społeczeństwo to też efekt rozwoju technologii oraz medycyny w naturalnych warunkach obecna sytuacja jest w sumie niemożliwa. 

 

Dlatego dla normalnego faceta z Polski często jedyną i najlepszą opcją jest wyjazd do jakiegoś egzotycznego kraju, gdzie będzie robił za Mokebe, z tym że białego, egzotycznego i dodatkowo z wyższym statusem społecznym i będzie jak w tym starym czeskim filmie, a właściwie to jeszcze lepiej.

 

Dajecie taki rady, staraj się bardziej. A skąd wiesz ile ktoś się starał w życiu, może przez lata, może ma niezłą pracę, zna języki obce, chodził na różne kursy, do klubów, siedział w necie, podchodził w dzień, szukał rozwiązań i próbował itp. I przez lata odbija się od ściany. A przyjedzie jakiś uchodźca w dziurawych butach, który przez miesiąc się do Polski przedzierał i będzie bzykał jak książę. Powiesz dalej temu Kowalskiemu, żeby "się bardziej starał"?  Wystarczy wejść na czat i zalogować się pod nickiem kobiecym, posiedzieć nawet dziesięć minut i policzyć ilu facetów się zgłosi. I to samo zrobić pod nickiem męskim, gdzie prawdopodobnie będzie 0 wiadomości od kobiet. Jak ktoś tego nie kuma, to nie widzi, co się na świecie dzieje. Gra w Polsce jest dla nas skrajnie niekorzystna. Oczywiście Polacy sami psują kobiety strasznie, ale to widać też jest jakieś prawo natury. Tak jak napisałeś, dawno nie było wojny, ale w sumie nie płaczę z tego powodu. Tak jak na wstępie napisałem, szansą jest emigracja na inny kontynent, ale mało kto się na to zdecyduje, bo jest wiele przeszkód, tutaj mamy rodzinę, a życie w Polsce jest w sumie całkiem ok. Ewentualnie zostaje praca nad swoją karierą, finansami i zdobycie statusu "gwiazdy". 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Bardzo dobrze, że takie doświadczenie przeprowadziłeś.

Przekonałeś się na własne oczy ile kobieta ma atencji, zainteresowania, że może wybierać i wybrzydzać dowoli.

Dlatego nie dziw, że kobiety mają coraz bardziej absurdalne wymagania bo mogą a jak nie ty to będzie inny na pstryknięcie palców.

 

 

 

Ale ile tych kobiet realnie jest na tinderze? Ja jak tam trochę tam pobylem ze swoim realnym kontem to po 4 dniach już mi wyświetlało laski z bardzo daleka, a mieszkam w mieście 300 tys, to samo randki fb i badoo. Co chwila te same mordy się powtarzały, także wcale ich tam tak dużo nie ma i to jest mit powielanyny tutaj, że prawie każda panna ma konto na portalu randkowym.

Facetów obstawiam że jest tam przynajmniej że 3x więcej, więc to też ma wpływ na to że mają taką atencję.

 

Ilu facetów spośród tych 600 by miało odwagę zagadać w realu? 6? 60? 

 

Bardziej skłaniam się przy tej mniejszej cyfrze 😆 Na tinderze każdy jest odważny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maroon napisał:

Hej blondyna, kto cię dyma? 🤔

No chyba ludzie się jakoś poznają w realu i mimo wszystko o wiele częściej niż przez neta xd 

 

Ja wiem że dla większości facetów z bs to brzmi jak abstrakcja, bo w głowie mają tylko to że są z góry skazani na porażke bo nie mają szerokiej szczęki, 190 wzrostu, kutasa 25 cm, nie mają milionów na koncie ani nie są lekarzami.

Edytowane przez Wolverine1993
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Wolverine1993 said:

No chyba ludzie się jakoś poznają w realu i mimo wszystko o wiele częściej niż przez neta xd 

Żarcik taki. Trzeba posłuchać jakie "openery" Sebiksy potrafią mieć. 

 

Net został strasznie wyidealizowany jako "najlepsza" forma poznawania. Bo niby towar wyłożony na ladę, z opisem, wystarczy się zdecydować i już. 

