Skocz do zawartości

Kryzys islamski, czy kryzys męskości?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak uważacie, czy obecnie mamy kryzysy islamski, czy kryzys męskości? Moim zdaniem gdyby nie kryzys męskości, nie byłoby żadnego problemu Islamskiego. Muzułmanie tu przybywają, bo faceci zachowują się jak miękkie pipy, którzy nawet własnego podwórka nie potrafią bronić. W Polsce nie jest jeszcze tak źle, bo mężczyźni nie są jeszcze tak zniewieściali, ale za granicą? Często wiedzę nagłówki typu „Polak zaatakował muzułmańskiego terroryste”, „Polak pobił pedofila”, „Polak pobił rabusiów”, czy słynny filmik gdzie gość mówi „no to kill me kurwa”. Myślę że Polacy pomimo tego że i tak jest źle, to mimo wszystko nadal mają jaja, ale na zachodzenie faceci są już strasznie zniewieściali. Muzułmanie z Afryki czy Azji tacy nie są, i dlatego zdobywają przewagę w Europie, są męscy, są groźni, i mają jaja. Dlatego robią co chcą, a przy tym kobiety do nich lgną, BO SĄ MĘSCY. Jak uważacie, czy winą całego Islamskiego terroryzmu w Europie jest właśnie brak jaj u facetów, którzy nie potrafią tego ukrócić? Żeby nie było, sam jestem pacyfistą, ale jestem też zwolennikiem doktryny „My home is my castle”. Swojego należy bronić, i życie moje, i mojej rodziny jest ważniejsze niż życie kogokolwiek innego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie dali się do końca wykastrować i mają większe jaja? To bez znaczenia,  

Polska będzie się upodabniała do zachodu i nie będziemy mieli na to większego wpływu. Oglądaj od 8 min:

 

 

 

 

14 minut temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

„My home is my castle”. Swojego należy bronić,

 

Kogo Ty chcesz bronić?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, דניאל napisał(a):

 

Kogo Ty chcesz bronić?

Siebie i swoją rodzinę, w razie czego zabiorę ich nawet na koniec swiata, a jak będzie się dało to i na Marsa. Akurat moja rodzina jest dość tradycyjna, i nie skażona nowoczesnością (mówię o rodzinie w której się urodziłem, bo własnej jeszcze nie założyłem).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny etap cywilizacji. 

 

My jesteśmy już ca 2000 lat po utworzeniu religii. Oni jakieś 1400 lat od Mekki i Medyny. Także u nas to Netflix, pełny brzuszek i miłość dla wszystkich. 

 

Ergo są na takim etapie jak my pod Warną. Tu pozdrawiam kolegę, co o tej Warnie na randce opowiadał. Ale ad meritum. Oni teraz sieją ekspansję, podobną jakie siało chrześcijaństwo ca. w 1400 roku. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kryzys męskości, a kryzys dobrobytu i bezpieczeństwa. Gadzi mózg nie wyrabia przy tak łatwym życiu.

 

40 minut temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

„Polak zaatakował muzułmańskiego terroryste”, „Polak pobił pedofila”, „Polak pobił rabusiów”, czy słynny filmik gdzie gość mówi „no to kill me kurwa”. Myślę że Polacy pomimo tego że i tak jest źle, to mimo wszystko nadal mają jaja, ale na zachodzenie faceci są już strasznie zniewieściali.

Bo jesteśmy "bogaci" od 15-20 lat, a nie 40.

Poczekaj na Polskę2050 ;) i będzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu miałem bzika na punkcie "OJEJ, WYLUDNIAMY SIĘ, ISLAMIŚCI I CZARNI PODBIJĄ EUROPĘ, TO KONIEC!!!" i słuchałem Honoru, Moonmana czy innych ciekawych wykonawców. I co? Byłem wtedy niezłym przegrywem bez pracy i wyrzucony ze studiów. 

Jak z tym walczyć? Zapewne pełny indywidualizm nie jest dobrą odpowiedzią, ale pełny kolektywizm (czyli grupa mężczyzn) to też za mało by cokolwiek zdziałać na skalę Europy. Są i były takie grupy nastawione stricte anty-to co jest wyżej i zazwyczaj kończyło się cancelowaniem, zamykaniem się we własnej bańce, zamykaniem do więzień i różnymi tego typu rzeczami. Radykalizm pod pewnymi względami jest dobry w życiu mężczyzny jako epizod. Pozwala spojrzeć na życie i pewne sprawy z innego punktu widzenia. Tworzy hierarchię co jest w życiu ważne, a co nie, a po tym wszystkim człowiek zastanawia się dlaczego akurat taką hierarchię wybrał. 

