Skocz do zawartości

Prośba o zdjęcie ze mnie GRUBEJ klątwy


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, thyr napisał(a):

Nie ma tam jakiegos filtra na tych aplikacjach ? 

Filtr kilogramowy wywołałby zbyt dużą burzę na apkach randkowych, z tego co się orientuje istnieje tylko coś takiego jeżeli chodzi o wzrost. 
 

18 godzin temu, Mosze Red napisał(a):

Napisz w profilu, że prawdziwa kobieta kończy się na 55 kg.

Myślałem coś w stylu - ' Tylko do 55kg bo więcej nie udźwignę (psychicznie)' 

17 godzin temu, Druid napisał(a):

To już jest mistrzostwo.

Piękny to był serial. Jak byłem młodszy to często oglądałem, dzisiaj też czasami go puszczę w TV. Może właśnie taki Al Bundy żyje we mnie? Grubofobia :D Dobre!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej sytuacji bym zrobił coś dla ludzkości co może by się zwróciło.

Mówił każdej z nich:

"Gdy zejdziesz do 65-60-55 (zależnie od wzrostu) to się będę z tobą bzykał."

1. Nic nie tracisz, bo jak cię oleją to odpadnie ci olewanie ich.

2. Może którąś ruszy i się zmobilizuje, będzie ci wdzięczna i w podzięce będzie się bzykać.

3. Pozostałe usłyszą prawdę, że grubie nie jest piękne. Może nawet do którejś dotrze?

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 17:55, furiat napisał(a):

Powróciwszy do randkowania online, zderzam się znowu z tym samym tematem czyli byciem na celowniku flądr ważących po 150kg. Co one mają w głowach?

Kiełbie we łbie.

Nicość.

Chore oczekiwania i chorą hipergamię jak każda dzisiejsza młoda kobieta.

W dniu 1.01.2024 o 17:55, furiat napisał(a):

Albo może to jakiś ich fetysz, gdzie uwielbiają gości chudszych od siebie?

Nie, to żaden fetysz. Żadna kobieta nie lubi grubasów więc zawsze będą polować na chudszych od siebie.

W dniu 1.01.2024 o 17:55, furiat napisał(a):

Co kieruję taką laską wyglądającą jak ludzik michelin żeby pisać do normalnych gości? Liczą na szczęście czy desperację?

Hipergamia i super wielkie ego.

Grubaski i tak są w większości zaburzone, praktycznie 9/10 z moich znanych grubasek jest powalona.

To są kobiety liczące na cud, że trafią na jakiegoś szczupłego faceta który lubi grube - co niestety często się pośród spermiarzy trafia.

W dniu 1.01.2024 o 17:55, furiat napisał(a):

Czy standardy rynku są już tak popieprzone, że mają o sobie górnolotne mniemanie?

Oczywiście. Rynek jest spartolony.

W dniu 1.01.2024 o 17:55, furiat napisał(a):

Życzę wam Panowie wszystkiego dobrego w nowym roku. Oby karta się odwróciła na naszą stronę!

Na pocieszenie mogę ci powiedzieć że nie jest tak źle, skoro chociaż grubaski ciebie zaczepiają.

Do większości facetów nie piszą nawet one, zbierając okrągłe 0 matchy....

 

Ale z drugiej strony to oznacza że twój wygląd (prawdopodobnie jesteś lekko ponadprzęciętny) ma jakiś potencjał skoro zwracasz na siebie uwagę jakichkolwiek kobiet.

Patrząc z trzeciej strony grube są mocno zdesperowane, a nie chcą facetów takich jak one, więc polują na każdego chudszego.

 

Co to dla ciebie oznacza? No cóż musisz jeszcze nad sobą popracować, by zwrócić na siebie uwagę kobiet które ciebie interesują, niestety dziś nawet chuda 5/10 ma tak nasrane w głowie że ona nawet nie popatrzy na nic poniżej 7/10.

 

Modlitwa ci nie pomoże, ta klątwa została stworzona przez k0rwę naturę ale została podkręcona przez obecne czasy i niestety dziś by mieć "sensowną" babę to trzeba niestety dużo dużo mocniej się starać niż jeszcze te 15 lat temu.

 

Pomijam to, że Tinder i inne appki randkowe to największy rak XXI wieku, bo w nich gnoi się facetów, a głaska się każdą kobietę (bo kobiet na takich appkach jest śmiesznie mało vs masa mężczyzn).

 

Olej to i próbuj inną drogą poznawać kobiety.

 

W dniu 1.01.2024 o 19:20, Iceman84PL napisał(a):

Podziękuj kukoldom i spermiarzom, którzy dawali nawet brzydkim kobietom darmową atencję, pomoc, wyręczanie, byli na każde skinienie, na posyłki.

