Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie szanownych braci. 

słuchając audycji Pana Marka pomyślałem czy np. Pan Marek nie myślał nigdy o bajkach dla dzieci.

Krótkie historyjki, lub rymowanki. By już od najmłodszych lat zaszczepiać w młodych samcach informacje że na kobiety trzeba uważać.

Myślałem myślałem i nagle wymyśliłem bajkę którą nagrałem i publikuję tylko tu na forum.

Bajka spontan, freestyle nagrana dla przykładu czy np. takie rzeczy mają sens czy raczej nie opowiadać tego swojemu dziecku.

proszę o opinie i wyrażenie swojego zdania

https://soundcloud.com/edonebytom/rys-i-marysia/s-dW2W8

• Like 1
  • Thanks 1
  • 3 months later...
  • Similar Content

• By Enemy
      "Erasing Family", tłumacząc na polski "Wymazać Rodzinę", czy może raczej "Wymazana Rodzina" to film dokumentalny Ginger Gentile o alienacji rodzicielskiej. Co ciekawe to nie pierwszy taki film tej reżyserski. Wcześniej zrobiła dokument o dyskryminacji ojców "Borrando a Papa", "Wymazany Ojciec", który doprowadził do zmian w prawie rodzinnym w Argentynie.

W "Erasing Family" temat został przedstawiony jeszcze szerzej. Mamy tu historie dorosłych ludzi, którzy byli ofiarami alienacji rodzicielskiej w dzieciństwie. Film Przedstawia też wady systemu z rodzicem pierwszoplanowym i kontaktami, a także pozytywne skutki opieki naprzemiennej/równoważnej tam gdzie obowiązuje ona jako standard. Jest też wisienka na torcie: najbardziej zmianom w prawie sprzeciwia się lobby prawników rozwodowych, dla których konflikty przy sprawach rozwodowych to dochodowy biznes. Film do obejrzenia z polskimi napisami:

• By samiecXXX
      Witam,

Jestem w trakcie rozwodu, mamy 7 miesięcznego syna. Wysłaliśmy sobie pozwy. Jeszcze nie wyznaczono rozprawy. Od sierpnia nie uprawiamy seksu, nie utrzymujemy wspólnie gospodarstwa domowego, mam widzenia z synem co dwa tygodnie. 28 października żona mówiła mi że mnie kocha, jednak nie doszliśmy do porozumienia (raczej kłamała). Podejrzewam że od końca sierpnia się z kimś spotykała. od końca listopada jestem pewien że mnie zdradza. Namierzyłem tego faceta, jestem już w 100% pewien że żona już u niego mieszka i jedynie przyjeżdża na moje widzenia z synkiem do domu teściowej. Żona z partnerem nowym skutecznie mi utrudniają spotkania z synkiem poprzez ściąganie drzwi, zakładanie monitoringu w pokoju oraz prowokacje słowne w stylu że powiedziałem " że nie nawiedzę swojego syna". Ja jednak do samego końca chciałem się pogodzić. Proszę o pomoc, czy w tej sytuacji mogę jeszcze żonie udowodnić zdradę, przypominam że od sierpnia nie uprawiamy seksu, nie mieszkamy ze sobą, jednak mamy maleńkie dziecko.

Pozdrawiam
      Giertych
    • By Mordimer
      Gdzieś mi mignęło, że kolejny załapał się na promocję "byłam z Tobą, oddaj mi 50% majątku" znaczy się rozwód.
      Zapewne zapłaci wcześniej czy później, z tego co czytałem Pani nie pracowała nigdy...

Morał chyba znany wszystkim czytelnikom forum.

Źródło: https://www.wykop.pl/link/5724809/rozwod-dr-dre-producent-wygrywa-w-sadzie-z-zona/
      Źródło: https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-rozwod-dr-dre-producent-wygrywa-w-sadzie-z-zona,nId,4769314
    • By lękPrzedMałżeństwem
      o mnie: jestem przeciętnym mężczyzną, dobrze wykształconym, z perspektywą wysokich zarobków,  mieszkanie, 30 lat, nie mam problemów z kobietami, obecnie w rocznym szczęśliwym związku z kobietą 2 lata młodszą o podobnym profilu.

Chciałbym mieć dziecko, ale boję się że zostanę naciągnięty na alimenty, a kobieta zabierze dziecko.

Bez problemów mogę wychowywać dziecko samodzielnie, nie potrzebuję do tego kobiety.
      Czy macie pomysł jak mogę znaleźć kobietę, która pójdzie na układ żeby mi pozwoliła wychowywać dziecko samodzielnie, a przynajmniej żeby nie wpakować się w alimenty?
      Do normalnego małżeństwa bez problemu znajdę partnerkę, ale nie mam ochoty się żenić na obecnym etapie.
      Myślałem o innym kraju i żeby przywieźć dziecko do polski. albo o stronie typu:
      https://roomvitro.com/pl/serwis-zapoznawczy

Jestem operatywny nie potrzebuje niańki tylko pomysłu, jak będzie dobry to bez problemu go zrealizuje. Mogę jechać do dowolnego kraju, znam angielski pracuję zdalnie, kobiety też ogólnie mnie lubią, zawsze znajdę chętną, tylko gdzie i jak? szczerze nawet bym wolał gdyby dziecko miało mieszankę genów
    • By Fury King
      Pisałem już wcześniej, o dramie rozgrywającej się w mojej małej lokalnej społeczności, gdzie każdy każdego zna. Standardowy sytuacja, żonie znudził się mąż, zrobiła sobie dziecko z dwa razy młodszym facetem. Zostawiła męża, dzieci, jak skończył się haj hormonalny wróciła po "swoje". Czytaj połowa majątku (250 tysięcy zł) i dwa bąbelki na które chcę  miesięcznie łącznie 4500,00 zł (wiecie, rozumiecie - fryzjer 100,00 zł miesięcznie i tak dalej). Mąż wierzy, że ukochana do niego wróci, dlatego robi wszystko, żeby żona mogła komfortowo odwiedzać dzieci itd. Zostawił jej luksusowy samochód by mogła jeździć między kochankiem a dziećmi, wierzy, że jego uległość spowoduje powrót żony. Jedynie chłodnym spojrzeniem i realnie do sytuacji podchodzi siostra wspomnianego pana. Spowodowało to atak "biednej" żony, która poszarpała siostrę wspomnianego męża. Rzuciła się na siostrę swojego męża za to, że szerzy plotki, że ojcem jej kolejnego bąbelka nie będzie mąż, tylko nastoletni kochanek. Facet zachowuje się jak pi.da, kochanek wyprowadził się, a my otrzymujemy interesujący pojedynek pomiędzy dwoma kobietami, o rodzinny majątek i przyszłość. Dlatego pytam się gdzie Ci mężczyźni? Na forum są różne opinie na temat blackpill itp, ale gdyby facet miał chociaż podstawową wiedzę na temat funkcjonowania kobiet, nie zachowywałby się jak idiota, którego ostatnią deską ratunku jest siostra, która dobrze wie jak potrafią manipulować i zachowywać się nasze kochane kobiety.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.