Skocz do zawartości

Werdykt Deep -Heard


Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zapadł historyczny werdykt w sprawie Deep-Heard. Udowodniono zniesławienie. Sąd zgodził się praktycznie z wszystkimi przesłankami zespołu Deepa. Heard kłamała, przyczyniła się do upadku kariery Deppa, zrujnowała mu ją. Tak orzekł sąd.  Wszystko zostało udowodnione.  Nastąpiła katastrofalna porażka zespołu Heard. Totalny triumf strony Deepa. Udowodnił to co miał udowodnić.  Z kolei Amber nie dowiodła przemocy ze strony Deepa. Nie był on sprawcą.

 

Johnny nie dostaje pełnej sumy, o którą się ubiegał, nie będzie to 50 milionów dolarów, ale Amber musi mu zapłacić 15 milionów odszkodowania. Zresztą pieniądze nie są tu ważne. To nie jest jakaś szczególna kwota dla Deppa, jemu zależało na odzyskanie dobrego imienia, dla siebie, dla dzieci, którym to obiecał.

 

Od strony Amber uwierzytelniono jedną rzecz , za co Depp musi zapłacić 2 miliony.

 

Porażka ruchu mee too oraz twierdzenia, że przemoc ma płeć. Firma Disney zapewne pluje sobie teraz w brodę. Amber ma przechlapane. Krach wizerunkowy jest ogromny.

 

Jest to  historyczny, niezmiernie ważny wyrok. Mężczyzna wygrał proces o przemoc domową, zawsze była to kobieta.  Dowody po stronie Deepa były mocne, ze strony Heard nic się nie kleiło, mimo to do końca nie byłam pewna werdyktu. Wreszcie triumf nad poprawnością polityczną, tym bardziej, ze Deep wypowiadał się w imieniu każdego bez względu na pleć  dotkniętego tego typu narcystyczną  przemocą jaką jest kłamstwo i zniesławienie, po tym jak się samemu doświadczyło agresji.

 

Johnny wiem, że tego nie przeczytasz ale gratuluje!:)

 

Edytowane przez Anna
  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu, po ludzki, cieszy mnie ten wyrok. Odsunęłam od siebie myśl/uczucia w postaci, że lubię Deppa jako aktora, matkę jego dzieci (Vanessa ma świetne koncerty!), by inaczej ocenić rozprawę.

 

Myślę, że zeznania byłego pracownika tmz, odzew firmy kosmetycznej dotyczące konkretnej serii korektorów, analiza zdjęć i przede wszystkim osi czasu wydarzeń, sprawa noża, opinia dr Curry, która dwa razy! konsultowała Amber, nie wpłacenie pieniędzy przez Amber dla szpitala dziecięcego i podanie usprawiedliwienia tej zaległości, że Deep ją pozwał, choć 3 lata temu powinna uregulować należność...

Nawet jeśli Amber była lana, to niestety miała fatalną taktykę obrony! 

Tyle ode mnie. Nie jestem Amerykanką, nie żyję w hollywodzkim świecie, więc to są problemy innego kręgu ludzi.

Choć ta sprawa może być początkiem ruchu walki wobec niesłusznych oskarżeń o przemoc domową. Kto wie.

 

Patrząc na tą sprawę można stwierdzić jedno: dobry skład obrońców i fakty są nadzieją na sprawiedliwy? wyrok. 

Choć nie chcę omawiać skuteczności polskiego wymiaru sprawiedliwości.

 

Abstrahuję od tego, że małżeństwo Deep &Heard było odjechane i z obu stron toksyczne (wspólne ćpanie, cięcia się, kłótnie).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że tak się stanie było wiadome, w końcu chodzi o Deepa, a nie o jakiegoś przeciętniaka. Amber była bez szans.

 

Inna rzecz, że dla mnie obydwoje popieprzeni. Przecież ta kobieta ma narcyzm i socjopatię dosłownie wypisaną na gębie (wraz z niezbyt wysokim IQ). Johny też dla mnie na stabilnego psychicznie nie wygląda. Ot, zaburzenia zagrały pierwsze skrzypce.

