Skocz do zawartości

Kobietocentryczna poprawność polityczna


Rekomendowane odpowiedzi

Taka niedzielna ciekawostka. 

 

Wchodzę w tiktok - wpisuje w wyszukiwarkę "mgtow" i otrzymuje komunikat:

"Brak wyników- to wyrażenie może być kojarzone z nienawistnym zachowaniem (...)". 

 

Wracam myślami do definicji terminu mgtow, czyli "podążanie własną drogą przez facetów" u myślę sobie... Serio?? To tez jest mową nienawiści? 

 

Wzdycham zmęczony tym współczesną lewoskrętnym debilizmem i myślę sobie... aaa to pewnie jak wpiszę feminizm, to też będzie zabloblokowane. Sprawdzam i... oczywiście, że są wyniki. 

 

Nie że mnie to jakoś dziwi - już nie. Ale tak sobie tu publicznie ponarzekam w imię mowy nienawiści. :)

 

Jakieś przykłady tego typu jeszcze macie ? Myślicie ze to całe zidiocenie kiedyś choć trochę się cofnie ?

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 4
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Peter Quinn napisał:

Jakieś przykłady tego typu jeszcze macie ? Myślicie ze to całe zidiocenie kiedyś choć trochę się cofnie ?

Sam zrobiłeś eksperyment. Wyciągnąłeś z niego wnioski.

 

Czy wierzysz, że internet jest jeszcze prawdziwie wolną przestrzenią?

Nie jest. 

 

Obecnie internet jest medium do generowania opinii, zarabiania pieniędzy, wpływania na poglądy. Bardzo skutecznym medium bo ma do niego dostęp prawie każdy na tym świecie. Informacją można manipulować, ograniczać dostęp do niej, wprowadzać fałszywą, 

 

Cytat

W 2020 r. ponad 4,5 miliarda ludzi na świecie korzystało z internetu, a liczba użytkowników mediów społecznościowych przekroczyła już 3,8 miliarda, czyli prawie 60% światowej populacji jest już online – informuje nas raport Digital 2020 opublikowanego przy współpracy z Hootsuite.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym chłopom to się w głowach poprzewracało. Przecież powinno być jak dawniej, że mają tyrać na rodziny. :) 

Ostatnio na Polsacie pan ekspert stwierdził, że niski przyrost naturalny i związane z tym problemy - spowodowane są tym, że obniżyła sią jakość mężczyzn. Bidne to kobitki, bidne. :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, balin napisał:

niski przyrost naturalny i związane z tym problemy - spowodowane są tym, że obniżyła sią jakość mężczyzn

O tyle o ile polemizowałbym ze stwierdzeniem, że niski przyrost naturalny wynika z niskiej jakości mężczyzn, a nie promowania na siłę feminazizmu, to z tym, że obecni mężczyźni są niższej jakości zupełnie się zgadzam.

 

Oddanie kobietom możliwości kształtowania i wychowywania chłopców przynosi swoje żniwo w postaci coraz niższej jakości. Kobieta z chłopca mężczyzny nie zrobi. Jedyne co może z niego zrobić to ciepłe białorycerskie kluchy, które po wejściu w dorosłość oddają kobietom decyzyjność, szukają w swoich partnerkach matek, mają zupełnie ucięte jaja, są bez własnego zdania i polegają na kobietach stając się coraz większymi pantoflarzami i bankomatami do ograbienia i pogardzania. Nawrt tu na forum był kiedyś gość, co to twierdził, że wychowywanie chłopców przez mężczyzn jest... niemęskie i tym powinny zająć się kobiety.

 

Ostatnio na swoim kanale w jednej z rozmów Roman Warszawski przywoływał jakieś badania, z których wynikało, że obecni 20-25 letni mężczyźni mają niższy poziom testosteronu niż emeryci czy mężczyźni jeszcze kilkadziesiąt temu. W rozmowie na temat wojska zaproszony gość - były wojskowy - opowiadał jak to obecni rekruci, którzy przecież zgłosili się do armii na ochotnika, a nie z powszechnego dla mężczyzn (bo przecież nie kobiet) poboru już po pierwszym poligonie czy zajęciach w terenie dzwonią zapłakani do mamy żeby ich zabrała do domu;)

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do naprawienia. 

