Skocz do zawartości

Początek państwa Polskiego 966r - kłamstwo, krypty władców Polskich na Łysej Górze


Rekomendowane odpowiedzi

@AR2DI2 i znowu to samo, po co komu historia skoro ja wiem lepiej. Mieszam i musi wyjść na moje.

Ja mówię o realiach Europy V wieku i najeździe Hunów na Europe. A Ty swoje i mówisz o Chinach.  Za wiki:

"" Marco Polo - (ur. 15 września 1254 w Wenecji lub Korčuli, zm. 8 stycznia 1324 w Wenecji) – wenecki kupiec i podróżnik. Wraz z ojcem i stryjem dotarł do Chin, przemierzając Jedwabny Szlak. Był on jednym z pierwszych przedstawicieli Zachodu, który dotarł do Państwa Środka. "

To jest 13 wiek!!!!! Wiki tez kłamie? Spisek światowy panie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2018 o 12:52, AR2DI2 napisał:


No to w kontekście tego o czym mówimy - podboje Rzymu to chyba regularna, doświadczona armia rzymska doskonale uzbrojona i wytrenowana powinna tym bardziej szybko rozprawić się z pospolitym ruszeniem dzikusów odzianych w skóry, co?

Sam sobie przeczysz nie widząc tego. Stosujesz metodę taką, że tam gdzie ci pasuje używasz tego samego argumentu w różnych kontekstach, uważając, że zawsze masz rację.

 

Jaką motywację miały legiony rzymskie przy gnijącym - tak gnijącym od środka Imperium Rzymskim w porównaniu do kupy rządnych gwałtu, krwi i bogactw plemion? Odsyłam do tego co działo się i w Ameryce Płd. podczas Hiszpańskiej konkwisty i tego co dzieje się teraz na zachodzie.

 

P.S Nie wiem skąd ty bierzesz u mnie jakieś "metody" kij wie czego :) Żadne wysoko cywilizacyjne państwo - silne, zjednoczone - nie padło pod ciosami plemion. Jedynie te które zaczęły rozkładać się od środka - co było źródłem gnicia? A no chyba właśnie przekonanie o wyższości, nienaruszalności - przysłowiowe klapnięcie sobie na laurach. Zbyt duży dobrobyt sprawia że człowiek mięknie i zajmuje się bzdurami, pierdołami na które wcześniej nie miał czasu a które jedynie mu szkodzą. Tak było i z Rzymem i z Imperiami Płd. Ameryki, Babilonem itd. itd.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci dałem przykład autocentrycznego myślenia, które jest motorem pisania historii przez tego kto tą historię kreuje.

Identycznie obserwujemy to samo na przykładzie historii najnowszej i współczesnej - chociażby przykład "legendy solidarności" który własnymi rencami komunę obalił podobno, a do niedawna funkcjonował jako prawie święty. Teraz historycy (no właśnie alternatywni, bo ci oficjalni utrzymują dalej że Bolek jest bohaterem) rzucają dowodami w postaci jego podpisów potwierdzonych i weryfikowanych przez grafologów na stół. I co? I to, że zaprogramowane owce dalej walczą z prawdą o dobre imię swojego bohatera.

Identycznie działają tacy jak Ty. Negujesz, a negacja wynika z tego ze jesteś zaprogramowany na "jedyną prawdę", innej zaś nie znasz, bo się nią nie interesujesz.

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak naprawdę to Polacy są tutaj gośćmi bo przecież te ziemie od tysiącleci zamieszkiwane są przez naród wybrany, który podaje jedynie słuszne fakty i wiedzę historyczną, kształtuje rzeczywistość przez tzw. wolne wybory, czasy komunizmu, wojnę, czasy rozbiorów i powstań polskich, podając nam w co mamy wierzyć i za co przepraszać.... 

