Skocz do zawartości

Doczekaliśmy się pierwszego patostreamu z sejmu


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, cst9191 napisał(a):

„Ktoś zgasił świece chanukowe i kilka minut później zapaliliśmy je ponownie” – powiedział. „Przez tysiące lat nasi wrogowie próbowali nas ugasić, od czasów Machabeuszów aż do Hamasu. Ale nasi wrogowie powinni się nauczyć, nie mogą nas ugasić”.

Tym samym rabin przyznał, że narodowa prawica, partia przeciwna migracji, zboczeniom, zadłużaniu państwa, wojującemu feminizmowi, liberalnym pseudo wartościom jest wrogiem narodu żydowskiego. 

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imiennik napisał(a):

Nie zamierzam cię obrażać tylko chcę przekazać mój punkt widzenia, dla mnie jesteś mądrym pelikanem. Baw się dalej w gry które Ci zafundują.

 

Podobno te forum to jest miejsce rozwoju, latarnią morską dla zagubionych. Jak widzę Wy sami się gubicie. Jedyne co mnie boli to to że człowiek jest zwierzęciem stadnym. Samemu ciężko cokolwiek zmienić a i bydło ciężko przekonać do prawdy. Nawet te z fakultetami.

Ale kisnę z Ciebie. Nie chcę Cię obrażać, ale jesteś pelikanem xD No kurwa gościu zlituj się i nie pisz takich bzdur. Przecież Ty z UE pierwszy chcesz wyjść i tworzyć super suwerenną ojczyznę. No to masz przedsmak wolności w sosie polskim :D  Albo pod Twoim butem siedzieć byłoby idealnie pewnie. Nie chcę Cię obrazić, ale jesteś pierdolnięty :D Twoja super inteligentna narracja i wypowiedź do zasłużonego użytkownika, który stworzył prawdopodobnie najbardziej wartościowe, życiowe posty w tym miejscu. No, bydło bardzo ciężko przekonać do Twojej prawdy. Ty masz ubaw z innych, ja mam ubaw z Ciebie. Ten poziom hipokryzji do mnie śmieszkowo przemawia.

 

Czekam, co jeszcze opublikujesz. Nie mogę się doczekać.

 

Zacytuję Ciebie od razu, bo idealnie pasuje. Baw się dalej w gry, które Ci zafundują :D

 

Nie chcę Cię obrażać, ale jednak jesteś zjebem.

Nie chcę Cię obrażać, ale jesteś Pan pelikan.

Nie chcę Cię bić, ale jednak Cię pierdolnę :D

 

Ty weryfikujesz innych. To pozwól, żeby inni zweryfikowali Ciebie :D I szanuj język, bo przed które stawia się przecinek xD

 

Nie chcę Cię poprawiać gramatycznie, ale jednak poprawię, bo pisać nie potrafisz. Chciałem wyrazić tylko swój punkt widzenia. Nie obrazisz się, c'nie?

 

Jakoś Twoich wartościowych super tematów nie kojarzę. Nie dajesz do myślenia, tylko obrażasz pod płaszczykiem wyrażania "własnego punktu widzenia" To miej jaja obrazić, a nie się zasłaniasz. Ktoś z fakultetem Twoje pierdolety jednak czyta, niestety xD Dzięki, naprawdę dawno się tak nie uśmiałem. Podpowiedz, w jaki sposób mogę przestać być pelikanem zgodnie z Twoim punktem widzenia? Prowadź mistrzu przez drogę wysokiej świadomości i bezkresnych doświadczeń.

Edytowane przez mac
  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PyrMen napisał(a):

Półgłówek, cham i prostak wybrany przez mu podobnych.

Idź głosuj w takim razie na lewaków i ateuszy którzy rozpierdolą to państwo i jakieś ostatki godności człowieka w drobny mak.

 

Takie komentarze jak ty piszesz to wypisują julki i lewackie spierdoliny na fejsie.

Ten człowiek swoją dykcją i sposobem mowy zgasił by cię jak peta na dworcu.

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lxdead napisał(a):

Zaraz 50 strzeli xD

Pieknie jak się ludzie zsolidaryzowali xD

50 juz pękło - elegancko ;)

No mnie to nie dziwi. Zmasakrowanie lewaka, zadymienie całego korytarza i strzelenie gaśnicą prosto w twarz (oczy) babce by zgasić 9 świeczek, zrobienie jakiejś trzody czy innego hehe chlewu. Takie rzeczy imponują elektoratowi Konfederacji, a ponieważ w środku tygodnia nie ma żadnego pato-mma, toteż sypną groszem swojemu autorytetowi który im dostarczył trochę igrzysk.

Edytowane przez Foxtrot
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Foxtrot napisał(a):

No mnie to nie dziwi. Zmasakrowanie lewaka, zadymienie całego korytarza i strzelenie gaśnicą prosto w twarz (oczy) babce by zgasić 9 świeczek, zrobienie jakiejś trzody czy innego hehe chlewu. Takie rzeczy imponują elektoratowi Konfederacji, a ponieważ w środku tygodnia nie ma żadnego pato-mma, toteż sypną groszem swojemu autorytetowi który im dostarczył trochę igrzysk.

