Skocz do zawartości

Żona zdradziła męża z bezdomnym


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, kacapowski napisał(a):

Bezdomny, po spotkaniu z mężem:

NINTCHDBPICT000719302850.jpg?w=670

 

Jak to mawia klasyk kobiety lubią brąz😁

Zobaczyła w nim fantastyczne wnętrze i dobre serduszko😆

Nawet zapach obornika jej nie przeszkadzał, który zapewne czuła i racjonalizowała.

 

Widzicie prawdziwa miłość istnieje🤣

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety osoby chore psychicznie mają konkretne odpały. Wystarczy pogadać z kimś kto pracował z takimi, tutaj racjonalnie nie da się wytłumaczyć ich zachowań, czy to seksualnych czy innych, np. samookaleczenie, próba samobójcza.

 

Według mnie większość z was wydała zbyt daleko idące wnioski. Oczywiście wszystko może być kłamstwem (jej tłumaczenia), jednak w tym wypadku coś czuję, że jednak miała coś z garem na tle religijnym. Gdyby odwaliła to świadomie mogła przecież powiedzieć: gościu chciał mnie zgwałcić. Sprawa załatwiona, gość idzie siedzieć, mąż wybacza. 

 

Ps. Ciekawy fakt, że ona finalnie temu bezdomnemu pomogła, gość wyszedł na prostą (przynajmniej chwilowo), został celebrytą, leci sobie w śliniaka ze znaną 22 letnią influencerka, pokazuje się na imprezach, nagrywa jakieś tam pozdrowienia za hajsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spokojnie napisał(a):

Poczytałem na ten temat i ona miała problemy psychiczne, także weźcie to pod uwagę. 

 

Baba mojego ziomka (oboje ~55lat) nie miałą problemów psychicznych a wyjście do żabki u niej na osiedlu też oznaczało często gęsto przeprucie się z patolą w pobliskich krzakach.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Król Jarosław I napisał(a):

 

Baba mojego ziomka (oboje ~55lat) nie miałą problemów psychicznych a wyjście do żabki u niej na osiedlu też oznaczało często gęsto przeprucie się z patolą w pobliskich krzakach.

To chyba niezdiagnozowane, albo alkoholiczka? Na trzeźwo sypała się z jakimiś menelami? Słyszałem o takich co dawały dupy za dragi, alko na odcięciu (kilku naraz waliło na jej nieświadomce), ale dla sportu? Coś nie tak z głową ewidentnie. Biorąc pod uwagę zagrożenia chorobami, to podchodzi pod jakaś autodestrukcję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię takich sytuacji, jak tutaj ma miejsce, bo teraz dajmy przykład ktoś przeczyta artykuł (bez serszego zagłębiania się) i leci w świat info jak w tytule tego posta. Dosyć to krzywdzące i nie do końca zgodne z prawdą, bo pomijamy jest fakt jej ewentualnych problemów psychicznych. 

 

Moim zdaniem to zła droga, że każdy przykład zero jedynkowo jest oceniany i wyrok oczywisty - kobiety to k..., Doszło do takich czasów że zdradzają nawet z bezdomnymi menelami.

 

Ja przejrzałem z 10 stron, bo coś mi tu nie grało od początku. Na większości wspomnieli o problemach psychicznych, nadmiernym zamiłowaniu do religii owej panny, że w przyszłości miała jakiś problem.

 

Jak wspomniałem wyżej, teoretycznie mogła wybrnąć z tego mówiąc że to był gwałt, a jednak trzymała się wersji "widziałam w nim Boga". Pytanie dlaczego? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Dosyć to krzywdzące i nie do końca zgodne z prawdą, bo pomijamy jest fakt jej ewentualnych problemów psychicznych. 


Tak, ale myślę ze takie info tu na forum to informacja dla braci by byli świadomi jakie akcje się mogą zdarzyć (odsuwając na bok w tym momencie takie kwestie jak problemy psychiczne). Sama świadomość tego dla braci potrzebna, ja np. wchodząc w relacje z kobieta daje sobie trochę przestrzeni na chłodny dystans i poprawkę na to co panna może odwalić. Jak odwali brzydki numer to rozstaje się i nara, nie jeden bez wiedzy by mógł myśleć o samobójstwie. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redbad napisał(a):

Ponadto jaki status mieli w Rzymie gladiatorzy czy inni zabawiacze tłumów? Jak przeżyli przedstawienie dla ludu to już był ich życiowy sukces.

