Skocz do zawartości

21-letnia matka chce, ale nie może


Anabol

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Anabol napisał(a):

Napisałem jej, że nie musimy się pieprzyć od razu, bo mam gdzie upuścić ciśnienie, a sam seks i tak mnie nie interesuje, chcę głębszych uczuć 😂.

 

12 minut temu, Anabol napisał(a):

Napisałem jej, że nie musimy się pieprzyć od razu, bo mam gdzie upuścić ciśnienie, a sam seks i tak mnie nie interesuje, chcę głębszych uczuć 😂. Nie mam cierpliwości i nie zamierzam też ściemniać - to nie sztuka zawrócić pannom w tym wieku w głowie i wykorzystać, niestety takie podejście stosowałem wcześniej i odnosiłem dużo większe sukcesy niż teraz (trochę na nieświadomce, bo sam do końca nie wiedziałem czego chciałem)

Zabierasz się trochę od dupy strony. Gra polega na tym by umieć grać w emocje, a jak wyglądasz karty na stół to jesteś kiepski gracz. Ty chcesz ich od panny, więc ona musi emanować tym, czym aktualnie emanujesz Ty, czyli pragnieniem. Pamiętaj że pragnący jest na niższej pozycji w grze. Wiesz już czemu wcześniej Ci się udawało? 

Bo teraz w oczach pani jesteś "pipa", a wcześniej było "chcę go mieć". 

Seks w związku to nie wszystko, ale bez seksu to chuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Anabol napisał(a):

wątpie że to shit testy. Jednego dnia jasno komunikuje czego chce, a dzisiaj po serii obiecującego flirtu nagle kwituje "możemy zostać przyjaciółmi / nie pomogę spełnić Ci Twoich potrzeb / zapomnij, etc.".

 

Anabol, za moment zacznę w Ciebie wątpić ;)

Samotna matka, 21 lat, pomyślmy, czego ona szuka? Hmmm? Nie wejdzie w układ FBW, ona szuka samca, którego ułoży pod relację, który wychowa jej dziecko i dołoży do interesu.

 

6 godzin temu, Anabol napisał(a):

Od początku komunikuje że nie szuka ojca dla swojego dziecka.

 

Wierzysz?

 

Uważaj, bo skubane mają potężną siłę manipulacji (o której pisałem wyżej) i dostaniesz taki seks, że może w życiu takiego nie miałeś. 

A to wszystko sprowadza się do jednego, żeby zrobić z Ciebie beta. 

Być może i teraz wydajesz się w jej oczach alfa, dostajesz szit testy, które odpowiedzą jej na pytanie czy jesteś do urobienia.

 

Jeśli czujesz się na siłach i ogarniasz temat, to przestań pisać z nią na ten temat, kilka podtekstów i wystarczy, nie rozwijaj tematu. Zaproponuj drugie spotkanie i dąż do celu.

Trzymam kciuki bo znam temat i wiem, jak SM potrafią w łbie namieszać, nie daj się wkręcić.

Powodzonka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chuj, spodziewałem się że tak będzie, podziękowała za dalszą współpracę 😂. I bardzo dobrze, odetchnąłem z ulgą.

 

Były tak naprawdę dwa scenariusze:

 

1) Chciała się faktycznie ruchnąć i cała gra i ściemnianie polegały na tym żeby się wybielić, nie wyjść na "taką jak wszystkie inne". I tym scenariuszem podążałem, bo to jedyny dopuszczalny dla mnie. Wychowała mnie samotna matka i po prostu ponad moje sumienie byłoby ją robić w chuja, jakoś wyjątkowo mnie ten temat dotyka, blokada przed ściemnianiem max 😂.

2) Faktycznie szukała beciaka, i teksty typu "nie szukam ojca dla swojego dziecka" to farmazony żeby nie odstraszyć od samego początku. Z drugiej strony raz padło hasło typu "zastanawiałam się jak osobę trzecią wprowadzić do relacji z synem", który skwitowałem mówiąc, że jej egoistyczne potrzeby są równie ważne, i powinna pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. To mogło jednoznacznie dać mi do myślenia, ale widocznie potrzebowałem większego potwierdzenia. Po dzisiejszej serii wiadomości od niej widać, że stłamsiła emocje i kieruje się przez pryzmat interesów matki. Jakbym widział swoją matkę kiedy wypowiadała się na temat mężczyzn gdy chodziła na randki... 

 

Jak zwykle świetna robota panowie, dzięki za support! Jadę zaraz po 18tkę i jedziemy coś zjeść, życie ostatnio szybko wynagradza porażki. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu na moje to wybierasz laski patologiczne.

Jeżlei jesteś dobrą partią celuj wyżej - na swoim poziomie-mentalnym, zarobkowym i wyglądu. I przedwszytskim bez bagażu w postaci dzieci, byłego męża, chorej rodziny i kota.

Oszczędzi Ci to rozkmin.

Edytowane przez Dirty Dozen
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anabol

Jakbyś dobrze rozgryzł temat to byś liznął wersji demo samotnej mamuśki, a później byś odszedł czy został odrzucony ale ZE ŚWIADOMOŚCIĄ.