 

Kiedyś w początkach tych wszystkich sojsziali, to może i tak było, nawet parę lasek na ons przez seks czaty wyrwałem w swoim czasie. 

 

Jednakże komunikacja fejs to fejs jest najsprawniejszą i NAJSZYBSZĄ metodą. Oko i ucho cię nie oszuka. 

 

Jeżeli natomiast ktoś nieumi, no to się trzeba nauczyć, wyjść na powietrze, zagadać "ooo, jaki śliczny piesek, majątek pewnie zjada w wątróbce", etc. 

 

Przy czym zgodzę się, że ogólnie w dzisiejszych czasach jest ciężkawo. Dużo Julek wyżej sra niż dupę ma. 

 

Ale, kto nie próbuje, ten szampana nie pije (z likierem jagodowym koniecznie). 

 

Prosit! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Żarcik taki. Trzeba posłuchać jakie "openery" Sebiksy potrafią mieć. 

 

Net został strasznie wyidealizowany jako "najlepsza" forma poznawania. Bo niby towar wyłożony na ladę, z opisem, wystarczy się zdecydować i już. 

 

Kiedyś w początkach tych wszystkich sojsziali, to może i tak było, nawet parę lasek na ons przez seks czaty wyrwałem w swoim czasie. 

 

Jednakże komunikacja fejs to fejs jest najsprawniejszą i NAJSZYBSZĄ metodą. Oko i ucho cię nie oszuka. 

 

Jeżeli natomiast ktoś nieumi, no to się trzeba nauczyć, wyjść na powietrze, zagadać "ooo, jaki śliczny piesek, majątek pewnie zjada w wątróbce", etc. 

 

Przy czym zgodzę się, że ogólnie w dzisiejszych czasach jest ciężkawo. Dużo Julek wyżej sra niż dupę ma. 

 

Ale, kto nie próbuje, ten szampana nie pije (z likierem jagodowym koniecznie). 

 

Prosit! 

Trzeba po prostu wiedzieć do kogo uderzać, ja jak widzę że panna ma minę srającego kota albo jest tylko wpatrzona w telefon to nawet nie próbuje.

Co innego jak się uśmiecha, patrzy zalotnie, a podczas rozmowy wykazuję inicjatywę.

 

Wracając do tematu to nie wiem jakim cudem udało mi się spotkać z tyloma paniami z internetu. Pierwszy raz pamiętam poszedłem na spotkanie z 7 lat temu i tak z przerwami (dwu i pół letni związek, później z dwa lata po rozstaniu praktycznie 0 spotkań. Do dziś szacuje że było ich z 50, oczywiście 90% z nich kończyło się ja jedynym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 Realnych kont na takich portalach faktycznie jest niewiele reszta to fikcyjne konta założone przez admina by przyciągać mężczyzn. Nawet najprzystojniejsi mężczyźni mają mało dopasowań czy zainteresowania niż brzydkie kobiety przypadek? 

Co do odwagi mężczyzn gdyby kobiety nie miały takich absurdalnych wymagań i traktowały mężczyzn z szacunkiem te 600 chłopaków nie miało by problemu z zagadywaniem w realu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na szalony pomysł, co by było jakbym zrobił zlot spermiarzy (powiedzmy uzbierać z 10) w jednym miejscu o tej samej godzinie, kazał im się ubrać w jakiś charakterystyczny sposób i sobie z oddali bym to obserwował na żywo oczywiście kasując konto w momencie spotkania

 

Oo wiem kazałbym każdemu przyjść z ogromnym bukietem kwiatów, ale by były jaja tylko boje się trochę konsekwencji że zaraz by ktoś się wkurzył i zgłosił to na policję. 

Ale z drugiej strony może chociaż kilku by zmądrzało 

 😂🤣

Edytowane przez Wolverine1993
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Wpadłem na szalony pomysł

Idiotyczny pomysł :)

Zresztą dużo takich było przed Tobą...

4 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Ale z drugiej strony może chociaż kilku by zmądrzało

Nie, zajmij się sobą, świata nie zmienisz. Coockoldow tym bardziej - myślisz że po takiej akcji zmądrzeje?

