Skocz do zawartości

Inteligencja u mężczyzn, czy faktycznie jest seksowna?


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, icman napisał:

Szef opierdala Cię w robocie, ze strachu kulisz ogon i nie reagujesz, powstają emocje typu poczucie winy, złość na samego siebie lub na niego (w zależności od osobistych uwarunkowań z dzieciństwa) itp. To kłębowisko czeka na sytuacje (wyzwalacz) by odreagować, czyli zachować się nieadekwatnie do bodźca typu kopnięcie obszczekującego Cię ratlerka lub srogi opierdol syna bo nie posprzątał pokoju (co oczywiście pociąga kolejną falę wyrzutów sumienia).

Kobiety, które tłamszą własne potrzeby w momencie zmiany okoliczności wyładowują swoją frustracje na chłopaku, którego nieświadomie wcześniej zmanipulowały, odwrotnie oczywiście tak samo.

Okej, w takim sensie masz 100% rację. Ja bardziej pomyślałem o laskach lecących na badboyów, kiedyś mi laska powiedziała, że podnieca ją jak ktoś ją krzywdzi, gruba rzecz i się nie "wyleczyła" od tego.

 

Ale ogólnie masz rację. Zwracam honor.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, smerf napisał:

Rozwala mnie jak w tym wątku udajecie górnolotne i małoprzyziemne istoty, a tak naprawdę wam chodzi o jedno. T.j. Zasoby i seks z jak najlepszym genetycznie samcem. 

 

Skoro kierujesz wprost do mnie te treści to Kolego zasoby mam własne - a wykształcenie i doświadczenie zawodowe powoduje, że mogę zmienić pracę na inną lub łatwo wygenerować dodatkowe aktywa.

Sex z najlepszym genetycznie samcem? Buehehe poczytaj dokładnie moje treści. Mi to do prokreacji nie jest potrzebne wcale. Pewnie innym kobietom tak.

27 minut temu, smerf napisał:

To jak to jest? Lecicie na inteligencje, poczucie humoru, dobre serce i osobowość? :lol: Takie bajki to dla beciaków gdzieś na innym forum.

Odsyłam do treści powyżej-mówię o sobie. Wszystko musi być skorelowane w całość. Facet musi mi się podobać wizualnie ale  i być interesujący na poziomie intelektualno-emocjonalnym.

I nie wyskakuj mi z bad boyem/czadem - nie mam takich doświadczeń i nie będę miała. 

I nie wrzucaj mnie do tego zbioru - bo równie dobrze mogę stwierdzić, że wszyscy faceci chcieliby mieć wiecznie młodą modelkę. 

Edytowane przez Lady Bathory
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lady Bathory napisał:

takie kobiety, które kierują się moralnymi potrzebami są mniej hipergamiczne. A wg mnie one kalkulują bardziej. To tylko powłoka ala Kopciuszek a w konsekwencji okazują się większymi pożeraczkami aniżeli te z wyższym stopniem samoświadomości. 

 

A to już zależy. 

Moralność to szerokie pojęcie i może się za tym kryć faryzeizm i obłuda, może to być powielanie schematów bez większej refleksji, może być też świadomym wyborem. 

 

Patrzę na awatar i zastanawiam się, z kim ja gadam o moralności?;) 

3 minuty temu, Lady Bathory napisał:

wszyscy faceci chcieliby mieć wiecznie młodą modelkę. 

To by w sumie nie przeszkadzało 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lady Bathory napisał:

I jak ładny ten avatar?

 

Avatar jak avatar, bujałem się w tych klimatach mając kilkanaście lat i z takim wiekiem mi się kojarzy. 

Choć Twoje wypowiedzi wskazują inną metryczkę.

 

5 minut temu, Lady Bathory napisał:

moralność to kwestia indywidualna.

 

Bardzo wygodne i z moralnością niewiele ma wspólnego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Yolo napisał:

w tych klimatach

Czyli jakich? Nie bardzo rozumiem co avatar ma do moich treści. Dla mnie to jest luźne powiązanie.

 

9 minut temu, Yolo napisał:

Bardzo wygodne i z moralnością niewiele ma wspólnego. 

A ja myślę, że jeżeli przyjmuję rozumienie moralności w kategoriach dobre/złe to jest to jak najbardziej jednostkowe. Co innego jeżeli rozumiemy to w ujęciu systemowym. Wówczas pewne prawidła mają charakter imperatywny i bardziej ogólny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lady Bathory napisał:

Czyli jakich?

 

8 minut temu, Lady Bathory napisał:

Nie bardzo rozumiem co avatar ma do moich treści.

 

Nie wiem, bo nie mam pojecia w jakim kluczu wybrałaś taki a nie inny. To była taka mała złośliwość;) 

Za to musisz przyznać że z moralnością to on się raczej nie kojarzy.