 

Twoim problemem jest to że wszedłeś po same jaja nie po dżentelmeńsku, a dżentelmen zawsze, ale to kurwa ZAWSZE nawilża przed wejściem. Tobie zabrakło poślizgu i flow, wolałeś jej dawać jakieś gadki o emocjach zamiast je dawać, całowałeś w policzek zamiast dać klapsa to zostałeś potraktowany jak na dyskotece w podstawówce i tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anabol napisał(a):

teksty typu "nie szukam ojca dla swojego dziecka" to farmazony=

To w kobiecym umyśle sprawdzenie twojej reakcji na wypadek gdyby Cię zaprosiła do swojego życia po tym jakby popuściła Ci szparki. Zarazem sprawdzała czy warto Ci ją udostępnić.

 

To jest kobiecy umysł. Tam często pod prostym komunikatem ukrywa się coś co ma bardzo duże dla niej znaczenie. Tak jak one reagują na badboyów, tak my nie dostrzegamy co one tak naprawdę chcą osiągnąć mówiąc X. Ona zaprzeczając, czyli sprzedając Ci fałszywy obraz sytuacji, uzyskała odpowiedź na to, co ją nurtowało.

 

Żeby nie było, że jestem gołosłowny. Miałem podobną akcję z singielką, która dobijała do ściany. "Nie szukam nikogo do związku. nie chciala nikogo do zwiazku, bo sa przereklamowane". Że ładna była, to w międzyczasie urabiała kilka gałęzi i zostałem oddelegowany w momencie kiedy jedna z gałęzi została sprawdzona i dała jasny sygnał, że wchodzi w to.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Anabol napisał(a):

Jak zwykle świetna robota panowie, dzięki za support! Jadę zaraz po 18tkę i jedziemy coś zjeść, życie ostatnio szybko wynagradza porażki. 

Kiedy będzie nowy odcinek pierwszego sezonu? Dla kolegi pytam. 

 

Z tego, co pisałeś, to jesteś gość ogarnięty. Zastawiałeś się dlaczego ciągnie Cię w stronę mezaliansu? Nie szkoda Ci energii na młodą, samotną matkę? Czemu nie celujesz wyżej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Atanda said:

Kiedy będzie nowy odcinek pierwszego sezonu? Dla kolegi pytam. 

 

Z tego, co pisałeś, to jesteś gość ogarnięty. Zastawiałeś się dlaczego ciągnie Cię w stronę mezaliansu? Nie szkoda Ci energii na młodą, samotną matkę? Czemu nie celujesz wyżej? 

Biorę co jest młode i atrakcyjne i ciekawe, potrzebuję emocji i dostarczam ich sobie obecnie w ten sposób. Daje to mnóstwo wartościowych doświadczeń, których nie otrzymałbym z kobietą na równi, przerabiałem to przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Anabol napisał(a):

Biorę co jest młode i atrakcyjne i ciekawe, potrzebuję emocji i dostarczam ich sobie obecnie w ten sposób. Daje to mnóstwo wartościowych doświadczeń, których nie otrzymałbym z kobietą na równi, przerabiałem to przez lata.

A potem rozkminiasz na forum o co kaman.

hahaha enjoy = party hard all night long jak poniżej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem laska nie szuka faceta konkretnie do roli ojca dziecka, ale widać z Twoich postów, że chce stałego związku. 

 

Ty jej wprost mówiłeś, że interseuje Cie tylko FWB i nie pykło. Gdyby chciała się spotykać tylko na seks, to by to dalej kontynuowała, jeżeli tak jak mówisz, jesteś dobrą partią.

 

Też miałem przypadek, że poznałem dziewczynę, był seks na 2, 3, 4 spotkaniu i też nie chciałem związku. Na 5 spotkaniu laska mnie się pytała, żebym się określił czym jest nasza relacja, to jej powiedziałem, że dla mnie to jest FWB. 

Jej reakcja to płacz, zabranie rzeczy i powrót do swojego domu. Po tym mi napisała czy jestem pewien, bo jej relacja FWB nie interesuje. Więcej się już nie spotkaliśmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Anabol napisał(a):

Jeśli jej wierzyć, to jestem 3 facetem którego spotkała w realu na Tinderze, z pozostałymi po jednym spotkaniu (nie pykło).

 

 

SM smv dzielimy na pół czyli jest 3.5 - 4, jaja nagrzane zasłaniają Ci osąd. 

 

SM może nie szukać ojca, ale bankomatu zawsze :)

Edytowane przez UrodzonyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tutaj nie poruszyli ważnej kwestii FWB z samotną matką ok 4 letniego dziecka? I Co dalej? 

 

-Dziś nie mogę bo skarbulek ma sraczkę...

-Dziś nie mogę bo byliśmy na zakupach obiad, pranie i jestem taka zmęczona...

-Dziś nie mogę bo mama ma wizytę u lekarza i nie zostanie z bombelkiem 

-Dziś nie mogę bo ....

Serio kuria ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na 21-letnia matka chce, ale nie może
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.