Odpowiem ci z góry- NIE.

 

Pzdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Wpadłem na szalony pomysł, co by było jakbym zrobił zlot spermiarzy (powiedzmy uzbierać z 10) w jednym miejscu o tej samej godzinie, kazał im się ubrać w jakiś charakterystyczny sposób i sobie z oddali bym to obserwował na żywo oczywiście kasując konto w momencie spotkania 😂🤣

 

Wiesz, że jest to prawdopodobne do wykonania. 🙄😳

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Wolverine1993 Realnych kont na takich portalach faktycznie jest niewiele reszta to fikcyjne konta założone przez admina by przyciągać mężczyzn. Nawet najprzystojniejsi mężczyźni mają mało dopasowań czy zainteresowania niż brzydkie kobiety przypadek? 

Co do odwagi mężczyzn gdyby kobiety nie miały takich absurdalnych wymagań i traktowały mężczyzn z szacunkiem te 600 chłopaków nie miało by problemu z zagadywaniem w realu. 

 

Taa jasne, wszystko zwalać na wymagania kobiet... po prostu większość nie ma jaj żeby zagadać w realu i tyle, czy kobiety mają wymalowane na twarzy "nie podchodź bo mam ogromne wymagania jak księżniczka ? "

5 minut temu, Maninblack napisał:

Idiotyczny pomysł :)

Zresztą dużo takich było przed Tobą...

Nie, zajmij się sobą, świata nie zmienisz. Coockoldow tym bardziej - myślisz że po takiej akcji zmądrzeje?

Odpowiem ci z góry- NIE.

 

Pzdr.

To może dam spokój stulejarzom i chociaż spróbuje zrobić zlot chadow, wyselekcjonuje najprzystojniejszych i niech trochę przynajmniej pomarznal 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Wolverine1993 said:

Trzeba po prostu wiedzieć do kogo uderzać, 

Ale to jest oczywista oczywistość. Dlatego mnie bawią te wszystkie pua i rady żeby przerabiać wszystko jak leci. 

 

Lew starannie wybiera swoje ofiary. 😁

 

Kiedyś w Sopot z kumplem - kumpel łysy, przypakowany, zarost, złe spojrzenie, taki bad boy z wyglądu - zagadał do jakichś małolat i usłyszał "Co ty od nas chcesz sierściuchu?". Totalnie go to skonfudowało. 😁 Potem poszliśmy do Mandarynki i tam bez trudu obczaiłem dwie samotne blondyneczki, z którymi potem udaliśmy się na hotel. 😁

 

Aczkolwiek kluby to najgorsze miejsce według mnie, bo zawsze się znajdą jakieś pedały, co zazdroszczą i próbują "odbijać" - alko sprzyja rycerskości. Czasem może być nieciekawie - znajomemu tak szczękę połamali. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 Jak mają mieć jaja jak zostali wychowani przez kobiety bez męskiego wzorca?

Więc znajdują inne rozwiązania. 

Nie każdy też jest przystojniakiem by mieć łatwość w poznawaniu kobiet.

Dlatego warto to zrozumieć a nie mieć pretensje do takich mężczyzn. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność zagadywania na ulicy/w miejscach publicznych zależy od twojej atrakcyjności. Do jednego laski będą się uśmiechać i będą mu dawać znaki i on będzie twierdził, że nie ma przecież problemu wystarczy tylko zagadywać, innego będą traktować wrogo albo neutralnie wtedy wiadomo.

 

Podobnie mają kobiety. Do ładnych faceci zagadują na ulicy, praktycznie wszędzie te brzydsze są olewane. Skąd wiem? Bo umawiam się z tymi brzydszymi i one potrafią się z tego powodu żalić to znaczy, że nikt do nich nie zagaduje xD Kiedyś byłem u fryzjera a tam wiadomo babskie rozmówki i laska też się żaliła, że dawała sygnały ale do niej nie zagadywali, niestety jej twarzy nie widziałem ale strzelam, że jest brzydka a dawała sygnały przystojnym gościom xD

 

Stąd te rozmowy są tak trudne i abstrakcyjne; tak naprawdę żeby komuś pomóc to trzeba by było z nim iść na miasto, do klubów, na imprezy i popatrzeć jak typek się zachowuje i jak zachowują się kobiety w stosunku do niego. Rzucanie ogólnych rad typu trzeba robić x albo y raczej nie pomoże.

