Skocz do zawartości

W jaki sposób mógłbym w końcu odciągnąć myśli od swojej ex?


Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie się rozstałem i mówiąc szczerze, nie żałuję. Nic nie czułem do tej dziewczyny. Wciąż natomiast czuję bardzo dużo do swojej pierwszej, prawdziwej miłości, z którą rozstałem się ponad rok temu. 

Mam wrażenie, że nic dobrego mnie w życiu nie czeka, mimo rozwoju zawodowego i sukcesów w życiu zawodowym. Nie zależy mi na tym, bo mógłbym stawić to wszystko na szali, żeby ona się odezwała. 

Czasami z innych kont śledzę jej aktywność na FB. Nie dodaje żadnych relacji z facetami, ilość znajomych też nie za bardzo się zmienia. To była taka „szara myszka”, cicha, wycofana. Nie wiem, czy kiedyś jeszcze się odezwie, ale bardzo bym tego chciał. Teraz czeka ją bardzo ciężki okres - podwójna obrona z dwóch kierunków. 

Żeby po prostu móc z nią porozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealizujesz milosc. Pierwsza prawdziwa milosc dala ci poczucie bezpieczenstwa i akceptacji ktorego od siebie nigdy nie otrzymales i dalej sobie nie dajesz. Zyjesz w przeszlosci i przeszlosc zaslania ci terazniejszosc. Myslisz, ze jest jedna jedyna? On trafila w twoj czuly punkt. Chcesz sie wydostac, to poznawaj innych ludzi. Okaze sie na 100% ze spotkasz kogos podobnego i w podobnym prawdopodobienstwie skonczy sie podobnie. Poki nie bedziesz szczery sam ze soba, ze czegos ci brakuje, czegos duzego.

 

ehhh, schematy, za schematami...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czasami z innych kont śledzę jej aktywność na FB. Nie dodaje żadnych relacji z facetami, ilość znajomych też nie za bardzo się zmienia. To była taka „szara myszka”, cicha, wycofana. Nie wiem, czy kiedyś jeszcze się odezwie, ale bardzo bym tego chciał"

 

Nie napisałeś nic dlaczego się rozstaliście i dlaczego to gruchnęło.

 

Śledzenie aktywności jedynie zryje ci łepetynę.

 

Jak ci zależy, umów się z nią i atakuj. Wcześniej określ czego oczekujesz. Nawet jak z tego nic nie wyjdzie, będziesz miał jasność działania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, darkknight071 said:

1. Śledzenie aktywności jedynie zryje ci łepetynę.

 

2. Jak ci zależy, umów się z nią i atakuj. Wcześniej określ czego oczekujesz. Nawet jak z tego nic nie wyjdzie, będziesz miał jasność działania.

To drugie też mu zryje łepetynę choć właściwie już ma zrytą i pyta jak z tego wybrnąć.

A my pytamy czy naprawdę chce wybrnąć czy też szuka metody jak tamtą ściągnąć z powrotem.

Niestety to tak nie działa.

Było tu pisane wiele razy a żeby nie czekać na podanie rozwiązań na talerzu, bo to pójście na łatwiznę, sugeruję przeszukać moje posty.

Inne też oczywiście.

Drogi Autorze. Nie jesteś pierwszym człowiekiem na Ziemi co zadaje to pytanie a to nie pierwszy wątek o tym.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denis napisał(a):

 

Mam wrażenie, że nic dobrego mnie w życiu nie czeka, mimo rozwoju zawodowego i sukcesów w życiu zawodowym.

Z tym mentalem bedziesz doskonalym ( potencjalnym) zasobem dla tej pani . Moze bys cos wiecej napisal w jakich okolicznosciach sie rozstaliscie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, thyr napisał(a):

Z tym mentalem bedziesz doskonalym ( potencjalnym) zasobem dla tej pani . Moze bys cos wiecej napisal w jakich okolicznosciach sie rozstaliscie ?

O jaki zasób chodzi? Jeśli chodzi o rozstanie - mój błąd. Głupia złośliwość, bo nie mogłem wytrzymać dłużej z jej rodzinką, która non stop okazywała, że nie jestem tam lubiany. Pisałem także o tym w znacznie dłuższym poście na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zablokuj ja na wszyskich social mediach.

2. Wywal wszystkie zdjecia/rzeczy ktore Ci o niej przypominaja.

3. Idz na silownie i solidnie napierdalaj ciezary, jak slusznie pisal Kolega wyzej.

4. Napierdol sie z kumplami.

5. Idz na impreze, gadaj z laskami , zobaczysz ze Twoja jedyna wcale nie jest ani Twoja, ani jedyna.

6. Poruchaj laski z topki, a jak nie wyrwiesz to idz na divy.

 

Bylem  w tym samym miejscu co Ty.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mariusz 1984 napisał(a):

1.Zablokuj ja na wszyskich social mediach.