Edytowane przez hmm..
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, hmm.. said:

hehe, tak naprawdę to Polacy są tutaj gośćmi bo przecież te ziemie od tysiącleci zamieszkiwane są przez naród wybrany, który podaje jedynie słuszne fakty i wiedzę historyczną, kształtuje rzeczywistość przez tzw. wolne wybory, czasy komunizmu, wojnę, czasy rozbiorów i powstań polskich, podając nam w co mamy wierzyć i za co przepraszać.... 


Dokładnie to jest przyczyną zakłamywania historii narodu polskiego. Raz, że narracja wygodna dla Niemców, którzy skoro nas dzikusów ochrzcili, to mogą występować z pozycji mentora. Dwa, że wykorzenienie z ziemi mówi nam, że nie jesteśmy tutaj odwiecznie, nie mamy praw w sumie do tego terenu więc po co się oburzać. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega niedawno wrócił z miesięcznego pobytu w USA. Podróżował i często rozmawiał ze spotkanymi ludźmi. Na pytania czemu Polacy stworzyli obozy zagłady Żydom nie miał po jakimś czasie siły odpowiadać. Po każdej próbie wyjaśniania była riposta, że przecież w tv mówili, naukowców pokazywali, badania mają itp...

 

Niebawem minie 100 lat od zakończenia IWŚ a my już nie wiemy co było wczoraj a chcemy dokładnie znać czasy starożytne. Zamykają niewinnego gościa na 18 lat w wiezieniu i nie ma odpowiedzialnego za to, więc jak się dokopać do prawdy historycznej? Nawet jak ktoś coś odkryje to przecież wiadomo, że to jakiś fejk.

 

P.S.

@AR2DI2 Marco Polo 'odkrył' Chiny, przecież wcześniej ich nie było :lol:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały przykład pewnie jeden z setek podobnych.

Łysa Góra kiedyś za Wiki

Ośrodek kultu religii Słowian[edytuj | edytuj kod]

218px-Poganski_wal_kultowy.jpg
 
Wał otaczający dawne miejsce kultu pogańskich Słowian na Łysej Górze
220px-Tv_tower_on_lysa_gora.jpg
 
Wieża radiowo-telewizyjna na Łysej Górze

Łysa Góra stanowiła w okresie wczesnego średniowiecza prawdopodobnie ośrodek kultu związanego z religią Słowian.

Jego pozostałością jest wał kultowy, otaczający partię szczytową wzniesienia. Składa się on z dwóch części, mających kształt podkowy. Ich łączna długość wynosi ok. 1,5 km, a wysokość dochodzi do 2 m (obj. około 32 tys. m³ kamienia[4]). Usypane zostały prawdopodobnie w IX–X w. z występujących tu licznie bloków kwarcytu. Podobne budowle występują na Ślęży, Raduni i Górze Kościuszki w województwie dolnośląskim. Zachowało się także wejście do wnętrza wału, tuż przy drodze z Nowej Słupi. Prace nad budową wału przerwano po przyjęciu chrześcijaństwa.

Na jej szczycie znajdować się miała bożnica w bałwochwalstwie żyjących Słowian, gdzie bożkom Lelum i Polelum ofiary czyniono i podług innych czczono tu bożyszcza: Świst, Poświst, Pogoda...

— kronika Jana Długosza

Na tym też miejscu był kościół trzech bałwanów, które zwano Łada, Boda, Leli. Do których prości ludzie schadzali się pierwszego dnia maja, modły im czynić i ofiarować. Tedy Dąbrówka przerzeczona pokaziwszy ich bóżnice, kazała zbudować kościół i poświęcić ku czci i ku chwale wielebnej Świętej Trójce

 Powieść rzeczy istey z l. poł. XVI w.[5]

 

I po "poświęceniu" nas

Święty Krzyż aż do dziś

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_na_Świętym_Krzyżu

 

Jak widać prawdą jest że orano stare budowle i wierzenia zastępując je nowymi na topie, coś wam to przypomina bo mnie to /jakby chichot historii/, dziś burzy się kościoły zamienia na dyskoteki, magazyny lub meczety, może nie u nas ale i na to pewnie przyjdzie czas.

