Skocz do zawartości

Rozwód byłej Prezes Warty Poznań


yrl

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, rkons said:

Kurwa, tworzycie kolejne posty i komentujecie jak na jakimś pudelku 😅

 

Ja mam pytanie do Was - co zrobiliście w tym tygodniu aby wejść na wyższy poziom jako facet? Ile hajsu zarobiliście dodatkową fuchą, ile treningów zrobiliście?

Anżeju, spokojnie 😉

 

Ale skoro padło pytanie to zrobiłem 117.6% normy tego co robię i jestem zmęczony, psychicznie, nie fizycznie, miałem rzucić okiem na jeszcze kilka spraw z tym związanych ale po ciężkim tygodniu do laptopa podchodzę jak do jeża. Ale i tak było warto.

 

Jeśli chodzi o fizyczność to weszły 3 treningi, pn,śr,pt jak co tydzień. 

 

Teraz w niedzielę odpoczywam. Resetuję sobie głowę, czytam forum, po obiedzie poczytam książkę i posłucham muzyki. 

 

To jest dzień luzu, i cóż poradzić ze pani Pyżalska akurat odpaliła takiego newsa że mamy tutaj bekę. Śmiać się to nie grzech. 

 

Trochę rozrywki nawet na poziomie pudelka krzywdy nikomu nie zrobi, jak wszystko w odpowiednich proporcjach i ilości 😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UncleSam z telefonu piszę, sorki za literówki jak coś

 

@SuperMario nie no ja rozumiem, że można się pośmiać - szczególnie w niedzielę - ale dla mnie to miejsce mialo być wylęgarnią tygrysów, może trochę przesadziłem w swoim wpisie ale chyba wiesz o co mi chodzi 😊

 

@spacemarine w takim razie mój post nie był kierowany do Ciebie 😊

 

@Rnext moja mocna strona to inwestowanie na rynku kapitalowym i wchodziłem w dyskusję na tematy z tym związane, dałem wartosc, w zeszlym roku moje portfolio zrobilo 14% zwrotu i mówimy tu tylko o papierach wartościowych, bez kryptowalut - jasne, nie jest to zwrot ponad 15% inflacji ale wciąż jest to wynik 2X lepszy niż niektóre lokaty bankowe

 

Żebyśmy się dobrze zrozumieli - ja nie twierdzę, że jestem lepszy niż inni, ja twierdzę, że moje podejście jest inne niż większości

 

Może źle zrozumiałem ideę forum - że tworzymy tematy albo dla beki albo żeby cisnąć z krajankami

 

Jak ktoś potrzebuje porady inwestycyjnej to może się odezwać na priv, wszystkiego o wszystkim nie wiem ale znam swoje mocne strony

 

Mój wpis to nie jest wylew tylko z dzisiejszego dnia - czytam forum i widzę co się dzieje, spędziłem tu trochę czasu i ostatnio chyba nie dzieje się tu za dobrze.. może tylko ja tak myślę 

Edytowane przez rkons
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rkons załóż na forum temat w którym wirtualnie obracasz powiedzmy 100 tys. Chciałbym zobaczyć czy po roku faktycznie da radę zrobić te 14%. Ja na tych różnych wersjach demo giełd zawsze traciłem więc wolę w to nie wchodzić. Ale może mógłbym się czegoś nauczyć. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rkons napisał(a):

Ja mam pytanie do Was - co zrobiliście w tym tygodniu aby wejść na wyższy poziom jako facet?

 

Całe moje życie jest obecnie temu podporządkowane a więc :

 

27 minut temu, rkons napisał(a):

Ile hajsu zarobiliście dodatkową fuchą

 

W tym tygodniu 4200euro znowu wyciągnięte z niemieckiego socjalu łącznie w tym roku już grubo ponad 20k a przepracowałem 2 tygodnie. ZARABIAM I ODZYSKUJE REPARACJE A NIE STĘKAM JAK WYBORCY PO, ŻEBY NIEMCOM DAROWAĆ.

 

27 minut temu, rkons napisał(a):

ile treningów zrobiliście

 

Podjazdów to mi się nawet nie chce liczyć bo jestem robolem i do tylu aż nie umiem siłka była z 5 razy, worek jakieś 4, niestety nikt nie chce ze mną latać na siłke jak mnie faza najdzie w nocy i wydzwaniam znajomych pomiędzy 23:00 a 02:00, nikt nie chce ze mną iść wyzywam ich od pedałów i znowu kończę na parku do kalisteniki (ten był jakieś 3 razy w tym tygodniu).

 

27 minut temu, rkons napisał(a):

, ile stron ksiazki przeczytaliscie?

 

Trochę się opuściłem akurat tutaj bo "tylko" dokończyłem tą o czerwonych khmerach (pol pot - pola śmierci, jak coś), jestem w połowie david buss - dlaczego kobiety uprawiają seks i poczytuję sobie encyklopedię "boje polskie 1939-1945" ale nie czytam jej w takim sensie w jakim czyta się książki.

