Skocz do zawartości

Partner Spurek rzucił karierę i zajmuje się domem


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.fakt.pl/polityka/sylwia-spurek-i-jej-partner-o-podziale-zadan-w-domu/k1z25lf

 

Są ze sobą ze 20 lat razem.

Czy w przypadku rozstania należą mu się alimenty od europosłanki?

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że ta laska jest autentycznie psychicznie chora to bym nie komentował, niech sobie żyją. Podziwiam staż małżeński, ale jeśli gościu ją popiera to też tam coś z garem nie teges. 

 

"W rozmowie z Faktem przekonuje, że była to jedna z lepszych decyzji w jego życiu, a wypływała także z jego feministycznych przekonań".

 

Skoro musi przekonywać i chwalić się tym publicznie, to mam pewne podejrzenia...

 

Ogólnie czytając artykuł serio bym neutralnie do tego podszedł, narzuciła mu pewne rzeczy, a że on ma taką naturę to uległ i myśli że to jest jego wizja świata. W porządku.

 

Mam awersję i jestem uprzedzony do tej laski, bo takie głupoty jakie prawiła i pewnie nadal nawija, to szczyt debilizmu. No i jest hipokrytką (jej sztab w Brukseli to same laski). Żal, że takich ludzi zamiast leczyć to promują w mediach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje nam, że można :P

Tak serio: lewica to środowisko sekciarskie i ich myślenie jest w gruncie rzeczy sekciarskie, nawiedzone i zwyczajnie zidiociałe. Spurek jest jednym z najbardziej kuriozalnych zjawisk w polityce. Kariera Nikodema Dyzmy to mało powiedziane. W ostateczności ona funkcjonuje jako taki skrajny przykład świra, który pokazuje ludziom na prawicy, że można jeszcze gorzej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, to Spurkowa ma partnera? Musi to być dla niej strasznie upokarzające mieć takiego wystraszonego kukolda na każde jej skinienie. Przecież ten gość to rozgotowane ciepłe kluchy, zobaczcie sami zdjęcie poniżej, przecież ta twarz sama woła: uwolnijcie mnie, w co ja się wpakowałem!!!

 

jqck9lGaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8xMmFjNGM4YS00ODcxLTQzZjMtYTUyNy0zY2ZiNDE4YWYyNTAuanBlZ5KVAwEAzQfJzQRhkwXNAljNAVDeAAGhMAU

 

PS: chociaż z drugiej strony, może to sydrom sztokholmski jak w przypadku polskiego Messiego.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Krugerrand napisał(a):

przecież ta twarz sama woła: uwolnijcie mnie, w co ja się wpakowałem!!!

Nie...

Po prostu niektórzy mężczyźni, ci tak zwani samce beta bycie pantoflem mają wkodowane w DNA. Dla nich to normalne, że spełniają się w rolach typowo kobiecych. Nie zrobisz z takiego gościa faceta który się szanuje.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem laskę na załadunku. Pani kierownik, otoczona kukoldami. Sobowtór pani spurek, żadne logiczne argumenty nie docierały. Feministyczne dziary, zryta twarz i dominacja. 

 

Taki gatunek człowieka, albo się klonują. 

Może jej rodzina, bo okazała się Ukrainką i perfekcyjnie mówi po Polsku. Jop twoja mać.

2 minuty temu, cst9191 napisał(a):

Nie...

Po prostu niektórzy mężczyźni, ci tak zwani samce beta bycie pantoflem mają wkodowane w DNA. Dla nich to normalne, że spełniają się w rolach typowo kobiecych. Nie zrobisz z takiego gościa faceta który się szanuje.

 

 

 

Pewnie lubi być dominowany. W domu chodzi na smyczy, szczeka i je z miski.

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Libertyn napisał(a):

Chora na co? Zjebane poglądy to nie choroba

Hmmm, jestem innego zdania, laska przekraczała granicę zdrowego rozsądku. To tak jakbyś napisał że Pawłowicz jest zdrowa. Serio? Jeśli ktoś wymyśla bzdury, wierzy w nie, publicznie to próbuje przedstawić wbrew logice... Aj.

 

Czyli Macierewicz jednak jest w porządku... Rozumiem różnice w kwestii poglądów, ale tutaj ewidentnie poziom spierdolenia przekracza granice normalności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Hmmm, jestem innego zdania, laska przekraczała granicę zdrowego rozsądku. To tak jakbyś napisał że Pawłowicz jest zdrowa. Serio?

Serio. 

10 minut temu, Spokojnie napisał(a):

 

Jeśli ktoś wymyśla bzdury, wierzy w nie, publicznie to próbuje przedstawić wbrew logice... Aj.

Akurat dla masy ludzi bzdurny jest redpill a jego zwolennicy to szaleńcy. 

 

10 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Czyli Macierewicz jednak jest w porządku... Rozumiem różnice w kwestii poglądów, ale tutaj ewidentnie poziom spierdolenia przekracza granice normalności.

Granice normalności przekracza też redpill. 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle prawdopodobnie winny biały heteroseksualny mężczyzna - jej osobisty tatuś. Miał nawet kolegium, jedna z pracownic nie chciała odpuścić . Kolegium dla partyjnego dyrektora w tamtych czasach, raczej się nie zdarzało. Gość był wysoko postawionym partyjniakiem, pracował w fabryce domów. A wiadomo sędziowie, radni, nauczyciele czy milicjanci mają dzieci, siostrzeńców, rodziny. Nigdy się nie dowiemy czy tylnymi drzwiami nie wyjechały materiały na nie jedną czy dwie wille wierchuszki partyjnej. Mieszkania każdy potrzebuje. Plotka głosi, że klepał po tyłkach notorycznie pracownice, łaził na bani itp. klimaty, ale był oddanym komunistą więc nawet do Komitetu Wojewódzkiego awansował, bo już nie było gdzie go przenosić, a tam już mieli na niego oko. 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Serio

Widzę, że fantazja mocno ponosi kolegę/koleżankę. Poczytaj o syndromie ofiary i tego typu klimaty, spurek ewidentnie ma coś z garem, rozumiem jedną wpadkę, ale nie 10 pod rząd. Przekracza granice zdrowego rozsądku, jestem pewien w jej przypadku że odpowiednie badania pokazały by, że coś jest na rzeczy. To samo ta celebrytka która udaje gwiazdę, co Stanowski rozdmuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Widzę, że fantazja mocno ponosi kolegę/koleżankę.

Czasem żałuję że w Polsce nie ma ogniska woke culture. Nic tylko bym pozywał o misgenderyzm

17 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Poczytaj o syndromie ofiary i tego typu klimaty, spurek ewidentnie ma coś z garem, rozumiem jedną wpadkę, ale nie 10 pod rząd.

Jakieś kryteria DSM spełnia panie psychiatro? Jaka diagnoza? 

17 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Przekracza granice zdrowego rozsądku, jestem pewien w jej przypadku że odpowiednie badania pokazały by, że coś jest na rzeczy.

A może by tak było w Twoim?  Zaburzona jest większość społeczeństwa. Ale choroby mają objawy. Tylko jakie ma ona poza kontrowersyjnymi poglądami? A takie też ma choćby Korwin

17 minut temu, Spokojnie napisał(a):

To samo ta celebrytka która udaje gwiazdę, co Stanowski rozdmuchał.

Nie wiem o kogo chodzi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Są ze sobą ze 20 lat razem.

Piękny staż, szczerze gratuluję :)

 

Niezależnie od tego, co myślę o poglądach pani Spurek (której światopogląd i wygłaszane opinie mają duży potencjał memiczny), a myślę jak najgorzej ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.