Skocz do zawartości

Znany piłkarz bawidamek przyznał się że zrobił dziecko prostytutce


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewidentnie jest narcyzem i totalnym egoistą z małą przydatnością do wspólnego życia, a jednak panie wpadają jedna po drugiej w pułapkę... Czy to może on daje się złapać?

 

 

z29906607Q,Jakub-Rzezniczak--Ewelina-Tar

 

 

https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/ewelina-taraszkiewicz-o-relacji-jakuba-rzezniczaka-z-ich-corka-st6482582

 

https://plejada.pl/newsy/matka-dziecka-rzezniczaka-ujawnia-cala-prawde-kryje-go-ale-nie-wiem-czemu/ms7m5ed

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,29906715,ewelina-taraszkiewicz-wydala-oswiadczenie-mam-nadzieje-ze.html

 

 

Jakub Rzeźniczak o umowie z Eweliną Taraszkiewicz

Poruszony został także temat umowy, którą Rzeźniczak miał zawrzeć z Taraszkiewicz, żeby nie mogła wypowiadać się o nim w mediach. "W momencie, gdy dowiedziałem się o ciąży, próbowałem to ukryć przed żoną (...) Zawarliśmy taką umowę, to była umowa też dotycząca tego, jak będę utrzymywał dziecko, jaka część tych pieniędzy będzie szła na dziecko, na mieszkanie i na Ewelinę, bo wiadomo, kobieta, jak jest w ciąży, to na początku przez pierwsze lata może mieć problemy, żeby pracować". Dodał także, że kwota, którą płacił, wynosiła ponad dziesięć tysięcy złotych. Żurnalista zapytał też, jak doszło do tego, że Ewelina zaszła w ciążę. "Początkowo się zabezpieczałem, potem nie i to jest w ogóle już dramat i skandal" - przyznał. Rzeźniczak stwierdził także, że Taraszkiewicz miała brać tabletki antykoncepcyjne, jednak w pewnym momencie przestała je brać, nie informując go o tym. 

Edytowane przez Tamerlan
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy, odpowiedź pani Eweliny:

 

Ewelina Taraszkiewicz ma zamiar walczyć o swoje imię w sądzie. Chce pozwać Jakuba Rzeźniczaka o zniesławienie. Podkreśla, że w przeciwieństwie do niego, na wszystko ma dowody.

Panie Rzeźniczak, ja to tylko mam nadzieję, że pan ma te dowody na tę moją "prostytucję". I tak, oczywiście, że na każde zdanie pana Rzeźniczaka odpowiem. W przeciwieństwie do ciebie, panie Rzeźniczak – ja mam dowody. Bardzo słaba próba ratowania swej i tak już zniszczonej reputacji. Stay tuned. Szkoda, że kolejna sprawa o zniesławienie będzie w Kołobrzegu, ale z przyjemnością będę jeździć na każdą rozprawę - zaznacza.
 
"Masz dwie godziny, by publicznie mnie przeprosić i odwołać te parszywe kłamstwa na temat Edyty, temat Magdy i przede wszystkim na mój temat. I tym razem skonsultuj się ze swoim prawnikiem. 11:45" - dodała. Zwróciła się także do Żurnalisty i powiedziała, że sama chętnie przyjęłaby zaproszenie na wywiad, aby do wszystkiego się odnieść.
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiera rozmowy na yt jutro

 

 

Grażyny już ostro w komentarzach z tematem jadą XD

 

 

"Przesłuchałam już na Spotify. Niestety koleś jest żałosny, coś czuje się się pozwy posypią po tym wywiadzie. Obraził każda kobietę z która był na dobrą sprawę, z byłej żony zrobił głupia idiotkę która o zdradach wiedziała i je akceptowała i w sumie to jej wina xD, z Eweliny matki swojego jedynego żyjącego dziecka, które jutro dowie się o tym wywiadzie w szkole zrobił dziwkę (na co nie przedstawił dowodów), a z Magdy oszustkę i histeryczkę, w obliczu tragedii która ja spotkała. Oczywiście on najbardziej poszkodowany w tym wszystkim, biedaczek. Żałosne, zastanawiam się czy na ten nagły brak klasy z jego strony ma nowa zona „parkingowa” czy to klasyczne samozaoranie."