 

Jeśli nie pełny indywidualizm i pełny kolektywizm, to droga środkowa - czyli bycie wartościową jednostką w okolicy. Bycie moralnym. Specjalizowanie się w czymś konkretnym. Czy posiadanie dobrego fachu, który jest pasją czy też hobby po pracy, choć wciąż z ogromnym potencjałem. To najważniejsze. Nie ma co tracić na scrolling po social mediach (tak, dużo angielskiego), bo to nic nie da. Nie zbawi się tak Europy, nie odbuduje niczego. Był taki jeden, który miał podobną ścieżkę - Jack Donovan - uchodził za naziola, napisał ksiązkę "The way of men" i w sumie ostatnio czytałem, że mu przeszło. Jakby powietrze zeszło. Może zaakceptował to wszystko. Kij go wie. 

Pewne rzeczy są większe od nas. Być może wprowadzanie obcych kultur jest swoistą płachtą na byka dla tutejszych mężczyzn żyjących bez wyzwań. Nie ma wojen. Jedynie co można, to walczyć w pracy/biznesie. Swoisty testosteron jest tłumiony, co tragicznie wpływa na dzietność oraz zdolność obrony państw europejskich.

 

To są procesy większe od nas. Co może mężczyzna w takiej sytuacji zrobić? Jak na to reagować? Odstawić wszystko, co zbędne, bo życie jest krótkie, poznać ten świat, zasady w nim panujące i korzystać z wiedzy o zasadach świata traktując to zabawę w swoim tego słowa znaczeniu.

 

 

Tyle mogę napisać, bo nie wiem jak na to reagować gdy temat od 10 lat prawie wraca jak boomerang, że przyjeżdżają czorni i się bawią tutaj. 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jebie, bo jestem chory. Mam w dupie kryzysy islamskie, ekonomiczne, kryzys męskości. To nie są sprawy, którymi warto się przejmować. Nawet minimum uwagi na kryzys islamski to czysta głupota. Polki ruchające się z murzynami, erosmusami? Nowe. Nie znałem. Największe szony dające dupy i to ma mnie zmartwić? Takim panienkom i tak bym uwagi nie poświęcił, bo do niczego innego niż do ruchania się nie nadają. A, że nie robią tego z Polakami to chyba lepiej dla tych Polaków.

 

Islamabad sam się rozpierdoli szybciej niż tutaj zrobią jakąś dominację. Ci ludzie mają tylko jedną taktykę. Nachodzenia. Wystarczy, żeby zmienił się wiatr polityczny, jakaś wojenka, zasoby wyskoczą w takim, a nie innym miejscu i po kryzysie. Zacznie się zwyczajnie nowy. Powiem jeszcze raz. Jebać to. Życie jest za krótkie, szczególnie dla mężczyzny. Masa emerytury nie dożyje.

 

Niech Poleczki rodzą mulatów. Będzie chociaż śmiesznie na ulicach.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mosze Red napisał(a):

 

Ładniejsze laski będą :D

 

Trzeba patrzeć na pozytywy ;)

Raczej mam nadzieję, że będą się rodzić z takimi murzyńskimi szczękami memicznymi. To by mnie ustawiło :D Mamusia koniecznie blondynka, niebieskie oczy. Dziecko pomieszane z przewagą białej mordy z murzyńską twarzą i wielką szczęką i ustami. Chodziłbym po ulicach miast z uśmiechem na ustach. 

Edytowane przez mac
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Dlatego robią co chcą, a przy tym kobiety do nich lgną, BO SĄ MĘSCY

Robią co chcą bo są bezkarni.

Jeżeli dla ciebie kozaczenie w 5 na 1 do tego z nożem/ ami to przejaw męstwa, to nie mamy o czym dyskutować.

 

 

 

3 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Europie jest właśnie brak jaj u facetów, którzy nie potrafią tego ukrócić? Żeby nie było, sam jestem pacyfistą, ale

Jak kobieta wypowiadająca się na temat przymusowego poboru dla MĘŻCZYZN.🤣

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, דניאל napisał(a):

Polacy nie dali się do końca wykastrować i mają większe jaja? To bez znaczenia,  

Polska będzie się upodabniała do zachodu i nie będziemy mieli na to większego wpływu. Oglądaj od 8 min:

 

 

 

 

 

Kogo Ty chcesz bronić?