2. Wywal wszystkie zdjecia/rzeczy ktore Ci o niej przypominaja.

3. Idz na silownie i solidnie napierdalaj ciezary, jak slusznie pisal Kolega wyzej.

4. Napij się z kumplami.

5. Idz na impreze, gadaj z laskami , zobaczysz ze Twoja jedyna wcale nie jest ani Twoja, ani jedyna.

6. Poruchaj laski z topki,

 

 

Ja bym taką wersję dał :D mniej drastyczna ale na pewno podziała.

Edytowane przez bassfreak
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Denis said:

O jaki zasób chodzi? Jeśli chodzi o rozstanie - mój błąd. Głupia złośliwość, bo nie mogłem wytrzymać dłużej z jej rodzinką, która non stop okazywała, że nie jestem tam lubiany. Pisałem także o tym w znacznie dłuższym poście na forum :)

Jakbyś chciał z nią byc na serio a ona z tobą, to rodzinki nie ominiesz prędzej czy później bo dla myszek kontakt z mama czy rodzeństwem jest ważny chocbys góry przenosił i w razie konfliktu/spięć to oni będą dla niej wsparciem. Dlatego ważne jest sprawdzać otoczenie gdzie potencjalne miny są pochowane. 

 

Czytam zes młody jeszcze i po ostatnim związku wracasz myślami do wcześniejszych dobrych doświadczeń, normalka.
 

Aby zapomnieć na szybko dostałeś od braci dużo dobrych opcji - ale chcesz zapomnieć czy spróbować ponownie? Bo to się wyklucza.

 

Może warto po prostu zdobyć więcej doświadczeń.

 

Ty chcesz do starego portu zawijać bo tam bezpiecznie, a może jesteś w takim wieku ze warto ruszyć w podboje i nowe kontynenty poznać i posmakować więcej przygód?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darkknight071 napisał(a):

Jakbyś chciał z nią byc na serio a ona z tobą, to rodzinki nie ominiesz prędzej czy później bo dla myszek kontakt z mama czy rodzeństwem jest ważny chocbys góry przenosił i w razie konfliktu/spięć to oni będą dla niej wsparciem. Dlatego ważne jest sprawdzać otoczenie gdzie potencjalne miny są pochowane. 

 

Czytam zes młody jeszcze i po ostatnim związku wracasz myślami do wcześniejszych dobrych doświadczeń, normalka.
 

Aby zapomnieć na szybko dostałeś od braci dużo dobrych opcji - ale chcesz zapomnieć czy spróbować ponownie? Bo to się wyklucza.

 

Może warto po prostu zdobyć więcej doświadczeń.

 

Ty chcesz do starego portu zawijać bo tam bezpiecznie, a może jesteś w takim wieku ze warto ruszyć w podboje i nowe kontynenty poznać i posmakować więcej przygód?

 

Nie tyle, że bezpiecznie, co po prostu ona była taka cicha, nieśmiała. Inna, niż wszystkie laski wokół. Nie umiała się otworzyć, a ja chciałem jej w tym pomóc. Była bardzo zakompleksiona i jak sama mówiła, dopiero dzięki mnie pokochała samą siebie. Bardzo często płakała, ale czułem, że mogę coś na to poradzić. Faktycznie, miała problemy z emocjami. Ale pomagałem jej w tym. Ba, nawet jej licencjat ogarnąłem, bo sama nie potrafiła. Tęsknię za nią, bo była po prostu inna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Denis said:

Nie tyle, że bezpiecznie, co po prostu ona była taka cicha, nieśmiała. Inna, niż wszystkie laski wokół. Nie umiała się otworzyć, a ja chciałem jej w tym pomóc. Była bardzo zakompleksiona i jak sama mówiła, dopiero dzięki mnie pokochała samą siebie. Bardzo często płakała, ale czułem, że mogę coś na to poradzić. Faktycznie, miała problemy z emocjami. Ale pomagałem jej w tym. Ba, nawet jej licencjat ogarnąłem, bo sama nie potrafiła. Tęsknię za nią, bo była po prostu inna. 

 

Więc może zamiast tak rozmyślać i się torturować myślami bardziej , co myślisz mógłbyś zrobić?

 

Jak ci zależy, zaproś ją szybciorem na kawę i wybadaj temat - co tu czujesz, co ona czuje, czy będzie z tego chleb.

 

Potem będziesz miał jasność.

 

Idzie Sylwester, może jest okazja na jakiś dziki spontan wypad gdzieś razem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkknight071 napisał(a):

 

Więc może zamiast tak rozmyślać i się torturować myślami bardziej , co myślisz mógłbyś zrobić?

