Skocz do zawartości

Doczekaliśmy się pierwszego patostreamu z sejmu


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

Szarpiecie się znów między sobą .

-Uuuu antysemityzm! Uuuu Polin, jesteśmy chłopcami do bicia i nikt nas nie szanuje blablaba 

Ten podział na forum odzwierciedla podział w społeczeństwie. Kolejny. To jest prezent dla wrogów

Ja się nie szarpię, z nikim. Podział był już dawno, kadencję POPiSu od lat utrwalają barydkadę. Ja natomiast wskazałem rzecz istotniejszą - pozycję geopolityczną naszego bantustanu w którym swoje insygnia władzy eksponują ochoczo obce państwa, jeszcze niedawno było więcej flag ukraińskich niż polskich w przestrzeni publicznej, teraz jakieś symbole żydowskie, jak nic się nie zmieni to i tryzuba na czerwono czarnej szmacie w końcu sobie zawiesimy.

 

2 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

Dyplomacja i wizerunek/odbiór Polski na arenie międzynarodowej. Tutaj pojawiają się głosy, że trzeba mieć na to wywalone i słabością jest myślenie w tych kategoriach. 

Brzmi to śmiesznie na forum, gdzie 9/10 tematów to rozkminy jak się przypodobać kobietom i na co zwracają uwagę. 

 

A w dyplomacji to ma znaczenie. I to co odwalił Braun jest dokładnie tym samym przed czym kiedyś niby przestrzegał

Wysoki funkcjonariusz polskiej Policji dostaje na Ukrainie prezent, odpala go w budynku komendy. Rakieta spada na Bogu ducha winnych polskich rolników i nic nikomu się nie dzieje, cisza, nie ma tematu. Na polsko ukraińskiej granicy polski interes jest delikatnie mówiąc stawiany za interesem braci ukraińcow. To tylko niektóre zdarzenia składające się na obraz naszej dyplomacji i Ty twierdzisz, że Braun zniszczył naszą superpozycje w geopolityce? To można nas jeszcze bardziej skompromitować? Pytam retorycznie...

 

Edytowane przez Redbad
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

@spacemarine

 

Specjalnie dla ciebie🙂

 

 

 

Właśnie to mam na myśli. 

Długo nie trzeba było czekać. 

Ten gość to jest klasyczny przykład działania fałszywej flagi. 

 

Wzięli aktorzynę, ubrali w ubiór z polskimi symbolami i sączą. Gość podaje się za polskiego patriotę i spadkobiercę wojskowości międzywojennej i państwa podziemnego, a między wiersami głosi panslawizm putinowski. 

Poszukajcie w google i zobaczcie gdzie karierę filmowà robi jego córka. 

5 minut temu, Redbad napisał(a):

Wysoki funkcjonariusz polskiej Policji dostaje na Ukrainie prezent, odpala go w budynku komendy. (…) To tylko niektóre zdarzenia składające się na obraz naszej dyplomacji (…) To można nas jeszcze bardziej skompromitować?

 

 

O aferze wizowej zapomniałeś jeszcze.

Do wczoraj też uważałem, że bardziej skompromitować nie można. Grzegorz Braun powiedział „potrzymaj mi piwo” i udowodnił, że się da. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Albert Neri napisał(a):

aferze wizowej zapomniałeś jeszcze.

Do wczoraj też uważałem, że bardziej skompromitować nie można. Grzegorz Braun powiedział „potrzymaj mi piwo” i udowodnił, że się da.

Nie to żebym popierał takie ekscesy, bo rzeczywiście wizerunkowo to faux pas, ale to co chciałem podkreślić, co rzuca się w oczy to to, że często widzimy samo przedstawienie, a nie interesujemy się tym co za kurtyną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Obliteraror napisał(a):

Tak tylko zaznaczę (i przypomnę), że ideologia panslawistyczna jest o wiele, wiele starsza niż sam Wołodia, mimo że w słusznym już wieku ;)

 

Swoją drogą, wymyślili go Czesi, nie Rosjanie.

Offtop ciekawy ale chyba niepotrzebne odbieganie od tematu i rozwadnianie go. 

Za dużo wątków pobocznych gubi sens dyskusji. 

 

Przyznaję, że o czeskiem pochodzeniu tej idei nie wiedziałem. Putin też tego nie wymyślił rzecz jasna bo to było już w carskiej rosji. 

Istotne jest znaczenie i interpretacja. W ruskim wydaniu panslawizm to jest w skrócie „wszyscy razem Słowianie… ale pod ruskim butem i batem”

1 minutę temu, Redbad napisał(a):

Nie to żebym popierał takie ekscesy, bo rzeczywiście wizerunkowo to faux pas, ale to co chciałem podkreślić, co rzuca się w oczy to to, że często widzimy samo przedstawienie, a nie interesujemy się tym co za kurtyną.

Mnie właśnie to najbardziej interesuje i o tym piszę. 