Ten filmik pięknie pokazuje, dlaczego nasza cywilizacja upada. Sytuacja w której kobiety mogą robić co chcą, bo nie czują strachu przed konsekwencjami (lampucera z filmiku startuje z agresją do tego chłopaka, bo wie, że gość niczego nie może jej zrobić), a mężczyźni są obywatelami drugiej kategorii, bez autorytetu i szacunku, zawsze będzie prowadziła do katastrofy. Nie chcę nawet mówić co z taką powinno się zrobić, ogolony łeb to i tak łagodny wymiar kary za jej słowa. Wspomniani wcześniej islamiści na tego typu zachowania nigdy by nie pozwolili, bo taki szlauf zostałby momentalnie sprowadzony na ziemię i surowo ukarany za to co powiedziała. 

 

Edytowane przez Chcni
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojownik Krwawy Orzeł

 

Jak chcesz walczyć walcz czy rób co tam chcesz - z Bogiem.

 

A wiesz dlaczego ja mam to w dupie? Z kim się kurwią Polki, szerzej Europejki, że coraz więcej kolorowych i że Europa sama zakłada sobie pętlę na szyję?

 

Wiesz gdzie ja (i większość facetów) jestem w kolejce do kobiet?

 

1, Bogate Czady

2. Czady

3. Bogate normiki

4. Normiki

5. Flepy etc.

6. Reszta

 

Teraz zastanów się czy masz o co walczyć jeśli nie jesteś 1 czy 2?

 

Podobne zestawienie możesz sobie sporządzić co do dostępu do forsy - i ja tu nie mówię o "dobrej wypłacie" tylko o realnej kasie.

 

Dopóki nie będę jadł jako jeden z pierwszych grup dopóty mam w dupie co się z tym wszystkim stanie. O ile do pozycji społecznej i forsy (kolejka numer dwa)  mogę sobie jeszcze doszlusować kombinacją farta / talentu / ciężkiej pracy o tyle pożądania nie da się negocjować, a żaden z nas nie ma wpływu na geny z jakimi się urodził więc niech walczą Ci, którzy żrą z michy jako pierwsi.

 

Proste.

 

Egocentryczne? Skupione na sobie?

 

Tak - ale jakoś nie widzę aby ani kobiety ani Ci co żrą z michy w pierwszej kolejności byli altruistyczni.

 

Jak to pojmiesz będzie Ci się dużo lepiej żyło w życiu bez bzdur o "obronie cywilizacji", która sama sobie zakłada pętlę na szyję przez swoją głupotę.

 

Jeśli ktoś proponowałby "wywrócenie stolika" (to już miało miejsce kilka razy w historii i kilka znaków na niebie wskazuje, że ten stoli może zostać niedługo odwrócony) - chętnie powalczę - ale jak mam "utwardzać" chlew jaki zafundowały social media + hipergamia - nie stary, dziękuję,

 

Ginąc / iśc do pierdla / zostać inwalidą żeby Julka mogła świecić dupą na instagramie czy kupowac sobie dom za kasę spermiarzy z onlyfans?

 

Nie żartuj :D 

 

PS I nie wyjeżdżaj mi proszę z argumentem ad incelum / przegrywum. Ja swoje w życiu poruchałem, przegarowałem w związkach kilkanaście lat, teraz też jestem w związku. Ale nie jestem ślepy i widze co się dzieje i jak to wszystko realnie wygląda. 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 11
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że nikt nie załapał o czym miał być ten temat. Chodziło mi głównie o przyjmowanie muzułmanów do Europy, i dawanie im socjalu, a nie że Polki dają dupy ciapatym i murzynom. A przyjmowanie muzułmanów wynika właśnie z tego że europejscy faceci nie mają jaj żeby im ten ponton na którym płyną przestrzelić, i zawrócić ich z powrotem do kraju z którego pochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

europejscy faceci nie mają jaj żeby im ten ponton na którym płyną przestrzelić, i

Europejscy faceci po zaatakowaniu przez grupki ciapakow musieli udowadniać, że nie są wielbłądami.

 

@Wojownik Krwawy Orzeł wrzuć w darkneta filmik jak zaprowadzasz porządek.

