Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.10.2023 o 12:38, slusa napisał(a):

Niech Ci zrobi bombla będzie spokój 

Na początku pomyślałam, że to szyderczo rzucona rada. Jednak jak przy dziecku jest się czesto wyprutym z energii a ty masz jej sporo. Zaspokoisz instynk macieżyństwa. Męża masz zawsze w domu, nie nosi go po stadionach, wystawach, kolegach itd. , dziecko zawsze przypilnuje. Z tego co piszesz dobry materiał na rodzica. Jak dziecko podrośnie masz z kim iść w góry, koncert, spacer. No same plusy. Jest jakiś powód dla którego jesteście razem i jeśli mąż nie wyklucza dzieci, to rozważ ten kierunek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

14 minut temu, zuckerfrei napisał(a):
2 godziny temu, kenobi napisał(a):

.  Jak pod zdjęciami na portalu datezone/erodate.

 

Jeżeli kręcenie beki jest obciachowe to już dla Ciebie nie ma ratunku. 

 

Takie kręcenie beki, że sam się wykładasz na polew:

 

   piszesz na priv, a ona nie zauważa, to jeszcze piszesz na forum, aby na Ciebie zwróciła uwagę.

 

 

Gdyby to był podryw, to upadek na wielu poziomach.

Jak nie podryw, to też upadek społeczny.

 

Szach i mat niestety.

 

 

Mogłeś milczeć, ale zareagowałeś.

A pisałem w pierwszym poście, że nie zawsze trzeba się bronić.

 

 

Edytowane przez kenobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kenobi napisał(a):

piszesz na priv, a ona nie zauważa, to jeszcze piszesz na forum, aby na Ciebie zwróciła uwag

Musiałbyś dłużej być na forum aby złapać vibe. Ty naprawdę myślisz ze ja do nich piszę? 

9 minut temu, kenobi napisał(a):

Takie kręcenie beki, że sam się wykładasz na polew:

Dokładnie kręcę bekę z siebie z dam i z Ciebie najbardziej.  @kenobi ultra beka z typa. 

10 minut temu, kenobi napisał(a):

Gdyby to był podryw, to upadek na wielu poziomach.

Jak nie podryw, to też upadek społeczny.

Ty naprawdę to napisałeś? 

Ja się nie bronię ja mam z Ciebie ultra bekę. Nie czujesz forum at all!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):
12 minut temu, kenobi napisał(a):

piszesz na priv, a ona nie zauważa, to jeszcze piszesz na forum, aby na Ciebie zwróciła uwag

Musiałbyś dłużej być na forum aby złapać vibe. Ty naprawdę myślisz ze ja do nich piszę? 

 

Kenobi jest kobietą, nie łapie żartów.;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

Ty naprawdę myślisz ze ja do nich piszę? 

34 minuty temu, kenobi napisał(a):

Takie kręcenie beki, że sam się wykładasz na polew:

Dokładnie kręcę bekę z siebie z dam i

"Proście a będzie Wam dane " pismo święte mówi.🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenobi

@zuckerfrei to śmieszek, który korzysta z różnych form żartów. :) 
On daje tutaj trochę luzu w poważnych tematach. 
Koniec cukru dla cukierka, bo na priva nic nie wpłynęło... Chlip, chlip... :) 

Jestem zadowolona z wczorajszego spotkania z psychoterapeutą. 
Na razie złapałam dystans do mojej sytuacji. To dobry objaw.

Edytowane przez meghan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

to Ty nie wiesz, że najpierw na zachętę mężczyzna wysyła fotę dyszla

Co innego można wywnioskować z tematu z najlepszymi cytatami z forum z wklejonego przez kogoś cytatu profesora z berlina.🤣🤣🤣

 

 

 

28 minut temu, meghan napisał(a):

Jestem zadowolona z wczorajszego spotkania z psychoterapeutą. 
Na razie złapałam dystans

Good news.💪👍

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenobi

Czekaj, bo muszę zrozumieć Twój diss na Cukierka.

 

Czy na Twoim screenie jest wypowiedź Naszego forumowego Cukierka? 

Jeśli tak, to nie dziwne - posłodził ładnej dziewczynie na PORTALU eroRANDKOWYM.

 

Na forum ciśnie bekę prawie z każdego użytkownika. 

