Skocz do zawartości

Jakie masz nadzieje/oczekiwania wobec rządu Tuska? [Ankieta]


Jakie masz nadzieje/oczekiwania wobec rządu Tuska? [Ankieta]  

123 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Uważasz, że nadchodzący rząd "demokratycznej" opozycji będzie:

    • Najlepszy ever! Vival la Tusk!!!
      2
    • Po prostu dobry
      3
    • Takie sobie, ale wszystko lepsze niż PIS
      40
    • Beznadziejny - Polska stanie sie już całkiem wasalem...
      78


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem bardzo zadowolony,że powstał taki rząd.Jest to kilka partii dość odmiennych światopoglądowo plus prezydent z opozycyjnej partii który będzie wetować większość ustaw.Paradoksalnie taki brak zmian jest dobry dla ludzi i da im trochę odetchnąć.Zmienianie co chwila zasad gry przez poprzedni rząd było co najmniej chore a tak to będzie chociaż troche spokoju.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zwolennik jedynej skuteczniej formacji politycznej, czyli Prawa i Sprawiedliwości, jestem za tym aby nowy Rząd porządził. Niech się wykarzą. Na dzień dobry mają:

 

- Strajk kierowców na granicy z Ukr. 

- Co dalej ze wsparciem Ukr - wojna im nie idzie a juz nie ma czego dać. 

- Polityka migracyjna - bierzemy imigrantow z Lampeduzy czy nie. Mur do rozbiórki czy nie? 

- Wewnetrzne tarcia z obłąkaną lewicą/zielonymi i zapanowanie na spójnym przekazem komunikacyjnym. Ktoś tam musi to całe towarzystwo za mordę trzymać bo inaczej to każdy będzie mówił co chce i wyjdzie z tego cyrk. Wyjdzie Żukowska i stwierdzi, że mężczyzn trzeba kastrować bo gwałcą, więc prewencyjnie kastracja, na przykład. 

- Kolejne podatki klimatyczne ramach kamieni milowych (od samochodu, od ogrzewania domu gazem) i dalszy ekoterroryzm. 

- Finanse publiczne - trzeba ciąć programy socjolane a tu stare muszą utrzymać i dołozyć jeszcze własne obietnice (choćby 30% podwyżki dla oświaty)

- Pieniądze z KPO. Zdaje się, że KE nie dostała orgazmu na samą myśl o Tusku i nie odblokuje kasy za nic. Trzeba uchwalić prawo w celu wypełnienia kamieni milowych.

itd, itp. 

 

Póki co to tylko darcie ryja na temat rozliczeń im wychodzi i snucie fantazji jak przejmą władzę w TVP, Orlenie itp. 

 

Powodzenia. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania:

- ochłodzenie relacji z psychopatami z Waszyngtonu,

- poprawienie relacji z UE (pracuję z unioentuzjastycznymi Niemcami - wiem jak są "zamartwieni" pisowskim kursem na wschód :D),

- zrównanie wieku emerytalnego:

 

- 500 tylko dla pracujących,

- kwota wolna do 60tys.,

- nie przedłużanie przywilejów dla Banderfamilien, które już teraz uciekają do Niemiec (pisali o tym u Szechtera, a także słyszałem o tym na Namzależy.pl w romowie z Gwiazdowskim).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RealLife napisał(a):

- Pieniądze z KPO. Zdaje się, że KE nie dostała orgazmu na samą myśl o Tusku i nie odblokuje kasy za nic. Trzeba uchwalić prawo w celu wypełnienia kamieni milowych.

No za kamyczki milowe - 270 ich jakoś 😜 Duzo w każdym razie.

 

15 minut temu, adann96 napisał(a):

- ochłodzenie relacji z psychopatami z Waszyngtonu,

Nie sądze...

 

18 minut temu, cst9191 napisał(a):

Nie o taką równość chodzi :D

A jaką do jasnej ciasnej!!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ten chuj skończył na dożywociu w Gułagu.

 

A ludziom co na niego głosowali odebrać prawa wyborcze.

 

Serio mam już tak wyjebane w ten cyrk na wiejskiej że biorę popcorn i będę patrzył jak to państwo zdycha, wyborcy dostaną mentalny wpierdol oglądając co ich kochany nowo wybrany rząd będzie robił :)

Edytowane przez bassfreak
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD

 

W rozmowie z BiznesAlert.pl niemiecki polityk wyraził duże nadzieje związane z Donaldem Tuskiem i ewentualnym nowym rządem. Twierdzi, że liczy na większą otwartość nowych władz, również w kontekście budowy portu kontenerowego w Świnoujściu. Aktywiści ekologiczni protestują przeciwko tej inicjatywie.

 

https://biznesalert.pl/tusk-polska-niemcy-swinoujscie-port-kontenerowy-protesty-budowa-logistyka/

Edytowane przez Tamerlan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że Tusk:

 

- umożliwi obywatelom sprawdzenie, czy byliśmy szpiegowani Pegazusem

- zabierze 500+/800+ jak największej grupie ludzi

- utnie socjale Polakom i cudzoziemcom

- zatrzyma dalsze podwyżki w budżetówce

- zmniejszy wydatki na armie

 

Boję się, że:

 

- sprowadzi jeszcze więcej cudzoziemców

- wprowadzi euro

- zwiększy dyktat UE

- pogorszy wyniki przedsiębiorstw państwowych

- rozprzeda co jeszcze się da

- zrobi coś jak kredyty we frankach

- otworzy dziury na przestępstwa, jak VAT-owe

- wprowadzi państwową formę związku jednopłciowego

 

@adann96 Czy Szojring Wielgus chce ten różny wiek emerytalny zostawić po staremu? Bo tytuł filmu podejrzewam klikbajtowy, a długi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Tamerlan said:

 

 

no to demokracja na całego będzie

 

 

Wójt z PO końćzy protest

 

 

 

Niewiarygodne co gość zrobił. 