Zaborcy,szwedzi i inni też tak robili,

hitler postępował podobnie, sowieci również, dlatego to takie trudne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dużo wcześniej:

Pierwsza grupa Celtów przybyła na ziemie polskie na Dolny Śląsk z czeskich Moraw około 400 r. p.n.e. Znaleziono tutaj charakterystyczne dla Celtów pochówki szkieletowe w okolicy Wrocławia, aż po Górę Ślęzę.Zmarłych pochowano zgodnie z obrządkiem celtyckim. W wyposażeniach grobowych mężczyzn, znajdowała się broń m.in. miecz, 2 groty włoczni, a także tarcza. Z kolei w kobiecych pochówkach znajdywało się kilka zapinek i bransoletek z żelaza oraz brązu. Zmarli wyposażani byli zgodnie z obrządkiem celtyckim – mężczyźni w broń, miecz, 2 groty włóczni i tarcza, a kobiety w kilka zapinek i bransolety z żelaza i brązu. Poza pochówkami, śladów po celtyckim osadnictwie jest niewiele.Jeśli są to znajdywane fragmenty naczyń ceramiczna oraz złote i srebrne monety.

Góra Ślęża miała istotne znaczenie religijne dla Celtów. Była swego rodzajem ośrodkiem dawnego kultu. Jest najwyżej położonym punktem na rozległej równinie. Znajdujące się na stokach góry kamienne rzeźby związane z Celtami.

 

Dlaczego Celtowie zniknęli z Polski? Nie ma to jednoznacznej odpowiedzi. Pod koniec II w. p.n.e., rozpoczęły się migracje innych kultur i ludów germańskich. Niewykluczone, że kultura przeworska wyparła Celtów z ziem polskich. W tym czasie był to okres osłabienia wpływów kultury celtyckiej w Europie. Pewna część Celtów opuściła zamieszkałe rejony, ale większość prawdopodobnie uległa asymilacji, zachowując przy tym celtyckie formy gospodarcze, a także techniki produkcyjne, tworząc w ten sposób Związek Lugijski na Śląsku i w Zachodniej Małopolsce. W VI w. nastąpiła na ziemie polskie migracja Słowian.

 

A co to kultura przeworska? za wiki:

Geneza powstania kultury przeworskiej nie została w pełni wyjaśniona, wpływ na jej rozwój miała ludność kultury pomorskiej oraz grobów kloszowych. Tereny kultury przeworskiej są przypisywane wzmiankowanym przez autorów starożytnych plemionom Lugiów[6], oraz germańskich Wandalów, Silingów i Burgundów[7]. Nie bez znaczenia pozostały też szerokie wpływy kultury lateńskiej i wędrówki plemion, np. Bastarnów i Skirów.

Zgromadzony materiał archeologiczny kultury przeworskiej datowany jest od fazy C2 okresu lateńskiego do okresu wędrówek ludów (250/200 lat p.n.e. do ok. 450 roku n.e.).

Kultura przeworska zanikła w starszej części okresu wędrówek ludów.

 

Ludność kultury przeworskiej w okresie przedrzymskim zajmowała tereny Śląska, Wielkopolski, Mazowsza, Podlasia i części Małopolski. Drobne, nieistotne zmiany w zasięgu jej występowania obserwuje się w okresie rzymskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genetycy podważają teorię części polskich archeologów. Być może Słowianie wcale nie pojawili się w Polsce dopiero we wczesnym średniowieczu. WP: Nie być może ale na pewno byli tu przynajmniej od 4000 lat przed naszą erą. Dokładniej kiedy tylko ustąpił lodowiec z naszych obecnych ziem. Niestety oficjalna historia-archeologia uczy dalej dogmatów, a nie bada, docieka jak rasowy tropiciel. Niestety strach przed ośmieszeniem środowiska i np. utrata posady lub awansu są psychologicznym majstersztykiem systemu, zniewalającym ludzi bez użycia krat… ludzie sami dla siebie stają się więźniami i nadzorcami. 

