Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SamiecGamma napisał:

 Chodzi mi o to, że jesteś osobą z daddy issues, dlatego ciągnie cię do starszych samców. To jest Red Pillowa klasyka. Schemat, który się idealnie sprawdza za każdym razem.

Czy daddy issues= hipergamia? Jeśli tak to każda kobieta ma mniejsze lub większe objawy.

 

20latek natural nie ma szans z 30latkiem naturalem. Zakładam podobną genetykę. 

 

Promocja zagadnienia daddy issues razem z promocją łączenia się młodych mężczyzn z starszymi kobietami. To tęczowa manipulacja.

Spójrz na to z tej perspektywy, chociaż w ramach eksperymentu.

 

Dread game działa. Ale nie w takim zakresie jak próbujący go użyć oczekują. Co do samej potrzeby ukarania to uważam, że gadzi mózg daje sygnał gdy zachowania są nieefektywne. W najnowszym odcinki "musisz wiedzieć" jest to ładnie przedstawione.

 

 

 

Sygnał musi być nieprzyjemny i nie do zignorowania by jednostka poszukała rozwiązania swojego problemu. Początkowo osoba szuka w kulturze oraz obserwując otoczenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ja wole wersję poniżej 🥰

 Tylko ona wazy przy wzrośnie @melody 10kg więcej 😉

Stópkarz Quentin Tarantino - zadziwiające, że jest tak otwarty w tym swoim fetyszyzmie i prawie w każdym filmie to widać. Ja muszę przyznać, trochę jak Quentin, mam słabość do kobiecych stóp, które uznaję za bardzo erotycznie pociągające. Ale ja muszę mieć ładne, czyste. Niemniej Salma dobrze się dzisiaj też trzyma - naprawdę ładne piersi i ostro zarysowana szczęka i zmysłowe usta.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Ramzes said:

Czy daddy issues= hipergamia? Jeśli tak to każda kobieta ma mniejsze lub większe objawy.

Zależy. Może być w połączeniu, ale nie musi. Zazwyczaj jest to skorelowane z poczuciem wartości. Niskie = bal kutasów. 

 

Tak, każda kobieta ma objawy. Albo braku albo niedościgłego wzoru, aka musisz być lepszy od tatusia. Nie wiem co gorsze. 

22 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

Jaja mentalne :D

Ja tam nie zaglądam pod spódniczki nikomu :D

Wiele kobiet zagląda sobie nawzajem pod spódniczki. 😎 Więc nie wiemy jak jest. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramzes napisał:

Czy daddy issues= hipergamia? Jeśli tak to każda kobieta ma mniejsze lub większe objawy.

 

Daddy issues to mogą być różne rzeczy. Najczęściej jest to brak uczstnictwa ojca w wychowaniu albo brak okazywania miłości wobec córki, tudzież brak jej akceptacji taką, jaka jest, a tylko ciągłe stawianie wymagań. @melody miała taki przypadek, bo ojciec jej nie doceniał, a tylko wymagał. To często działa tak, że później taka laska staje się bardzo ambitna i ma parcie na karierę i kasę. Motywem pierwotnym jest chęć "pokazania" ojcu, że jest zajebista. Efektem ubocznym są problemy z poczuciem wartości i skłonność do dużo starszych samców, którzy w jakiś tam sposób mają wypełnić pustkę po braku ojcowskiej miłości ;)

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, SamiecGamma said:

mają wypełnić pustkę po braku ojcowskiej miłości ;)

 

 

Ja jestem pełny ojcowskiej miłości wobec drobnych brunetek. 😎 Bezinteresownej oczywiście. 😎

 

Ps. Wobec małych drobnych blondyneczek oczywiście też. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, SamiecGamma said:

 

Ale 156-157 cm to już jest wersja "tiny", nawet nie drobna ;) Ale fakt: można przećwiczyć wszystkie pozycje, niespecjalnie się przy tym męcząc.

 

 

Ech. A wy panowie tylko o ruchaniu 😣

 

Ps. Ruchanie, to ewentualnie jutro. 

 

Dziś kawa, głębokie patrzenie w oczy i takie tam. Trzeba napięcie budować 😎

Edytowane przez maroon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Do futer naturalnych jak się swoich nie ma :P

Chcesz nam powiedzieć, że często się "tam" depilujesz?

Czy, że na Twojej "autostradzie między nogami" tak duży ruch, że nic nie chce rosnąć?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Chcesz nam powiedzieć, że często się "tam" depilujesz?

Czy, że na Twojej "autostradzie między nogami" tak duży ruch, że nic nie chce rosnąć?

haha raczej myślałam o włosach na grzbiecie i lisim ogonie :)

Autostrada a lubię kino drogi, np. Easy Rider, Urodzeni mordercy czy coś ala Harley Davidson i Marlboro man :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

haha raczej myślałam o włosach na grzbiecie i lisim ogonie :)

Autostrada a lubię kino drogi, np. Easy Rider, Urodzeni mordercy czy coś ala Harley Davidson i Marlboro man :D

Dobre kino drogi to też "Deadman" Jarmuscha z Johnny Deppem. Mocny film.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

haha raczej myślałam o włosach na grzbiecie i lisim ogonie :)

Szczerze współczuję. 

