Skocz do zawartości

Wstrętna, Szowinistyczna ;) reklama napoju energetycznego...


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/devil-energy-szowinistyczna-reklama-producenta-napoju-energetycznego/hjwpvv6

 

Panowie, co wy na to? Nie, nie jestem producentem powyższego napoju ale jeśli w najbliższym czasie będę chciał jakiś kupić to zgadnijcie jaki wybiorę, co i wam polecam ;)

Mam nadzieję, że coś takiego może znaleźć się w tym dziale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem panem, ale się wypowiem.

Dla mnie - Janusze marketingu. Ja jednak nie jestem ich grupą docelową, więc nawet gdyby zrobili reklamę z małym kotkiem to bym tego syfu nie kupiła ;) Domyślam się jednak, że januszowa reklama ma trafić w januszowe gusta, więc pod tym względem kampania udana. Mając w pamięci niedawną wtopę Tigera z "reklamą" uderzającą w powstańców warszawskich, można się tylko domyślać, jakie zdanie o swoich klientach mają producenci napojów energetycznych. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Jakie konsekwencje zdrowotne miałeś z tego powodu?

 

Głupia reklama. Wbrew pozorom utwierdza w matriksie. A dwa energetyki żrą zdrowie. Ludzie są na odwykach z ich powodu. Potrafią mieć te same objawy uzależnienia co po amfetaminie. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem silna tachykardie do tego stopnia, ze wyladowalem w szpitalu.

Bardzo nieprzyjemne uczucie serducho napierdala tak szybko, ze nie wiesz co sie dzieje.

Energoli juz nie pije ,dbam o zdrowie, rzucilem papierosy do tego reguarna aktywnosc fizyczna i ostatnie badania wyszly bardzo dobre.

Palenie rzucilem niedawno,  mam nadzieje ze po roku zobacze juz spore efekty

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ludzki organizm ma ogromne zapasy i możliwości energetyczne. Nie wierzycie? To zapiszcie się na boks, kickboxing, sztuki walki.... po sparingach poczujecie co to jest energia i przypływ adrenaliny. Zróbcie coś czego się zawsze baliście czy obawialiście. Idźcie chociaż nawet na zwykły spacer w złą pogodę. Spowodujcie tylko aby tętno się podniosło.

 

Zdrowy i szybki energetyk. Nagle dzień był zmulony i senny a po krótkiej bądź dłuższej aktywności mamy znów energię. Za darmo.

 

To samo dotyczy spożywania tych napojów do tzw. nauki czy już nawet nie wspomnę o jeździe samochodem. W długiej trasie jak czujesz zmęczenie, senność, zjedź na parking, do autohofu i krótka drzemka, nawet 20 - 30 minut działa cuda.

 

Ciekawe jestem czy producenci tych napojów prowadzili badania wpływu krótkofalowego czy długofalowego na organizm ludzki.

 

Zastanawiam się czy nie działają one na prostej zasadzie? Pijesz, krótką chwilę czujesz się "lepiej" - pobudzony (cukier, kofeina), po chwili spadek na poziom minus od wyjściowego, poczucie chęci znów dostarczenia bodźca aby wrócić na poziom "plus", wszystko bardzo szybko..... klasyka. Koło się zamyka.

 

Co do reklamy to jak napisałem, są tworzone pod grupę docelową.

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot Pijesz, dostajesz kopa, 2 h później masz zejście. Jechałem na tym przez kilka tygodni - dzień w dzień moje śniadanie to był Snickers i Red Bull. Nie będę opisywał co się działo, ale zaparcia takie, że młotem pneumatycznym trzeba by rozbijać. Do tego potliwość, zmniejszona wrażliwość na kofeinę itd. Nigdy nie przecholowałem, najwięcej to wypiłem 2 energetyki i kawę. Znam jednak amatorów energetyków i słyszałem różne historie. Moim zdaniem szkoda wątroby i żołądka. 

A jeśli chodzi o reklamę - bez sensu. Jako mężczyznę mnie nie namawia do kupna napoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na reklamę odważny ciekawy i nie tuzinkowy mnie rozśmieszyła reklama i również śmieszą mnie ludzie(kobiety) które mają ból dupci. Jak można przedstawiać karykaturę facetów w roli pokrak życiowych czy nieudaczników zależnych od swoich żon to również można pośmiać się z karykatury kobiet:).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety seks się najlepiej sprzedaje, ale to jest słabe, lepiej by już wyszło gdyby postawili jakiegoś mięśniaka z napojem w ręce a obok dwie dobrze obdarzone przez naturę blondynki. Tutaj miał być skandal a wyszła żenada.

 

Nie zapominajcie, że nawet najlepsze i najdroższe marki epatują sesualnością w produkcjach marketingowych. Wystarczy przejrzeć reklamy perfum, mięśniacy uganiający się za kobietami na plaży czy wyczyniający nieprzyzwoite sceny w wodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.