Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Kevin Costner złożył wniosek o eksmisję żony. Para rozwodzi się po 19 latach małżeństwa

"Kevin Costner i Christine Baumgartner rozwodzą się po blisko 19 latach małżeństwa. Według informacji portalu TMZ aktor, który początkowo chciał ratować związek, teraz wniósł do sądu wniosek o eksmitowanie żony z należącej do niego rezydencji. Gwiazdor tłumaczy w dokumentach, że dał Baumgartner 1,45 miliona dolarów na zakup nowego lokum, ale ona i tak nie chce się wyprowadzić. "

 

https://tvn24.pl/kultura-i-styl/kevin-costner-zlozyl-wniosek-o-eksmisje-zony-para-rozwodzi-sie-po-19-latach-malzenstwa-7175033

 

To gen P0lki chyba

  • Like 3
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine na własnej skórze miałem to co mówi Pani zakładając niebieską sukienkę. Z tym ze wiedziałem z czym to zjeść.

 

Była dla mnie słodka jak cukier, a sypała się jak mąka. Więc wybaczam, co poruchalem to moje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.