 

A tak ogólnie zagadywanie w pubach/klubach jest raczej trudne bo musisz tak naprawdę uwieźć grupę lasek a nie jedną, jak uwiedziesz jedną to jej koleżanka ją odciągnie. Dużo kobiet lubi się też bawić facetami, daje im fałszywe IOI a później nara. Powiem szczerze, że im więcej chodzę do klubów tym widzę mniejszy sens w podrywie tam.

 

Jak ktoś jest brzydki to moim zdaniem zagadywanie ani tindery nie mają sensu, zostają dwie opcje albo płacisz za seks albo szukasz w swoim social circle. Tylko o social circle z dużą ilością wolnych lasek raczej ciężko, ale innego wyjścia ja nie widzę. Żeby sprzedać swój charakter potrzeba czasu, na ulicy/w klubach/tinderze nie ma na to szans.

 

Wczoraj byłem w klubie, sam. I w sumie chyba dostawałem IOI od dwóch dziewczyn obie określiłbym jako 3-4/10 (sam się oceniam na 5/10). Dużo od tindera to się nie różni ba na tinderze poznałem laskę które była slooksmatchowana ze mną czyli była te 5-6/10.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kiedyś sobie sprawdziłem jak ładne dziewczyny mają redpillowcy którzy często siebie obwieszczają samcami alfa. No cóż laski były na ich poziomie albo brzydsze. Wyniki porównywalne z tym co osiąga zbluepillowany normik.

 

Moim zdaniem 70% sukcesu to wygląd a reszta to osobowość, status i kasa.

 

Raz byłem na randce z dziewczyną która mnie oszukała co do swojego wyglądu, na zdjęciach 6-7/10 w realu 3/10. Gadała, starała się, śmiała dużo a ja nic nie musiałem robić, gdybym chciał to bzyknąłbym ją bez problemu mając charakter ameby w sumie. Pomyślałem sobie, że pewnie to samo myślą laski gdy jacyś brzydale albo przeciętniacy pajacują przed nimi xD To samo w klubie czasami widzę jak laski 30+ się we mnie wtulają albo raz jedna mnie zmyrała po klacie. Ale to starsze babki i dałbym im max 4/10.

 

Jak ktoś jest przystojny 8/10 i się umawia z 6/10 to praktycznie nic nie musi robić. Wygląd jest podstawowym wyznacznikiem twoich możliwości, reszta to wisienka na torcie. Gra powinna być dostosowana pod twój wygląd i temperament. Jeśli jesteś brzydkim introwertykiem to lepiej szukać kobiety geeka niż się wpierdalać w tindery czy klubowe środowisko. Narobisz sobie tylko smaka bo nie oszukujmy się niektóre kobiety w klubach są piękne i wyjdziesz z myślami samobójczymi. Właśnie w klubach zdałem sobie sprawę, że ja naprawdę pięknych kobiet (za darmo) nigdy nie liznę.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Wpadłem na szalony pomysł, co by było jakbym zrobił zlot spermiarzy (powiedzmy uzbierać z 10) w jednym miejscu o tej samej godzinie, kazał im się ubrać w jakiś charakterystyczny sposób i sobie z oddali bym to obserwował na żywo oczywiście kasując konto w momencie spotkania

Ale to już było i nie wróci więcej. lalalalala

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 13/15 facetów przed 30 którzy byli ze mną na kawalerskim którzy są żonaci albo w stałych związkach to super przystojniacy bo inaczej się nie da mieć kobiety ? No cóż ja tam nie widziałem ani jednego 🤣

4 minuty temu, BumTrarara napisał:

Ale to już było i nie wróci więcej. lalalalala

 

 

Piękny widok 😉 Jednak wolę się nie bawić w takie eksperymenty bo myślę że mógłby być z tego niezły przypał, chyba że byłbym serio atrakcyjną panna to 0 konsekwencji b😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Czyli 13/15 facetów przed 30 którzy byli ze mną na kawalerskim którzy są żonaci albo w stałych związkach to super przystojniacy bo inaczej się nie da mieć kobiety ?

