Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem początek i jedyna myśl jaka mi się nasuwała, to: skończ pierdolić.

Kobieta niezależna czy singielka z wyboru istnieje gdzieś tam ale najprawdopodobniej

nie jest to żadna z kobiet przedstawionych w filmiku.

 

Kurwa pierdolone księżniczki i się dziwią, że nikt ich nie chce na dłużej niż jedną noc.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sonda pokazujaca myslenie emocjonalne kobiet, bo logiki tu wiekszej brak. Obejrzenie Całości może troche podgrzać styki meskiego mózgu. :)

Najbardziej rozwaliło mnie, ze laska mowila, ze wali focha jak nie ma argumentów w klotni.

 

Pierdolą w tym filmiku aż uszy więdną.

Wszystkie niezależne, silne...czyli żadna nowość, a de facto miotają się między swoimi sprzecznymi oczekiwaniami i potrzebami. Wyłączyłem po 4 minutach. Część z nich to niezła patologia.

Jedna mówi że dużo jest pizd, które nic nie potrafią zrobić. A co one potrafią? Poza nawijaniem makaronu na uszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnę z grubej rury.

Kiedy nastąpiło pomieszanie ról kobiet i mężczyzn? Geneza tego procesu? Pierwsza wojna światowa, dobitka w drugiej a sam lukier - rewolucja seksualna lat 60tych.

Pierwsza wojna zniszczyła tradycyjny podział ról, druga umocniła ten fakt a obie na dodatek - osłabiły hegemonię światową białego człowieka.

Ostatnie resztki wymiotła rewolucja seksualna lat 60tych gdzie nasi ogłupieni ojcowie i dziadowie za widok kawałka gołego cycka i spódniczki mini otworzyli Puszkę FemiPandory. A to co wyskoczyło z tej puszeczki - to obecnie my się z tym zmagamy. Tylko od nas zależy co zostawimy naszym synom i wnukom w spadku.

 

Tak.To.Widzę.

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa taki piekny post pierdolnąłem i chuj mi lapka strzelił.ale co sie odwlecze to nie uciecze.

Rewolucja sexualna zaczeła sie w patologicznej angli w obecnym czasie wyglada to tak

http://www.fronda.pl/a/w-wielkiej-brytanii-wszczepiaja-dzieciom-antykoncepcje,17758.html

13.13.13.13 o co chodzi z wiekiem 13%-)

z 5 lat temu czytałem ze rodzice trafili przed sąd bo nie dali wszczepic swojej 13 letniej córce antykoncepcji.no i były podane cudowne dane,

w birmingam(stolica patologii) podawanie antykoncepcji 13latkom zmniejszyło liczbe ciąż o 25%-->kumacie kawał?%-)


już o całej popierdolonej historii angli nie mam co pisać bo byście sie pożygali.ale pamietajmy liczba 13%-)

zion-1.jpg



Tak...anglia jest pierwszym syjonem.pół rządu jest ujebane w aferze pedofilskiej%-)


no ale co z ta 13%-) Polański byłby zadowolony(Raymond Thierry Liebling)teraz juz wiecie dlaczego lubił 13?%-)

13 lat to dobry wiek na zone u żydów%-)

zgodnie ze starym prawem dziewczynka rozpruta przed 13 bez męza jest ladacznica i grozi jej ukamieniowanie(praktykowane u islamistów)

i troche religi.Maryje w wieku 13 lat przygarna Józef bo by ja zydki ukamieniowały.w wieku 16lat urodziła Jezusa(bo na pewno był pierworodnym%-) )


Tak że pedofilia to taka fajna sprawa kiedy z dzieckiem podnieca cie zabawa%-)

JEBAĆ aNGLIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UK zdaje się mieć duży problem z zarządzaniem własnym patologicznym bydłem. Mnoży się toto na socjalu i pączkuje jak ciasto na drożdżach. Poniekąd, pomimo kontrowersyjności, takie działania nie powinny dziwić od strony systemowej. Ot taka mini-depopulacja poprzez ban na rozmnażanie. Bo na maxi depopulację - przyjdzie jeszcze czas. Oj przyjdzie...

Ano cóż, sami ich wyhodowali i teraz zbierają żniwa.

 

S.

 

1320259814347.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Pikaczu, ja się uśmiechnę, powiem grzecznie i logicznie co o tym myślę, potem nadal z tym samym uśmiechem wyciągnę P99 9mm, położę na blacie biurka i uprzejmie dodam, że ponowne takie zachowanie i podobne diagnozy wezmę jako osobistą zniewagę i dyshonor dla całej rodziny. Po czym schowam żelastwo, ładnie podziękuję za poświęcony czas i równie uprzejmie się pożegnam. Lekarz to lekarz, wystarczy rozmowa i sugestia. Zrozumie.

 

Wpychanie czegokolwiek w ryj jest zarezerwowane dla niekumającego bydła w ludzkiej skórze - rozmowy ani sugestii bydło nie skuma, za to argument siłowy zagrożenia dla życia wyłapie bezbłednie, jak to zwierzor.