Z braku kobiet rzucali się na totalne ochłapy i okruchy z pańskiego stołu co spowodowało u takich zapuszczonych kobiet przeświadczenie iż muszą być

zajebiste skoro tyle zainteresowania mają.

Dokładnie tak jest. Spaczony obraz rzeczywistości.

W dniu 1.01.2024 o 19:20, Iceman84PL napisał(a):

Grubsze kobiety mają spaczony obraz atrakcyjności spowodowany desperacją słabych mężczyzn, wtedy nie dziw, że dla nich mężczyzna zaczyna się od 7 SMV?

W realnym życiu i przy normalnych relacjach damsko-męskich nie miały by szans nawet u sub5 czy flepiarzy, którzy też chcą mieć partnerkę, którą by mogli się pochwalić.

I dlatego im odwala w łbach i nawet nie spluną na facetów przęciętnych.

Co z jednej strony przynajmniej tamci mają spokój od grubasek ale z drugiej nie mają żadnych innych opcji xD

W dniu 1.01.2024 o 19:20, Iceman84PL napisał(a):

Dlatego wchodząc na zniszczony rynek matrymonialny trzeba mieć świadomość, że dobre sztuki i w miarę ułożone kobiety są niedostępne lub zajęte.

Zostaje natomiast cały przekrój kobiet z defektami fizycznymi i psychicznymi, po karuzeli kutang lub z bombelkami.

Ja o tym trąbię praktycznie co drugi post i często obrywałem xD

Nie ma czegoś takiego jak "samotna fajna kobieta nadająca się do czegoś więcej niż ONS" - żadna kobieta nie wybiera samotności z własnej woli, poza tym to ciężka sztuka by w tym cuckoldstanie skończyć samej XD

Ja nie wiem jak można być aż tak nie poradnym by w życiu easy mode sobie nie radzić xD

W dniu 1.01.2024 o 19:20, Iceman84PL napisał(a):

Dodatkowo w Polsce brakuje nawet do 1 mln kobiet w wieku przydatności do spożycia.

650 tyś. p0lek w PL jest w związkach/małżeństwach z obcokrajowcami ta liczba powiększyła się o kolejne 350. tyś poza naszymi granicami.

Acha żeby tego było mało masy imigrantów z Ukrainy, bliskiego wschodu, Indii, Bangladeszu, Wietnamu, Filipin czy Afryki na naszym rynku 

robi nam dodatkową konkurencję.

Brutalny statpill. Ale tego ludzie zrozumieć nie mogą, liczby nie kłamią - demografia padła na ryj, a nawet jeśli każdy p0lak byłby uber chadem to i tak duża część z nich i tak musiałby żyć trybem mnicha.

W dniu 1.01.2024 o 19:20, Iceman84PL napisał(a):

Próbowałeś lub zainteresowałeś się kobietami z innych rejonów świata?

Masz 3,5 mld kobiet na tej planecie.

Więc nie ograniczaj się do p0lek, które nie mają zbyt wiele do zaoferowania.

Tylko z tym żeby u niej potem zostać, bo sprowadzenie do PL skończy się porzuceniem na lepszego gacha.

Niestety kobiety wszędzie są takie same.

No i niestety kobiet brakuje wszędzie, w całej Europie, chyba tylko w Afryce itd nie XD

Ale za kobietą biegać po dżungli? xD

W dniu 1.01.2024 o 19:20, Iceman84PL napisał(a):

Natomiast na polskim rynku nie liczyłbym na cud.

Karta tutaj się nie odwróci na korzyść mężczyzn bo jednak tych kobiet brakuje.

I dlatego uważam że niestety dla dużej części mężczyzn nie ma innych opcji:

-albo Whitepill + MGTOW

-albo geomaxxing i liczenie na cud.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubaski, grubaskami, ale zauważyliście, że sporo facetów również jest otyłych lub ma sporą nadwagę? 

 

Jak rzucę okiem na swoich znajomych, kolegów, ludzi na ulicy, to mam wrażenie, że do druga, trzecia osoba płci męskiej boryka się z nadwagą. Grube kobiety oczywiście też występują, aczkolwiek widzę ich mniej tak w życiu codziennym (w porównaniu do mężczyzn). 

 

Nawet statystki to mówią, jak szybko rzucimy na nie okiem: 

 

Cytat

W Polsce wśród osób w wieku 20 lat i więcej 53% kobiet i 68% mężczyzn miało nadwagę, a 23% kobiet i 25% mężczyzn było otyłych.

 

Moje zdanie na ten temat, niezależnie od płci jest takie, że jak ktoś ma problemy z dodatkowymi kilogramami, to powinien zacząć coś z tym robić. I bynajmniej nie chodzi tutaj o wygląd, tylko konsekwencje zdrowotne, które nadwaga i otyłość za sobą niosą. 