A zwróciłeś uwagę na jakość tych związków? Dużo o tym gadamy, ale dlaczego faceci dają się poniżać w związkach a kobiety rządzą jak gestapo?

 

Jak to jest jest, że kobieta z jednym typem bzyka się na pierwszej randce, jest dla niego uległa, pozwala sobie wszystko wkładać w każdy otwór a z innym typem czeka pół roku na seks i tylko na misjonarza raz na miesiąc?

 

Kobiety wiedzą, że atrakcyjnego faceta ciężko zatrzymać więc te bardziej wyrachowane są w zwiazkach z brzydkimi/przeciętnymi gościami i mają pełną władzę nad związkiem bo wiedzą, że ten typ ich nie zdradzi, nie odejdzie do koleżanki.

 

Zdrowy związek jest wtedy gdy kobieta boi się i wierzy, że możesz ją zdradzić wtedy pojawia się ten słynny szacunek xD 

 

Ostatnio byłem w kinie na filmie ostatni pojedynek i w sumie to ciekawy przypadek. Typek był z laską i nie mogli mieć dzieci, chadlite zgwałcił ją pod nieobecność mężusia i paniusia zaciążyła. Na rozprawie w sprawie gwałtu pytali się jej czy zaznawała z mężem "małej śmierci" czytaj orgazmu bo to pomaga przy robieniu dzieci a ona, że tak (kłamała). Atrakcyjność ma naprawdę wpływ na płodność, pochwa kobiety gdy ta jest podniecona mocno wsysa spermę wręcz. Część sytuacji, że laska nie może zajść w ciąże to właśnie efekt braku pociągu do faceta. Oficjalnie to było dziecko mężusia, nieoficjalnie na 99% typa który ją zgwałcił xD

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Trzeba po prostu wiedzieć do kogo uderzać, ja jak widzę że panna ma minę srającego kota albo jest tylko wpatrzona w telefon to nawet nie próbuje.

Co innego jak się uśmiecha, patrzy zalotnie, a podczas rozmowy wykazuję inicjatywę.

Co za bulshitt bez przeproszenia ze tak powiem. Czyli mam rozumiec ze masz pierdolony skaner w oku i kulę wrozbity, automatycznie odczytujaca intencje,charakter, nastawienie osoby po mimice w jednej sytuacji😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa. 400 PLN. Z laska pod prysznicem i sauna. 800 PLN z dwiema. Znowu Wawa. Sauna. Strefa beztekstylna. Gołe. Młode laski ze starymi dziadami. Z miłości? Nie. Dla kasy. Wtedy przestałem wierzyć w tę uczuciowe pierdololo. Liczy się tylko hajs. Masz go. To i masz laske. Jak w czwartym odcinku Blok ekipy. Zamiast dać Wojtasowi wolała robić za tanią kurew nad Telepizzą. Dlaczego? Bo miała z tego hajs. Na czwartym roku mieszkałem w akademiku z gościem co prowadził punkt drukowania. Laski były gotowe pokazać cycki żeby dostać za darmo. Takie cnotliwe. Dla biedaków. Więc zarabiać PLN i nie marudzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, gman98 said:

 

Wiesz, że jest to prawdopodobne do wykonania. 🙄😳

To było wykonane.

W USA lala umówiła się chyba z tysiącem facetów jednocześnie na tę samą godzinę.

Gdy przyszli przetresowała ich jak pieski.

Selekcja wstępna:

1. Ci co popierają Trumpa - raus!!!

2. Poniżej 180 cm - raus!!!

3. Bez wyższego wykształcenia - raus!!!

4. Zbyt puszyści - raus!!!

 

Zostało około stu.

Robili pompki, biegali, popisywali się.

Robili wszystko co powiedziała, każdy chciał udowodnić że jest lepszy niż pozostałych 99.

Jest to gdzieś opisane.

Nawet nie wiem jak skomentować.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.