 

S.

 

PS. Nie mam P99 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co by nie było gdy będe w posiadaniu dzieci to bede je starał sie chronić od tego popierdolonego świata%-)

 

Ja dzieci nie chce mieć m.in ze względu właśnie na to, że nie zamierzam ich powoływać na ten okrutny i wywrócony do góry nogami świat. A będzie coraz gorzej, bo negatywna tendencja się wzmacnia. Ale to tylko jeden z wielu powodów dlaczego się nie rozmnoże. Lista jest baaardzo długa.

Niemniej powodzenia Pika, o ile to nie będzie rzeczywiście syzyfowa praca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga obejrzalem filmik z youtuba. 

Nawet nie wiem jak skomentowac.  Wiec skomentuje seksistowsko -  pani w wannie, mniam. I tyle na temat tego wiekopomnego dokumentu.  Poza pania

z wanny,  przy ktorej mialbym motywacje do sluchania tego co mowi reszta

wypowiedzi zostala blyskawicznie zatrzymana przez filtr antyspamowy a paniom, 

ktore je wypowiadaly nie poswiecilbym nawet 5 minut na jakakolwiek interacje. 

Ich zycia,  ich opinie,  ich decyzje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu całości (tak, tyle to trwało od poprzedniego mojego postu w tym temacie):

 

-każda niezależna, a każda chce skończyć w szczęśliwym związku,

-faceci pizdusie - prawda jest taka, że nawet facet pizduś zrobi WSZYSTKO aby uszczęśliwić swoją kobietę (wierszyki, serenady pod oknem?),

-na jakieś 80% tych pań nie zwrócił bym uwagi na ulicy (ne me gusta?),

-najbardziej szczera to może była tylko pani na łące,

-i to co już tu było nakreślone - każda by chciała leżeć i pachnieć a facet niech się "stara"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiłowałem całość.całość,kurwa całość%-)ruda w szminie to normalnie szatan piekło i prozak albo kropelka na sreberku%-)baba na tle pralek wyglada jak by chodziła po barach,zgarniała zachlanych kolesi i ich ćwiartowała w piwnicy%-)o reszcie nawet niema co pisać.ale są oczywiscie 2 perełki.

lala w wannie i blondi na tle pseudo strzelnicy.

Ta w wannie nie nie nie a na koniec no chce byc gruba i siedzieć na dupie

a blondi chce sie ruchać na około i z kazdym ale ci co ja ruchaja maja ją tylko ruchać%-)

Sami widzicie ze zarzewie patologii tkwi w kobietach które:

1)chcą sie ruchac na lewo i prawo

2)nie wiedza czego chą

3)zero konsekwencji za swoje popierdolenie

4)facet to tylko narzędzie do celu

5)jak juz sie wyruchaja i wyszaleją to po prostu wezma sobie jelenia(bo zawsze sie kurwa jakis trafi)

6)no i jak im odpierdala to trzeba je zdominować...tak kurwa a Polska jest cudem gospodarczym

7)Popierdoliły sie im funkcje społeczne

8)i co by tu duzo pisać, w kaftan i do klatki

przemęczyłem ten filmik, działa on na mnie jak Grodzki/Grodzka, po prostu odechciewa się kobiet

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda satanistka - gdyby zaczęła podchodzić wyciągnałbym czarnoprochowca i krzyczał, że poniżej dystansu 25 metrów strzelam nie bacząc na konsekwencje, poniżej dwóch - chwytam

za lufę i okładam rękojeścią pistoletu ile wlezie. Inaczej pisząc - poszła won!

Wulgarna blondyna na tle bloku w nocy - identycznie, na wszelki wypadek wziąłbym tanto do konfrontacji ręcznej. Bo niezły patol to jest...

Toto blondi coś ze strzelnicy - ignor po całości.

Wyjątkowo negatywnie działa na mnie ta pretensjonalna lala na leżaku w bikini, odpalająca peta za petem. Wyjątkowo. Nienawidzę pretensjonalnych kobiet jak komarów w ciepłą, lipcową noc pod lasem.

Pani na łące - nie mój typ urody i nawet biust XXL tego nie rekompensuje ale najbardziej przekonująca i szczera, odnoszę wrażenie ze byłaby dobrą partnerką. Pani w teatrze/kinie - najinteligentniejsze wypowiedzi, lubie inteligentne panny ale uroda słaba.

O pani w wannie pisałem, nie będę się powtarzał. Widać ją tylko od ramion w górę ale rysy twarzy, buzia, włosy - o tak, to mój target genetyczny :)

 

I w całości popieram co napisał Damian - w ich wypowiedziach roi się od sprzeczności. Co innego chcą, co innego robią.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w całości popieram co napisał Damian - w ich wypowiedziach roi się od sprzeczności. Co innego chcą, co innego robią.

 

S.

