Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na zwrot Spider-Mana. Nie wiem jakoś mi to nie siadło. Zamiast tego kupiłem remake Final Fantasy VII. Oryginał ograłem tylko raz, jakieś czternaście lat temu, więc nie wszystko pamiętam, ale widzę, że Square postanowiło dołożyć dużo nowej zawartości. Na razie jest dobrze, ale trochę szkoda, że system walki nazwany Classic nie jest turowy i w sumie nie wiele różni się od normalnego, który przypomina mi FF XV. 

Do tego pojawiła się nowa wersja Zwiastuna Mroku, czyli moda do Disciples 2. Aż się momentami zastanawiam ile twórcy wygrzebali z plików gry, a ile to ich własna twórczość. Jak ktoś polubił oryginał to polecam sprawdzić, nowych możliwości jest cała masa, a jeszcze więcej jest w drodze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrywałem wczoraj i dzisiaj aktualizację do HOTY z nowym zamkiem Factory, heroesy odświeżone i urozmaicone elegancko.

Sporo ciekawych mechanik jednostek i dwie jednostki siódmego poziomu, obie można pobudować jednocześnie.

I koncepcyjnie i jeśli chodzi o wykonanie, robi dobre wrażenie. Chyba podoba mi się bardziej niż poprzednie, morskie miasto, które też było udane.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Chyba podoba mi się bardziej niż poprzednie, morskie miasto, które też było udane.

 

Ja tam przystań uwielbiam. Zwłaszcza ten bohater z klonowaniem jest fajny. Factory też ok ale trzeba się przyzwyczaić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life deathmatch w sieci z innymi ludziskami. Obok Unreala to jeden z moich ulubionych FPS-ów, ale nie dane mi było pograć w multi, bo kiedyś nie miałem internetów, Steama, a gdy już do obydwu się dorwałem, to nikt nie grał, bo wszyscy woleli CS 1.6. Po aktualizacji z okazji 25-lecia gry nagle cała masa graczy przybyła na serwery. Mimo braku balansu i ogólnego chaosu zabawa jest przednia, jak to jeden z jutuberów skomentował - HLDM przypomina niekończącą się bójkę w barze. Nawet będąc kompletnym noobem fun jest przedni :D Najlepsze jest stawianie min laserowych, podrzucanie C4 w zaciemnionych korytarzach, ganianie ludzi z odkurzaczem bądź spamowanie Snarkami które potem wszystkich ścigają po mapie i podgryzają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Phantom Slasher napisał(a):

Half-Life deathmatch w sieci z innymi ludziskami. Obok Unreala to jeden z moich ulubionych FPS-ów, ale nie dane mi było pograć w multi, bo kiedyś nie miałem internetów, Steama, a gdy już do obydwu się dorwałem, to nikt nie grał, bo wszyscy woleli CS 1.6. Po aktualizacji z okazji 25-lecia gry nagle cała masa graczy przybyła na serwery. Mimo braku balansu i ogólnego chaosu zabawa jest przednia, jak to jeden z jutuberów skomentował - HLDM przypomina niekończącą się bójkę w barze. Nawet będąc kompletnym noobem fun jest przedni :D Najlepsze jest stawianie min laserowych, podrzucanie C4 w zaciemnionych korytarzach, ganianie ludzi z odkurzaczem bądź spamowanie Snarkami które potem wszystkich ścigają po mapie i podgryzają.

Nie grasz może też w left 4 dead 2? Ja jakiś czas temu kupiłem laptopa i ponownie czasem pogrywam w ta gierkę i w mojej ocenie jeden z lepszych trybów online. Minus jest taki że pasuje mieć ogarnięta ekipę bo community w tej grze jest mocno toksyczne zwłaszcza na meczach publicznych. 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poszło u mnie na ruszt kilka tytułów:

 

- Far Cry Primal - generalnie seria FarCry mi nie leży, a tu zaskoczyłem się bardzo pozytywnie, super się bawiłem;


- RDR2 - cudeńko, bardzo mnie wciągnęło;

 

- CoD Modern II (nowa) - bardzo ładnie zrobiona, przyjemna zabawa, choć mniej ciekawa, niż się spodziewałem. Poprzednia część ciut lepsza. No i oczywiście długo się nie nagrałem, bo kampania jak to przy CoD'ach króciutka;

 

- CoD Ghost - właśnie ogrywam, nie zdążyłem się jeszcze po godzince do końca wczuć.