 

Rok temu mieszkałem na ciapatym osiedlu i nie miałem okazji do konfrontacji.🤔

 

5 minut temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

płyną przestrzelić, i zawrócić ich z powrotem do kraju z którego pochodzą

No to jak przestrzegła, to jak ci mają wrócić.🤣🤣

 

 

 

A jak u Ciebie wygląda pomoc upadlińcom? Czy pokazywanie tej panoszącej się dziczy swojego miejsca, spytam nieskromnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Europejscy faceci po zaatakowaniu przez grupki ciapakow musieli udowadniać, że nie są wielbłądami.

 

@Wojownik Krwawy Orzeł wrzuć w darkneta filmik jak zaprowadzasz porządek.

 

Rok temu mieszkałem na ciapatym osiedlu i nie miałem okazji do konfrontacji.🤔

 

No to jak przestrzegła, to jak ci mają wrócić.🤣🤣

 

 

 

A jak u Ciebie wygląda pomoc upadlińcom? Czy pokazywanie tej panoszącej się dziczy swojego miejsca, spytam nieskromnie.

A gdzie ja napisałem że zamierzam cokolwiek zaprowadzać? Choć oczywiście, gdybym pływał na statku na morzu śródziemnym, to bym tam jakiś ponton przebił. A jeśli miałeś na myśli Ukraińców, to przy każdej okazji mówię im o Wołyniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

Jeśli ktoś proponowałby "wywrócenie stolika" (to już miało miejsce kilka razy w historii i kilka znaków na niebie wskazuje, że ten stoli może zostać niedługo odwrócony) - chętnie powalczę - ale jak mam "utwardzać" chlew jaki zafundowały social media + hipergamia - nie stary, dziękuję,

 

Ginąc / iśc do pierdla / zostać inwalidą żeby Julka mogła świecić dupą na instagramie czy kupowac sobie dom za kasę spermiarzy z onlyfans?

 

Nie żartuj

Dla takich refleksji warto odwiedzać forum! Dzięki.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, Wojownik Krwawy Orzeł said:

A przyjmowanie muzułmanów wynika właśnie z tego że europejscy faceci nie mają jaj żeby im ten ponton na którym płyną przestrzelić, i zawrócić ich z powrotem do kraju z którego pochodzą.

 

Ci co mogą strzelać to akurat jaja mają aby taki ponton przestrzelić. Mają też jaja strażnicy graniczni np. Polacy, aby zawrócić imigranta i "pomóc" mu przeskoczyć przez płot na stronę Białoruską skąd przyszedł. Jestem pewien że jaja mają mundurowi w Grecji, Hiszpanii, Włoszech czy Finlandii. 

 

Później jednak wychodzi taka Ochojska, Jachira czy inna aktywistka lewicowa i drze mordę o nieludzkim traktowaniu, pociska kit że to inżynier z pięcioma językami obcymi, że całe nasze społeczeństwo to chuje a  imigranci są święci. My jesteśmy źli, oni są dobrzy. Tworzy się fałszywa narrację. Zaraz znajdzie się jakiś NGO w stylu Grupa Granica (sprawdźcie  co robi OMZRiK i kto za tym stoi) co raporty zrobi i wyśle na skargę do wszelkiej maści międzynarodowych trybunałów ds. praw człowieka a które służą do stosowania nacisków na państwa. Mało jest państw jak Izrael który ma w uju prawo międzynarodowe i robi co uważa za słuszne aby chronić swoje terytorium. 

 

Te same aktywistki lewicowe łączą prawa imigrantów z hasłami o prawa kobiet, równouprawnienie, rasizm i co tam teraz jest modne. Kobiety to przecież ponad 50% elektoratu w wyborach. Kobiety głosują za lewicą bo chcą większych swobód kulturowych ale z tymi swobodami idzie reszta pakietu ideologii lewicowej, w tym idea bezwzględnej równości (afrykańczyk co płynie na pontonie do Włoch aby później rozbić witryny sklepowe i zajebać towar jest warty tyle samo co ty). 

 

Trzeba by zastosować rozwiązanie Korwina - zabrać prawo wyborcze kobietom. Wówczas lewica straci elektorat a imigranci dostęp do Europy. 

 

Czyli moim zdaniem to nie jest tak że mamy w Europie zniewieściałych mężczyzn ale napływ imigrantów to przykład, że demokracja ma też swoje słabe strony. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Jak uważacie, czy obecnie mamy kryzysy islamski, czy kryzys męskości?

Czy ktoś tu się zetknął z A.Tate który ma rozdwojenie jaźni i z jednej strony nabija sie z Białej Europy że jej rdzenni mieszkańcy są słabi i można im wejść na głowę a potem wydymać a z drugiej jak po ataku na Izrael poszły bomby na Gaze to nagle się okazuje że beczy jak baba bo Żydzi sobie nie pozwalają wejsć na głowę?

