Skocz do zawartości

Lecę do Tajlandii , zobaczę co jak z czym


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.06.2022 o 07:47, antyrefleks napisał:

Jak zachowują się takie tajki kiedy są w kraju europejskim i na około pełno białych? Chodzą po ulicy i mają 100 orgazmów na minutę?

 

Zależy czy są w Europie na krótki okres czy zostały importowane przez jakiegoś podstarzałego Ryana Smitha.

 

W Anglii studentki często są widywane za rękę z białym Jasonkiem lub innym Matthew. W sumie sam kiedyś takim byłem, bo miałem krótki romans z chińską studentką. Wszystko zależy od tego jak była chowana w swoim kraju i zwykle kończy się to "spuszczeniem z łańcucha". Nikt nie ocenia, nikt nie krytykuje - ot młódka zażywa uciech.

 

O tych importowanych niewiele wiem. Znam jedną, która przyjechała tu kilkanaście lat temu, zakładam, że na zaproszenie typa, który akurat odwiedził jej kraj na wakacje. Ma dzieci w wieku mniej więcej tym samym ile przebywa na emigracji. Nie wiem z jakich przyczyn nie jest już z tym typem, ale pozwolenie na pobyt jest (dzieci), jakość życia pewnie nieporównywalna do tego z jej wioski - markowe ciuchy, zrobione cycki, atencja spermiarzy - dobrze się trzyma jak na swój wiek, jest niesamowicie kobieca, ale za jej charakter nie tknąłbym jej nawet kijem.

 

Przeczytałem relację. Sam miałem w planach jechać gdzieś daleko w Azję, ale szkoda było mi wydać hajs i jechać gdzieś głównie dla dup. Pech chciał, że bilety podrożały i stwierdziłem, że pierdolę płacić podwójnie za przelot.

 

Zamiast tego gdzieś wyskoczę w Europę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2022 o 09:40, Turop napisał:

Bedac w Polsce zarazaja sie zjebaniem i zaczynaja narzekac? 

Pozwól, że opiszę historyjkę sprzed tygodnia.

 

Siedzę sobie z kumplem na piwku w lokalnej knajpie. Dość szybko moje spojrzenie i uśmiech zderzyło się z atrakcyjną Azjatką, która siedziała z koleżankami z Polski. Kolega nie chciał się do nich dosiadać, bo ma żonę. Azjatka sprowokowała małą awanturę z jakimś facetem z sąsiedniego stolika, po czym podeszła do mnie i opowiedziała mi tę historię (wiadomo po co) Zaproponowałem jej, że się dosiądziemy, jednak one już się zbierały, bo były z innej miejscowości. Zabrałem więc kontakt do niej na msg.

 

Co ustaliłem. Pani jest Tajką, mężata i dzieciata z Polakiem, który pracuje za granicą. Ona nie pracuje, (ale ubrana w markowe ciuchy i dodatki), robi prawko. 

Jest 5 lat w PL ale nic nie umie po Polsku. Twierdzi, że jest wierną żoną i nie szuka nikogo na boku 😆

Gdyby była wolna, to pociągnąłbym temat, w tym przypadku jednak nie.

Mało tego jej córka co chwilę pokazywała mi, że obetnie mi głowę 🤪

 

 

Edytowane przez Leniwiec
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do @Turop odnośnie logistyki. Jakie pokoje hotelowe rezerwowaleś ze znajomymi? Czy każdy mieszkał w osobnym pokoju czy mieszkaliście wspólnie. Bo wspólne lokum wychodzi taniej ale z zapraszaniem panienek może byc problem. Sam się wybieram w listopadzie jak Covid pozwoli i zastanawiam się jak optymalnie to rozegrac. Dzięki za opis urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2022 o 21:05, Maciejos napisał:

…..,,, dobrze się trzyma jak na swój wiek, jest niesamowicie kobieca, ale za jej charakter nie tknąłbym jej nawet kijem.

 

👍 Jesli myslicie ze Tajki czy tam inne azjatki to szare myszki co to beda wam uslugiwac to nic bardziej mylnego . Wiekszosc z nich jest na zachodzie stricte z powodow ekonomicznych czyli wygody/rozsadku i musi dawac doopy bialasom kosztem rodziny /przyjaciol z dziecinstwa . Od momentu zagniezdzenia glownym jej celem jej bedzie sciagnac rodzine + gowniak ( czym predzej ) . Nie twierdze ze wszystkie azjatki sa takie jak nasze p00lki ale radze unikac biedne rejony mocno wykorzystywane przez zachod . Jesli juz to z takich krajow jak korea poludniowa / japonia bardziej sie nadaja na “zony” jesli ktos ma taki fetysz .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia i Korea Płd. nie nadają się na szukanie tam żon, gdyż kobiety w tych krajach nie mają i nie chcą mieć dzieci - ich statystyki dzietności są najgorszymi na świecie, jeszcze gorszymi niż w Polsce. Są to również bogate kraje, więc tamtejsze panie nie muszą się wiązać z białasem dla awansu społecznego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, VanBoxmeer napisał:

Japonia i Korea Płd. nie nadają się na szukanie tam żon, gdyż kobiety w tych krajach nie mają i nie chcą mieć dzieci - ich statystyki dzietności są najgorszymi na świecie, jeszcze gorszymi niż w Polsce. Są to również bogate kraje, więc tamtejsze panie nie muszą się wiązać z białasem dla awansu społecznego.

Czy ja wiem? Większość mieszanych małżeństw jakie spotkałem w JP to był ten sam schemat - ona Japonka, on obcokrajowiec. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz z drugiej strony , jeden z kolegów "Zakochał się w Tajce" , leci tam drugi raz z biletem ponad 4k , coś mówi , że sprzeda tu majątek i będzie tam otwierał knajpę? Jaka knajpę jak chłop nie potrafi gotować i len jak cholera.

