Skocz do zawartości

Świat się pomylił


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dział i czy już tego nie było. Przed chwilą na yt wyświetliło mi film o Trynkiewiczu. Gościu wział slub z kobietą przed 40, która ma już dziecko i planuje mieć z nim kolejne. Czy wg was to ten "czar bed boja" czy poprostu baba jest chora psychicznie. Bo dla mnie to brak słów:/

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam, gdy u niego jestem, a Mariusz całuje mnie w czółko. On jest teraz takim grubaskiem, więc ma trochę niezdarne ruchy, które mnie rozczulają. Dużo mnie przytula, gładzi po włosach. Mówi, że jestem jego aniołem, cudem i nigdy nie myślał, że spotka go takie szczęście. W listach rysuje dla mnie pocałunki, pisze bajki o Kubusiu i Zosi, które tak naprawdę pokazują nasz związek. Niedawno Kubuś się objadł i bolał go brzuch. To było wtedy, gdy zawiozłam Mariuszowi jego ulubiony serniczek. Nigdy nie byłam przez nikogo tak kochana. Zanim poznałam Mariusza, miałam pustkę w duszy, której nic nie potrafiło zapełnić. Teraz jestem bezpieczna XDDDD

 

Żona Mariusza Trynkiewicza chce, by mąż wyszedł na wolność | Popularne

 

 

  • Haha 9
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Januszek852 said:

Hybristofilia zapewne.

Na 100%.

W Stanach był nawet specjalny portal randkowy (oficjalnie: korespondencyjny) dla skazańców, dzięki którym osoby z takimi zaburzeniami mogły sobie przygruchać takiego typka albo typiarę.

Dosyć obrzydliwe zaburzenie, zwykle skorelowane z dosyć poważnymi problemami w innych sferach psychiki.

Ale taka nekrofilia albo koprofilia też są obrzydliwe. Nie wszystko co wiąże się z seksem jest seksowne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tmr napisał:

Można gdzieś przeczytać bajke o Zosi i Kubusiu, którego bolał brzuszek po serniczku?

 

Daj z trzy lata niech ktoś się jorgnie, że na jego biografii można zarobić albo zrobić nową wersję greja z trynkim w roli głównej, żeby myszki pobiegły mokre do księgarń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

Daj z trzy lata niech ktoś się jorgnie, że na jego biografii można zarobić albo zrobić nową wersję greja z trynkim w roli głównej, żeby myszki pobiegły mokre do księgarń.

Mam nadzieję, że nie. 

Jego czyn nie postawił go, delikatnie rzecz ujmując, na szczycie w hierarchii. Więc malolactwo nie będzie się nim fascynować. 

Kasy nie ma więc opcja "na Greja" odpada.

Oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dzisiaj wiele środowisk ideologicznych (tak to ujmę) twierdzi, że ewolucja w postaci człowieka popełniła duży błąd. Miliardy lat rozwoju organizmów, a powstał człowiek z maksymalnym czasem życia około 70 lat, z coraz bardziej pogarszającymi się warunkami fizycznymi oraz psychicznymi. Miliony chorób, w tym wiele nieodkrytych. Każdy na coś choruje, genetyczna porażka. Organizm nieprzystosowany do warunków środowiskowych. Musimy chodzić w ubraniach, sztucznie się ochraniać przed środowiskiem, w którym żyjemy, a to zaledwie skrót. Człowiek zabija człowieka od początku istnienia i robi potworności. To, o czym napisałeś to tylko jeden z nieudanych ewolucyjnych wątków, niestety widoczny w większej skali i szkodzący najbardziej ludziom naiwnym, którzy myślą, że człowiek jest czymś więcej niż tylko zwierzęciem. Świadomość na pewnym poziomie to bardziej przekleństwo niż dar niestety w odniesieniu do wielkiego świata i wielkiej różnorodności.

 

Można zestawić na niskim poziomie Trynkiewicz morderca dzieci ma kobietę, rucha, a ja nie mam, w jaki sposób to o mnie świadczy. Ergo, wolałbym być Trynkiewiczem niż sobą. Zerowe poczucie własnej wartości i własne demony atakują. Nieprzystosowanie do brutalnej rzeczywistości. Brak czegoś to nie jest wada. Tylko subiektywna tragedia świadomej, ewolucyjnie skrzywdzonej jednostki stworzonej na idei wiecznego niedoboru.

 

Dobrze dojebałem? xD

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę ma już napisaną kobieta, która robiła jego obserwacje (nie pamiętam nazwiska ani czy to psychiatra czy psycholog).

 

Podobno otworzył się przed nią pod warunkiem, że nie opublikuje za jego życia i jego rodziców. W wywiadzie twierdziła, że dalej jest niebezpieczny, co stwierdza po jego twórczości (Trynkiewicz maluje i miał wystawę). Powiedziała, że reszta w książce.