 

Kino klasy B. Najbardziej jest mi szkoda tej Paradis, ale z tego co widać babka daje radę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to szczęście, że ta sprawa miała miejsce w USA, a nie w Polsce. U nas przecież takie rzeczy miejsca nie mają, a nie mają, ponieważ nasze rodaczki są inne niż wszystkie. One w ten sposób się nie zachowują, one nigdy by swojemu mężczyźnie takich rzeczy nie zrobiły. Borderline to przypadłość tylko i wyłącznie Amerykanek. Widać, że nawet w naszym Rezerwacie żadna nie kłamie, nie manipuluje, nie odwraca kota ogonem, nie "drze klawiatury". W naszym kraju przecież przemoc nie ma płci. Jeszcze raz powtórzę dla utrwalenia: takie rzeczy tylko w USA.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywna wiadomość, aczkolwiek nie każdy facet jest znanym i lubianym Chadem milionerem z Hollywood, mającym za sobą najlepszych prawników. W związku z tym nie jestem pewien, czy to taki przełom.

Edytowane przez Master
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Anna napisał:

Johnny nie dostaje pełnej sumy, o którą się ubiegał, nie będzie to 50 milionów dolarów, ale Amber musi mu zapłacić 15 milionów odszkodowania.

 

A dokładniej 10mln + 5 z czego max jaki może dostać w tym stanie to 350 tys.

Zatem 10 mln, 350 tys dolarów. minus 2 mln odszkodowania w drugą stronę.

 

Jeśli ona się odwoła / złoży wniosek o upadłość, to Johny nie dostanie nic.

 

Ale dla niego nie chodziło o pieniądze, tylko żeby sprawa stała się publiczna i żeby miał szansę oczyścić swój wizerunek. To warte więcej niż 10 czy 15 mln dolarów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Tymczasem oświadczenie Amber na insta: 

Ona to oświadczenie miała przygotowane, już wcześniej, tak na zapas, bo zamieściła je 3 minuty po ogłoszeniu wyroku. Niby przemyślane, a słabe.

5 godzin temu, Wielokropek napisał:

To, że tak się stanie było wiadome, w końcu chodzi o Deepa, a nie o jakiegoś przeciętniaka.

 

1 godzinę temu, Master napisał:

Pozytywna wiadomość, aczkolwiek nie każdy facet jest znanym i lubianym Chadem milionerem z Hollywood, mającym za sobą najlepszych prawników. W związku z tym nie jestem pewien, czy to taki przełom.

Fakt, że padło na kogoś znaczącego. Gdyby to był szary człowiek, nie miało by to takiej siły oddziaływania.  Jednak  taka duża pojedyncza sprawa może mieć znaczenie dla wielu mniejszych.

Trzeba też oddać Johnnemu, że  musiał się tutaj wystawić mocno na publiczny widok. Takie widowiskowe pranie brudów. Nie każdego byłoby na coś takiego stać. Wielkim sukcesem teamu Deepa był wywalczony przez wynajętych przez niego adwokatów publiczny proces. Grupa Head, za wszelką cenę chciała to uniemożliwić, ale byli mniej skuteczni. Dzięki takiemu manewrowi, każdy, kto śledził proces mógł samodzielnie ocenić postawy. To jak to rozegrali prawnicy Depa-szapo ba.

5 godzin temu, Wielokropek napisał:

Inna rzecz, że dla mnie obydwoje popieprzeni. Przecież ta kobieta ma narcyzm i socjopatię dosłownie wypisaną na gębie (wraz z niezbyt wysokim IQ). Johny też dla mnie na stabilnego psychicznie nie wygląda. Ot, zaburzenia zagrały pierwsze skrzypce.

Zgadzam się, że był to toksyczny związek. Jednak jest różnica w poziomach toksyczności pomiędzy np. narcyzem czy borderem a neurotykiem.

5 godzin temu, Wielokropek napisał:

Najbardziej jest mi szkoda tej Paradis, ale z tego co widać babka daje radę.