 

A wracając do tematu to:

 

p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,

 

I będę tak pisał póki to ***** nie przestanie być w moich oczach tym czym w oczach ortodoksyjnego żyda goj.....

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej luzu k..a :D

 

Serio niech tutaj będzie dobra impreza i tyle. A jak już ktoś zaczyna taki wątek to niech również zacznie go w formie prześmiewczym beki aby z góry określić ton

 

 

 

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał(a):

 

Całe moje życie jest obecnie temu podporządkowane a więc :

 

 

W tym tygodniu 4200euro znowu wyciągnięte z niemieckiego socjalu łącznie w tym roku już grubo ponad 20k a przepracowałem 2 tygodnie. ZARABIAM I ODZYSKUJE REPARACJE A NIE STĘKAM JAK WYBORCY PO, ŻEBY NIEMCOM DAROWAĆ.

 

 

Podjazdów to mi się nawet nie chce liczyć bo jestem robolem i do tylu aż nie umiem siłka była z 5 razy, worek jakieś 4, niestety nikt nie chce ze mną latać na siłke jak mnie faza najdzie w nocy i wydzwaniam znajomych pomiędzy 23:00 a 02:00, nikt nie chce ze mną iść wyzywam ich od pedałów i znowu kończę na parku do kalisteniki (ten był jakieś 3 razy w tym tygodniu).

 

 

Trochę się opuściłem akurat tutaj bo "tylko" dokończyłem tą o czerwonych khmerach (pol pot - pola śmierci, jak coś), jestem w połowie david buss - dlaczego kobiety uprawiają seks i poczytuję sobie encyklopedię "boje polskie 1939-1945" ale nie czytam jej w takim sensie w jakim czyta się książki.

 

A wracając do tematu to:

 

p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,

 

I będę tak pisał póki to ***** nie przestanie być w moich oczach tym czym w oczach ortodoksyjnego żyda goj.....

 

Zrób proszę post o tym socjalu jak to robisz, to czyste złoto będzie :)

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yrl mam inny pomysł - moge zalozyc temat w ktorym bede pisac co i kiedy kupiłem, 10k pln czy 100k pln to tylko kwestia skali, Wy już sobie sami ocenicie czy dla Was to ma wartość czy nie

 

@spacemarine mi też się przyda więcej luzu przy niedzieli wiec.. NAPIERAJTA CHLOPY bo Wam wszystkie p0lki zaraz muzułmanie albo inne czady z Hiszpanii zabiorą 😅

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, yrl napisał(a):

@rkons załóż na forum temat w którym wirtualnie obracasz powiedzmy 100 tys. Chciałbym zobaczyć czy po roku faktycznie da radę zrobić te 14%. Ja na tych różnych wersjach demo giełd zawsze traciłem więc wolę w to nie wchodzić. Ale może mógłbym się czegoś nauczyć. 

świetny pomysł jest nawet taka platforma myfxbook i można ją podłączyć pod platformę i tam na bieżąco będą aktualizowane wyniki ze wszystkich zagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rkons napisał(a):

@Król Jarosław I ale to jest do trejdingu czy do papierów wartościowych? U mnie to jest prosta sprawa bo ja robię max 2 zlecenia w miesiąc, u mnie nie będzie dużego ruchu

 

Do handlu. Po prostu podłączasz platformę na której operujesz. Mnie tam nie obchodzi czy masz 15 czy 1500 procent ale o kurestwie trzeba pisać i mówić głośno.

 

Jak ktoś mi mówi, żeby o tym mniej czy coś to sory ale wieje pokoleniem naszych starych.

9 minut temu, spacemarine napisał(a):

Zrób proszę post o tym socjalu jak to robisz, to czyste złoto będzie :)

A co tu dużo pisać, najpierw się uczysz, działasz a potem wyciągasz profity. Nikt mi tego za darmo nie dał, nie nauczył mnie niemieckiego ani spawać ani czytać rysunek ani nie dał pieniędzy na wyjazdy ani nie zainteresował się za mnie różnymi tematami.

 

A mogłem zostać "bo myszka"......

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I okej rozumiem

 

Widzisz, ja też popełniłem kilka postów gdzie wylałem swoje zale i mi przeszło, jak dla mnie to szkoda czasu, ale jeśli chcecie być strażnikami moralności w niemoralnym świecie to nie będę Wam przeszkadzać 😊

 

W temacie Pani Prezes - Wy możecie ją nazwać p0lką, ona w głowie może mieć scenariusz że zabezpiecza jeszcze lepszą przyszłość dla swoich dzieci i w chuju ma Wasze komentarze bo dla niej dzieci są najważniejsze 😊

 

Pokój z Wami i z Polkami, uciekam czytać o rekurencyjnych sieciach neuronowych bo mnie temat zainteresował 😊

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał(a):

A wracając do tematu to:

 

p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,p0lka,

 

I będę tak pisał póki to ***** nie przestanie być w moich oczach tym czym w oczach ortodoksyjnego żyda goj.....