 

hirsutyzm-15756630.jpg

 

32 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

Autostrada a lubię kino drogi, np. Easy Rider, Urodzeni mordercy czy coś ala Harley Davidson i Marlboro man :D

Arizona Dream! Nikt nie wie o co chodzi, ale pływająca ryba jest lepsza niż dwie kreski na raz! 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

Nie wiem skąd Ty takie rzeczy bierzesz (foto) i nie chcę wiedzieć. Mnie nie mieszaj do swoich fetyszyzmów. :D

No jak masz włosy na plecach, to jest to choroba zwana hirsutyzm. Wystarczy wklepać w google i pierwsze zdjęcie z brzegu. 😁

 

Fetysze mówisz? 😎

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Punkt za szczerość. Moja eks też miała 160 cm, kilku cm mi brakowało, ale i tak nie za wzrost się rozstaliśmy. 

W życiu realnym nie zdarzyło mi się jeszcze rozmawiać z kimś na temat mojego wzrostu. Jedynie słyszałam, że mogłabym nie być aż tak szczupła.

 

10 godzin temu, maroon napisał:

😍😍😍😍😍 Desperados!!!!!! 

 

Tequila przy kasie? 🤔 Jest to jakaś koncepcja. 😁 Tylko co z kajdankami? 😎

 

 

🤣

 

10 godzin temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

A mam koleżankę w pracy o podobnych parametrach do Melody i nie muszę włączać wizualizacji :D

Każdy przy takim wzroście wygląda inaczej 😆 To trzeba zobaczyć 😆

 

Cytat

Daddy issues to mogą być różne rzeczy. Najczęściej jest to brak uczstnictwa ojca w wychowaniu albo brak okazywania miłości wobec córki, tudzież brak jej akceptacji taką, jaka jest, a tylko ciągłe stawianie wymagań. @melody miała taki przypadek, bo ojciec jej nie doceniał, a tylko wymagał. To często działa tak, że później taka laska staje się bardzo ambitna i ma parcie na karierę i kasę. Motywem pierwotnym jest chęć "pokazania" ojcu, że jest zajebista. Efektem ubocznym są problemy z poczuciem wartości i skłonność do dużo starszych samców, którzy w jakiś tam sposób mają wypełnić pustkę po braku ojcowskiej miłości 

@SamiecGamma To już się robi nudne 🤣

 

Cytat

Ale 156-157 cm to już jest wersja "tiny", nawet nie drobna ;) Ale fakt: można przećwiczyć wszystkie pozycje, niespecjalnie się przy tym męcząc.

@SamiecGamma Dajcie już spokój. Już nawet kelner się dziś nade mną zlitował!

 

Byłam sama w restauracji. Chyba pomyślał, że nikt nie chce takiej tiny melokarlicy i że musi mi być smutno. 🤧

Dostałam specjalny stolik widokowy. Jeden na całą restaurację. Z widokiem na scenę, gdzie grane są koncerty na żywo. I darmowy alkohol, by topić w nim smutki (chyba na koszt kelnera).

Szukał też kontaktu wzrokowego i mówionego.

 

Może myślał, że to moja ostatnia wieczerza i potrzebuję specjalnej troski czy coś.

Edytowane przez melody
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, melody napisał:

W życiu realnym nie zdarzyło mi się jeszcze rozmawiać z kimś na temat mojego wzrostu. Jedynie słyszałam, że mogłabym nie być aż tak szczupła.

 

LOL. Od facetów? Szczupłości nigdy za wiele (pod warunkiem oczywiście, że nie anoreksja jakaś chorobliwa). 

 

49 minut temu, melody napisał:

 

@SamiecGamma To już się robi nudne 🤣

 

Ale ja się nie wyzłośliwiam czy coś. Sama pisałaś o stosunkach w twojej rodzinie w wątku o "ciepłych misiach" (nie pamiętam dokładnie tytułu) - tylko na tej podstawie stwierdziłem, że masz daddy issues. Ale dobrze, koniec.

 

49 minut temu, melody napisał:

@SamiecGamma Dajcie już spokój. Już nawet kelner się dziś nade mną zlitował!

 

Byłam sama w restauracji. Chyba pomyślał, że nikt nie chce takiej tiny melokarlicy i że musi mi być smutno. 🤧

 

Złośliwe być nie miało. Laska, z którą miałem najlepszy seks i w sumie najbardziej udaną relację była praktycznie twojego wzrostu (160 cm). 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, melody said:

 

Byłam sama w restauracji. 

 

Sama. 😱W wielkim mieście.😱😱 Zagubiona. 😍😍😍

 

To musi być znak opatrzności,  nic innego. 😎

 

Dziś jest pełnia i nie każde życzenie się spełnia. 

 

W związku z tym trzeba koniecznie wypowiedzieć życzenie, które się nie spełni. 😎

 

Ps. Jak ktoś nie oglądał Valerian and the City..., to powinien koniecznie. Luc Besson i porządne europejskie kino metafor i ukrytych przesłań. 

 

I ta Cara. Sama. W wielkim mieście. Zagubiona. 😎 I taka ostra sucza. 😍

Edytowane przez maroon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.