 

 

Odjebalo mu po tym wylocie na grubo , także tego , blue pilowcow może tam lepiej nie wysyłać , ostrzy zawodnicy polegną , zwykły chłopak z Polski zostanie wciągnięty dupa.

 

 

Opowiem wam co z nim dalej , ale nic mu nie przegadasz , co najlepsze Tajka 37 lat on 35 , 3 gowniaków 🤯

  • Haha 12
  • Zdziwiony 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turop napisał:

"Zakochał się w Tajce" , leci tam drugi raz z biletem ponad 4k , coś mówi , że sprzeda tu majątek i będzie tam otwierał knajpę?

 

3 godziny temu, Turop napisał:

co najlepsze Tajka 37 lat on 35 , 3 gowniaków

Co za idiota, przy tylu młodszych pakować się w związek ze starszą od niego samotną matką. Z trójką pijawek w pakiecie, na które wyciągnie hajs. Jak sprzeda wszystko w pl i Tajka go wyssie, zostanie bezdomnym bez kasy na bilet powrotny. 

@Turop Jego SMV to 1/10 + blue pill i totalne zero wymagań?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Co za idiota, przy tylu młodszych pakować się w związek ze starszą od niego samotną matką. Z trójką pijawek w pakiecie, na które wyciągnie hajs. Jak sprzeda wszystko w pl i Tajka go wyssie, zostanie bezdomnym bez kasy na bilet powrotny. 

@Turop Jego SMV to 1/10 + blue pill i totalne zero wymagań?

Nie wlanie nie , w zasadzie wieczny kawaler , myślałem , że bliżej mu do Red Pillowca , dzieci podobno nie lubi , ale dawno nie pukał.

 

 

Pojechał zamoczył i wyszło szydło z worka , niby Red Pilowiec , ale myśli , że w Tajlandii inaczej kobiety reagują na siano.

 

 

 

Ogarniety chłop ,bo język zna , coś tam sobie ćwiczy żeby brzucha nie było , ale cipkowaty trochę też jest , piszczy jak mówi czy coś. Kobiety mówiły , że jest ładny (dlaczego nie przystojny)?

 

 

Nie wiem , zobaczę co się będzie działo , ale kurwa chłop się odkleił , tylko gada o Tajlandii po powrocie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Spokojnie napisał:

Okurwa.jpg to grubo ziomka poniosło. Pewnie mają kontakt i ona go tam podkręca, wysyła jakieś filmiki. Szkoda typa, bo może sobie nieźle skomplikować życie. Współczuję 

Tak gadają codziennie. Mnie Euforia przeszła, fajnie było w ciul , ale bez przesady , że dla Tajki bym tam z majątkiem leciał.

 

 

 

Sam dla siebie jak by chciał ogarnąć to jeszcze luźno , ale tu widać , że chłop zakochany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2022 o 08:11, Turop napisał:

jeden z kolegów "Zakochał się w Tajce" , leci tam drugi raz z biletem ponad 4k , coś mówi , że sprzeda tu majątek i będzie tam otwierał knajpę? Jaka knajpę jak chłop nie potrafi gotować i len jak cholera.

 

Opowiem wam co z nim dalej , ale nic mu nie przegadasz , co najlepsze Tajka 37 lat on 35 , 3 gowniaków 🤯

Wyszło, że z teorii Redpillowiec ziomek a teraz praktyka pokazuję iż BluePillowiec.

W dniu 20.07.2022 o 08:11, Turop napisał:

Odjebalo mu po tym wylocie na grubo , także tego , blue pilowcow może tam lepiej nie wysyłać , ostrzy zawodnicy polegną , zwykły chłopak z Polski zostanie wciągnięty dupa.

 

Dla tych z bluepillowców powinny być paszporty czy się nadaje na wyjazd czy swoimi postawami nie podchodzi w zbytnie uwielbienie pańc bo inaczej nie ma takiego przekraczania granic dla swojego dobra :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Wyszło, że z teorii Redpillowiec ziomek a teraz praktyka pokazuję iż BluePillowiec

Chciałbym zobaczyć wszystkich redpillowców jakby im podstawić taką 10/10 na wyłączność i patrzeć jak odlatują ;)

 

Gadka gadką, ale jak dostajesz ogromnego strzała z hormonów to nie ma zlituj się ;)

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, radeq napisał:

Chciałbym zobaczyć wszystkich redpillowców jakby im podstawić taką 10/10 na wyłączność i patrzeć jak odlatują ;)

 

Gadka gadką, ale jak dostajesz ogromnego strzała z hormonów to nie ma zlituj się ;)

Kobieta 10/10 tak mi się zdaje umie zadziałać na dużą część facetów bez względu na pill(black, red...) czy inny podział.

Biologia zrobić swoje potrafi i ogólnie ciało kobiety :) Ciężko się nie zgodzić. Choć mimo tego trza tak czy siak:

1 Mieć swą godność

2 Posiadać swój honor

3 Potrafić kontrolować swój popęd gdyż będąc panem swego konara możesz być carem świata :D

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, masculum napisał:



Powiedz coś po bluepillowemu.

- "intercyza to brak zaufania"
- "ona i jej dzieci mnie kochają"
- "dlatego tak gadasz bo Cie zdradziła"

Sporo by mogło tego być 😆

-"Kochasz to musisz mieć ślub bo inaczej nie kochasz"

-"Facet płaci zawsze za kobietę "

-"Nie ma ochoty na bara bara dziesiąty raz z rzędu pewno miała ciężki dzień w pracy"

-"Ma focha i jest obrażona - za mało się staram"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.