 

 

 

 

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, spacemarine said:

Beka, kolejny raz, faktycznie może zróbmy jeden temat gdzie będziemy sobie robić jaja z tego cyrku, bo tutaj kukoldztwo w tym kraju i dramat pędzi coraz szybciej, śmiechu warte

 

Proponuję żeby @zuckerfrei wymyślił nazwę dla tego działu 😅 gdzie będzie można umieszczać takie kwiatki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SuperMario napisał(a):

 

Proponuję żeby @zuckerfrei wymyślił nazwę dla tego działu 😅 gdzie będzie można umieszczać takie kwiatki. 

 

No właśnie niech będzie to w jednym miejscu to jak ktoś będzie chciął się pośmiać to będzie miał nieskończoną ścianę beki.

W sumie pomyślmy nad tytułami np:

 

"Beka z p0lek i kukoldów - zbiór najlepszych znalezisk"

 

No i później niech nawet mody łączą wszystkie poboczne tematy do tego jednego głównego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek ma wbrew pozorom duże walory edukacyjne, czym może grozić zbyt duży popęd seksualny

 

Rzeźniczak przyznał się do nasłania opieki społecznej na Taraszkiewicz

Rzeźniczak podczas wywiadu przyznał się, że swego czasu nasłał opiekę społeczną na Ewelinę Taraszkiewicz. Zrobił to z powodu wiadomości od opiekunki córki, która miała w mało pochlebnych słowach opisać metody wychowawcze Taraszkiewicz. "Tak, to prawda, że zawiadomiłem opiekę społeczną. Zrobiłem to po tym, jak odezwała się do mnie opiekunka, która zajmowała się Inez przez długi czas. Powiedziała mi, bym zrobił porządek z niektórymi rzeczami i tak też zrobiłem" - podkreślił piłkarz.

W dalszej fazie wypowiedzi Jakub Rzeźniczak dodał, że sąd uwierzył w zeznania opiekunki na temat sposobu opiekowania się dzieckiem przez Ewelinę Taraszkiewicz. "To co opiekunka zeznała w sądzie, to nie nadawało się do opieki społecznej, tylko do sądu, by odpowiednio na to zareagować. I sąd dał wiarę w te zeznania" - wyznał były zawodnik Wisły Płock.

 

 

 

 

 

Przypomnijmy, że Rzeźniczak podczas rozmowy z Żurnalistą przyznał także, że nie zamierza już dłużej walczyć z Taraszkiewicz o prawa do opieki nad Inez. "Prawdopodobnie władza rodzicielska będzie mi ograniczona i szczerze mówiąc nie mam siły już o o to walczyć. Każde moje spotkanie z Eweliną kończy się awanturą. Gdy wróciłem do Płocka z Azerbejdżanu starałem się brać Inez do siebie na 2-3 dni, ale za każdym razem kończyło się to kłótnią Magdy z Eweliną. Ewelina ma problemy z utrzymaniem emocji przez swoje zaburzenia" - zaznaczył.

 

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,29908885,rzezniczak-przyznal-sie-do-naslania-opieki-spolecznej-na-taraszkiewicz.html

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, wrotycz napisał(a):

Na co ma dowody, że jej nie zapłacił?

Nie ma takiego dowodu.

Zrobiłem coś strasznego, ale imię mojej żony pozostanie nieskalane...

 

Ech. Dowód na to, że nawet pieniądze i umiejętność zarabiania dużej ich ilości nie gwarantuje posiadania zdolności logicznego myślenia oraz trzymania popędu na wodzy. 

Po prostu wstyd za takich facetów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.