 

Wielokrotnie to jest ciężka praca oraz mnóstwo wyrzeczeń, ale jak widać poniżej, opłaca się :)

 

https://streamable.com/xc4ppo

 

I tutaj jeszcze ciekawe podsumowanie "body positive": 

 

 

 

Edytowane przez Maurycy
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty się chłopie dziwisz. Żeby nie było też jestem atakowany przez stare grube pasztety. Co więcej widzę na FB, na grupach dla singli czy tam poszukających, jak młody facet wrzuca posta: szukam. Jest inwazja strych grubych bab.  

Z drugiej strony jak popatrzysz co robią spermiarze, to zrozumiesz czemu one mają wyebane ego. Wieloryb wrzuca fotę i jest pierdylion zjebów piszących ale jesteś piękna

Ba dzisiaj wyświetlił mi się post anonima z dopiskiem puszysta szuka. Jak bez zdjęcia to pewnie musi być grubo z atrakcyjnością. I ze 100 zjebów napisało: wybierz mnie, wybierz mnie. 

Zuckerberg powinien wisieć w piekle, powieszony za jaja przez milion lat za zniszczenie tego świata 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.01.2024 o 18:53, Arghor napisał(a):

Co Ty się chłopie dziwisz. Żeby nie było też jestem atakowany przez stare grube pasztety. Co więcej widzę na FB, na grupach dla singli czy tam poszukających, jak młody facet wrzuca posta: szukam. Jest inwazja strych grubych bab.  

Z drugiej strony jak popatrzysz co robią spermiarze, to zrozumiesz czemu one mają wyebane ego. Wieloryb wrzuca fotę i jest pierdylion zjebów piszących ale jesteś piękna

Ba dzisiaj wyświetlił mi się post anonima z dopiskiem puszysta szuka. Jak bez zdjęcia to pewnie musi być grubo z atrakcyjnością. I ze 100 zjebów napisało: wybierz mnie, wybierz mnie. 

Zuckerberg powinien wisieć w piekle, powieszony za jaja przez milion lat za zniszczenie tego świata 

Ja mam w znajomych na Facebooku grubą laskę. Jak doda zdjęcia to jakieś 90% lajków jest od kobiet i gości starszych od niej o 20 lat (starych Januszy, którym każda młoda się podoba). Lajki od wolnych, normalnych facetów to u niej rzadkość. Patrząc na to myślałem, że jeszcze nie jest z nami źle, ale po twoim wpisie widzę, że jednak tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.01.2024 o 21:07, Mosze Red napisał(a):

Napisz w profilu, że prawdziwa kobieta kończy się na 55 kg.

Niestety to nie pomoże. Ja miałem długi czas na Tinderze opis "pleeeeeeeease don't be fat in real life" i paradoksalnie ja chyba jeszcze bardziej nakręcałem w ten sposób grubaski na siebie. Nawet mając taki opis i w trakcie rozmowy pisząc wprost, że nie lubię "wielkich bab", to i tak zaliczyłem parę meetingów z grubszymi pannami! Okej, nie były to jakieś tłuste świnie, ale mimo wszystko nadwaga była widoczna. 

 

Z kolei chude julki miały do mnie problem, niekiedy byłem wręcz wyzywany od debili i chamów. Efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tete-a-tete napisał(a):

Niestety to nie pomoże. Ja miałem długi czas na Tinderze opis "pleeeeeeeease don't be fat in real life" i paradoksalnie ja chyba jeszcze bardziej nakręcałem w ten sposób grubaski na siebie. Nawet mając taki opis i w trakcie rozmowy pisząc wprost, że nie lubię "wielkich bab", to i tak zaliczyłem parę meetingów z grubszymi pannami! Okej, nie były to jakieś tłuste świnie, ale mimo wszystko nadwaga była widoczna. 

 

Z kolei chude julki miały do mnie problem, niekiedy byłem wręcz wyzywany od debili i chamów. Efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego XD

Jeszcze w czasach kiedy grałem w gry, poznałem jakąś tam pannę. Piszę jakąś no bo nie wiadomo było kto to jest. No i tak z czasem gadamy gadamy no i ta do mnie piszę, że przyjedzie do mojego miasta przy okazji. Ja podjarany, z chujem w łapie, mówię w porządalu. Zjawiam się na stacji, w oczekiwaniu na swoją pannę 10/10 no i widzę, że wychodzi filigranowa blondyna. Już zacieram ręcę i podchodzę do niej i w momencie, w którym miałem podać rękę wyłania się moja... zguba kurwa 150kg kłoda, którą zauwazyłbyś z drugiego końca Polski. Dzień miałem z pizdy zjebany momentalnie. Nie zapomnę tego nigdy. 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, furiat napisał(a):

Dostałem bana na tinderze

Odstawiłeś jakąś grubą akcję? 