 

10 minut temu, Lady Bathory napisał:

ja myślę, że jeżeli przyjmuję rozumienie moralności w kategoriach dobre/złe to jest to jak najbardziej jednostkowe

 

Moralność to systemy norm społecznych. Kwestią indywidualną może być co najwyżej jej przestrzeganie. 

 

Układanie sobie własnej to kreowanie światopoglądu, ale to już nie moralność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yolo napisał:

Moralność to systemy norm społecznych. Kwestią indywidualną może być co najwyżej jej przestrzeganie. 

 

Układanie sobie własnej to kreowanie światopoglądu, ale to już nie moralność. 

To o czym piszesz to etyka.

Moralność ma dla mnie wymiar indywidualny, nie mający nic wspólnego z systemowością.

4 minuty temu, Yolo napisał:

Za to musisz przyznać że z moralnością to on się raczej nie kojarzy.

Haha jeżeli odnoszę do Elżbiety to tak jest ale to równie dobrze można by dyskutować o moralności bestii, od takiego Hannibala Lectera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, spacemarine said:

Inteligencja z metrem dziewięćdziesiąt wbijcie to sobie do łba

 

3 hours ago, SzatanK said:

To za mało.

Znaczy jeśli w pakiecie nie ma jeszcze męskości

 

3 hours ago, spacemarine said:

No to zrozumiałe że to dopiero początek listy

 

No i się zaczyna. A tematem dzisiejszej lekcji jest, przypomnę:

 

Inteligencja u mężczyzn, czy faktycznie jest seksowna?

 

Jaki to ma związek z inteligencją? Bo nie kumam, żabą jestem.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lady Bathory napisał:

Moralność ma dla mnie wymiar indywidualny,

To jest pojęcie, które ma wymiar społeczny w kwestii zasad i może mieć indywidualny w kwestii podejścia do niej. 

 

2 minuty temu, Lady Bathory napisał:

coś ala komar song.

 

Raczej marzenia przeterminowanego geriatryka.

Takiego po ścianie;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Yolo napisał:

To jest pojęcie, które ma wymiar społeczny w kwestii zasad i może mieć indywidualny w kwestii podejścia do niej. 

W takim ujęciu zgoda.

 

Teraz, Yolo napisał:

Raczej marzenia przeterminowanego geriatryka.

Takiego po ścianie;) 

To już nie ściana a mur i spadł do fosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lady Bathory napisał:

I nie wyskakuj mi z bad boyem/czadem - nie mam takich doświadczeń i nie będę miała. 

 

Panowie kolejna inna niż wszystkie można się już oświadczać. :lol: 

Godzinę temu, Lady Bathory napisał:

I nie wrzucaj mnie do tego zbioru - bo równie dobrze mogę stwierdzić, że wszyscy faceci chcieliby mieć wiecznie młodą modelkę. 

 

Tak chciałbym mieć wiecznie młodą ładną kobietę, bo tylko do takich czuje pociąg seksualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, smerf napisał:

 

Panowie kolejna inna niż wszystkie można się już oświadczać. :lol: 

 

Myśl co chcesz- masz do tego prawo. Mi to jest totalnie obojętne.

Ale daruj sobie argumenty ad populam. 

 

28 minut temu, smerf napisał:

 

Tak chciałbym mieć wiecznie młodą ładną kobietę, bo tylko do takich czuje pociąg seksualny.

Czy odpowiednie zasoby w postaci Czada, finansów są? 
Skoro wszystkie jesteśmy takie same to wiadomo gdzie jest punkt wyjścia aby posiadać takie lanie. 
 

Edytowane przez Lady Bathory
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzatanK napisał:
4 godziny temu, Peter Quinn napisał:

Za Hitlera podatki były mniejsze.

 

Ja do teraz z tego nie mogę, by mówić o paleniu ludźmi w piecu na randce. To jest takie świetne przecież to jak na 10.000 tematów wylosować jeden z najgorszych xd.

To jest dla mnie absolutny hit sezonu.

Generalnie lubię trollować i żartować ale nawet mi by nie przyszło do głowy by randkę zapoznawczą zamienić na wykład o Hitlerze - dla mnie to jest geniusz w czystej postaci. Same zło i bycie bad bojem w iście diabolicznym wydaniu. Nie to, że się nabijam ale doceniam kunszt, naprawdę z ręką na sercu. 

 

4 godziny temu, Wielokropek napisał:

To jest jeden z moich ulubionych postów na tym forum. Czyste zło ❤️

Mój ulubiony fragment:

Dziękuję za uznanie. 

Jak gadaliśmy o tym, że trochę po świecie się kręciłem powiedziała mi, że ma rodzinę w Austrii.

Możecie się domyśleć co powiedziałem, tak właśnie to. Powiedziałem, że Hitler też był austriakiem.

A ona, że austriak a austriak to różnica.