Jakby ktoś się zastanawiał gdzie źródło takiego nastawienia to podpowiem. Tate jest muzułmaninem. Każdy muzułmanin tworzy Umme - coś w stylu międzynarodowej religijnej społeczności. Gaza to muzułmanie

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Moim zdaniem gdyby nie kryzys męskości, nie byłoby żadnego problemu Islamskiego.

To troche głębszy temat. Dotykający ekonomii i społeczeństwa.

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Muzułmanie tu przybywają, bo faceci zachowują się jak miękkie pipy, którzy nawet własnego podwórka nie potrafią bronić.

Muzułmanie tu przybywają bo:
1) Jest wolność słowa

2) Jest generalnie wolność
3) Jest socjal wynikający z potrzeby pomagania biednym i nieporadnym.

4) Jest masa użytecznych idiotów i idiotek które będą się wstawiać za przybyszami i robić wszystko by czuli się jak u siebie w domu
5) Jest to powiązane z 1 i 2.  Znamienita większość państw muzułmańskich nie jest tak wspierająca ani wolnościowa jak zachód. Albo jest zwyczajnie biedna. I uchodźctwo jest równe lepiance z gliny (zbudowanej samodzielnie) lub namiotowi (od ONZ) i klekiowi ryżowemu dzień w dzień. 

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

W Polsce nie jest jeszcze tak źle, bo mężczyźni nie są jeszcze tak zniewieściali, ale za granicą?

W Polsce nie jest źle bo jesteśmy biedni i trochę na uboczu trasy Istanbuł-Berlin czy Lampedusa-Londyn. 

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Często wiedzę nagłówki typu „Polak zaatakował muzułmańskiego terroryste”, „Polak pobił pedofila”, „Polak pobił rabusiów”, czy słynny filmik gdzie gość mówi „no to kill me kurwa”.

Nic mi o tym nie wiadomo

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Myślę że Polacy pomimo tego że i tak jest źle, to mimo wszystko nadal mają jaja, ale na zachodzenie faceci są już strasznie zniewieściali.

Nie. Faceci na zachodzie poza grupką wokistów, niewiele różnią się od nas. Problem jest taki że przez lata mieli liberalne rządy. My mieliśmy PIS z przerwą na PO.
PiS pomijając 500+ i socjale to jest cudowna partia antyimigrancka i antyuchodźcza. Tak cudowna ze pomimo swojej tendencji do kontrolowania rynku i pompowania inflacji jest obiektem westchnień wielu zachodnich libertarian i konserwatystów.

Problemem jest wolność (możecie sobie gadać co chcemy bo szanujemy wolność)
Socjal (Przyjeżdża Ahmed z żoną i dwójką dzieci. 3 kolejne żony są nieoficjalne, oficjalnie samotne matki)
Wsparcie kulturowe ( Jedziesz do Berlina i nie znasz języka? Miejscowi pomogą Ci wszystko ogarnąć i zafundują naukę języka (dla chętnych)
Zachodni tryb życia (hobby, podróże, zapierdalanie na własne życie, robienie kariery, rodziny komórkowe, tolerancja kulturowa)
Bliskowschodni tryb życia (meczet, wielka rodzina, uznawanie własnej kultury za najlepszą, brak skrupułów i  ostracyzmu dla ludzi latami trwających na socjalu i mających np. 14 dzieci)
Policja która nie ma broni (widziałem filmik jak 13 policjantów w Londynie próbowało złapać muslima z nożem)

Dodatkowo trauma Holocaustu. Nie możemy powiedzieć jako społeczność stop bo od razu zaczną nas posądzać o chęć ludobójstwa. 
Ostatnio jednak się to zmienia.  Wilders w Holandii. Meloni we Włoszech. U nas wiadomo. AfD rosnące w siłę w Niemczech.

Polacy mają jednak inny problem. Tworzą bardzo słabe podzielone społeczeństwo pełne ludzi którzy dla własnego interesu by byli w stanie rozpierdolić kraj. 
 

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Muzułmanie z Afryki czy Azji tacy nie są, i dlatego zdobywają przewagę w Europie, są męscy, są groźni, i mają jaja. Dlatego robią co chcą, a przy tym kobiety do nich lgną, BO SĄ MĘSCY.

