Skocz do zawartości

Miło mi.


Młoda

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam siebie - I co ja robię tu??? Pytacie - Co ty tutaj robisz??? Wiem, że pisząc o przeznaczeniu mi nie uwierzcie (weźmiecie za wariatkę - spoko) ale tak miało być... ;) Otóż wychowałam się w Domu Kobiet - mama, dwie siostry i tato (nie, nie jest kapciem, nie siedzi pod pantoflem) Od zawsze i do dziś zastanawiam się dlaczego jest między nami babami tak źle, nie dogadujemy się, nie możemy porozumieć, mamy inne priorytety, inaczej patrzymy na życie? Skąd ta różnica? Odpowiedź przyszła na studiach. Na zajęciach z psychologii (studiuję pedagogikę) rozwiązałam rzekomo profesjonalny test dot. płci mózgu. W 50% mam mózg faceta, pierwiastek żeński zmieszany z pierwiastkiem męskim. Nie mam wąsa a moje zewnętrze jest w pełni kobiece. Prócz tego zrozumiałam, że one już się takie urodziły i mało prawdopodobne, że się zmienią bo tylko jakaś trauma i dobra wola  (,,żal za grzechy i szczere postanowienie poprawy,, ;):) ) może wpłynąć na zmianę ich zachowania... Ale historia zna takie przypadki! Wy, To Forum i Samcze Runo utwierdza i potwierdza moje wnioski i obserwacje, identyfikuje się z Wami. Jestem pod ogromnym wrażeniem Tego Miejsca i Was, Szacun dla Autora za pomysł i chęć ,,niesienia pomocy,, tzn. uświadamiania jak to naprawdę jest... Czuć wyjątkowość i elitarność tego miejsca. Tu nie ma ludzi z przypadku. Inspirujecie, macie czas na refleksję, wyciągacie wnioski i pracujecie nad sobą. Fajnie, że jesteście, bądźcie i piszcie. 

 

Po babsku się rozpisałam, naplotłam ale to wynika z mojej szczerości, słabości i sympati do Was oraz awersji do wypowiadania się jedynym słowem czy zdaniem (jak to mają w zwyczaju kobiety mimozy, ę i ą co kij połkneły a ich dłoń przy powitaniu jest jak śnięta ryba...) 

 

Zaraz dostanę ochrzan za brak tego, tam po lewej ,,zdjęcia,, ale jeszcze nie wiem jak je wstawić... ;) Jak nie ogarnę to liczę, źe wspomozecie radą. Niezła jestem, ledwo przyszła a już wymagania ma :)

Edytowane przez Młoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się przyjęta, dzięki! Czytam, analizuję, wyciągam wnioski dla siebie, na przyszłość.  Arox jak będę mieć coś do powiedzenia to się udzielę i luz, nie zmącę spokoju tego forum bo niby po co miałabym to robić? Niegroźna jestem. Zresztą pożyjemy i Zobaczysz. Najlepszą rekomendacją mojej osoby niech będzie komplement od faceta - Madzia, fajny z ciebie chłop! Ot, anegdotka taka dziwna i oryginalna, fajna. No, to się zareklamowałam i to tyle z mojej strony. 

 

Myśli - Chyba powinnam zmiękczyć swoją wypowiedź buźkami żeby było miło i sympatycznie... Nie, to dziecinne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Młoda napisał:

Czuję się przyjęta, dzięki! Czytam, analizuję, wyciągam wnioski dla siebie, na przyszłość.

Nie chcę, byś odebrała to jako atak, ale odpowiedz sama sobie na pytanie. Analizujesz ze zrozumieniem czy wyciągasz pod siebie to, co pasuje do Twojej wersji zdarzeń? Jeżeli to drugie, to nie martw się. Ja też tak miałem na początku- ważne by uświadomić sobie ten fakt! To żaden grzech i zło- to gra ego. Ale bądź przynajmniej przed samą sobą całkowicie szczera.