 

A wcześniej z inną koleżanką gadaliśmy o pedofilii w kościele, strasznie narzekałem na Wojtyłę za to, że wyświęcił założyciela legionów Chrystusa który był pedofilem itd, a ona do mnie: to weź zgłoś biskupom czy coś.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DOHC napisał:

Jak gadaliśmy o tym, że trochę po świecie się kręciłem powiedziała mi, że ma rodzinę w Austrii.

Możecie się domyśleć co powiedziałem, tak właśnie to. Powiedziałem, że Hitler też był austriakiem.

 

:D:D 

Jej odpowiedź:

17 minut temu, DOHC napisał:

A ona, że austriak a austriak to różnica.

:D 

Nie no, ja nie wiem o co tej lasce chodziło, dla mniej Twój sposób prowadzenia rozmowy i wnioski z niej płynące są doprawdy ujmujące na swój sposób.

Ja to bym ryknęła śmiechem, bo bym nie wytrzymała tej groteski, która niechcący się utworzyła:D 

 

To jest najlepszy topik z tego tematu

@DOHC proszę, nie zmieniaj się. Żadna głupia laska, która nie chwyta takich alegorii i nie ma wyrobionego zdania o Holokauście nie jest Ciebie warta :D 

 

17 minut temu, DOHC napisał:
4 godziny temu, Wielokropek napisał:

To jest jeden z moich ulubionych postów na tym forum. Czyste zło ❤️

Mój ulubiony fragment:

Dziękuję za uznanie. 

Nie ma za co, jest w pełni zasłużone :D 

Dzięki za te dialogi; żałuję, że nie mamy całego skryptu, ale to już się jednak ociera o ekshibicjonizm.

Trzymaj się tam i wszystkiego dobrego :) 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzatanK napisał:

Kurde, mam nadzieję że jeszcze dzisiaj coś fajnego ktoś napisze.

 

Dziękuje @DOHC :D 

 

Generalnie miałbyś mnie na sumieniu.

 

Akurat przełykałem coś i jedna sekunda zdaje się zawarzyła przed moim zadławieniem się - tak tylko mówię bez żartów. Te laski mają z Tobą wesoło.

 

Gwałty, Adolf Hitler, Papież, Chrystus a na dokładkę pedofilia - tu macie mistrza, który rozchwianiem emocjonalnym rozkocha każdą! :D Na randce o paleniu ludźmi i potem o gwałtach. Mistrzowie od NLP - nie dorastają Ci do pięt w budowaniu grozy, paniki i emocji. Boże już ja widzę te miny tych lasek - otwarte usta i nie wiedzą co się dzieje. Dla mnie to jest absolutne mistrzostwo.

 

Unikaj tematów o krajach z laskami bo może Ci się aktywować opowiadanie o danym zbrodniarzu z danego kraju. Chociaż wiesz co? W sumie się nie zmieniaj  - niech wiedzą co to życie i kim był Adolf Hitler i Szef założyciel Legionów Chrystusa.

 

P.S - Mamy nadzieję, że zgłosiłeś :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Lady Bathory napisał:

Czy odpowiednie zasoby w postaci Czada, finansów są? 
Skoro wszystkie jesteśmy takie same to wiadomo gdzie jest punkt wyjścia aby posiadać takie lanie. 

 

Czyli jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi :) 

Wiesz ostatnio się uczę od was podnosić poprzeczkę, bo skoro teraz nawet teraz panie z przedziału poniżej 7 w skali do 10 chcą czada to czemu ja mam nie chcieć łani? 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, smerf napisał:

 

Czyli jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi :) 

Wiesz ostatnio się uczę od was podnosić poprzeczkę, bo skoro teraz nawet teraz panie z przedziału poniżej 7 w skali do 10 chcą czada to czemu ja mam nie chcieć łani? 

 

 

Myślę, że na końcu Twojej wypowiedzi nie powinien być znak ? a kropka. 

Już pisałam kiedyś, że faceci także mają swoje oczekiwania, nie tylko kobiety. Tylko, że w przypadku Pań jest to przyjmowane z aprobatą a  Panowie są ganiani.

Inna sprawa, że facet celuje realnie a kobieta mocno średnia wysoko w górę. Ale to jest efekt szerokiej uwagi płci przeciwnej. 

39 minut temu, SzatanK napisał:

Gwałty, Adolf Hitler, Papież, Chrystus a na dokładkę pedofilia - tu macie mistrza, który rozchwianiem emocjonalnym rozkocha każdą! :D Na randce o paleniu ludźmi i potem o gwałtach. Mistrzowie od NLP - nie dorastają Ci do pięt w budowaniu grozy, paniki i emocji. Boże już ja widzę te miny tych lasek - otwarte usta i nie wiedzą co się dzieje. Dla mnie to jest absolutne mistrzostwo.

Przynajmniej widać, że gość ma szeroką perspektywę i można z nim pogadać o tematach z cyklu hard.

Edytowane przez Lady Bathory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.