 

Jak ci zależy, zaproś ją szybciorem na kawę i wybadaj temat - co tu czujesz, co ona czuje, czy będzie z tego chleb.

 

Potem będziesz miał jasność.

 

Idzie Sylwester, może jest okazja na jakiś dziki spontan wypad gdzieś razem.  

Jak ona od ponad roku milczy, wszędzie mnie poblokowała i nie chce żadnego kontaktu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczy, bo może przeglądała wcześniej twoje social media i się dowiedziała, że byleś w związku po waszej relacji. Kiedy powiedziała Ci, że nie chce kontaktu? Zaraz po rozstaniu?

 

Pamiętaj, że wszyscy się zmieniamy z czasem. Dzisiaj niewinnie zachowująca się osoba, może być wulkanem emocji za parę lat, a do rany przyłóż osoba, wampirem energetycznym ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkknight071 napisał(a):

Milczy, bo może przeglądała wcześniej twoje social media i się dowiedziała, że byleś w związku po waszej relacji. Kiedy powiedziała Ci, że nie chce kontaktu? Zaraz po rozstaniu?

 

Pamiętaj, że wszyscy się zmieniamy z czasem. Dzisiaj niewinnie zachowująca się osoba, może być wulkanem emocji za parę lat, a do rany przyłóż osoba, wampirem energetycznym ;)

 

 

 

 

Od razu po rozstaniu. Wszędzie mnie zablokowała. Powiedziała, że mnie bardzo kocha, ale to koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Denis napisał(a):

Wciąż natomiast czuję bardzo dużo do swojej pierwszej, prawdziwej miłości, z którą rozstałem się ponad rok temu. 

Zasada jest prosta - najlepszą metodą na zapomnienie o babie - jest druga baba.

Tak było, jest i będzie.

 

Najgorsze jednak jest to, że młodym ludziom się wydaje, że "ta, która mnie rzuciła to jedna jedyna na całe życie była"

A tak nie jest.

 

Z każdą kolejną damą w Twoim życiu będziesz coraz łatwiej przechodził przez rozstania.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Denis said:

Od razu po rozstaniu. Wszędzie mnie zablokowała. Powiedziała, że mnie bardzo kocha, ale to koniec. 

 

Mi jedna mówiła "kocham Cię" jak były śliczne cudeńka kupowane, a jak się skończyły prezenty, to nie było więcej kocham  Kocham Cie jak widzisz może być więc względne.

 

Wydaje mi się, że jesteś wciąż młody i masz cały świat przed sobą. Do 35/40 korzystaj z życia, zapracuj na siebie, zdobywaj doświadczenia (także damsko-męskie), nie ograniczaj swojego pojęcia szczęścia jedynie do związku, potem hajtnięcia, potem wspólnego kredytu, etc.  

 

Masz jakieś fajne hobby? Jak widzisz siebie za 5-10 lat?

 

Musisz jak jesteś młody przede wszystkim zadbać o swoje finanse i zabezpieczenie, aby potem mieć luźniej i łatwiej - to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Denis napisał(a):

Jak ona od ponad roku milczy, wszędzie mnie poblokowała i nie chce żadnego kontaktu 

Mądra dziewczyna, też tak powinieneś zrobić, jeśli naprawdę chcesz iść dalej, a nie babrać się w gównie.

 

Kiedyś za czasów mego rycerstwa jedna z lasek tak mi zrobiła. Cierpiałem i nie rozumiałem czemu. Potem byłem za to wdzięczny, bo pomogło mi się szybciej ogarnąć. Jak wychodziłem z toksycznego związku zrobiłem to samo - blok wszędzie i zadowolony poszedłem dalej. Wiem że są tutaj też głosy że blokada to okazanie słabości do kobiety - po części tak, ale zależy jaki chcesz mieć efekt, czy nadal coś wzbudzać u drugiej osoby (tylko przy silnym mentalu), czy jednak zapomnieć i iść dalej.

 

Wg mnie ucięcie tematu jest lepszym sposobem, ona to rozumiem, zrozum i Ty. Pogódź się też z tym że ona będzie wracać w Twoich myślach, będzie Ci wtedy łatwiej z tym żyć i ewentualnie się uwolnić od tego. To wymaga pracy, więc zacznij pracować. Przestań ją stalkować, bo to jest niszczące dla Ciebie. Pogódź się z tym że byłeś tylko kolejnym typem który ją miał przez chwilę. Poza tym - to co opisałeś wskazuje że ona ma miała zaburzenia, więc zrobiła Ci przysługę, bo Ty już jechałeś toksycznymi przeswiadczeniami że niby od czegoś ją uratujesz. Panie, latarnia płonęła od czerwoności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.