Skocz do zawartości

W szponach dżendermerii (manifa 2019)


lxdead

Rekomendowane odpowiedzi

Tą (tę?) manifestację to granatami rozgonić tylko. O ile rozumiem domaganie się prawa do aborcji (bądźmy poważni, kto chce ten usunie, a przez zakaz dochodzi do patologii), to lewactwo aż się z tego wylewa. Dziwne że pedały z czerwonymi flagami nie odpowiadają za promowanie komunizmu.

 

@Still obejrzałem 2x, a za 500zl? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To straszne co brak penisa potrafi zrobić z kobietą.

Najbardziej spodobał mi się typek, który pojawia się w trzeciej minucie. ,,Po prostu jestem głęboko w sercu komunistą(...)przeszkodą jest czynnik ludzki, który można by...teoretycznie...wyeliminować częściowo''.

To wzruszające, że wciąż istnieją tacy zaangażowani, gotowi do walki o lepsze jutro młodzi ludzie. Ideały komunizmu jeszcze nie umarły.

Trocki i Lenin uśmiechają się, patrząc z zaświatów na tego obiecującego młodzieńca.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xellos napisał:

To straszne co brak penisa potrafi zrobić z kobietą.

Najbardziej spodobał mi się typek, który pojawia się w trzeciej minucie. ,,Po prostu jestem głęboko w sercu komunistą(...)przeszkodą jest czynnik ludzki, który można by...teoretycznie...wyeliminować częściowo''.

To wzruszające, że wciąż istnieją tacy zaangażowani, gotowi do walki o lepsze jutro młodzi ludzie. Ideały komunizmu jeszcze nie umarły.

Trocki i Lenin uśmiechają się, patrząc z zaświatów na tego obiecującego młodzieńca.

Wiesz co by nie mówić, to chciał podjąć dialog, nie był agresywny. Podejrzewam, że postawa jego może wynikać z naiwności w możliwość łatwego zmienienia świata i współczucia dla pokrzywdzonych. O eliminacji czynnika ludzkiego, raczej chodziło mu pewnie o to, że ludzie jeśli mają możliwość realizują najpodlejsze instynkty. Myślę, że raczej należy z takimi ludźmi rozmawiać. Spójrz na Ikonowicza jego poglądy na rozwiązanie problemów mogą śmieszyć, ale z drugiej strony nie można odmówić, że wielu wykluczonym i pominiętym przez system pomógł. Gość może zna tylko romantyczne historyjki o walce z klas jak miał jakaś feminazistke w szkole. Co więcej mówi, że czyta. Może wystarczy porozmawiać z nim o lekturach i coś podsunąć. 

 

Podsumowując dla mnie gość jest raczej pozytywny i co ważne nie uległ presji znajomych podszeptujących "nie rozmawiaj z nim".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Piter_1982 napisał:

Wiesz co by nie mówić, to chciał podjąć dialog, nie był agresywny(...)dla mnie gość jest raczej pozytywny i co ważne nie uległ presji znajomych podszeptujących "nie rozmawiaj z nim".

To rzeczywiście ładnie z jego strony, ale nie przeceniałbym wagi tego zachowania. Widać, że to teoretyk a nie praktyk - jeszcze nie wie, jak postępować w takich sytuacjach. Na zachodzie lewica ma to od dawna opanowane i podczas konfrontacji z przeciwnikiem ideologicznym nie wchodzi w żadne dyskusje, ogranicza się do wrzasków i wyzwisk. Pozostali manifestanci to sobie przyswoili, on jeszcze nie. Nauczy się z czasem.

32 minuty temu, Piter_1982 napisał:

O eliminacji czynnika ludzkiego, raczej chodziło mu pewnie o to, że ludzie jeśli mają możliwość realizują najpodlejsze instynkty.

Od kiedy komuniści mają coś przeciwko realizacji najpodlejszych instynktów? Ostatecznym celem marksizmu jest sprowadzenie człowieka do poziomu zwierzęcia. Odarcie go ze wszystkiego, co wyższe. Usuwamy duszę , pozostaje biologiczny twór kierujący się biologicznym instynktem.

39 minut temu, Piter_1982 napisał:

Podejrzewam, że postawa jego może wynikać z naiwności w możliwość łatwego zmienienia świata i współczucia dla pokrzywdzonych(...)Spójrz na Ikonowicza jego poglądy na rozwiązanie problemów mogą śmieszyć, ale z drugiej strony nie można odmówić, że wielu wykluczonym i pominiętym przez system pomógł.