Pierdolenie Tate'a
Większość muslimów pojedyńczo ssie. Dopiero w grupie nabierają jaj. My grup nie mamy takich. Jesteśmy indywidualistami. To nie tak że w razie czego spikniemy sie parafią. 

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Jak uważacie, czy winą całego Islamskiego terroryzmu w Europie jest właśnie brak jaj u facetów, którzy nie potrafią tego ukrócić?

Winą są liberalne rządy i zachodnie wartości które akceptują w imię tolerancji brak tolerancji oraz indywidualizm

4 godziny temu, Wojownik Krwawy Orzeł napisał(a):

Żeby nie było, sam jestem pacyfistą, ale jestem też zwolennikiem doktryny „My home is my castle”. Swojego należy bronić, i życie moje, i mojej rodziny jest ważniejsze niż życie kogokolwiek innego.

I tego należy się trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście się zgadzam że lewica chce to utrudnić, czy wręcz zabronić. Dlatego tego nie powinno się nagłaśniać, po prostu bez świadków, czy kamer strzelasz w ponton, czy mierząc lufa w „biednego uchodźcę” mówisz mu że ma zawracać skąd przyszedł. I na pewno wśród strażników granicznych są tacy ludzie z jajami, i ogranicza ich najwyżej prawo, w świetle kamer, bo akurat w straży granicznej są chłopi z jajami moim zdaniem. Chodzi mi o zwykłych mieszkańców, którzy to tolerują, zamiast im pięścią czy strzelbą wytłumaczyć że mają wrócić tam skąd przyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał(a):

Mnie to jebie.

 

Dokładnie.

 

2 godziny temu, mac napisał(a):

Mam w dupie kryzysy islamskie, ekonomiczne, kryzys męskości. To nie są sprawy, którymi warto się przejmować. Nawet minimum uwagi na kryzys islamski to czysta głupota.

Jebać to. Życie jest za krótkie, szczególnie dla mężczyzny. Masa emerytury nie dożyje.

 

A nawet jak dożyjesz to co... będziesz się wściekał... a nie mówiłem kurrła? Pełno mulatów i gadają po polsku bo nasze rówieśniczki waliły się z przyjezdnymi a nie z nami. Chuj z tym.

 

2 godziny temu, mac napisał(a):

Niech Poleczki rodzą mulatów. Będzie chociaż śmiesznie na ulicach.

 

Tak 😂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał(a):

Czy ktoś tu się zetknął z A.Tate który ma rozdwojenie jaźni i z jednej strony nabija sie z Białej Europy że jej rdzenni mieszkańcy są słabi i można im wejść na głowę a potem wydymać a z drugiej jak po ataku na Izrael poszły bomby na Gaze to nagle się okazuje że beczy jak baba bo Żydzi sobie nie pozwalają wejsć na głowę?

Jakby ktoś się zastanawiał gdzie źródło takiego nastawienia to podpowiem. Tate jest muzułmaninem. Każdy muzułmanin tworzy Umme - coś w stylu międzynarodowej religijnej społeczności. Gaza to muzułmanie

To troche głębszy temat. Dotykający ekonomii i społeczeństwa.

Muzułmanie tu przybywają bo:
1) Jest wolność słowa

2) Jest generalnie wolność
3) Jest socjal wynikający z potrzeby pomagania biednym i nieporadnym.

4) Jest masa użytecznych idiotów i idiotek które będą się wstawiać za przybyszami i robić wszystko by czuli się jak u siebie w domu
5) Jest to powiązane z 1 i 2.  Znamienita większość państw muzułmańskich nie jest tak wspierająca ani wolnościowa jak zachód. Albo jest zwyczajnie biedna. I uchodźctwo jest równe lepiance z gliny (zbudowanej samodzielnie) lub namiotowi (od ONZ) i klekiowi ryżowemu dzień w dzień. 

W Polsce nie jest źle bo jesteśmy biedni i trochę na uboczu trasy Istanbuł-Berlin czy Lampedusa-Londyn. 

Nic mi o tym nie wiadomo

Nie. Faceci na zachodzie poza grupką wokistów, niewiele różnią się od nas. Problem jest taki że przez lata mieli liberalne rządy. My mieliśmy PIS z przerwą na PO.
PiS pomijając 500+ i socjale to jest cudowna partia antyimigrancka i antyuchodźcza. Tak cudowna ze pomimo swojej tendencji do kontrolowania rynku i pompowania inflacji jest obiektem westchnień wielu zachodnich libertarian i konserwatystów.