Kiedy Słowianie pojawili się w Polsce? Rozmowa z prof. Grzybowskim (Naukowy zawrót głowy/Jedynka). Posłuchaj audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia.

Wbrew opinii części archeologów, Słowianie nie przybyli do Europy dopiero we wczesnym średniowieczu. Tak przynajmniej wynika z badań genetycznych zespołu badawczego prof. Tomasza Grzybowskiego z Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

– Raczej skłanialibyśmy się ku autochtonizmowi Słowian, ale zastrzegając mocno, że cechy genetyczne wcale nie muszą być tożsame z charakterystyką kulturową właściwą dla tych populacji – mówi prof. Grzybowski w „Naukowym zawrocie głowy”. Badania trwały prawie 10 lat. Naukowcy przebadali materiał genetyczny pobrany od 2,5 tys. osób z różnych populacji narodów słowiańskich. Okazało się, że przodkowie niektórych z nich żyli w Europie już w epoce brązu – czyli 4 tysiące lat temu, a może nawet już w Neolicie, siedem tysięcy lat temu.

Z genetykiem rozmawiała w Jedynce Katarzyna Kobylecka. Jedynka 23.04.2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, były na tej ziemi niezle rozwinięte wspólnoty, których historia sięga dość głęboko.

Dobrze byłoby wiedzieć, kim byli skąd pochodzili i od kiedy tak naprawdę można datować istnienie państwowości Polskiej, bo na pewno nie jest to 966r, a przynajmniej kilka wieków wcześniej.

 

A zapomniałem, małpy jak znudziły się zabawą kamykami to czekały na pioruny , powstały ogień przechowywały w specjalnych kopcach...

Znalezione obrazy dla zapytania dymarkiZnalezione obrazy dla zapytania dymarki

Edytowane przez kryss
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pasjonaci historii, archeologii, numizmatyki itp szukają śladów nie tylko dotyczących Polski i Słowian ale i innych kultur, nacji i narodów. Nie chodzi tu o udowadnianie innym, że moja racja jest najmojsza ale o zwykłą prawdę. Przemilczanie odkryć, zatajanie znalezisk, ukrywanie dowodów (na cokolwiek), wyciąganie urywków z kontekstu itp niestety nie jest częścią poszukiwacza prawdy. Zadajmy sobie pytanie jakie są intencje tych, którzy tak robią.

Na koniec mały cytat:

 

"Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!"
Marcus Eli Ravage - osobisty biograf klanu Rothschildów o chrześcijaństwie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, tak zwane "Turbosłowiaństwo" - szambo umysłowe dla ludzi niedorozwiniętych.

 

Ja nie wiem - jak wielkim trzeba być debilem, żeby się nie zorientować, że brednie o "Starożytnym Wielkim Imperium Lechitów" to właśnie brednie, nie mające nic wspólnego z rzeczywistą historią?

 

1. Nie ma dowodów materialnych.

2. Nie ma dowodów w sensie wzmianek w źródłach pisanych o czymkolwiek takim. Niedorozwinięci podludzie wierzący w te bzdury twierdzą, że "Watykan zrobił cenzurę, zniszczył dowody", bla bla bla. Tylko, że:

 

A. Dlaczego Watykan nie usunął z historii innych niewygodnych dla siebie faktów, jak np. Comma Johanneum, albo okresów w których funkcjonowało kilku papieży, etc. Tego nie usunął a niby usunął istnienie rzekomego wielkiego imperium słowiańskiego?

 

B. Co ze źródłami niekatolickimi? Skoro to rzekome imperium niby sięgało aż Morza Czarnego i Kaspijskiego (!!!), to co ze źródłami prawosławnymi, islamskimi, źródłami ludzi innych religii? Tam też "Watykan zniszczył dowody"? :wacko:

 

To przerażające, jak głupi potrafią być ludzie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, HodowcaKrokodyli said:

 

20 minutes ago, HodowcaKrokodyli said:

To przerażające, jak głupi potrafią być ludzie.

