Skocz do zawartości

"Narzeczony domaga się intercyzy małżeńskiej."


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ostatnio podczas użytkowania tabletu na stronie startowej Chrome'a wyskoczył mi taki oto temat.

https://www.papilot.pl/zycie/historie-czytelniczek/45739/list-narzeczony-chce-podpisac-ze-mna-intercyze

 

No pani generalnie jest grubo zszokowana takim obrotem sprawy. No bo jak to... przecież miłość, wspólna przyszłość, ślub, wesele, a ten wyskakuje z czymś takim? No co ta myszka ma zrobić?

Oczywiście zawartość sekcji komentarzy łatwo się domyślić, chociaż jakby próbował się przebijać jakiś głos odmiennego zdania.

Edytowane przez Yahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom jest dużo zdrowych komentarzy, widać po sposobie pisania, jaki poziom intelektualny panuje wśród oburzonych Pań. Co do samego pfff ARTYKUŁU/tekstu/bajki

 

to jest najlepsza część "Kiedy wrócił na weekend do domu poruszyłam temat ślubu. Zaczęliśmy kalkulować ile mamy uzbieranych pieniędzy, po czym okazało się, że on ma więcej niż ja. Dla mnie nie było nic dziwnego w tym, że facet wyda trochę więcej, bo przecież jak będziemy małżeństwem to i jak będziemy mieć wspólne pieniądze. On jest w tym momencie wyskoczył z... intercyzą... "

 

Wniosek dla Pani to nic dziwnego, że facet wyda więcej, no bo jak będą małżeństwem to będziemy mieć wspólne pieniądze?

 

Przetłumaczy ktoś z cebulackiego na polski?

  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Wniosek dla Pani to nic dziwnego, że facet wyda więcej, no bo jak będą małżeństwem to będziemy mieć wspólne pieniądze?

 

Przetłumaczy ktoś z cebulackiego na polski?

Facet jako teoretycznie lepszy może wziąć większą część kosztów na siebie, to nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

 

Facet jako teoretycznie lepszy może wziąć większą część kosztów na siebie, to nic dziwnego.

Weźmie na siebie więcej, no bo przecież jak już będą małżeństwem to też weźmie na siebie więcej, to nie nie znaczy, to o niczym nie świadczy.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy pod powyższym artykuł jest warty przeklejenia:

 

 

"Intercyza jest fe, bo to brak zaufania ze strony mężczyzny? To w takim razie czym jest ślub, jak nie sytuacją odwrotną? Jeśli macie zaufanie do swojego mężczyzny, to nie zawierajcie czegoś takiego, jak małżeństwo, bo wymuszanie czegoś takiego na mężczyźnie (ban na seks) jest po prostu słabe.(...)"

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.