Przez Europę musi przetoczyć się walec wojny by wszystkie lewoskrętne szumowiny zostały zgniecione. Niestety cena jaką przyjdzie za to zapłacić będzie ogromna! Nie widzę innej możliwości. 

 

Wojna wszystko zmienia, wszystko wraca na właściwe tory.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest poprawność polityczna. 
Ludzie kochają poprawność polityczną. 
Ich poprawność. 
Wolność słowa kończy się tam gdzie zaboli ich ego. 

Tak poza tym mgtow może być na cenzurowanym przez samych mgtowców. Kto idzie w mgtow i pille? Z reguły ludzie którzy zostali skrzywdzeni przez kobiety. A więc ludzie którzy mogą nie przebierać w słowach na temat kobiet.


Nawet tu widzę co chwilą "p0lka" i umniejszanie kobietom dla zasady przez część użytkowników. 
Ale to niszowy portal skupiający garstkę zainteresowanych, nie portal któremu zależy na olbrzymiej liczbie użytkowników.

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zatarra napisał:

To jest do naprawienia. 

Przez Europę musi przetoczyć się walec wojny by wszystkie lewoskrętne szumowiny zostały zgniecione. Niestety cena jaką przyjdzie za to zapłacić będzie ogromna! Nie widzę innej możliwości. 

 

Wojna wszystko zmienia, wszystko wraca na właściwe tory.

 

Tyle, że i lewo skrętni i prawo skrętni poniosą jej konsekwencje po równi. A nawet może i prawo skrętni mocniej, bo lewak weźmie torbę pod pachę i poleci z rosołem do lasu nakarmić wroga. 🤣 Rownouprawnienie przecież mamy. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Oddanie kobietom możliwości kształtowania i wychowywania chłopców przynosi swoje żniwo w postaci coraz niższej jakości. Kobieta z chłopca mężczyzny nie zrobi.

Faktem jest że kobiety przejęły wychowanie naszych dzieci. Kiedyś nauczyciele byli bardzij szanowani i chyba z zarobkami też nie bylo tak źle, stad bylo wśród nich więcej mężczyzn. Ja sam bardzo dobrze wspiminam wlasnie mężczyzn nauczycieli - byli bardzij konkretni w oczekiwaniach i chyba bardziej sprawiedliwi.

 

13 minut temu, Libertyn napisał:

Wszędzie jest poprawność polityczna. 
Ludzie kochają poprawność polityczną. 
Ich poprawność. 

Nie znam nikogo, komu podoba się obecna poprawność, ale to może moja bańka socjalna i ktoś z lewj stoeny może twierdzić coś przeciwnego.

 

14 minut temu, Libertyn napisał:

Nawet tu widzę co chwilą "p0lka" i umniejszanie kobietom dla zasady przez część użytkowników. 

Rzadko sie z toba zgadzam, ale tu przyznam rację.  Nie wiem może to redpill rage, ale jest tu parę osób i to nawet starych wyjadaczy, które już nie potrafią dobrego slowa o samicach powiedzieć, siedząc w takiej bańce nienawiści i obrażając się na biologię.

Aż się chce zapytać "kto ich skrzywdził" 😂

 

36 minut temu, Zatarra napisał:

Przez Europę musi przetoczyć się walec wojny by wszystkie lewoskrętne szumowiny zostały zgniecione.

Przykre, ale prawdziwe. Slabe czasy/trudne czasy przynoszą swoje plono.

 

20 minut temu, Libertyn napisał:

Tak poza tym mgtow może być na cenzurowanym przez samych mgtowców. Kto idzie w mgtow i pille? Z reguły ludzie którzy zostali skrzywdzeni przez kobiety. A więc ludzie którzy mogą nie przebierać w słowach na temat kobiet.

Dokładnie, zwykel nie pierdzimy na różowo i pisemy dosadnie więc feministko na spółkę z tfu feministami mogli wielkorotnie zgłaszać takie hashtagi do moderacji 

3 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

Tyle, że i lewo skrętni i prawo skrętni poniosą jej konsekwencje po równi. A nawet może i prawo skrętni mocniej, bo lewak weźmie torbę pod pachę i poleci z rosołem do lasu nakarmić wroga. 🤣 Rownouprawnienie przecież mamy. 

