Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Jak to jest, że Wy, Polacy, o mało co nie zlinczujecie Polek, które umawiają się z obcokrajowcami? Podczas gdy sami rozglądacie się za dziewczynami z innych krajów...

Wytłumaczcie mi proszę, ja tu widzę podwójne standardy.

Druga sprawa, wyśmiewacie kobiety, które mają dzieci z Afrykanami, podczas gdy część z Was wzdycha do Afrykanek czy Azjatek. A wiadomo, że dziecko z takiej kombinacji nie będzie mieć europejskich rysów twarzy....

@Pola90

Przetraw sobie najpierw poniższy temat nim rozpocznie się gównoburza.

Z tego co wiem (chociaż sam z doświadczenia nie mogę potwierdzić takiego szerokiego problemu) jest pewna "moda" niby wśród pań na "obcych".

Sam będąc parę miesięcy temu w PL nie miałem problemów w zainteresowaniu od płci przeciwnej (jako biały Polak :) ).

Pozdrawiam

Ja akurat lubię murzynki (Afrykanki, a najlepiej mieszanki), Azjatki tak średnio, ale Ci koledzy tutaj co hejtują Polki z obcokrajowcami sami chyba najczęściej kobiet innych ras też nie lubią, więc może jest jakaś w tym konsekwencja.

Był tu temat o murzynkach to większość była na nie - z tego co pamiętam.

Edited by darktemplar

Różnica jest taka, że dla nas te azjatki to potencjalne żony, a dla was asfalt to chęć spróbowania czarnej fugi.

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 4

23 minuty temu, Pola90 napisał:

Afrykanek, europejek. 

I tu i tu potrafią brać na 3 baty. Wolę jednak pierwszą wersję. 

Temat z dupy ale jest atencja..

Jak jest atencja to jest zadowolencja...

• Like 2
  • Haha 2

Zgodnie z teorią ewolucji faceci dążą do tego, aby ich dzieci były do nich podobne.. A tu proszę. 

Serio marzą Wam się skośnookie bądź ciemnoskóre dzieci? 

Najbardziej obrzydliwe jest to, że część z Was to krytorasiści. Mam kolegów, którzy przespali się z azjatkami, afrykankami tylko dlatego aby zaspokoić swoją ciekawość. Żaden z nich nie chciał takiej na dziewczynę/ żonę.

5 minut temu, Pola90 napisał:

Żaden z nich nie chciał takiej na dziewczynę/ żonę.

Madre chlopaki.

• Like 1
  • Haha 3

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Ta frustracja wynika chyba z tego, że pół Grek nie odpisuje;)

"Frustracją" nazywasz próbę zrozumienienia dlaczego wczoraj zarzucono mi , że nie interesuje się Polakami tylko mieszankami bądź obcokrajowcami, podczas gdy wy nie widzicie nic złego w umawianiu się z murzynkami, skośnookimi itd.?

To śmieszne. Widać, że to ty masz z tym problem, bo zapewne nie zainteresowałabym się tobą. 

Dodaję cię do ignorowanych. Żegnam. 

@Still

To nie ona z błędem grubo poniżej błędu statystycznego ;)

@Pola90

Tam od razu kryptorasiści. Może po prostu mamy określone wymagania odnośnie potencjalnej matki, jak chociażby inteligencja?

1 minutę temu, Pola90 napisał:

Dodaję cię do ignorowanych. Żegnam

I foch :(

• Haha 2

@StillZdaje się trafiłem w czuły punkt:lol:

Dla niewtajemniczonych polecam co nasza "inna niż wszystkie i wyjątkowa" ledwie wczoraj wypisywała o sobie:

Edited by Krugerrand

23 minuty temu, Pola90 napisał:

Najbardziej obrzydliwe jest to, że część z Was to krytorasiści.

Wypraszam sobie, ja się otwarcie przyznaję do rasizmu.

• Like 3
  • Haha 1

Co za inteligentny temat. A te wielokropki w ogóle podnoszą mocno poziom wypowiedzi użytkowniczki. Taka prawdziwa matka polka, która dba o mężczyzn wychowanie.

Dziękuję ci, że z nami jesteś. Wnosisz tak wiele do tej społeczności.

• Like 2
  • Confused 1

@Pola90 Mów za siebie :) Mi osobiście zwisa i powiewa z kim sobie śpisz bo nie zaglądam nikomu do łóżka. Chcesz Greka to sobie mniej, chcesz murzyna to sobie mniej. Nie moja sprawa :)

Nie rób z nas rasistow :)

Edited by dobryziomek

@Pola90 Jak sobie przejrzysz wypowiedzi, to zobaczysz, że @Byłybiałyrycerz wyjaśnił temat. Tu chodzi o to, żeby ,,sprawdzić jak to jest z murzynem", albo pokazać się na fejsie z Abulazisrahmanem. Czyli o egzotyczne wybolcowanie w rytmie tamtamów lub arabskich trąbek.  Azjatki czy afrykanki są bardziej tradycyjne i nie mają w głowie feministycznego pierdololo, więc wiele osób na forum (w tym też ja) postrzega je jako teoretycznie lepszy materiał na żonę/ partnerkę życiową i matkę swoich dzieci. A murzyn czy arab, często poruchają i znikają. Ale laski, zwłaszcza zakomplekosowane tego nie rozumią i potem są z tego tragedie życiowe, bo potem okazuje się, że habibi czy inny makumba porywa dziecko do Pakistanu, Egiptu, Nigerii czy innej mega prestiżowej i przyszłościowej lokacji, a wy beczycie, bo sąd nic nie zrobi. Tyle i aż tyle.

• Like 1

41 minut temu, Pola90 napisał:

Widać, że to ty masz z tym problem, bo zapewne nie zainteresowałabym się tobą. 

Nawet jakby @Krugerrand był Grekiem? :) Tylko zastanów się dobrze :) 

1 godzinę temu, Pola90 napisał:

Jak to jest, że Wy, Polacy, o mało co nie zlinczujecie Polek, które umawiają się z obcokrajowcami? Podczas gdy sami rozglądacie się za dziewczynami z innych krajów...

Wytłumaczcie mi proszę, ja tu widzę podwójne standardy.

Jakie podwójne standardy?

Bo my możemy i nam wolno, a wy nie możecie i wam nie wolno. Gdzie tu widzisz podwójne standardy? :)

Panowie widzicie tu gdzieś podwójne standardy, bo ja nie ? :) :) :) 

A tak na serio paniusiu. Wbijasz na forum, jesteś tu 2 dni, obrażasz się, próbujesz ustawiać po kątach i zdziwiona, że nikt cię nie traktuje serio. Daj się poznać jako babka (jeżeli w ogóle nią jesteś) z którą warto wymienić kilka sensowych zdań, a wtedy kto wie, może poznasz nasz męski punkt widzenia.

• Like 1
  • Haha 2

Tu jest wszystko bardzo dobrze wyjaśnione: 

ak to jest, że Wy, Polacy

A ty zaliczasz sie do innej grupy ? Włoszka czy już greczynka w wyobraźni? 

Podczas gdy sami rozglądacie się za dziewczynami z innych krajów...

Wy prostaki jedne, ja taka śliczna i piekna a mój grek woli inne!

wyśmiewacie kobiety, które mają dzieci z Afrykanami

Nie wyśmiewamy tylko obiektywnie patrzymy na sprawe!

część z Was wzdycha do Afrykanek czy Azjatek

Gdyby Polki chciały robic to co afrykanki czy azjatki nie byłoby problemu. Wasze oczekiwania sprowadzają do tego, że wybór jest lepszy wśród kobiet z afryki czy azjii