Skocz do zawartości

PiS zawiesił poprzeczkę bardzo nisko, naprawdę trzeba wiele, żeby nowa władza to s....a i się nie sprawdziła


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Może pójdą za tym jakieś inwestycje lub choćby większy ruch turystyczny...

Co ty gadasz za głupoty, zaczną nam spłacać reparacje wojenne za II wojnę światową i nie będą atakować w UE za tzw. łamanie praworządności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe że amerykanie jednak przewrócili PIS. Część większej układanki? Reset z Rosją? Mitteleuropa pod kontrolę niemiec? A amerykanie zwrot na Azję i Bliski Wschód?

 

 

 

Wygląda jakby decydowało się czy dla świętego spokoju i dobrego nastroju Rosjan i Niemców ważyła się modernizacja Polski. Znówu duże projekty trafią do szafy?

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tamerlan napisał(a):

Ciekawe że amerykanie jednak przewrócili PIS. Część większej układanki? Reset z Rosją?

Amerykanie to nie jest monolit. Liczenie, że USA wspomoże peryferyjny kraj z "faszystowskimi" przywódcami było od początku taką samą głupotą jak wspieranie Ukraińców na maksymalnych swoich możliwościach.

Do resetu Amerykanom z Rosją nie jest też potrzebny brak / obecność PiSu w rządzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, armin napisał(a):

Amerykanie to nie jest monolit. Liczenie, że USA wspomoże peryferyjny kraj z "faszystowskimi" przywódcami było od początku taką samą głupotą jak wspieranie Ukraińców na maksymalnych swoich możliwościach.

Do resetu Amerykanom z Rosją nie jest też potrzebny brak / obecność PiSu w rządzie.

Teraz łatwo tak pisać, ale okolice przed 24 lutego 2022 i zaraz po nie były tak wesołe (rosyjskie ultimatum- Nato won za odrę czy nawet łabę, napór na polską granicę).

 

Ludzie w Polsce byli wystraszeni, politycy podejrzewam nawet bardziej, bo fajnie było im się na odległość  ruskim wygrażać zza płotu otoczonego drutem kolczastym i z "gwarancjami" NATO. A jak ruskie zrobiły wjazd w kraj prawie 2 razy większy od Polski to miny zrzedły trochę-chyba nam wszystkim.

 

"Faszystowcy przywodcy", Człowieku, oni się po 1945 z naziolami dogadali, z Saudami piątke zbijali przez dekady, a w Chinach biznes robili.

 

Gdyby Polska nie była taka ważna to ani Niemcy, ani Amerykanie, ani Rosjanie nie chcieliby tu być.

 

Tymczasem ruskie tu jeszcze niedawno setki tysięcy żołnierzy trzymali, Niemcy sponsorują polską scenę polityczną, doktorantów, dziennikarzy, do tego media skupują.

 

O ilości "pracowników"/dyplomatów amerykańskiej ambasady w Warszawie krążą legendy (zresztą o ilości niemieckich "dyplomantów" np. w konsulacie we Wrocławiu  też). Zresztą amerykańskie wojsko też tu po coś jest.

 

Moim zdaniem jest u nich silne podejrzenie że Polska się może Chińczykiem dogadać. Chińczycy już mocno do Azji Centralnej weszli, a to jest rzut beretem od Polski już.

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tamerlan napisał(a):

Teraz łatwo tak pisać, ale okolice przed 24 lutego 2022 i zaraz po nie były tak wesołe (rosyjskie ultimatum- Nato won za odrę czy nawet łabę, napór na polską granicę).

 

Ludzie w Polsce byli wystraszeni, politycy podejrzewam nawet bardziej, bo fajnie było im się na odległość  ruskim wygrażać zza płotu otoczonego drutem kolczastym i z "gwarancjami" NATO. A jak ruskie zrobiły wjazd w kraj prawie 2 razy większy od Polski to miny zrzedły trochę-chyba nam wszystkim.

Słuszna uwaga.

Kilku użytkowników nawet już planowało ucieczkę z PL.

 

Ale nie ma się co śmiać.

Finlandia dołączyła do NATO więc obawy jako takie były i są.

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Słuszna uwaga.

Kilku użytkowników nawet już planowało ucieczkę z PL.

 

Ale nie ma się co śmiać.

Finlandia dołączyła do NATO więc obawy jako takie były i są.

 

Panika była wszędzie gdzie Rosja mogła w jakiś sposób sięgnąć- zresztą nawet Szwedzi byli ob*rani jak Rosyjskie cywilne samoloty zaczęły robić dziwne manewry nad Szwecją/Gotlandią

 

https://www.dw.com/en/swedens-gotland-gets-ready-for-anything-amid-rising-russian-threats/a-60620892

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

https://wiadomosci.wp.pl/obrazal-holownie-atakowal-przeciwnikow-politycznych-po-zaplacila-mu-setki-tysiecy-zlotych-6997658320771968a

 

Jestem zaskoczony postawą Jadczaka. Nie sądziłem, że może coś na temat PO napisać. 

 

Tutaj też ciekawie

https://wiadomosci.wp.pl/opcja-zapasowa-kosciola-internauci-reaguja-na-awanture-o-aborcje-6997832589699584a

Natomiast bez niespodzianek, można wygrać wybory, można chwilę po nich się jeszcze oszukiwać, udawać, ale wszystko wyjdzie w praniu. Tych ludzi nic nie łączy, nie mają żadnego pomysłu ani wizji. Dobrze było do momentu jak się zgodnie jechało po Kaczyńskim. Przyszło do rządzenia i czar prysł. To dopiero początek, będzie jeszcze gorzej.