Qui bono? Nad tym się zastanówcie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fanów kamratów obejrzyjcie i poczytajcie jak robi Wam wodę z mózgu ten pseudo patriota

 

Jaszczur wychwala ru


A tutaj śpiewa wychwala Pućke

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/prorosyjski-faszysta-wojciech-olszański-wyraził-poparcie-dla-zbrodniarza-wojenne/1188836418453750/
 

Udziela wywiadu  białoruskiej reżimowej tv

https://wpolityce.pl/polityka/614045-jablonowski-i-osadowski-nadaja-na-polske-w-bialoruskiej-tv
 

 

Do poczytania

https://www.glos.com.pl/kamraci-agenci-czy-pozyteczni-idioci/

 

Tak się robi wodę z mózgu zaśpiewają hymn ogłoszą się patriotami i łykają to jak pelikany

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarineTy rozhisteryzowany płaczku, odpocznij może kilka dni od forum i polityki, bo coś za bardzo Ci się emocje udzielają. Najlepiej to bys pojechał się ubiczować pod Ścianą Płaczu. Daj czlowieku na luz, takie akcje zdarzaja sie wszedzie, sa przeprosiny i swiat pedzi dalej. A tu analizy, rozkładanie na czynniki pierwsze i te tradycyjne polskie kompleksiarskie zwroty: "wstyd na cały swiat", "co o nas pomyślą". Nic bo nikt nie ma czasu na to.

 

Masz tu chłopie na uspokojenie obrazki z DE:

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Dlaczego?

Skoro w sejmie nie może być krzyża bo nie pasuje nowej władzy to czemu mają być obchody Chanuka i wszelkie symbole z tym związane?

Czy w jakimkolwiek sejmie na świecie są takie cyrki jak u nas gdzie pilnuje sie interesu obcych i stawia ponad własny?

Chodzi o sposób. Sam jestem za wywaleniem wszystkich symboli, szczególnie tych nadjordańskich. Ja tylko ejstem ciekaw kto na tej akcji skorzysta. 

Godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

Qui bono? Nad tym się zastanówcie. 

Amen

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zychu napisał(a):

Zdziczałym krajem jesteśmy od trzydziestu lat, odkąd wszystko rozsprzedano obcym i pozwolono zainstalować się wszelakim agenturom.


Dobrze wiedziec ze za czasow PRL nie bylismy zdziczali i nie bylo u Nas obcej agentury np. radzieckiej i nic nie rozkradano z polskiego majatku np do ZSRR.
 

10 godzin temu, RealLife napisał(a):

Ja bym się tak opinią międzynarodowa nie przejmował.


I to wlasnie robil prze 8 lat PiS i sklocil Nas z kim tylko dali rade. Tylko z radykalami lizacymi Putina po jajach jak Salvini, Le Pen czy Orban mielismy dobre relacje.

 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał(a):

Wolę pedałować niż się z Tobą kumplować.

Dziękuję za informację o twojej orientacji, ale bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

5 godzin temu, adann96 napisał(a):

Pamiętam jak jeszcze Winnicki występował potem w internecie i tłumaczył oddanie miedzi kanadyjskiej korporacji, że miedź jest przestarzała, że od tego się odchodzi. Ciekawe, czy instalację elektryczną w chałupie wymienił już z miedzianej na aluminiową...

A ja pamiętam jak robiłem elektrykę u siebie w chacie i jak ta aluminiowa zaczęła się palić, krok od pożaru.

 

Także niech sobie naiwne kurwy dalej wierzą i skandują swoim wybrańcom haha

7 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Załóż partię, startuj w wyborach...

Raz już pisałem, walcząc narzędziami demokratycznymi  jest się podobnym do czarnuchów którzy próbują stworzyć rakietę do lotu na księżyc z patyków i gówna.

 

Także ja nawet grosza nie rzucę w pokera z oznaczonymi kartami. 

15 minut temu, spacemarine napisał(a):

Jak ktos się będzie zastanawiał czemu to forum upadnie to ten wątek pokazuje czemu. Powodzenia chłopaki ja potępiam brauna kamratów i ten cały syf i Wam też radzę 

Ja widzę że te forum upada z dnia na dzień. Wątki tworzą same nieporuchańce, cipka w głowie i do tego wątki tworzone dzięki poczynianiu antypolskiego rządu. Kłócą się o czapkę czereśni, nawet moderatorzy bądź adminowie prześcigają się w swoich socjalistycznych zapędach. 

 

Ja już swoje wiem i czy ze mną czy beze mnie może to wszystko upaść, nic to dla mnie nie zmieni. No i oczywiście nie można na kobiety mówić kurwy, bo przecież tak nie wolno mimo tego że trząchają dupami na YouTubie.

 

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to zbiórki.

 

Podjęto decyzje, że wszystkie aktywne zbiórki na rzecz posła Grzegorza Brauna zostały zablokowane, a także, że wszystkie nowe zrzutki na ten cel powstające w ciągu najbliższych dni również będą przerywane.

 

Zrzutka.pl zaapelowała ponadto, aby wesprzeć zbiórkę "Rozpalmy nową świecę chanukową".

 

Co natomiast stanie się z pieniędzmi, które już wpłacono? Ustaliliśmy nieoficjalnie, że każda wpłata będzie analizowana osobno przez Zrzutkę.pl. z działem prawnym. Czyli to, czy ją zwrócić, czy np. przekazać na inny cel. Wynika to m.in. z faktu, że część z nich opatrzono antysemickimi komentarzami, do tego wzywającymi do przemocy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cst9191 napisał(a):

Co natomiast stanie się z pieniędzmi, które już wpłacono? Ustaliliśmy nieoficjalnie, że każda wpłata będzie analizowana osobno przez Zrzutkę.pl. z działem prawnym. Czyli to, czy ją zwrócić, czy np. przekazać na inny cel. Wynika to m.in. z faktu, że część z nich opatrzono antysemickimi komentarzami, do tego wzywającymi do przemocy.

 

Nie myślałem, że tak szybko to się stanie w PL, że jakaś firma będzie decydowała o tym czy ci oddać kasę, czy wydać inaczej niż chciałeś bazując na przesłankach ideologicznych.

 

Tak samo żenujące jak blokowanie kont bankowych w Kanadzie uczestnikom protestów.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.