O! I to jest rozkmina na Nobla z socjologii - jak wywołać wojnę która da po dupie tylko lewakom. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Libertyn napisał:

Nawet tu widzę co chwilą "p0lka" i umniejszanie kobietom dla zasady przez część użytkowników. 

Bo to złe kobiety są.

Komentarz dla zasady...

 

za-kazda-wkiona-kobieta.jpg

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Peter Quinn napisał:

Jakieś przykłady tego typu jeszcze macie ?

Mam, ale trochę z innej bajki (dosłownie :D). Widziałam ostatnio zwiastun Małej Syrenki, a ta czarnoskóra i z dredami na głowie :huh:.

Czy naprawdę wszędzie trzeba wciskać tę poprawność polityczną?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bzgqdn napisał:

Kiedyś nauczyciele byli bardzij szanowani i chyba z zarobkami też nie bylo tak źle, stad bylo wśród nich więcej mężczyzn.

Przede wszystkim kiedyś szkoły nie były koedukacyjne i nie wrzucano do jednego wora chłopców z dziewczynkami pod batutą pań-nauczycielek, ale szkoły dzieliły się na te dla chłopców i te dla dziewcząt. Moi rodzice po II WŚ chodzili jeszcze do szkół średnich typowo pod płeć, matka do żeńskiego liceum, a ojciec do takiego technikum, gdzie jedynymi kobietami były panie w sekretariacie i szkolnej bibliotece.

 

32 minuty temu, bzgqdn napisał:

Nie wiem może to redpill rage, ale jest tu parę osób i to nawet starych wyjadaczy, które już nie potrafią dobrego slowa o samicach powiedzieć, siedząc w takiej bańce nienawiści i obrażając się na biologię.

No tak, bo o kobietach w tym kraju to mówimy tylko dobrze albo wcale. Nie wolno powiedzieć jak jest naprawdę, ponieważ już jadą łatki i społeczne naznaczanie. A natura kobiet nie jest taka jaką się w głównym nurcie sprzedaje i kto opisze swoje doświadczenia z kobietami czy obserwacje to już jest ten zły i niedobry. Pamiętaj, że wielu tutaj opisuje właśnie swoje doświadczenia i obserwacje ze swojego środowiska, a nie dla zasady, że kobiety są złe. Ja dla przykładu na biologię, mimo iż wiem że to niezła dziwka, się nie obraziłem, ale obraziłem się na główny nurt, który mnie oszukał, a to że piszę jak piszę wynika, jak wspomniałem z doświadczenia i obserwacji. To, że nasze rodaczki są łatwe szczególnie dla gości z zagranicy to fakt społeczny, który potwierdzą nie tylko nasi rodacy, ale przede wszystkim obcokrajowcy mający styczność z naszymi rodaczkami. Oni też są mizoginami i jakaś je skrzydziła czy może opisują swoje doświadczenia? Także nazwanie kurwy kurwą nie jest obrazą, ale stwiedzeniem faktu. Nie bez powodu i nie bez przyczyny właśnie coraz więcej i gęściej widzi się w opisach naszych rodaczek słowo "p0lka" zamiast Polki. Nie jest to wina tych co to opisują, tylko naszych rodaczek, że do tego swoim zachowaniem doprowadziły.

 

Jest to typowo kobietocentryczna narracja wprost z tematu ubrana tylko w szaty rzekomej nienawiści. Jeśli forum Cię skrzydzilo takimi opisami zgodnymi z rzeczywistością wielu z nas, nie ma oboawiązku się tu logować i tym bardziej na nas srać.

 

Jakie to postępowe krytykowanie kogoś kto nazywa kurestwo kurestwem, a nie kurwy za to że jest kurwą.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Libertyn napisał:

Ale to niszowy portal skupiający garstkę

Zakazana Rubież RACZEJ.

Chyba Waszmość dawno nigdzie nie interweniował?

Chłopaki prawdę piszą.

Pizdowacenie idzie w górę.

Kobietom roszczeniowość wylewa się z majtek.

Oj PIERDOLNIE NIEBAWEM.

JUŻ za momencik....styczeń coraz bliżej.