 

 

Edytowane przez Lucky Luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucky Luke Miałem zakładać nowy temat o Moralesie, ale szkoda klawiatury na tego trolla.

Pare miesiecy temu myślałem że to zwykły przeciwnik PiSu. Ale zauważyłem że jego systematyczność na X i zacietrzewienie (oraz propaganda na rzecz jedynej słusznej opcji) definitywnie usta3wia go w pozycji płatnego trolla. Najgorzej że ciemnota na X go popiera i słodzi w komciach... 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/20/2024 at 9:07 PM, Lucky Luke said:

Natomiast bez niespodzianek, można wygrać wybory, można chwilę po nich się jeszcze oszukiwać, udawać, ale wszystko wyjdzie w praniu. Tych ludzi nic nie łączy, nie mają żadnego pomysłu ani wizji. Dobrze było do momentu jak się zgodnie jechało po Kaczyńskim. Przyszło do rządzenia i czar prysł. To dopiero początek, będzie jeszcze gorzej.

Brawo.

Ktoś myśli podobnie do mnie.

Wiedziałem, że tak będzie. ale Kassandra też.

Niewiele to pomogło wtedy i nie pomoże teraz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://dorzeczy.pl/kraj/559395/tasmy-posla-polski-2050-holowni-gomola-zawiesza-dzialalnosc.html

 

https://nto.pl/tasmy-posla-adama-gomoly-lewa-kasa-na-wybory-ujawniamy-mechanizm-finansowania-kampanii-polski-2050/ar/c1-18366873

 

Bulwersować nie ma się czym ot zwyczajny polityczny standard, a że młody to głupi i dał się przyłapać. Nie takie rzeczy jeszcze zobaczymy w tej kadencji.

Jest dobry ubaw, tacy jak Gomoła to przyszłość narodu haha ja już przynajmniej 20 lat słyszę te wspaniale teorie że wszystko wina starych dziadów, ale już za chwilę przyjdą młodzi jak Gomoła i będzie wspaniałe. I głupi naród dalej nic nie rozumie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lucky Luke napisał(a):

wina starch dziadów, ale już za chwilę przyjdą mlodzi jak

Przecież te stare dziady hodują następców. Czym Jaki albo Tomczyk różnią się od swoich szefów? Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak one. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lucky Luke napisał(a):

Bulwersować nie ma się czym ot zwyczajny polityczny standard, a że młody to głupi i dał się przyłapać. Nie takie rzeczy jeszcze zobaczymy w tej kadencji.

Jest dobry ubaw, tacy jak Gomoła to przyszłość narodu haha ja już przynajmniej 20 lat słyszę te wspaniale teorie że wszystko wina starch dziadów, ale już za chwilę przyjdą mlodzi jak Gomoła i będzie wspaniałe. I głupi naród dalej nic nie rozumie. 

 

 

Też w to kiedyś wierzyłem. A wyszło na to że chodzi głównie  o koryto :). 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://www.europarl.europa.eu/news/pl/press-room/20240408IPR20290/meps-approve-the-new-migration-and-asylum-pact?quizBaseUrl=https%3A%2F%2Fquizweb.europarl.europa.eu

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-pakt-migracyjny-jest-decyzja-parlamentu-europejskiego,nId,7443016

Pakt Migracyjny właśnie został klepnięty przez parlament europejski.

 

Reakcja Donalda T. na tą wieść, jasno pokazuje że pamiętają o czerwcowych wyborach do PE: https://tvn24.pl/polska/donald-tusk-pakt-migracyjny-nie-do-przyjecia-dla-polski-st7863191

Ale w sumie nie wiedzą jeszcze jak ich właśni posłowie nad tym głosowali, sprawdzą później ;)...

Quote

- To znaczy, że pakt migracyjny zyskał większość w parlamencie, mimo głosów polskich parlamentarzystów. No nic więcej nie powiem, bo obejrzymy jeszcze dokładnie, jak to głosowanie wyglądało.

 

Żeby nie było - oficjalnie polskie prace nad paktem prowadził PiS, i zwycięska koalicja 13 grudnia miała zaledwie tydzień na ewentualne poprawki. Łatwo zrozumieć, czemu walczyli o każdy dzień (wyjazd Dudy, kontra możliwy termin zaprzysiężenia nowego rządu).

Ale będzie "wina PIS".

 

On 4/9/2024 at 1:11 PM, cst9191 said:

"idź głosować, twój głos się liczy"

Proponuję referendum, dwa pytania: pakt migracyjny, wiek emerytalny. O barierę na granicy już nie warto pytać, jest "zalegalizowana narracją". O wyprzedaż majątku narodowego też nie warto pytać, bo "koszty kampanii się muszą zwrócić (Niemcom)" - wiatraki Siemensa, CPK, i tak dalej.

Myślę że wtedy zobaczysz >70% głosów "w koszu"...

 

On 11/13/2023 at 12:19 PM, Mosze Red said:

Uważam iż mimo tego, że mają robotę na poziomie basic i tak to spierdolą :D

Myślę że można już ten tekst uznać za przepowiednię :(

Ale jakoś tak ostatnio mamy serię "lekarstw" gorszych od choroby, którą to niby miały leczyć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz odwołam się do tytułu wątku.

Jeszcze nie znasz/znacie lewicy.

Im zabraknie piasku na Saharze.

Już tak było i będzie znowu tyle że gorzej, bo teraz można wiele rzeczy zautomatyzować więc kiedyś jeden popsuł trochę a teraz może popsuć dużo więcej.

Niemniej, zbiorowego szaleństwa się nie uleczy, bo nikt nie rozumie że to choroba.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.