Jej to chyba wyszło nawet na dobre. Od kilku lat jest już w udanym małżeństwie. Deep przez 14 lat jak byli razem, nie oświadczył się jej, nawet po tym jak urodziła mu dwójkę dzieci. Pojawiła się zaburzona Amber i cyk od razu był ślub. Paradis dla Deepa była chyba jak to zdrowe warzywo o którym pisała @Amperka, rzepą czy coś, a Heard to była (haj) miłość:D

1 godzinę temu, Miszka napisał:

Jeśli ona się odwoła / złoży wniosek o upadłość, to Johny nie dostanie nic.

Raczej tak to się skończy. Ona nie ma ambicji, wystarczy pomyśleć, że 7-dmiu milionów wywalczonych po rozwodzie na cele charytatywne, tez nie zapłaciła, choć publicznie deklarowała, że tak się stało. Ta baba kłamie bez mrugnięcia okiem, dysponuje taką kwotą czy też nie i tak będzie głosić wszędzie jaka to jest biedna.

Edytowane przez Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Anna said:

Ona to oświadczenie miała przygotowane, już wcześniej, tak na zapas, bo zamieściła je 3 minuty po ogłoszeniu wyroku. Niby przemyślane, a słabe.


Lepiej - podejrzewam, że miała wykupione lajki - dała moderacje komentarzy i przepuściła tylko kilka w stylu "We love you". 
 

7 minutes ago, Anna said:

Wielkim sukcesem teamu Deepa był wywalczony przez wynajętych przez niego adwokatów publiczny proces. Grupa Head, za wszelką cenę chciała to uniemożliwić, ale byli mniej skuteczni. Dzięki takiemu manewrowi, każdy, kto śledził proces mógł samodzielnie ocenić postawy. To jak to rozegrali prawnicy Depa-szapo ba.


Btw. jakie muszą być spełnione warunki, by proces upublicznić? 

Edytowane przez Peter Quinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Anna napisał:

Paradis dla Deepa była chyba jak to zdrowe warzywo o którym pisała @Amperka

Nigdy jeszcze nie słyszałem by kobieta była dla faceta jak zdrowe warzywo a różne rzeczy słyszałem :D 

Rozwaliło mnie te sformułowanie - muszę przyznać :D 

49 minut temu, Anna napisał:

a Heard to była (haj) miłość:D

Widzę w tym raczej formę uleczenia pana Deepa z dzieciństwa, ona również dostała to o co jej chodziło. 

 

Oby dwoje są pokiereszowani jak trafnie zauważono.

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anna napisał:

Deep przez 14 lat jak byli razem, nie oświadczył się jej, nawet po tym jak urodziła mu dwójkę dzieci. Pojawiła się zaburzona Amber i cyk od razu był ślub. Paradis dla Deepa była chyba jak to zdrowe warzywo o którym pisała @Amperka, rzepą czy coś, a Heard to była (haj) miłość:D

Porównałem fotki obydwóch pań i w ciągu kilku sekund sprawa jest dla mnie jasna jak słońce.

 

Przekładając z jezyka blackpillowego wobec facetów:

Paradis - Beciak

Amber - Chad

 

Tak, o urodę chodzi.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ksanti napisał:

Przekładając z jezyka blackpillowego wobec facetów:

Paradis - Beciak

Amber - Chad

Dokładnie. Tak to działa. Kobiety tez dzielą się na normiczki i boginie, beciaki i chady, przy których faceci pękają na wyścigi. Dlatego jestem pewna, że nieważne czy umorzą Amber dług czy nie ktoś zapłaci. Ktoś inny niż ona, jak to miało miejsce w przypadku tych 7 milionów, które miała przeznaczyć na określony cel gdzie po części zaczął go spłacać Elon Musk, ale w miedzy czasie coś nie pykło i się rozstali.  

10 godzin temu, SzatanK napisał:

Widzę w tym raczej formę uleczenia pana Deepa z dzieciństwa, ona również dostała to o co jej chodziło. 

Ni i na zdrowie! :D

Edytowane przez Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.