Problemem jest wolność (możecie sobie gadać co chcemy bo szanujemy wolność)
Socjal (Przyjeżdża Ahmed z żoną i dwójką dzieci. 3 kolejne żony są nieoficjalne, oficjalnie samotne matki)
Wsparcie kulturowe ( Jedziesz do Berlina i nie znasz języka? Miejscowi pomogą Ci wszystko ogarnąć i zafundują naukę języka (dla chętnych)
Zachodni tryb życia (hobby, podróże, zapierdalanie na własne życie, robienie kariery, rodziny komórkowe, tolerancja kulturowa)
Bliskowschodni tryb życia (meczet, wielka rodzina, uznawanie własnej kultury za najlepszą, brak skrupułów i  ostracyzmu dla ludzi latami trwających na socjalu i mających np. 14 dzieci)
Policja która nie ma broni (widziałem filmik jak 13 policjantów w Londynie próbowało złapać muslima z nożem)

Dodatkowo trauma Holocaustu. Nie możemy powiedzieć jako społeczność stop bo od razu zaczną nas posądzać o chęć ludobójstwa. 
Ostatnio jednak się to zmienia.  Wilders w Holandii. Meloni we Włoszech. U nas wiadomo. AfD rosnące w siłę w Niemczech.

Polacy mają jednak inny problem. Tworzą bardzo słabe podzielone społeczeństwo pełne ludzi którzy dla własnego interesu by byli w stanie rozpierdolić kraj. 
 

Pierdolenie Tate'a
Większość muslimów pojedyńczo ssie. Dopiero w grupie nabierają jaj. My grup nie mamy takich. Jesteśmy indywidualistami. To nie tak że w razie czego spikniemy sie parafią. 

Winą są liberalne rządy i zachodnie wartości które akceptują w imię tolerancji brak tolerancji oraz indywidualizm

I tego należy się trzymać

Bo jeśli chodzi o Izrael, to takie państwo nie istnieje, najwyżej okupowane terytoria Palestyny. Czemu? Bo jak spojrzysz na mapę z przed kilkudziesięciu lat to tam jest Palestyna. Nie lubię wielu muzułmanów, chociaż nawet sam mam tatarskie korzenie (czyli muzułmańskie) to te terytoria od dawna do Palestyny należały, i Żydzi mieszkają DOSŁOWNIE, w domach Palestyńczyków, trochę jak u nas za rozbiorów nie? A w Polsce to nie jest tak że mało muzułmanów bo u nas biednie, u nas jest mało muzułmanów, bo jest małe przyzwolenie społeczne na to. Fajnie że robią nam kebab itp. Ale Polacy nie lubią inności (nie to co Polki) i chcemy mieć homogeniczne społeczeństwo jak Japońce. Polacy mają po prostu jeszcze jaja żeby powiedzieć muzułmanom NIE, wbrew lewackiej propagandzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał(a):

argumentem ad incelum

Kradnę ten tekst i kisnę jednocześnie :D Niech się rozpierdala cała cywilizacja, chętnie popatrzę na płonący kał. Na ten moment, po analizie wszystkich za i przeciw nie ma żadnej motywacji do walki. Woda w kranie, jakieś udogodnienia cywilizacyjne. Spokojnie można to odpuścić, bo jako mężczyźni jesteśmy obywatelami piątej kategorii. Jesteśmy ciągle karmieni dramatami i parówkami z MOM na siłę wciskanymi do gęby w postaci prawa rozwodowego, rynku pracy i innego gówna. Już trochę żyję na tym świecie, też trochę poruchałem, popracowałem i porobiłem i nie widzę w tym i tak żadnego sensu. Jeden grom, czy siedzisz sam, czy z kimś. Może byłoby lepiej w gównianej afrykańskiej lepiance i z plemieniem, które się codziennie spotyka na ognisku, żeby omówić bieżące sprawy. 

 

Prawda jest taka, że tylko zjeść trzeba. Jako mężczyźni możemy spać pod gołym niebem i większość potrzeb załatwić również pod gołym niebem, bez żadnych udogodnień cywilizacyjnych. Błędem było wychodzenie z jaskini.