 

 Arox jak będę mieć coś do powiedzenia to się udzielę i luz,

Ależ oczywiście że luuuzzz.... Udzielaj się jak najwięcej. Kto pyta nie błądzi. A nawet jeśli chcesz coś napisać i wyda się to głupie- pisz! Może nie zawsze w formie, która Ci się spodoba, ale postaramy się rozwiązać Twoje problemy. Tak najszczerzej jak to możliwe...

 

nie zmącę spokoju tego forum bo niby po co miałabym to robić? Niegroźna jestem. Zresztą pożyjemy i Zobaczysz.

Tiaaaa.... Pożyjemy, zobaczymy- jeśli pożyjemy... Siedzę tu (powód do dumy), praktycznie od samego początku istnienia forum. Już nie jedna była taka, co się zarzekała, ale kij w mrowisko :D  A my, biedni Samcy....

 

Najlepszą rekomendacją mojej osoby niech będzie komplement od faceta - Madzia, fajny z ciebie chłop! Ot, anegdotka taka dziwna i oryginalna, fajna. No, to się zareklamowałam i to tyle z mojej strony. 

Najlepszą Twoją rekomendacją będzie poziom i sens Twych wypowiedzi lub ich brak. I nic nie zmieni tego. Żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas że białe jest białe a czarne jest czarne... Jak to mawiał (cytując Osła ze Shreka) człowiek o którym mam "niskie" mniemanie.

 

Myśli - Chyba powinnam zmiękczyć swoją wypowiedź buźkami żeby było miło i sympatycznie... Nie, to dziecinne. 

Wbrew pozorom mocno szowinistycznego, niedojrzałego emocjonalnie, egoistycznego, ograniczonego i skrzywdzonego przez kobiety obrazu forum- są tu naprawdę ludzie z umysłami światłymi i inteligentymi, którzy potrafią odczytać ironię lub żart bez tego całego emotikonowego nadmiaru syfu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arox napisał:

(...) Żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas że białe jest białe a czarne jest czarne... Jak to mawiał (cytując Osła ze Shreka) człowiek o którym mam "niskie" mniemanie.

 

Jak można w tak bezczelny sposób szkalować dobre imię generała Kaczyńskiego! Obyś sczezł!

Małpo w czerwonym ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To twoje foto w profilowym?
Wąskie usta... jak to szło? Posiadaczki takowych to wyrachowane, bezwzględne, wredne, cięte, uparte, niewyżyte, władcze, zakłamane, egoistyczne, zdradliwe, ciasne szparki.

Wzorem kobiety były kobiety z wyraźnie zaznaczonymi krągłościami, sprawiały wrażenie przyjemniejszych w obyciu, także kanciaste prostokątne (niepełne) usta nie pasują do tego wzorca.

Ale to tylko usta, a to tylko opis przykładowej kobiety z takimi ustami. Ciało, ciałem, a czynniki środowiskowe też sie liczą.

Mnie nie przekonuje to, że kobieta jest męska. Wręcz przeciwnie. Choć na kumpla na pewno coś miłego, bo zamiast emocjonalnego jazgotu i racjonalizacji własnych przewinien widzieć winniśmy wyższą umiejętność retrospekcji, czy mniej fochów.

Z resztą jeśli chodzi o męski mózg to powinnaś umieć parkować, czytać mapę, obracać bryły w głowie, być niezła z przedmiotów technicznych, interesować się czymś więcej niż ploteczkami i wyglądem. Co ten test podawał jako męskie?

Mimo wszystko idąc na pedagogikę to dalej kierunek kobiecy, ale dobrze wiemy jak jest z kobietami które chcą nauczać, czy pouczać.

Teoria teorią, zgadywanki cacanki, a jak będzie zobaczymy.

Tak czy siak, tam gdzie kobieta tam chaos, za głosem Aroxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.