Tu się nie zgodzę, większość walk gladiatorskich nie było na śmierć i życie. Po prostu wyszkolenie, wyżywienie i utrzymanie gladiatora było zbyt drogie żeby go od tak tracić. Z tego co pamiętam średnio jakieś 10% walk kończyło się śmiercią gladiatora. Do zabijania Rzymianie mieli dużo lepszy materiał jak: jeńcy, skazańcy etc. Najbogatszym sportowcem wszechczasów był rzymski woźnica rydwanów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Spokojnie napisał(a):

A co u bezdomnego? No też nieźle: "został teraz przyłapany na oszałamiającej influencerce Grazi Mourao, lat 22, która ma ponad milion obserwujących TikTok"

 

0_PAY-Newsflash-LoveKiss-02.jpg

0_PAY-Newsflash-LoveKiss-01.jpg

 

To jest zabawne :D "Jestem dupą w wersji premium... zrobię wszystko dla lajków, atencji i artykułów w gazecie. Umówię się nawet z bezdomny, który został celebryta bo dostał oklep od męża innej celebrytki".

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Templariusz napisał(a):

Ja w tym nic dziwnego nie widzę. Jak już tu pisałem, ludzie zawsze, od początku istnienia cywilizacji, pasjonowali się takimi rzeczami. W starożytnym Rzymie było o wiele więcej fanów walk gladiatorskich niż wielbicieli mów Cycerona. To jest całkowicie normalne i od zawsze tak było. 

i zwrócę uwagę, że najlepsi gladiatorzy mogli przebierać w kochankach, także z wyższych sfer. To tak ad vocem tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rampampam napisał(a):

i zwrócę uwagę, że najlepsi gladiatorzy mogli przebierać w kochankach, także z wyższych sfer. To tak ad vocem tematu:)

Baby zawsze miały parcie na sportowców odnoszących sukcesy. 

@Spokojnie znalazł info, że pani ma coś z psychiką. Jeśli to prawda, a nie tłumaczenie po fakcie to nie ma się co produkować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem się "pod gradobiciem pytań", dlaczego wciąż "nie mam" dziewczyny i nie dążę do zmiany tego stanu rzeczy. Najbardziej irytujące w tym był fakt, że rozmowa odbywała się f2f. 

 

Nie czyniąc elaboratow napomknąłem o ustawie "mieszkanie za pomówienie", coś tam o hiergamii itd. Powyższy przykład udowadnia nam, że jak za stalinizmu - nikt nie może czuć się "bezpiecznie" ( nie mam tu na myśli przyzwolenia na zapuszczenie się). 

 

Do oskarżeń o paranoję i inne zaburzenia psychiczne i defetyzm już przywykłem. 😜

 

Ponadto uważam że tego typu tematy, jakk i te traktujące o "dokonaniach" p0lek są na tym forum potrzebne. Inną kwestią jest to czy powinien być na to wydzielony osobny dział. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2023 o 14:22, Ramaja Awantura napisał(a):

To się nazywa chyba choroba psychiczna...

 

Być może to jest ekstremalny przypadek ale po mojemu wpisuje się w tendencje lgnięcia do wszelkiej maści badbojów.

 

No bo taki bezdomny - brudny, odurzony, zezwierzęcony - jest tylko niewiele dalej w swym upadku od typowego sebixa-patologa.

Tak więc zachowujący się (z reguły pod wpływem środków odurzających) bezmyślnie, agresywnie i łamiący wszelkie normy społeczne pan żul wygrywa (choćby krótkoterminowo) z panem trenerem.  Bo babie się uroiło że to jest ten archetypiczny wódz stada szympansów - agresywny i śmierdzący samiec alfa. xD

W przeciwieństwie do spełniającego wszelkie normy społeczne umytego i ogolonego (a nawet i przypakowanego) nudnego pana trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacapowski Ja ci powiem że ja interpretuje że niektóre kobiety KRĘCI patologia...

Ten jej facet niestety wygląda na takiego metroseksualnego pakerka jakich teraz wielu. 

Poza tym każdy jest inny, naczytaliśmy się tutaj wynaturzeń o szczękach wzrostach itp. A np. są laski które lubią azjatów i GÓWNO z tym zrobisz. Nie masz skośnych oczu - WON.