 

14 godzin temu, tete-a-tete napisał(a):

bardziej nakręcałem w ten sposób grubaski na siebie. 

Bo baby też mają wyprane łby przez ciałopozytwne brednie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2024 o 00:25, Zły_Człowiek napisał(a):

Brutalny statpill. Ale tego ludzie zrozumieć nie mogą, liczby nie kłamią - demografia padła na ryj, a nawet jeśli każdy p0lak byłby uber chadem to i tak duża część z nich i tak musiałby żyć trybem mnicha.

 

W dniu 3.01.2024 o 00:25, Zły_Człowiek napisał(a):

dlatego uważam że niestety dla dużej części mężczyzn nie ma innych opcji:

-albo Whitepill + MGTOW

-albo geomaxxing i liczenie na cud

Poczytaj wysrywy @Lannes na "pożegnanie", to nie dobra o tym mówić jest.

 

I żeby nie było - sam jestem za lookmaxingiem ile się da, dowody same przyszły gdy słyszałem komplementy o ładnych ramionach itd.

Dodatkowo jestem w zgodzie z filozofami - najważniejszą cnotą jest odwaga, gdyż od niej zależą wszystkie inne, jednocześnie pamiętam iż mierz siły na zamiary oraz szaleństwem jest robić wciąż to samo, oczekując innych rezultatów.

I w roku 2024 sam nie wiem co doradzić młodym, normalnym chłopakom jakich jest większość, dlatego myślę iż;

Rozpoznanie walką (rozpoznanie bojem, ang. reconnaissance in force) – rodzaj natarcia, a także sposób przeprowadzenia rozpoznania taktycznego przez wydzielone siły i środki na formacje nieprzyjaciela znajdującego się w bezpośredniej styczności z wojskami własnymi, mający na celu zdobycie najbardziej wiarygodnych informacji.

Rozpoznanie walką – Wikipedia, wolna encyklopedia

Najlepiej będzie, jeśli każdy przygotuje się do wojny jak najlepiej. Lookmaxing czego się da, pozycja itd. Oczywiście można dodać ciuch i fryzura, ale to są sprawy trzecio, czwarto czy dziesięciorzędne.

I atakować na różnych frontach, robić rozpoznanie, próbować różnych taktyk bo różne taktyki działają dobrze na odpowiednich polach. Jednocześnie pamiętać, iż teraz wojna jest nowoczesna - to nie okopy od Ypres. Jest trudniej i wojna jest manewrowa, taka wojna błyskawiczna - bo kto się waha ten ręką maha. Rady specjalistów od wojny pozycyjnej są bezużyteczne podczas wojny błyskawicznej z udziałem lotnictwa.

 

Dlatego po odpowiednim przygotowaniu, rozpoznaniu i działaniu trzeba wciągnąć wroga do walki na swoich warunkach, nie na warunkach wroga!

Jest setki stron w tym temacie, każdy ma te same wnioski. Więc rada - zacznijcie walczyć w życiu codziennym, online dating się skończył na 99 procent mężczyzn.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, furiat napisał(a):

Jeszcze w czasach kiedy grałem w gry, poznałem jakąś tam pannę. Piszę jakąś no bo nie wiadomo było kto to jest. No i tak z czasem gadamy gadamy no i ta do mnie piszę, że przyjedzie do mojego miasta przy okazji. Ja podjarany, z chujem w łapie, mówię w porządalu. Zjawiam się na stacji, w oczekiwaniu na swoją pannę 10/10 no i widzę, że wychodzi filigranowa blondyna. Już zacieram ręcę i podchodzę do niej i w momencie, w którym miałem podać rękę wyłania się moja... zguba kurwa 150kg kłoda, którą zauwazyłbyś z drugiego końca Polski. Dzień miałem z pizdy zjebany momentalnie. Nie zapomnę tego nigdy. 

Miałem podobną sytuację 3 lata temu. Pisałem z dziewczyną,  która była na mojej grupie na FB. W twarzy wydawała się ładna, normalna. Trochę się nakręciłem na to spotkanie. Przyjeżdżam na miejsce, które ona wskazała, czekam, nagle się wyłania ewidentnie gruba laska. W pierwszej sekundzie w której ją zobaczyłem, od razu wiedziałem, że to nasze ostatnie spotkanie. Chyba nie mam ogromnych wymagań co do wyglądu, nie przeszkadza mi parę kg nadwagi, ale ona miała kwadratową sylwetkę. Dopiero później patrząc na jej zdjęcie zdałem sobie sprawę, że robi je sobie tylko do ramion :) . Od tamtej pory jestem ostrożny w poznawaniu grubych przez internet. One są strasznie zdesperowane i zwykle robią pierwszy krok. Wiadomo dlaczego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.