 

Mam chętkę poszczypać w Elden Ring. Słyszałem, że ponoć bardzo dobry tytuł. Soulsy mnie nie wciągnęły, ale za to mam za sobą Lies of P i to był mój pierwszy Soulslike i wciągnął mnie bardzo. Dlatego zastanawiam się jak ten Elden się przedstawia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lethys napisał(a):

 

 

Mam chętkę poszczypać w Elden Ring. Słyszałem, że ponoć bardzo dobry tytuł. Soulsy mnie nie wciągnęły, ale za to mam za sobą Lies of P i to był mój pierwszy Soulslike i wciągnął mnie bardzo. Dlatego zastanawiam się jak ten Elden się przedstawia.

Jesli cie wciagnal LoP to zapewne bloodborne tez nie zawiedzie. Elden jest bardzo dobrym tytulem ale na wiele godzin ( otwarty swiat ) .Duzo jest tam zwiedzania i jesli u ciebie z czasem jest ok to polecam . 

Edytowane przez thyr
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Albert Neri napisał(a):

ta gra ma jeden z najlepszych filmików wprowadzających jakie kiedykolwiek do gry zrobiono. 

Fajna ta piosenka, fajnie jakby grę zremasterowali :)

W dniu 2.01.2024 o 18:43, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Ogrywałem wczoraj i dzisiaj aktualizację do HOTY z nowym zamkiem Factory, heroesy odświeżone i urozmaicone elegancko.

Ja bym chciał słowiańskiego zamku ze Strzygami, Leszymi, Swarogiem, Południcami, wiedźminem Geraldem jako głównym herosem.

5 godzin temu, Lethys napisał(a):

Słyszałem, że ponoć bardzo dobry tytuł.

Obczaj sobie Lords of the fallen albo Skyrim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 14:51, Obliteraror napisał(a):

Atomic Heart.

 

Fenomenalna gra, bawię się wyśmienicie.

Niestety gra padła ofiarą idiotycznej nagonki, podsycanej przez część mediów branżowych. A szkoda, bo wygląda naprawdę fajnie, sam bym chętnie ograł. Jedna tylko rzecz mi nie pasuje:

SSru3b0CYWviMXfW6bYgaWlX.png

Dlaczego typ wygląda jak tfardziel z Call of Duty?

Powinien raczej prezentować się jak na obrazku poniżej:

755

 

W takim Bioshocku np. Atlas wyglądał jak typowy robotnik z plakatów socrealistycznych. A tu jakiś generyczny koleś, którego nastolatek w edytorze zmajstrował... ;) 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, zychu napisał(a):

W takim Bioshocku np. Atlas wyglądał jak typowy robotnik z plakatów socrealistycznych. A tu jakiś generyczny koleś, którego nastolatek w edytorze zmajstrował...

Prawda, major Nieczajew, główny bohater gry ma aparycję amerykańskiego gigachada ;), ale to bardzo fajny bohater.

 

Zgryźliwy, złośliwy, wulgarny i nieźle napisany. Gra ma poza tym bardzo dobrą polską wersję językową, z pełnym dubbingiem. Ogrywałem na początku w oryginale, po rosyjsku. Klimat znakomity, ale przerzuciłem potem na polski i już pozostałem. A zrobić dobry dubbing do gry/filmu nie jest prostą sprawą.

 

Ta gra jest ogromna. Mam w niej ponad 30 godzin i końca nie widać. Jakbym ją miał najlepiej scharakteryzować, to tak, jakby BioShock odbył seks grupowy z Half Lifem 2, Portalem i Preyem (tym od Arkane Studios) ;)

 

To nie jest klasyczny FPS. To w dużej części gra logiczna. Masa zagadek, dużo też elementów platformowo - parkourowych.

 

Co do kontrowersji, jedna mnie wyjątkowo w swoim czasie rozbawiła. Na samym początku gry widzimy, jak para prowadzi sobie na smyczy świnkę, tak jak pieska. I jakiś chory wyjątkowo umysł uznał, że to musi być alegoria Ukrainy pod rosyjskim butem xD

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.