 


Ja widzę, że Ty jesteś z tych co potrafią obrażać i chlapać jęzorem tak żeby tylko sobie pogadać. 

Bo jakbyś miał jakąkolwiek wiedzę na tematy ostatnich badań i odkryć archeologicznych to byś się tak nie wychylał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AR2DI2 napisał:

Ja widzę, że Ty jesteś z tych co potrafią obrażać i chlapać jęzorem tak żeby tylko sobie pogadać. 

Jeżeli jesteś jednym z ludzi na tyle (skrajnie) głupich, aby wierzyć w "turbosłowiańskie" brednie, to nie ma tu miejsca na jakakolwiek dyskusję, ani na jakiekolwiek ocenianie mojej osoby przez Ciebie .

 

Jakimi trzeba być kretynami, jakimi skrajnymi bezmózgimi podludźmi, aby wierzyć, że "Watykan" mógł usunąć z pamięci ludzkości istnienie rzekomego imperium słowiańskiego sięgającego aż do Morza Kaspijskiego? Bo co, prawosławnymi, muzułmanami i np. zoroastrianami też rządził Watykan? Nie mówiąc już o tym, że ten rzekomo wszechmocny Watykan jakoś nie usunął z historii wielu niewygodnych dla siebie i swojej doktryny faktów.

 

Cytat

Bo jakbyś miał jakąkolwiek wiedzę na tematy ostatnich badań i odkryć archeologicznych to byś się tak nie wychylał.

 

Bredzisz od rzeczy. Nie ma żadnych "badań" ani "odkryć archeologicznych" udowadniających chociażby prawdopodobieństwo istnienia "Wielkiej Lechii" sięgającej aż do Morza Kaspijskiego.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wybitnego specjalistę, jak mniemam, bo z taka pewnością i zdecydowaniem to piszesz.

Teraz słuchaj kolego. Po pierwsze to grzeczniej, bo nie jesteś omnibusem posiadłym całą wiedzę, a cała reszta to głupole.
Po drugie, widać, że G wiesz, bo tylko ci co G wiedzą zawsze są tacy pewni swego. A wiem że G wiesz po tym, że piszesz, że nie ma żadnych badań i odkryć w tym zakresie. Jakbyś się naprawdę orientował w historii, znał trochę temat to byś nie wyskakiwał w taki sposób. Tyle w temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

Teraz słuchaj kolego. Po pierwsze to grzeczniej, bo nie jesteś omnibusem posiadłym całą wiedzę, a cała reszta to głupole.

 

Jest faktem, że ludzie wierzący w "turbosłowiaństwo" to debile. Bo nikt połowicznie, czy nawet ćwierć-rozgarnięty nie nabrałby się na taki poziom absurdalnych głupot. Dlatego też nazywanie tych ludzi debilami jest po prostu mówieniem prawdy.

 

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

Po drugie, widać, że G wiesz, bo tylko ci co G wiedzą zawsze są tacy pewni swego. A wiem że G wiesz po tym, że piszesz, że nie ma żadnych badań i odkryć w tym zakresie. Jakbyś się naprawdę orientował w historii, znał trochę temat to byś nie wyskakiwał w taki sposób. Tyle w temacie.

Bredzisz od rzeczy. Tak jak napisałem: Nie ma żadnych "badań" ani "odkryć archeologicznych" udowadniających chociażby prawdopodobieństwo istnienia "Wielkiej Lechii" sięgającej aż do Morza Kaspijskiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych ciekawy artykuł z ciekawej stronki pasjonata historii:

 

http://www.taraka.pl/nowa_era_w_badaniach

 

'W całych Niemczech zidentyfikowano   około 700 słowiańskich grodzisk...' - fragment z niemieckiego bloga nt 'Słowiańszczyzny', autor jest poszukiwaczem prawdy historycznej.