Tez mnie nie dziwi, ze mierzysz innych swoja miara. To - jakby nie patrzeć - dzis typowe. Dupa tez widze pęka, ze facet, ktorym widac pogardzasz ma takie poparcie, ze oddolnie zebrano mu w zaledwie 4 godzinki ponad 50 koła xD Sobieski ode mnie też poleciał 😎

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lxdead napisał(a):

Tez mnie nie dziwi, ze mierzysz innych swoja miara. To - jakby nie patrzeć - dzis typowe. Dupa tez widze pęka, ze facet, ktorym widac pogardzasz ma takie poparcie, ze oddolnie zebrano mu w zaledwie 4 godzinki ponad 50 koła xD Sobieski ode mnie też poleciał 😎

Dopłać jeszcze trochę kasy, bo okazja podniosła - tegoroczna chanuka z jakiegoś powodu jest wyjątkowa, bo Braun siedzi w Sejmie od 2019 i żadnej z poprzednich nie zakłócił, czekał aż do tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epickie nagranie z gaśnicą, brawo Grzesiu😆👏👏👏👍

 

4 godziny temu, Pocztowy napisał(a):

Tyle w temacie tej partii. 

 

Niech sobie Bosak grzeje tyłek na stanowisku marszałka, a Mentzen wali selfiaki z pisowcami.

 

Dlatego nie byłem na wyborach bo wiedziałem, że nie ma na kogo głosować a młode wilki nie dość, że pozbyły się Korwina

to teraz zapewne poleci Braun, który nie jest im na rękę bo oni chcą robić biznesy i dostać ciepłe posadki.

I jeszcze w jakim tonie Bosak odzywa się do Brauna, żenada.

 

4 godziny temu, Perun82 napisał(a):

Kretyńskie zachowanie. 

 

Dlaczego?

Skoro w sejmie nie może być krzyża bo nie pasuje nowej władzy to czemu mają być obchody Chanuka i wszelkie symbole z tym związane?

Czy w jakimkolwiek sejmie na świecie są takie cyrki jak u nas gdzie pilnuje sie interesu obcych i stawia ponad własny?

 

4 godziny temu, spacemarine napisał(a):

Niech założą jeszcze onlyfans

 

Z takimi kobietonami to marne sukcesy w tej dziedzinie😁

 

Anna Maria Żukowska (SLD) | Portal i.pl

 

Anna Maria Żukowska (SLD) | Portal i.pl

 

Klaudia Jachira: PiS ukradł rocznicę Powstania Warszawskiego

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lxdead napisał(a):

Zaraz 50 strzeli xD

Pieknie jak się ludzie zsolidaryzowali xD

50 juz pękło - elegancko ;)

Kurde, chciałem też 5 dyszek odpalić, a zobaczyłem właśnie przed chwilą, że zbiórka zamknięta. Lipa. :(

Swoją drogą, szkoda, że cel był tylko na te 50 000 tysięcy i ktoś to wyłączył przy 73 000. Na spokojnie z takimi kwotami w tak krótkim czasie można było dobić do minimum 150 000 tysięcy, jak nie grubo do 200 000. Przydałoby się Braunowi na prawdopodobny "poselski okres bezrobotny" do końca obecnej kadencji. :D

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braun to ruski agent. Akurat w dniu zaprzysiezenia nowego rzadu odwalil takie kongo i to w taki sposob. Przyniosl Nam wstyd na arenie miedzynarodowej. Przez takich chorych popierdolencow wychodzimy na jakis zdziczaly kraj. Kiedy wrescie Konfederacja odetnie sie od takich ludzi? Jak ma byc ta partia brana na powaznie jak zrzesza tego typu popierdolencow?
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak opinią międzynarodowa nie przejmował. Izrael opinią międzynarodowa zupełnie się nie przejmuje i morduje ludzi w Gazie. Ukraina się nie przejmuje i jeszcze poucza kto ma dać jej co i ile. 

Natomiast w Polsce zaraz panika - co sobie o nas pomyślą zagranicą? Niestety mamy jakieś uniżenie i poddańczość w genach. Nie lubię tego w Polsce. 

 

Opinia publiczna odnośnie Izraela jest podzielona. Elity mainstreamowe na Zachodzie są prozydowskie ale zwykli ludzie widzą co Żydzi odjebują w Palestynie. Także jakiś amerykański senator wyrazi oburzenie ale już zwykły mieszkaniec Europy po cichu powie we własnych myślach (bo nie publicznie) - brawo. 

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało śledzę politykę i o tym zdarzeniu dowiedziałem się właściwie od kumpla wczoraj późnym wieczorem. Dziś rano czytam, jak media internetowe programują Polaków, wszędzie wypisując "skandal! skandal!". Do tego przyłącza się klangor "kochających żydów" wszelkiej maści celebusiów. Acha, czyli że ma jedwabnik o tym myśleć jako o "skandalu" i może jeszcze się wykazać taką samą, indukowaną "miłością"? 

 

A ja się po prostu dziwię, kto tam w ogóle wniósł chanukii (świecznik) i odpalił te świeczki??? To pierwsze. A drugie - kulturalnie zgasić przez choćby zdmuchnięcie i wyniesienie świecznika z terenu polskiego parlamentu powinien każdy poseł. Bo niby dlaczego my mielibyśmy jakkolwiek świętować rocznicę poświęcenia świątyni w Jerozolimie i manifestować w ten sposób jakąś formę uległości? Tym bardziej wobec narodu, systemowo lekceważącego gojów.

Braun po prostu zrobił to, co należało, mimo, że przesadnie, w zbyt ostentacyjny sposób. Ale być może robiąc to dyskretnie, nie zwrócił by uwagi na należyty porządek rzeczy. Musiał wiedzieć że ryzykuje mandatem posła i okazał się jedynym odważnym wśród uległych owiec.

 

Nota bene w Pałacu Prezydenckim również się odpala chanukowe świece a ową "nową, świecką tradycję" zapoczątkował prezydent Lech Kaczyński. Joł!

  • Like 17
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.