 

Ciągle robisz błąd ortograficzny.

Słowo p00lka w odniesieniu do kobiety polskiego pochodzenia gościnnej w kroku szczególnie dla kolorowych piszemy przez 2 zera!!!

Do chuja wafla ile razy mam przypominać:D

 

52 minuty temu, rkons napisał(a):

W temacie Pani Prezes - Wy możecie ją nazwać p0lką, ona w głowie może mieć scenariusz że zabezpiecza jeszcze lepszą przyszłość dla swoich dzieci i w chuju ma Wasze komentarze bo dla niej dzieci są najważniejsze 😊

Jak już to w cipie wszak jest kobietą, chyba🤔

A tak poważniej to przecież nie piszemy tego dla niej lecz przedstawiamy stan faktyczny kondycji polskich rozwodzących się małżeństw gdzie ciągle przejawia się fałszywe oskarżenie o przemoc.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rkons napisał(a):

Ja mam pytanie do Was - co zrobiliście w tym tygodniu aby wejść na wyższy poziom jako facet? Ile hajsu zarobiliście dodatkową fuchą, ile treningów zrobiliście, ile stron ksiazki przeczytaliscie?

 


Primo ja się nie brandzluje ile co zrobiłem i jeżeli jest temat X to w danym temacie gadamy o X, a tak kupę offtopu produkujemy. Secundo choćbyś nie wiem jakim kozakiem był jak trafisz na nie ta co trzeba to cie spuści w kiblu szybciej niż mrugniecie oka. 

Co do tematu: mamusia zrobiła synowi przyspieszony kurs jak działają kobiety. Mam tylko nadzieje, nauka w las nie pójdzie i chłopak sobie dobrze życie poukłada.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie, było pogadane o meandrach i spadku jakości forum, a teraz trzymajmy się tematu.

I raczej nie muszę przypominać, że jakość treści to suma wkładu poszczególnych forumowiczów. 

A "pudelkowe treści" to również sposób na powszechną "smutę".

Nie ukrywajmy i sobie upław dajmy ;)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan masz rację ale.. ja mam szczerze mówiąc wyjebane na tą całą sytuację, dla mnie to ona może się stukać z całym autobusem książąt z kraju nafty, obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg.. 

 

Być może jestem ignorantem w tej kwestii ale wychodzę z założenia, że jeśli na coś nie mam wpływu to poprostu nie tracę na to czasu

 

Kobiety są jakie są, nieważne czy to Polka, Ukrainka, Niemka czy Japonka, one wszystkie biologiczny soft maja taki sam, wszystkie lubią pieniądze, wygodne, luksusowe życie i czada który to wszystko ogarnia, dlatego dziwię się, że tu ciągle ciśnie się kobietom za to.. że są kobietami i zachowują się jak kobiety, prezesowa nie jest wyjątkiem, ona bardzo dobrze zabezpiecza swoje interesy maksymalnie wykorzystując możliwości jaki daje jej obecny system

 

Czy wykorzystywanie mezczyzn i systemu aby osiągnąć swoje cele jest czynem moralnym? Pewnie nie, ale natura nie zna moralności i często jest to gra o sumie zerowej - czy nam się to podoba czy nie

 

To my mężczyźni wciąż nie przestawiliśmy się na myślenie, że małżeństwo to przede wszystkim BIZNES i tak należy do tego podchodzić

 

@slavex widzisz.. ja już raz zostałem spuszczony w kiblu i w ten sposób trafiłem na forum

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rkons napisał(a):

@Brat Jan 

 

Kobiety są jakie są, nieważne czy to Polka, Ukrainka, Niemka czy Japonka, one wszystkie biologiczny soft maja taki sam, wszystkie lubią pieniądze, wygodne, luksusowe życie i czada który to wszystko ogarnia, dlatego dziwię się, że tu ciągle ciśnie się kobietom za to.. że są kobietami

 

@slavex 

To niech se kurwa lubią, pozapierdałały by w polu albo na budowie to zaraz by nabrały trzeźwego umysłu.

 

Od dobrobytu się w pizdach poprzewracało, instagramy , only fansy i inne gówna.

 

Szkoda mi niektórych facetów widać że zapierdalają na swoją pindzie a ona patrzy na nich z pogardą, do tego szuka sobie pento na boku .

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak pelna zgoda, one chcą równości tam gdzie jest im to na rękę

 

No ale znowu - możemy się na to wkurwiac i rwać sobie włosy z głowy i się frustrować że jest jak jest, albo możemy mieć na to wyjebane, wyzbyć się złudzeń, zaakceptowac, że tak właśnie wygląda rzeczywistość i próbować się w tym odnaleźć, chodzi mi o to, że produkowanie ton treści szydzacych z kobiet w tej materii i tak nic nie zmieni więc nie wiem jaki jest sens aby to robić..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.