Skocz do zawartości

Potrzebuje opinii z boku.


classics107

Rekomendowane odpowiedzi

Tu już jest po wszystkiemu.

 

Ona myślami przy nowym bolcu, chce go sobie potestować, a ty czekaj.

 

To tak nie działa. Kop w dupę i patrzysz czy daleko leci. 

 

Usłyszałem kiedyś coś podobnego, powiedziałem że spoko, ale niech zabiera swoje graty. Nie chciała, że po co, to tylko 2 tygodnie, gdy wyszła wysłałem wszystko jej matce.

 

Po miesiącu chciała wrócić ale "Sorry, zajęte, już jest nowa na Twoje miejsce".

 

Z tym że ja zwykle mam kogoś obok o kim wiem że tylko czeka aż się zwolni miejsce.

Dlatego takie decyzje mnie nie ruszają, będę szczęśliwy i tak, sam, z inną, bez znaczenia. 

 

Zmiany zawsze wychodzą na lepsze.

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/10/2023 at 11:29 PM, classics107 said:

(kontakt z klientem, coś a'la call center)

 

Pracowałem kiedyś w CC i kojarzę laskę co ślub brała, i z typem co siedział obok w pracy na słuchawce się ruchała xD Na fejsie uśmiechnięta wystrojona na wycieczkach zagranicznych, przymiarki do ślubu itd. a z typem po pracy ostre ruchanko. Mnie się takie coś nie mieściło w głowie jak można być tak obłudną suką xD Bekę miałem jak na to patrzyłem. Co ciekawe z plotek słyszałem że gostek się o tym dowiedział i dalej byli ze sobą. 

 

boom-mind-blown.gif

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor to to teraz ja: młody chłopak byłem z 2007 rok mój kolega zaczyna mini-biznes.
 

Film, śluby, wesela, studniówki.

 

Pokazuje mi surówkę wideo materiału i opowiada (wesele znajomych) to panna młoda z koleżankami itd i nagle mówi: 

a tak w ogóle to Wojtas (jego brat), przedmuchał pannę młodą dwa tygodnie przed ślubem. 
 

Ja tego towarzystwa w ogóle nie znałem to była „banda” z jego instytutu i kierunku. 
 

Wtedy nic nie kumakiem, nie znałem tych ludzi, a moja podświadomość dostała wtedy sowity wpierdol. 
 

 

 

ps. @kenobi wiem, że jesteś Typiarą, czemu, w tym topiku jesteś jak chorągiew na wietrze. 😂😂😂😂😜😜😜😜

ps2. Kiedyś już opisywałem tą sytuację na forum, myślę warte przypomnienia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

ps. @kenobi wiem, że jesteś Typiarą, czemu, w tym topiku jesteś jak chorągiew na wietrze. 😂😂😂😂😜😜😜😜

 

Młoda, wysoka, szczupła, piękne włosy, gładka skóra, dopiero co robiłem jej minetkę, mniam, mniam... po orgazmie owijała swoje uda wokół mojej szyi, a potem zrobiła tak, abym dla niej wystrzelił erotycznymi fajerwerkami. :) :) Taka ze mnie typiara :) :) ...   aaa... i nie za pieniądze gdyby ktoś próbował umniejszać zabawie.

 

Dałem Ci szansę abyś zamilkł.

Nie zamilkłeś.

 

Po męsku więc pozwoliłem Ci napisać ostatniego posta do mnie, abyś miał satysfakcję. Nie skomentowałem.

 

A Ty dalej mnie przywołujesz i upraszasz się u wagę.

 

Dla Ciebie możemy ustalić, że jestem typiarą.

 

Jak musisz, to napisz jeszcze ostatniego posta, ale możemy na tym zakończyć.

 

 

 

 

Co zaś się tyczy chorągiewki na wietrze to nie wytłumaczę Ci dokładniej, bo ...

 

Przestałem ewangelizować inceli, bo oni nie czają.

 

Próbuję ewangelizować ludzi, którzy wiedzą, że trzeba "trzymać ramę", ale nie wiedzą jak to robić. Myślą, że trzeba machać szabelką, ale ktoś kto ma tę "waszą ramę" naprawdę nie musi walczyć.

 

Kto mnie czyta niech myśli. Jak uważa, że źle radzę, to niech robi na odwrót.

Nie moje życie, nie moje konsekwencje :) :)

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Próbuję ewangelizować

Próbuj gdzie indziej. 🙏„Ploszę!”

 

ps. Nie jesteś na pozycji do dawania mi szans. 

Twoje rady - może (przez duże M) zadziałałby w erze przed internetowej. Ty w ogóle nie czujesz rynku.

 

Ty i Twoje rady o smskach na rano i wieczór. Typiary przebierają dziś w nas jak ulęgałkach. Od dziś będziesz maskotką tego forum. Pozdawiam cieplutko. ❤️ Niezła beka. 
 

Ej @rarek2 może Ty do swojej ex będziesz wysyłał smski na przypomnienie o swoim zainteresowaniu ? 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kenobi napisał(a):

aaa... i nie za pieniądze gdyby ktoś próbował umniejszać zabawie.

Żartujesz?

Dawaj szczegóły jak i gdzie wyrwałeś/wyrwałaś? (są insynuacje, że nie jesteś tej płci jaką podałeś/podałaś więc nie wiem teraz jak Cię tytułować)

 

 

 

@zuckerfreikurwa, to się robi problematyczne, może zróbmy trzecią płeć per "ono"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Trevor napisał(a):

Co ciekawe z plotek słyszałem że gostek się o tym dowiedział i dalej byli ze sobą

 

Też znam co najmniej jedną taką historie. Raz laska zostawiła typa po ślubie i dwa tygodnie miszkała u nowo poznanego gościa a ten jej mąż chodził za nią i ją prosił żeby wróciła... Można się tylko co u robiła u tego nowo poznanego gościa przez te dwa tygodnie... pewnie znaczki oglądli... :) Upadek męskości brak honoru i ciapowatość obecnego pokolenia mężczyzn. Niby jest internet zródło wiedzy a niewielu z tego korzysta. 

 

Kobiety nie mają zasad moralnych kierują sie instynktem jak zwierzęta.

 

 

 

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.