Mamy XXI wiek, a nie XIX. Zresztą, nawet wtedy nie chodziło o ulżenie losowi robotników. Chodziło o wykorzystanie ich w charakterze paliwa dla rewolucji. Praktyka komunizmu wyraźnie to pokazała. Obecnie tym paliwem mają być kobiety i mniejszości seksualne, proletariatem nikt się nie zajmuje.

Oprócz Ikonowicza, który najwyraźniej spędził większość XX wieku w stanie hibernacji i nadal wierzy w ideę, która w wersji optymistycznej jest od dawna nieaktualna i skompromitowana, a w pesymistycznej nigdy tak naprawdę nie istniała.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy, ktoś nie poczuł się molestowany przez panią, która pozoruje na swoim palcu stosunek oralno-genitalny (zwany potocznie lodzikiem). A może jakieś panie poczują się urażone?

 

 

Ciekaw jestem co było gdyby ktoś zasugerował feministce, że jej wyliże. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kobiety mówią o kryzysie męskości, a same nie zauważają jak feminizm doprowadza do kryzysu kobiecości. 

 

Widzicie ile u nich agresji? Przesiąkają tym całkowicie. 

 

A mężczyzna to chociaż z kulturą potrafił tu porozmawiać.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xellos napisał:

To rzeczywiście ładnie z jego strony, ale nie przeceniałbym wagi tego zachowania. Widać, że to teoretyk a nie praktyk - jeszcze nie wie, jak postępować w takich sytuacjach. Na zachodzie lewica ma to od dawna opanowane i podczas konfrontacji z przeciwnikiem ideologicznym nie wchodzi w żadne dyskusje, ogranicza się do wrzasków i wyzwisk. Pozostali manifestanci to sobie przyswoili, on jeszcze nie. Nauczy się z czasem.

Niestety mało dzisiaj popularne jest stwierdzenie że "z komunistami się nie rozmawia, do komunistów się strzela". Ale cała nadzieja w Islamie (na zachodzie). Lewacy nie chcą rozmawiać tylko drą mordę. Ok. Ale jak przyjdzie pora, to muzułmanie też nie będą z nimi rozmawiali.

Bo co jak co, ale głównym wrogiem muzułmanów są lewacy (mimo że to oni ich tak ochoczo sprowadzają). Prawicowcy jako konserwatywni są dla nich mniejszym wrogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obecnie w telemedycynie. To taka gałąź medycyny" Też chciałbym tam pracować. Ktoś może wie jak się tam dostać?;)

 

Znam dwa lekarstwa na to schorzenie: jedno nazywa się Islam, a drugie to Judaizm. Chyba to pierwsze jest dużo bliżej, ale mogę się przecież mylić.

Znalezione obrazy dla zapytania rÄce precz od mojej macicy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważył Coach Red Pill (chyba on) feminizm to jest shittest na całym społeczeństwie. Feministki mogą być chamskie jak wyżej, mogą naginać i łamać prawo (nielegalne wykluczenie Jaoka ze zgromadzenia - było na transmisji live, fałszywe oskarżenia o molestowanie... doniesione do policjanta który się zaśmiał pod nosem - jest w tym materiale) a białorycerskie społeczeństwo na to patrzy i mówi "masz prawo tak się czuć. Użyj sobie na mnie, może ci przejdzie biedna pokrzywdzona, zawsze niewinna kobietko". Ja tam się nie dziwię, że popierają i szanują tylko Islam...

1441901799_7mjlxz_fb_plus.jpg

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

Obecnie w telemedycynie. To taka gałąź medycyny

Patrz jaka mądra kobieta. Pracuje w telemedycynie dlatego wie co to telemedycyna :D. I jeszcze próbuje Jaokowi cisnąć, że "naprawdę nie wiesz co to?" (na pewno w podstawówce już o tym uczą :D). Próba dowartościowania najniższym kosztem a sądząc po zachowaniu tam jest co dowartościowywać. To chyba ona wg dialogu i zamieszczonego zdjęcia napadła z koleżanką na "wóz antyaborcyjny". Doszło tam do ataku nożem. I patrzcie - chodzi sobie po wolności...

https://www.pudelek.pl/artykul/113121/znana_feministka_zaatakowala_nozem_wolontariusza_fundacji_pro-life_bronil_sie_gazem_lzawiacym/

https://www.gosc.pl/doc/4016920.Atak-nozem-na-obroncow-zycia

004923_3Ayt_atak_feministkacenz._82.png

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się to bezprawie skończy.

