Skocz do zawartości

"Platforma Obywatelska jest kobietą! Jako rząd prowadziła politykę dla lepszego życia Polek"


Rekomendowane odpowiedzi

http://wsensie.pl/bez-komentarza/27574-platforma-obywatelska-jest-kobieta-jako-rzad-prowadzila-polityke-dla-lepszego-zycia-polek

No gorszej reklamy ta partia sobie zrobić nie mogła :lol: Jak dla mnie PIS ma kolejną kadencję w ręku ;) Co sądzicie o tej sytuacji związanej z PO?

 

m_platforma_jest_kobieta11.jpg

 

Z okazji Dnia Kobiet, poseł Kinga Gajewska z Platformy Obywatelskiej opublikowała na swoim Twitterze wpis dotyczący dzisiejszego święta. Według parlamentarzystki, jej ugrupowanie...jest kobietą, która podczas swych rządów świetnie działała dla Polek.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niewiele rzeczy bardziej uwłaczających kobietom niż porównanie ich do PO. PO tylko okradła Polki, jedynym "Polkom" którym dobrze się żyło za PO, to tym które były razem w szajce. Przykładowo pani prezydent Warszawy mogłaby spać spokojnie za czasów PO, a tak kombinuje jak tu się wykręcić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AdamPogadam napisał:

wykorzystują każdą okazję, aby promować swój kult władzy.

Niestety tak jest. Oni mają coraz gorszą pozycję dlatego chwytają się wszystkiego co można.

 

13 minut temu, Beckenbauer napisał:

PO tylko okradła Polki, jedynym "Polkom" którym dobrze się żyło za PO, to tym które były razem w szajce. Przykładowo pani prezydent Warszawy mogłaby spać spokojnie za czasów PO, a tak kombinuje jak tu się wykręcić.

To prawda, ale tego PO już nie powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ostatnio Grześ zaproponował żebyśmy swoją kasę z ZUZu oddali na prywatne fundusze :D.

Ja nie wiem ...ale powinni zmienić dilera - jak był Donek to ich wszystkich krótko za mordy trzymał, a tak kompromitacja za kompromitacja, najlepiej jak zamilkną - wtedy pomogą sobie a tak robią cyrk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lat rządów PO to afery, korupcje, złodziejstwo na niespotykaną skalę, gigantyczna wyprzedaż majątku narodowego za bezcen i jak @Beckenbauer napisał okradli też i kobiety. Pamiętam jak był projekt "ratujmy kobiety" i głosowanie. Zobaczcie sobie jak głosowali z PO i Nowoczesnej. A teraz pokazują jaką to są prokobiecą partią. Żeby nie było, z PiSem też mi nie po drodze :) Ale obłuda tych z PO sięga zenitu.

 

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/projekt-ratujmy-kobiety-odrzucony-jak-glosowali-poslowie,805346.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwa, serio? Dla lepszego życia Polek? Czyli jak dobrze rozumiem, podniesienie wieku emerytalnego dla kobiet z 60 do 67 miało służyć polepszeniu życia Polek? Likwidacja żłobków/przedszkoli i ulg na dzieci niektórych też miało służyć polepszeniu? To ja poproszę adres dilera bo zainteresowały mnie te prochy. 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma to tonąca partia, która ratuje resztkę swojego (niemłodego) elektoratu. Budowali go w oparciu o strach przez PIS'em, a gdy okazało się że PIS może i nie rządzi mądrze, ale nikogo nie zamyka i rozpieprza kasę to im pozostały w elektoracie tylko kobiety (i to niemłode). Cała reszta PL szuka innych twarzy, bo PO i Nowoczesna są miękkie jak parówki. Nie mają żadnych konstruktywnych pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.