 

W komentarzach jest też sporo materiałów i źródeł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AR2DI2 napisał:

To, że ty cos napisałeś nic nie oznacza.

Problem w tym, że TO CO NAPISAŁEM oznacza bardzo wiele - nawet jeżeli ty tego kompletnie nie rozumiesz.

 

Po prostu nie jest możliwe istnienie "Imperium Lechii" od terytorium dzisiejszych Niemiec, aż do Kaspijskiego, którego istnienie nie zostawiłoby dowodów - ani materialnych, ani piśmiennych.

 

Kretyni wierzący w ten mit uzasadniają to tym, że rzekomo "Watykan" zniszczył dowody. Tylko tak jak napisałem:

 

A. Dlaczego Watykan nie usunął z historii innych niewygodnych dla siebie faktów, jak np. Comma Johanneum, albo okresów w których funkcjonowało kilku papieży, etc. Tego nie usunął, a niby usunął istnienie rzekomego wielkiego imperium słowiańskiego?

 

B. Co ze źródłami niekatolickimi? Skoro to rzekome imperium niby sięgało aż Morza Czarnego i Kaspijskiego (!!!), to co ze źródłami prawosławnymi, islamskimi, źródłami ludzi innych religii? Tam też "Watykan zniszczył dowody"?

 

To się zwyczajnie nie trzyma kupy i dlatego w "Turbosłowiaństwo" wierzą tylko skrajni debile, bo nikt inny się na to nie nabiera.

 

Cytat

Potrafisz jak widać kłapać dziobem, bo jakbys miał wiedzę, to byś co nieco wiedział na tematy badań i odkryć.

Problem w tym, że za tym moim "kłapaniem dziobem" stoi coś takiego jak inteligencja i logika - a za tym co piszesz ty, stoi skrajna głupota.

 

Co do "badań i odkryć", to tak jak napisałem: Nie ma żadnych "badań" ani "odkryć archeologicznych" udowadniających chociażby prawdopodobieństwo istnienia "Wielkiej Lechii" sięgającej aż do Morza Kaspijskiego.

 

Cytat

A ty tymczasem tylko negujesz, i to jeszcze w bezczelny sposób jak to robią ignoranci.

1. Nie robię tego w "bezczelny" sposób, tylko w adekwatny sposób. W sposób adekwatny względem faktu, że "Turbosłowiaństwo" to pseudonaukowa sekta dla kretynów, na poziomie ludzi wierzących w to, że Ziemia jest płaska.

 

2. Oczywiście, że neguję, tak samo jak neguję twierdzenie, że Ziemia jest płaska. Istnienie "imperium" od terytorium obecnych Niemiec aż do Morza Kaspijskiego, które nie zostawiło żadnych śladów materialnych, ani żadnych wzmianek piśmienniczych jest po prostu niemożliwe.

 

BTW Równie dobrze np. jakiś Albańczyk mógłby sobie wymyślić, że kiedyś istniało "Wielkie Imperium Albańskie", np. od Morza Śródziemnego do Bałtyku. Albo od Egiptu do Skandynawii - a co mu tam szkodzi. A że dowodów nie ma, nikt tego rzekomego imperium nie zauważył?  On wytłumaczy, że to spisek - Watykanu, Żydów, Kosmitów, kogokolwiek. I co prawda 99% ludzi słusznie to wyśmieje, ale zawsze pozostanie powiedzmy 1% totalnych kretynów, którzy uznają faceta za guru, będą kupować jego książki, etc etc - i z dokładnie taka sytuacja ma w przypadku "Turbosłowian".

 

Cytat

Tyle w tej dyskusji. 

Trudno nazwać dyskusją tę wymianę, w której jedna strona (ja) w miażdżący sposób góruje intelektualnie nad drugą (ty), ale ta druga strona nie jest w stanie zdać sobie z tego sprawy.

 

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.