Skocz do zawartości

Wkurzone Polki opanowały grupę FB na której poszukuje się "żony" z Ukrainy :D


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Mosze Red napisał:

masz rację najbardziej u tej pani Espero przeraża mnie jej wysoki poziom kultury, taktu, wyszukane słownictwo i to że z całości wypowiedzi promieniuje głębia intelektualna :) 

 

Ponadto ostatnie zdanie "uważaj, żeby ci przypadkiem ktoś łba nie przetrącił" świadczy o tym, że jest to kobieta troskliwa. ☺️

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiórcza, kolejny artykuł na temat.

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,28362830,polak-szuka-zony-ukrainki.html

 

 

Kim są członkowie grupy?

Grupa istnieje od maja 2020 roku. Ostatnio jednak liczba jej członków znacznie się zwiększyła. Na początku kwietnia liczyła cztery tysiące osób. Obecnie jest ich już ponad 15 tysięcy. 

Do grupy należą głównie mężczyźni, którzy publikują swoje zdjęcia wraz z krótkimi opisami oraz wymaganiami wobec przyszłej partnerki. Toczą się też liczne dyskusje. Ich uczestnicy zastanawiają się na przykład, dlaczego Polki są leniwe, wybredne, roszczeniowe i materialistyczne. Ukrainki są w nich natomiast przedstawiane jako ich przeciwieństwo. Są skromne, pracowite, tradycjonalistyczne. 

"Są zazdrosne, nic nie wnoszą do tematów"

Co ciekawe, do grupy należy też wiele Polek. Panie bardzo często wdają się w zagorzałe dyskusje z panami. Niektórych denerwuje ich obecność. Jakiś czas temu na grupie został opublikowany nawet post, którego autor apeluje o wyrzucenie z niej wszystkich Polek:

Proszę admina o wyrzucenie z tej grupy wszystkich Polek. Niestety, są zazdrosne, nic nie wnoszą do tematów i lecą na hajs, są totalnym przeciwieństwem biednych, wiernych Ukrainek

Oczywiście nie wszyscy podzielają takie poglądy. Pojawiają się także głosy w obronie Polek. - Mamy nasze kobiety wspaniałe, tylko trzeba o nie zadbać — czytamy pod jednym z najnowszych postów. 

 

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cst9191 napisał:

Mamy nasze kobiety wspaniałe, tylko trzeba o nie zadbać — czytamy pod jednym z najnowszych postów. 

 

Czyli:

 

- mieć/kupić mieszkanie aby pańcia mogła je otrzymać po rozwodzie a najlepiej aby sama mogła je wybrać (80% polskich żon decyduje o wyborze mieszkania, wedle ankiety)

- dobrze zarabiać, pensja żony to pensja żony a mężowska do jej dyspozycji

- przejąć kobiece obowiązki bo ma tipsy i nie może spocić się bo perfumy drogie

- brać dwa etaty aby pańcia żyła jak w bajce

- być "zaradnym" aby móc dać jej dobre alimenty

 

Pominąłem coś?

Edytowane przez Martius777
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cst9191 napisał:

Pańci czy jej faceta,

 

Faceta bo spełnia zachcianki i zapierdala na nie zapominając o sobie. Kobieta też ma rączki też może coś dorobić.

 

Najgorsze jest to, że znam tylko jedną kobietę co kupiła mieszkanie (jest pielęgniarką, kupiła za dodatki covidowe w rok).

 

Babcie (już nie żyją) - mężowie kupili

Kuzynki - mężowie kupili

Siostry mamy - mężowie kupili

Moja siostra - mąż kupił

Koleżanki ze studiów- mężowie kupili

Koleżanki z innych szkół - mężowie kupili

Współpracowniczki w pracy - mężowie kupili

 

Kobiety wymagają od faceta posiadanie mieszkania a hajs przexxxxlany jest po to aby być piękną i złapać jelenia. Wygląd jest inwestycją kobiety aby znaleźć faceta.

Edytowane przez Martius777
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Babcie (już nie żyją) - mężowie kupili

Kuzynki - mężowie kupili

Siostry mamy - mężowie kupili

Moja siostra - mąż kupił

Koleżanki ze studiów- mężowie kupili

Koleżanki z innych szkół - mężowie kupili

Współpracowniczki w pracy - mężowie kupili

To ja Ci naprawdę nie zazdraszczam otoczenia, wręcz bym się zastanowił czemu czymś takim się otaczasz (pomijam rodzinę).

 

Ja mam zupełnie inne doświadczenia, począwszy od mojej rodziny (a mam dwie siostry - starszą i młodszą), po moich znajomych, a kończąc na dziewczynie z którą się spotykam (własne kupione mieszkanie, ma też samochód, ona ma lat 27). Nie znaczy to oczywiście że takich sytuacji nie ma, są jak najbardziej i też się o to otarłem osobiście jak i pośrednio. Ale pisząc że to jest większość, to chyba możesz tak napisać, ale większość w Twoim życiu. Nie zapominajmy też dużo winy leży w nas, mężczyznach, bo:

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Faceta bo spełnia zachcianki i zapierdala na nie zapominając o sobie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Martius777 said:

Co wtedy czytała?

Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce w męskiej toalecie. Wychodziła wtedy z kabiny z takim chłopakiem z Turcji, wycierając sobie buzię papierem toaletowym. Zobaczyłem ją i to było to. Stwierdziłem, że muszę ją mieć i będzie moja. Dalej jakoś poszło. Ten chłopak, jak się okazało, ma na imię Orkan i mieszka piętro niżej od niej w akademiku. Teraz to mój przyjaciel również. Opiekuję się moją Olą i jestem mu za to wdzięczny, bo ja pracuję i niestety nie mogą być z nią cały czas.

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manygguh napisał:

Opiekuję się moją Olą i jestem mu za to wdzięczny, bo ja pracuję i niestety nie mogą być z nią cały czas.

Prawdziwi mezczyzni pomagaja sobie nawzajem w potrzebie i wychowywaniu wlasnych kobiet.  Jestem pewien ze zrobilbys to samo dla tego Ahmeda .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bernevek napisał:

Że jedyną drogą na podryw, to jest latanie za panną z kwiatkiem i wypowiadanie czułych słówek. Że kobieta ma prawo dać chłopu plaskacza w twarz, usadzić go na dupie robiąc mu przytyki, ośmieszając. Jeszcze jej wszyscy przyklasną, jaka to charakterna baba jest.

Tak ale tylko w internetach, mentalnie i po paru latach małżeństwa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dassler89 napisał:

- z wtórujących laskom jakiś typów podczepiająych się pod pociski kobiet. Tego już zrozumieć nie potrafię. To jest właśnie to co odróżna facetów od kobiet. Facet faceta zgnoi a laska laskę nie, mało tego będą się wspierać na wielu płaszczyznach. I to jest olbrzymia kobieca przewaga nad facetami.

Jest tak. Myślę, że motywacją tych facetów jest przypodobanie się tym kobietom, nadzieja że dzięki temu zaruchają. Podobnie jest z mężczyznami chodzącymi na jakieś marsze i krzyczącymi "piekło kobiet".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, manygguh napisał:

I śmieszą mnie takie osoby jak @niemlodyjoda, @Mosze Red i reszta, która się boi pewnych siebie Polek.

 

Ja nie widzę niczego śmiesznego w mężczyznach, którzy kalkulują zyski i straty, do tego mają wymagania, których p0lki nie są wstanie spełnić.

Sam jestem takim mężczyzną bo mam do tego prawo bo nie chce kogoś kto mi się nie podoba.

 

I teraz najważniejsze p0lskie witaminki nie chcą zakładać rodzin, rodzić dzieci, zajmować się ogniskiem domowym, stawiają absurdalne wymagania a same na kredytach jadą, pokończone wyższe szkoły gotowania na gazie, dwie lewe ręce do roboty, życie ponad stan,

na które je nie stać, brak pasji, zainteresowań.

Wyobraź sobie, że te wymienione przez ciebie kobiety z różnych stron świata są lepsze pod tym względem od p0lek dodaj do tego,

że są tańsze w utrzymaniu, potrafią dużo, są rodzinne, chcą dzieci, szanują męża bo tak zostały wychowane, socjalizowane, nie do

końca jeszcze dotknięte zgnilizną zachodu więc skoro za mniej można mieć więcej to wybieram to co mi się OPŁACA.

 

To jest własnie myślenie świadomego, nowoczesnego mężczyzny, który byle czym się nie zadowala, nie gloryfikuj i nie stawiaj na piedestał

p0lek bo przeszacowujesz ich umiejętności, zdolności.

 

P0lki wcale nie są pewne siebie, nie wierzysz zrób test daj jej zadanie do wykonania bez pomocy mężczyzn gdzie sama będzie musiała brać odpowiedzialność za czyny, słowa, przestań dawać atencję, pomoc, wyręczanie wtedy się przekonasz ile maja kompleksów,

problemów z emocjami.

 

5 godzin temu, manygguh napisał:

Polki są bardziej ambitne

 

Ambicja p0lek kończy się na pracy w korpo, życiu na kredytach, które nie są w stanie spłacić, zachlewaniu się tanim wińskiem i płacz do poduszki, że chłopa nie ma, netflix, tinder, podróże i zdjęcia na FB z obsranym wielbłądem😆 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 7
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

P0lki wcale nie są pewne siebie, nie wierzysz zrób test daj jej zadanie do wykonania bez pomocy mężczyzn gdzie sama będzie musiała brać odpowiedzialność za czyny, słowa, przestań dawać atencję, pomoc, wyręczanie wtedy się przekonasz ile maja kompleksów,

problemów z emocjami.

 

Czysta prawda.

 

Kobiety szukają wszystkich sposobów ABY ZA NIC NIE ODPOWIADAĆ lub ZRZUCIĆ WINĘ na coś/kogoś/siłę wyższą a najlepiej aby ktoś POMÓGŁ lub WYRĘCZYŁ bo wtedy wina na frajera.

 

Zaobserwowane wielokrotnie w swojej pracy i w życiu.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.