Ja nic na necie napisać nie mogę, bo zaraz mowa nienawiści. Ja wiedziałem, że dożyje do takich czasów. Na szczęście znam życie przed internetem, bo jestem rocznik 95 i zam życie teraz... Mam porównanie, wiem jakie potrafi być życie i tylko jak ktoś kombinuje, jest w stanie przetrwać. A co ważniejsze, ja mogę obejść się bez internetu. :) Bez telefonu.... dla mnie FB jak i inne społecznościówki mogą nie istnieć. Chodź z nich też korzystam. Ale traktuje je jako mały dodatek do mojego życia.

A te sobie chodzą, grożą, wyzywają, składają fałszywe oskarżenia i nie jest to już mowa nienawiści w internecie, a wszystko dzieje się na prawdę. Ja jakbym coś powiedział, to zaraz bym mnie tam chcieli zlinczować. A jakbym się bronił, to jeszcze by mnie zamknęli za pseudo przekroczenie obrony koniecznej.

Bardzo mi się to niepodobna.

Jeżeli PiS znowu wygra, albo PO, albo jakaś lewicowa partia. To już nie będzie dobrze, bo nie oszukujmy się, żyjemy w bardzo dziwnych i trudnych czasach.

Widząc portale społecznościowe, z których to mimo obietnic PiSu coraz więcej młodych ludzi się burzy. Bo nie wszyscy są głupi, nie każdy da się kupić socjalem. Cieszy mnie to, że ludzie np. po stronie prawicy bardzo często piszą, jak to wszystko wygląda. I dużo osób to lubi, komentuje itp.

Na wyborach wybieram kogoś z prawicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie, uczmy się od najlepszych jak postępować z feministkami:

2:42

 

Jedyna rozsądna prawica w Polsce to Korwin. Braun mimo że dobry człowiek, to krzyże będzie nam w tyłek wkładał. Kukiz kukiełka, nie wiem czy istnieje jeszcze, a ruch narodowy to tak jakby chciał, a nie mógł. U Korwina są ludzie ogarniający ekonomię i gospodarkę w klasyczny, działający sposób. Pokażcie mi partię z kimś takim jak chociażby Mentzen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Imiennik napisał:

Jedyna rozsądna prawica w Polsce to Korwin.

Racja.

Tylko nawet wśród osób określających się jako prawicowi występuje jakieś takie dziwne podejście ze jak coś mi się nie podoba w Korwinie to na niego nie głosują.

A to niby wyborcy PISu czy PO wszystko w tym PISie i PO lubią? Też coś im się tam czasami nie podoba. Wybierają kierując się większą zgodnością poglądów, a nie zgodnością w 100%.

A u prawicy jakaś blokada jest.

Ja bym nawet na narodowców-nacjonalistów głosował. Dlaczego? Bo to lepsze niż gdyby miał wygrać PIS czy PO. Co mnie obchodzi to że nie zgadzam się z ich poglądami na temat czystości rasy polskiej? Może to i złe.

Ale jak znowu wyga PIS, to nam zrobi taki cyrk jakiego nie widzieliśmy. Już nam robi. Miało nie być imigrantów. A na lewo za plecami opinii publicznej sprowadza muzułmanów. Plus Ukraińców. To już bym wolał nacjonalistów. Oczywiście gdyby nie było alternatywy w postaci Korwina. Ale że jest to wybieram Korwina.

 

PS. W 2:15 jest opis co powinna robić księżniczka :D

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ludzie nie wiedzą co to prawica. PiS wyciera sobie nią mordę na okrągło. Był temat o oglądaniu telewizji. Gdyby ludzie słuchali pełne wypowiedzi JKM, a nie zmanipulowane wyrywki to byłoby inaczej. Ozjasz ma argumenty logiczne aż do bólu, a że są bezpośrednie i mogą kogoś dotykać to trudno, mamy zamykać oczy na prawdę bo poprawność polityczna? Chyba komuś na tym zależy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.