 

Jaka to wygoda cywilizacyjna, kiedy musisz w niewolniczej robocie spędzić praktycznie cały dzień, zero profitu, nawet pod postacią wypłaty, która żadnych marzeń nie spełni :) I to nie jest żadna gadka depresyjna, tylko wyzwalająca. Może nawet lepiej ze śmietnika wygrzebywać i wpierdolić się w jakiś hamak niż być na zawołanie korpo i politycznych śmieci. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że kryzys migracyjny jest sztucznie wywołany przez możnych tego świata by zdestabilizować dany rejon w tym przypadku Europę

i narzucić chore pomysły, rozwiązania, wytyczne, prawa, przepisy, które ograniczą wolność, swobodę oraz wprowadzą paniczny strach by łatwiej

sterować i manipulować masami.

 

Spadnie też IQ ze statystycznego poziomu 100 -110 do powiedzmy 80 - 90 bo mieszanie białych kobiet z mulatami czy czarnoskórymi do tego doprowadzi.

Czyli kolejne pokolenia niewolników nie dość, że genetykę będą mieli lepszą to jeszcze za głupi by obalić system za mądrzy by na niego nie zaiwaniać.

 

Rośnie ludzka świadomość co jest zagrożeniem dla rządzących dlatego czynią pewne kroki by zmniejszyć populację i ją ogłupić.

 

Czy mamy kryzys męskości?

 

Mężczyzną jesteś z racji urodzenia natomiast kobiety uważają za mężczyzn tych, którzy przyjmują rolę w życiu czyli ojca, męża.

To, że mężczyźni mają mniejszy poziom teścia, idą własną drogą, nie są atrakcyjni dla kobiet bo nie spełniają absurdalnych wymagań,

nie zostali odpowiednio zsocjalizowani, wychowani przez ojca, który był nieobecny lub go nie było i to kobiety przejęły rolę wychowawcy,

nie dowodzi, że tymi mężczyznami nie są.

 

Mężczyźni dalej potrafią być agresywni, walczyć o swoje gdy sytuacja tego wymaga, wypełniać rolę nakreślone przez naturę.

Tylko pytaniem jest po co mają to robić skoro ilość zysków z relacji z kobietami jest znikomy lub żaden gdzie nie trzeba być dzisiaj mężczyzną

bo państwo jako opiekun socjalny zapewnia wszystko kobietom.

 

O co chcesz walczyć w razie konfliktu zbrojnego czy z masami ciapatych i murzynów o p0lki, które nie szanują, gardzą, oczerniają, pomawiają, oskarżają,

wykorzystują do granic niemożliwości porządnych Polaków, o kartonowe państwo chwiejące sie w posadach gdzie nic nie gra, nie działa poprawnie, gdzie 

człowiek jest petentem i o wszystko musi się prosić, o niewydolny ZUS, służbę zdrowia, gigantyczne podatki, daniny w formie haraczu, sprzedajnych polityków,

którzy za posadki i benefity rozkradli i zniszczyli ten kraj oraz przetrącili kręgosłup moralny społeczeństwu?

 

Tego pociągu o nazwie lewactwo, feminizm, ginocentryzm, matriarchat nie zatrzymamy.

Rękami kobiet, dzikich hord z Afryki i bliskiego wschodu władcy tej planety zniszczą cywilizację zachodnią.

 

Nie masz na to wpływu jako jednostka więc po co sie tym przejmować?

W dobie wolności seksualnej i stworzeniu cieplarnianych warunków z przywilejami, prawami dano kobietom władzę i wybór.

Więc robią co chcą bo mogą, bo jest na nie popyt i mają łatwy dostęp do globalnej wioski.

 

Kiedyś Ukraina dzierżyła miano burdelu Europy i teraz niechlubnie Polska się nim staje.

Ten proceder trwa w najlepsze od dawna i statystyczny Polak nie wygra genetycznie z egzotyką z czym trzeba sie pogodzić. 

 

Faktycznie w PL nie jest jeszcze tak źle jak w zachodniej Europie natomiast kwestią czasu jest jak zgnilizna będzie postępowała 

i owładnie nasz kraj do reszty gdzie biały mężczyzna będzie człowiekiem gorszej kategorii co już obecnie ma miejsce.

 

Dlatego stawiaj się na pierwszym miejscu, wymagaj od kobiet bo masz do tego prawo.

Zmień myślenie muszę na mogę, wywal z głowy niewolnicze przekonanie wpierw inni później ja.

Zdrowy egoizm jest potrzebny i to ty jesteś najważniejszym aktorem swojego filmu o nazwie życie. 

Cała reszta to statyści i to ty decydujesz kto w tym filmie zagra lub odegra jakieś role.

Chowano nas w PL na niewolników więc pora zdjąć kajdany i przestać przejmować się innymi a zadbać o siebie.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.