Niezłe zagranie. Może jej rzeczywiście coś powiedział, a może napisze co jej ślina język przyniesie, a zainteresowany już nie zaprotestuje.

 

Lew Starowicz mówił, że jest przekonany, że żaden seryjny morderca nigdy się przed nim nie otworzył (co zdarzało się w przypadku gwałcicieli, pedofilii czy innych przestępców, których badał) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

czy poprostu baba jest chora psychicznie

 

Cytat

Chciałaby wziąć z nim ślub kościelny i udać się w podróż poślubną do lasu, gdzie zamordował chłopców.

Wystarczy połączyć kropki.

 

Cytat

pisze bajki o Kubusiu i Zosi

Ciekawe czy Kubuś i Zosia kończą z nożem w plecach na końcu tej bajki : (

 

Cytat

"Bedę w piekle i co? Tu jest tak dużo lepiej?"

Jeśli nie ma tam p0lek...

 

To może i jest dużo ...

 

A nie... no bo jeśli nie ma tam p0lek, to musi być raj, a nie piekło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Czy wg was to ten "czar bed boja" czy poprostu baba jest chora psychicznie. Bo dla mnie to brak słów:/

 

Przecież to jedno i to samo :)

 

1 godzinę temu, mac napisał:

Dobrze dojebałem? xD

Ale że niby kosmici nas "ulepszyli"? :D

 

 

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Uwielbiam, gdy u niego jestem, a Mariusz całuje mnie w czółko. On jest teraz takim grubaskiem, więc ma trochę niezdarne ruchy, które mnie rozczulają.

Dobra, nie ważne...

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Ja chyba jednak do tego Paragwaju pojadę. Jeszcze ze dwie takie historie. 

Ostatnio mi to samo chodzi po głowie, jeszcze niech trochę to kurestwo pisowskie śrubę dokręci. 

3 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Czy wg was to ten "czar bed boja" czy poprostu baba jest chora psychicznie.

Brevik i inni jemu podobni mają setki fanek, wg mnie to nawet zbyt mocne na gadzi mózg choć w sumie na tym się opiera, na wypaczonym obrazie męskości. Siła, bezwzględność i te sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Mariusz całuje mnie w czółko. On jest teraz takim grubaskiem, więc ma trochę niezdarne ruchy, które mnie rozczulają. Dużo mnie przytula, gładzi po włosach. Mówi, że jestem jego aniołem, cudem i nigdy nie myślał, że spotka go takie szczęście. W listach rysuje dla mnie pocałunki, pisze bajki o Kubusiu i Zosi,

 

 

 

Przecież ta cywilizacja musi pier***ąć i to z hukiem!!! 😲

 

@Król Jarosław I Nie wiem czemu, ale jak czytałem wklejony przez Ciebie cytat, to czułem, jakbym widział moja pewną ciotkę. Ciekawy portret psychologiczny - połączenie ultrakatolki i mizoandryczki.🤣 W jej wizji świata dziewczynki / kobiety są: roztropne, szlachetne, inteligentne, rozsądne i opanowane a mężczyźni to kwintesencja konfliktów, problemów i patologii...🙄 Pamiętam , też jak opowiadała jaki spokój ducha i szczęście odczuwa, gdy zakonnik jakiś powiedział jej, że wujek(jej mąż) na pewno jest w niebie. Typ, którego spotkała przypadkowo 5 minut wcześniej... :) :) 

 

Do tego temat sprzed 2 tyg. chyba o jakiejś tiktokerce/ instagramerce, która za 1k $ sprzedawała swoje pierdy w słoiku i nie narzekała na brak kupców.🙄

 

 

Edytowane przez Kiroviets
błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Przed chwilą na yt wyświetliło mi film o Trynkiewiczu. Gościu wział slub z kobietą przed 40, która ma już dziecko i planuje mieć z nim kolejne.

Bedzie kobita miala silne emocje zastanawiajac sie codziennie czy jego demon spi snem slodkim . A tak na powaznie skoro juz byl zyebem na wolnosci to jakie jeszcze wieksze spustoszenie zrobila mu resocjalizacja .Az strach sie bac .

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Ace of Spades said:

Ewolucja - dobór naturalny to by-zy-du-ra, gdyby to faktycznie działało  to po tych wszystkich milionach lat ewolucji powinniśmy być doskonali - a tu lipa :)

Człowiek nie ma milionów. Ze 100 tys. może. 

 

Przy czym u większości organizmów wyzszych obdarzonych inteligencją na porządku dziennym są patologie. Perwery delfiny, małpy handlujące banany za seks, a na topce najbardziej wynaturzony człowiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.