Dobrze, że chociaż mówią to na głos. Przynajmniej domyślasz się, że chcą właśnie czegoś na odwrót (Do dziś sobie nie mogę wybaczyć jednej, która mówiła mi, że w końcu kiedyś ją ktoś zgwałci. A to znaczyło - marzy mi się dobre rżnięcie - ale głupim był wtedy) Najgorsze są milczki (rzekomo niby to takie fajne żony, bo nie gdakają), ponieważ robią to samo, co piejące, ale skoro nie gadają, to chuj wiesz, co zrobią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gruba niska blondi z pod bloku jak bym poszedł w balet to kazda baletownia nasza

1. zajebiscie sie z taka gada o wszystkim
2. znają wartości życia/przyjażni/nie pierdolenia kocopołów itd i w razie niemca powiedzą "misiu spierdoliłes to i tamto" a nie przemilczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śmiesz rozsiewać inne znaczenie niż jedynie poprawną poprawność tego reportażu o wyzwolonych kobietach?%-)

Tak swoja drogą nie kumam intencji osób kręcących takie rzeczy dla tvpartyjnej.chcieli pokazać kobiety wyzwolone no ale skończyło sie jak zwykle czyli na pokazaniu popierdolenia pod kopułą. chyba że w ich mniemaniu pokazali kobiety wyzwolone w pełnej klasie i my jako zacofani faceci źle zinterpretowaliśmy cały reportaż :D:lol:

to tak jak unia europejska dała kase Słowakom żeby nakręcili film o biednych uciśnionych cyganach.efekt filmu i prawdziwe swiatło biednych uciśnionych cyganów staną w gardle uni europejskiej jak ość %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika, nie wiem jak inni, ale dla mnie to zajefajny materiał na imprezę :D Reakcje oglądających - bezcenne :D Tam jest tyle kwiatków słownych.......

 

 "kobieta wzbogaca życie mężczyzny, bo tyle się u niej dzieje, bo ona tyle myśli......" :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Winę de facto ponosimy my sami, bo pozwoliliśmy aby się rozwinęły takie zjawiska jak feminizm, który zdjął z kobiet nieuchronność kary za beztroskie baraszkowanie na jezdni życia.

Mężczyźni-kierowcy nadal jesteśmy karani za 'przejechanie', czy 'ukaranie' dziecka-kobiety - wystarczy spojrzeć na wyroki sądów w sprawach rozwodowych. One zaś mogą się bawić wszędzie i nikt im nic nie zrobi, bo tak jest PRZE-konstruowana kultura - a co za tym idzie sądownictwo, i globalne wyciąganie konsekwencji. 

 

Jedyną metodą przywrócenia porządku (Kod można wpisać tylko fizyczna ręka przez interfejs - klawiaturę) to używając ponownie porównania drogowego - pozwolenie na to aby 'dziecko wpadło pod samochód'. Czyli w realnym świecie postawienie fizycznych barier i surowe karanie za ich przekroczenie - na tym polega cała koncepcja 'rezerwatu', tak usilnie wałkowana przez 15 stron. Na tym polega idea miejsc tylko dla mężczyzn.

Zwrotu interfejs-klawiatura użyłem tu tylko w odniesieniu do środowiska internet-forum. 

 

ze wszystkim sie zgadzam co napisałeś Brzytwa z wyjątkiem tego feminizmu. Moim zdaniem ten prąd płynie cieniutka stróżką, choć krzykliwy to mało znaczącu. Moje doświadczenia w pracy z babami, na uczelni itd. wskazują raczej na ze kobieta nie domagaja sie wiecej praw, tylko chcą umniejszac twoje prawa, zarzucając ci  ze np. jak czegos nie zrobisz "to nie jesteś męzczyzną" oczywiscie żadna feministka tak nie powie, ona powie: "co uważasz, ze jestem kobieta, jestem gorsza  tego nie zrobię?".

 

Dla mnie feminizm nie jest jakims specjalnym zagrożeniem. baby zreszta niech walczą i same siebie wykańczaja jak widze w robocie. jak masz pozycję równą z nia jako pracownik to wystarczy mieć JAJKA, zeby babsztyl zrozumiał ze w układzie uległosc-dominacja musi ci sie podporzadkowac. najgorsze sa niestety te które maja wpływ na jajka cipowatych szefuńków, wychowanych w kulturze mam, babć i ciotek, czyli tego vo my tutaj nienawidzimy najbardziej.

 

Paradoksalnie uwazam wiec , ze feminizm robi w PL wspaniała robotę, bo niszczy tradycyjna pozycję kobiet, które uwazaja siebie za tzw. szyję, inaczej rzecz biorąc nieformalnie pociągaja w tym półpanstwie za sznurki zza pleców męzczyzn od kilkuset lat. :D  a wiekszośc bab w PL zdaje sobie sprawe z faktu, ze mają w nosie parytety, bo dzieki mamom,babciom,ciotkom x lat do tyłu łapią polskich facecików za jajka i moga sobie wygodnie na ich garbach układać zywoty. Nic dziwnego ze Partia Kobiet Gretkowskiej miała prawie 0 % poparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.