 

 

7 minut temu, Krugerrand napisał:

pod batutą pań-nauczycielek,

Tu bym tak nie złowieszczył.

JA miałem WINCYJ babej w T będzie i były gorsze niż faceci.

WIĘCEJ WYMAGAŁY I BYŁY BARDZIEJ  BEZWZGLĘDNE.

....wręcz opierdalały naszą męskość 

: CO TO ZA(.......tryk) jak niema krzepy/postury.....itd.

:)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bzgqdn napisał:

Nie znam nikogo, komu podoba się obecna poprawność, ale to może moja bańka socjalna i ktoś z lewj stoeny może twierdzić coś przeciwnego.

Nie mówię o obecnej tylko o poprawności jako takiej. 
Poprzeglądaj net.
Dowiesz że zbrodnią przeciw poprawności politycznej całej masy osób jest działalność Grossa, 
Dowiesz się że poprawnością polityczną w dyskusji o patologiach mieszkalnictwa w Polsce jest nie wspominanie o tym by państwo budowało własne mieszkania pod wynajem bo "oesu komunis".
Dowiesz się że poprawnością polityczną jest obwinianie wszystkich o wszystko ale nie dostrzeganie winy w sobie. (Środowiska pis  lovciają prezesa i premiera, to że będzie ciężko to wina Tuska a pisanie o tym ze debilne rozdawnictwo i nie przemyślana polityka w stylu embargo na węgiel bez rozeznania czy ten węgiel jest jest niepoprawne politycznie)



 

15 minut temu, ewelina napisał:

Mam, ale trochę z innej bajki (dosłownie :D). Widziałam ostatnio zwiastun Małej Syrenki, a ta czarnoskóra i z dredami na głowie :huh:.

Czy naprawdę wszędzie trzeba wciskać tę poprawność polityczną?

Właśnie. Czemu w Troi  Patroklos był bratem Achillesa a nie jego kochankiem?

Czemu w Ghost in the Shell grała Johansson a nie jakaś Japonka?

Poprawność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

 

 

Oddanie kobietom możliwości kształtowania i wychowywania chłopców przynosi swoje żniwo w postaci coraz niższej jakości. Kobieta z chłopca mężczyzny nie zrobi. Jedyne co może z niego zrobić to ciepłe białorycerskie kluchy,

 

Ogarnij sobie kanał Pani nauczycielki. Nie wiem kto tego stwora z jawnymi problemami psychicznymi (na jednym z filmików mówi, że żałuje, że żyje)  dopuścił do nauki dzieci. 

Pomijam fakt wartości jakie przekazuje swoim wyglądem.

 

 

 

Edytowane przez Kacperski
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zatarra napisał:

Przez Europę musi przetoczyć się walec wojny by wszystkie lewoskrętne szumowiny zostały zgniecione.

 

Nie będziemy musieli długo czekać na rewolucję. Tylko wtedy feminizm nie będzie naszym największym problemem a wielki głód, fala bankructw i problemy energetyczne i z surowcami. 

 

Ogólnie mam wrażenie że Zachód jest coraz bardziej odklejony. Już z 20 lat temu widziałem filmy ze Szwecji na których dzieci same mówiły że rodziców należy zmieniać co 2-3 lata i smutno muszą mieć dzieci, które mają cały czas tych samych rodziców. Teram oglądam sobie ciekawy kanał na yt i gościu opisuje artykuły typu: zamknęli nauczyciela z Anglii do więzienia bo otwarcie mówił że są 2 płcie i inaczej zwracał się do chłopców i dziewczynek. Już o tych kanałach RP z USA nie wspomnę gdzie pokazują treści z tik toka amerykańskich kobiet.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, DOHC said:

Niestety. Coraz częściej blokowane jest słowo "Hitler" i szukając o nim informacji albo zamieszczając informacje historyczne można dostać bana.


Na szczęście Pan Prezes już nie musi zarządzać partią, więc teraz znajdzie więcej czasu na forum, by dzielić się z nami wiedzą biograficzną o tym legendarnym socjaliście. :) 
 

 

2 hours ago, Zatarra said:

Wojna wszystko zmienia, wszystko wraca na właściwe tory.


O Mati, Ty też na forum? :) 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.