Tylko żeby na takie natrafić to trzeba wychodzić do ludzi a nie czytać nurów od redpilla... którzy siedzą w domach i czytają innych.

 

Ostatnio w SKM stała dziewcyzna która miała 190 wzrostu. Ja mam 178 równo. I... czułem coś dziwnego w ciele. Jakąś fajną wibrację. To że mi się mega spodobała i lekko podnieciła. Była nawet ładna. Ale podjarał mnie jej wzrost. Często tak się czuje jak widzę takie wyższe ode mnie laski...

 

I czy każdy tak ma? No nie sądze.... to jest moja OSOBISTA preferencja.

 

55549343-10630427-image-a-35_16476987156

https://www.instagram.com/sandramarafer_/?utm_source=ig_embed&ig_rid=db5966bf-e51d-46f4-af03-ef5a1bc18dfc

eduardo-alves-sandra-mara-fernandes-giva

To przed dostanie w ryja... tagedii nie chyba XD.

No ta jego żona bardzo ładna kobieta :). 

 

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kacapowski napisał(a):

Ale jednak są pewne tendencje i schematy które się powtarzają.

No widocznie ta kobieta była poza schematem XD chciała possać brudnego bezdomnego q.....asa XD XD.

A tu chłopaki mają pasję i kasę zarabiają XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ramaja Awantura napisał(a):

niektóre kobiety KRĘCI patologia...

Ten jej facet niestety wygląda na takiego metroseksualnego pakerka jakich teraz wielu. 

Poza tym każdy jest inny, naczytaliśmy się tutaj wynaturzeń o szczękach wzrostach itp. A np. są laski które lubią azjatów i GÓWNO z tym zrobisz. Nie masz skośnych oczu - WON.

Tylko żeby na takie natrafić to trzeba wychodzić do ludzi a nie czytać nurów od redpilla... którzy siedzą w domach i czytają innych.

 

Ostatnio w SKM stała dziewcyzna która miała 190 wzrostu. Ja mam 178 równo. I... czułem coś dziwnego w ciele. Jakąś fajną wibrację. To że mi się mega spodobała i lekko podnieciła. Była nawet ładna. Ale podjarał mnie jej wzrost. Często tak się czuje jak widzę takie wyższe ode mnie laski...

 

I czy każdy tak ma? No nie sądze.... to jest moja OSOBISTA preferencja.

 

Kiedyś na forum pisałem jak się spotykałem z młodziutką sarenką dziewczyną olimpijczyka i oni prawie jak 1 do 1 wyglądali jak na tym zdjęciu tylko biali

NINTCHDBPICT000719302892.jpg?w=670

I słówko ode mnie

Czy kręci je patologia? Owszem mnóstwo jest takich ale jedno co wyróżnia patolę od reszty gości to brak grania jak tu często płaczą (pozdro monntello XD) pracuje nad sobą a kobiet nie mam to taki na przykład bezdomny nikogo nie udaje nie zgrywa fafarafa i jest spójny a kobiety to kochają oni są ucieleśnieniem tego słynnego miej wyjebane a będzie ci dane a ten jej mąż to wygląda jak świętojebliwy dewot napuszony paf taki pozer na wyższość moralną z miną kota srającego na pustyni. Nawet po tych zdjęciach ten bezdomny wygląda sympatyczniej od takiego mohera.

 

I witam w klubie 178cm/blizny po ospie na ryju/zęby jak karaibski pirat/10kg+ nadwagi a kobiety często wybierają mnie a nie takich mydełkowatych ministrantów.

 

mindsset uber alles jak masz inner game pod sufit możesz wyglądać tylko akceptowalnie/znośnie a od kobiet się nie odpędzisz.

 

A i poruszyłeś bardzo ważny temat bo tu na forum Ci co panienki obracają często komentują że ta nie, tamta nie aż zachodzę w głowę gdzie i jaki jest ten ideał że wybrzydzają często bardzo fajne kobiety dla modelek z okładki które nomen omen często są chodzącymi pomyłkami.

 

Jest dokładnie tak jak napisałeś kobieta ma się nam prywatnie podobać a otoczeniu uj do tego czujesz miętę do babki ca. 190cm allah akbar niech wam bogowie sprzyjają, gustujesz w +size super, każdy ma prawo do własnych preferencji a komentatorów/znafców niech fabia w gazie pochłonie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.