Skocz do zawartości

Prośba o zdjęcie ze mnie GRUBEJ klątwy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono, piszę z tematem dość irytującym dla mnie. 

Mianowicie prosiłbym o modlitwę za mnie aby klątwa grubych lasek mnie opuściła. Powróciwszy do randkowania online, zderzam się znowu z tym samym tematem czyli byciem na celowniku flądr ważących po 150kg. Co one mają w głowach? Albo może to jakiś ich fetysz, gdzie uwielbiają gości chudszych od siebie? Co kieruję taką laską wyglądającą jak ludzik michelin żeby pisać do normalnych gości? Liczą na szczęście czy desperację?
Czy standardy rynku są już tak popieprzone, że mają o sobie górnolotne mniemanie?

Życzę wam Panowie wszystkiego dobrego w nowym roku. Oby karta się odwróciła na naszą stronę!

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, furiat napisał(a):

Co one mają w głowach? Albo może to jakiś ich fetysz, gdzie uwielbiają gości chudszych od siebie? Co kieruję taką laską wyglądającą jak ludzik michelin żeby pisać do normalnych gości? Liczą na szczęście czy desperację?

 

Podziękuj kukoldom i spermiarzom, którzy dawali nawet brzydkim kobietom darmową atencję, pomoc, wyręczanie, byli na każde skinienie, na posyłki.

Z braku kobiet rzucali się na totalne ochłapy i okruchy z pańskiego stołu co spowodowało u takich zapuszczonych kobiet przeświadczenie iż muszą być

zajebiste skoro tyle zainteresowania mają.

 

Grubsze kobiety mają spaczony obraz atrakcyjności spowodowany desperacją słabych mężczyzn, wtedy nie dziw, że dla nich mężczyzna zaczyna się od 7 SMV?

W realnym życiu i przy normalnych relacjach damsko-męskich nie miały by szans nawet u sub5 czy flepiarzy, którzy też chcą mieć partnerkę, którą by mogli się pochwalić.

 

Dlatego wchodząc na zniszczony rynek matrymonialny trzeba mieć świadomość, że dobre sztuki i w miarę ułożone kobiety są niedostępne lub zajęte.

Zostaje natomiast cały przekrój kobiet z defektami fizycznymi i psychicznymi, po karuzeli kutang lub z bombelkami.

 

Dodatkowo w Polsce brakuje nawet do 1 mln kobiet w wieku przydatności do spożycia.

650 tyś. p0lek w PL jest w związkach/małżeństwach z obcokrajowcami ta liczba powiększyła się o kolejne 350. tyś poza naszymi granicami.

Acha żeby tego było mało masy imigrantów z Ukrainy, bliskiego wschodu, Indii, Bangladeszu, Wietnamu, Filipin czy Afryki na naszym rynku 

robi nam dodatkową konkurencję.

 

Jednak nie załamuj rąk bo nowy rok to nowe możliwości.

Próbowałeś lub zainteresowałeś się kobietami z innych rejonów świata?

Masz 3,5 mld kobiet na tej planecie.

Więc nie ograniczaj się do p0lek, które nie mają zbyt wiele do zaoferowania.

 

Godzinę temu, furiat napisał(a):

Życzę wam Panowie wszystkiego dobrego w nowym roku. Oby karta się odwróciła na naszą stronę!

 

Wzajemnie🙂

 

Natomiast na polskim rynku nie liczyłbym na cud.

Karta tutaj się nie odwróci na korzyść mężczyzn bo jednak tych kobiet brakuje.

  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnij się jako akwizytor diet pudelkowych lub trener personalny. Chętne grube zabieraj do Maca lub Pączkarni. Jak zrobi się romantycznie, to mówisz że kiedyś byłeś 5XL. I potem od słowa do słowa domykasz sprzedaż. Nie dziękuj, to żyła złota. Gruba żyła. 

  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na świętach w stronach rodzinnych to spotkałem taką pannę lvl 27 lat. Bardzo ładna z twarzy (kiedyś była), fajną figurę miała ale się roztyła. 

 

Coś strasznego ze sobą zrobiła. To otwiera oczy, jak dodatkowe kilogramy wpływają na atrakcyjność fizyczną, nawet rysy twarzy się jej zmieniły na bardziej okrągłe i już tak fajnie nie wygląda, abstrahując od całokształtu sylwetki.

 

Działa to w obydwie strony, także dbajcie o siebie panowie :D

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Prośba o zdjęcie ze mnie GRUBEJ klątwy

A przeciętna łymyn z tindera na to: 

 

Cytat

Witam szanowne grono, piszę z tematem dość irytującym dla mnie. 

Mianowicie prosiłbym o modlitwę za mnie aby klątwa brzydkich facetów mnie opuściła. Powróciwszy do randkowania online, zderzam się znowu z tym samym tematem czyli byciem na celowniku typów wyglądających jak idź stąd. Co oni mają w głowach? Albo może to jakiś ich fetysz, gdzie uwielbiają laski ładniejsze od siebie? Co kieruję takim typem wyglądającym jak tatarskie siodło żeby pisać do normalnych dziewczyn? Liczą na szczęście czy desperację?
Czy standardy rynku są już tak popieprzone, że mają o sobie górnolotne mniemanie?

Życzę wam Panie wszystkiego dobrego w nowym roku. Oby karta się odwróciła na naszą stronę!

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Magos Dominus napisał(a):

Może mają piękny charakter? 

 

 

Kto wybrzydza ten nie rucha. Potwór nie potwór byleby miał otwór. 

Gdyby była możliwość dałbym ci serduszko a tak to otrzymujesz jedynie puchar.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pulchną twarz, ale chude ciało, a i tak tylko grube się mną interesują. W ostatnich latach wprost zainteresowanie moją osobą wyraziły tylko widocznie grube laski. Rozumiem, że nie jestem atrakcyjny, ale wolę nie mieć zainteresowania od nikogo, niż od kogoś takiego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, furiat napisał(a):

Co kieruję taką laską wyglądającą jak ludzik michelin żeby pisać do normalnych gości? Liczą na szczęście czy desperację?
Czy standardy rynku są już tak popieprzone, że mają o sobie górnolotne mniemanie?

Znam dużo takich par, małżeństw - on szczupły czy tam wyrzeźbiony ona ulana czy nawet wieloryb. Skoro innym się udawało, to czemu Twoje absztyfikantki miały by nie spróbować.🤔 Prawo wielkich liczb czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.