Teraz pozostaje Tirowcom jechać do Warszawy. 100 ciężarówek w kolumnie stanie na ul. Wiejskiej przez gmachem Sejmu to protest nabierze na sile i rozgłosie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jednej pozycji w ankiecie pt. "Jeden chu ekhm, jeden męski organ płciowy".

 

Jedyne oczekiwanie jakie mam to wycofanie niedziel niehandlowych. Z roku na rok będziemy dymani coraz bardziej, chce się ktoś założyć? Oczywiście nie na pieniądze, nie jestem politykiem by Was wyzyskiwać :D

Godzinę temu, adann96 napisał(a):

500 tylko dla pracujących

Pracującym nie jest potrzebny socjal tylko niższe podatki. Obsługa socjalu kosztuje, zatem będą na tym stratni.

46 minut temu, bassfreak napisał(a):

wyborcy

Wyborcy iluzji wyboru.

 

48 minut temu, Garrett napisał(a):

A jaką do jasnej ciasnej!!!???

O taką żebyśmy byli równo dymani.

2 godziny temu, Takahashi napisał(a):

Ja jestem bardzo zadowolony,że powstał taki rząd

Radość Cię nie opuszcza od 1989r?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, JoeBlue napisał(a):

Lewicy już możecie podziękować za to, że do centrum stolicy będzie się chodzić pieszo.

Znaczy się - przeginam. Jest ZTM.

Już widzę jak ludzie spoza Warszawy wiozą tramwajami meble i AGD do strefy dozwolonej dla dziadów z 15-letnimi samochodami.

 

Spodziewam się po tych lewackich ścierwach realizacji agendy fit for 55 już na pełnej, kierowcy będą jeszcze bardziej gnębieni, dojeni z kasy przez milicjantów i jeszcze bardziej zniechęcani do jazdy samochodem. 

 

Ale durni p0lacy sami tego chcieli. Ja od wyborów już się tym cyrkiem kompletnie nie interesuje, szkoda nerwów. Ten naród jest i tak stracony.

Edytowane przez Chcni
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chcni napisał(a):

Ale durni p0lacy sami tego chcieli.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Inżynieria_społeczna_(politologia)

 

Wygrywa ten kto liczy głosy. 

 

@Obliteraror

Wrzucił fajną grafikę nt. PiS i PO. 

Pamiętasz jak ośmieszał się Komorowski na koniec kadencji zanim wjechał Duda z całym pis-em? A jak się PiS na koniec ośmieszał? No wiadomo że trzeba wybrać kogoś innego, to nic że tych samych debili co wcześniej robili za klaunów.

 

Ja ten schemat już dawno temu rozgryzłem i niejeden zakład o wybory wygrałem. 

 

Był taki eksperyment, wrzucano szczura do wiadra z wodą, gdy w nim pozostał to tonął powiedzmy po 15 minutach, ale gdy dano mu nadzieję wyciągając go na chwilę i wrzucając ponownie to pływał jeszcze powiedzmy z 40 minut. Tym jest właśnie iluzja wyboru. Kiedyś rządziła jedna partia, teraz jest ich mnóstwo ale cały czas kopią do tej samej bramki.

 

Jeśli wy sobie tego nie uświadomicie to możecie dalej pierdolić kocopoły powtarzane prosto z telewizji i swoje wnioski wyciągane z życi. 

 

Oczywiście macie demokratyczne narzędzia do dyspozycji, tylko te narzędzia są tyle przydatne co kupa gówna i patyki do lotu w kosmos, no ale dalej lepicie gównianą rakietę.

 

 

Jak to jest że często sondaże powtarzają się z wynikami wyborów bądź niewiele się różnią? Ktoś Was pytał w takim sondażu? 

 

Nawet na tym forum są takie podziały że ja pierdzielę, chociaż podobno to elitarne grono w internecie. 

Ile było tutaj polaryzacji podczas covida i jakie syfy później wyszły? Ile osób nabrało wody w usta zamiast przyznać się do błędu, a później te błędy powielają w innej tematyce? 

 

Nie zamierzam personalnie nikomu dokopywać, ale na nie jednej mądrej głowie się tutaj zawiodłem, A ile tutaj było już złotoustych pisarzy którzy najpierw mnie samego deprecjonowali a finalnie się okazało że mam rację. No bo jak to na chłopski rozum przecież eksperci inaczej powiedzieli.

 

Chciałbym powiedzieć że historia kołem się toczy, ale w tych czasach raczej turbiną bo takiej prędkości obrotowej żadna alufelga nie zniesie.

3 minuty temu, Baca1980 napisał(a):

 

 

Mają w opiece nasz systemu prawny, socjalny, monetarny, obyczajowy, nie bój się ;)

 

Po co Ci wolność, lepsza czyjąś podeszwa na łbie od własnej czapki.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.