Skocz do zawartości

W jaki sposób mógłbym w końcu odciągnąć myśli od swojej ex?


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, JoeBlue napisał(a):

Kto wie czyje to?

Kazimierz Przerwa-Tetmajer? 

 

 

Autorze, trzyma cię przekonanie, że to ta jedyna. Nie, ona nie jest wyjątkowa. Póki będziesz tak myślał, nie zapomnisz o niej, myśli będą cię dręczyły. Póki co nawet nie chcesz zmienić tego przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2023 o 10:18, Denis napisał(a):

Nie wiem, czy kiedyś jeszcze się odezwie, ale bardzo bym tego chciał. 

 

Weź jej pożycz dużo pieniędzy.

Sama zacznie Cię unikać, żeby Ci ich później nie oddać.

 

Nie dziękuj, nie ma za co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, trop napisał(a):

Większość tutaj była w podobnej sytuacji jak Ty i jak widzisz się ogarnęli.

Jedna z lepszych lekcji wyjścia z bluepilla jaka się może przytrafić każdemu. Niektórzy podnieść się nie potrafią i odbierają sobie życie. To tylko twoja kolej u panny.

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, OdważnyZdobywca said:

Kazimierz Przerwa-Tetmajer?

Nie. Czekam na dalsze odpowiedzi.

Sam w sumie muszę sprawdzić choć nie jestem pewien jak skoro Google sobie nie radzi, bo naprawdę dekady temu to było, ale co bolało tego się łatwo nie zapomina.

 

A co do autora wątku:

Niech się męczy.

Nie darmo mówią, że wiedza wchodzi przez dupę.

(To z dawnych lat, gdy jeszcze można było gówniarzowi spuścić lanie).

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2023 o 17:35, Denis napisał(a):

Żyję w przekonaniu, że ona była tą jedyną. Nie mam powodzenia wśród dziewczyn, a do niej czułem coś znacznie więcej. Nawet jej się oświadczyłem, co zresztą przyjęła i zerwała po zaręczynach

Nie była i nie jest jedyna, jesteś młody, za młody na małżeństwo, wiesz jak wygląda prawo rozwodowe w Polsce, masz zasoby, status społeczny, żeby założyć rodzinę, małżeństwo ? Jak nie masz powodzenia wśród dziewczyn traktuj to jako plus, możesz kształcić się, rozwijać  zawodowo, nie marnuj czasu na uganianie się za pannami jak jakiś desperat, gdybym miał taką wiedze, jaką teraz mam, to w twoim wieku, to panny na okres 5-8 lat poszły by na odstawkę, a czas poświęciłbym na naukę, sport i melanże z kumplami, bo były srogie i było bardzo wesoło, i co najważniejsze było te kilkanaście lat temu dobre relacje, teraz czas minął, każdy poszedł w swoją stronę, już nie mam kontaktu z większością kumpli.

 

Jak masz doła i ciebie ciśnie tak jak w tej piosence 18L na serce polecam tobie sport, siłownia albo bieganie, albo wsiąść w auto  i przejechać się i wypłakać w samotności, albo w lesie się wypłakać, tak, żeby nikt nie widział. Zauważyłeś dlaczego kobiety bardzo szybko po dołku, urazie dochodzą do siebie psychicznie ? Dlaczego ? Bo płaczą, a facet potrafi ból całymi latami nosić w sobie, albo nawet życie.

 

 

 

 

 

Tutaj masz linka do jednego bandżaju jednego kolegi z którym piłem

W jednej odpowiedzi masz napisane jak należy pokazać dziewczynom, że jesteś pewny siebie i masz jaja, a jednocześnie pokazać wieloryba, żeby były zachwycone. Strona 2 Przedostatnia odpowiedź

 

Polecam rozmowę Ferdynanda z Prezesem, coś w tym jest, że śmiech zabija smutek, przyciąga lepsze emocje, a co za tym idzie, lepsze okazje na nowe znajomości, prace, relacje.

 

 

 

Acha i jeszcze, jak piszesz z pannami, korzystasz z Chatu GPT ? Jak nie wiesz co napisać, albo odpisać krótko na wiaodmośc ? Chat fajnie daje rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.