Mi atencji Cukierek nie dał, bo on zawsze ciśnie ze mnie bekę. 

 

Sytuacja wyjaśniona z mojej perspektywy.

Cukierek gdyby się simpił (pisał do rezerwatek w celu uzyskania ich atencji), to już dawno tutaj by trąbiono o tym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, meghan napisał(a):

@kenobi

Czekaj, bo muszę zrozumieć Twój diss na Cukierka.

 

:) :) Nie robię beki, bo się na żartach nie znam ... hłe, hłe, hłe...

I podobno jestem kobietą... :) :) A dla niepoznaki dałAM faceta w awatarze.

 

"diss"... :) 

 

 

 

 

Cytat

 

Czy na Twoim screenie jest wypowiedź Naszego forumowego Cukierka? 

Jeśli tak, to nie dziwne - posłodził ładnej dziewczynie na PORTALU eroRANDKOWYM.

 

 

Eeee... to na pewno nie on. Byle jaka fotka i tam gro simpów "napisz na priv, plis, plis".

 

 

 

 

Cytat

Sytuacja wyjaśniona z mojej perspektywy.

 

 

Spoko. To jak nie pisał na priv, to znaczy że wyganiał flirt którejś z Was, której fotki zachwalał SZatanK. :)

 

 

 


 

Cytat

Cukierek gdyby się simpił (pisał do rezerwatek w celu uzyskania ich atencji), to już dawno tutaj by trąbiono o tym!!!

 

 

A gdyby był seks, to już cisza, czy też by trąbiono? :) :)

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Tobą @kenobi zażenowany. Ty się tu nie nadajesz. Idź na wysokie obcasy czy coś. Unlimited beka z typa. 

 

Właśnie ze słowa priv mam bekę. Jest gdzieś mem z cennikiem stacji benzynowej, zamiast cen PRIV. 

Już tyle razy się pogrążyłeś @kenobi po co pajacujesz. Nie czujesz vibe, upuść sobie zluzuj majtki. Twoje ego da radę? 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meghan, źle to wygląda, prawdę mówiąc. I trwa zdecydowanie za długo. Doświadczasz popularnego małżeńskiego problemu w związkach długoterminowych, jednakże doświadczasz go kobiecej perspektywy. Czyli coś, co oceniam jako rzadkość. To raczej faceci miewają problem ze ślubną "zimną rybą" ;) Problem ślubnego "zimnego karpia" jest raczej rzadszy. Albo o wiele rzadszy.

 

Ale coś dużo poważniejszego w tym jest - nawet nie brak chęci zmiany, ale brak chęci zdiagnozowania problemu. Stwierdzenia faktu, że coś jest nie tak. A jeżeli coś jest nie tak, to skoro jesteśmy razem, to musimy coś z tym zrobić.

 

Nie wiem, co Ci poradzić. Tak jak napisał @kenobi, masz trzy opcje i któraś w końcu weźmie górę. Prędzej czy później.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror
Tak, też się zgadzam z @kenobi w moim temacie (z kolei nie w temacie Cukierka). 

22 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

Ale coś dużo poważniejszego w tym jest - nawet nie brak chęci zmiany, ale brak chęci zdiagnozowania problemu. Stwierdzenia faktu, że coś jest nie tak. A jeżeli coś jest nie tak, to skoro jesteśmy razem, to musimy coś z tym zrobić.

Chodzi Ci o to, że ja nie dążę do diagnostyki problemu (małe eropotrzeby męża), czy o to, że mój mąż nie chce wiedzieć, dlaczego tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, meghan napisał(a):

Chodzi Ci o to, że ja nie dążę do diagnostyki problemu (małe eropotrzeby męża), czy o to, że mój mąż nie chce wiedzieć, dlaczego tak ma?

On. To nie jest dziecko czy nastolatek, a dorosły człowiek. Dorosły człowiek pozostający w związku powinien zdawać sobie sprawę, że rozwija i dba o dwie przestrzenie. Nadal dba się o "ja" ale jednocześnie o "my". Sfera intymna to jedna z przestrzeni "my". 

 

Sabotuje swój związek na własne życzenie. Przykre, ale jak widać, tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Tylko częstotliwość statystycznie zupełnie inna ;)

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Atanda napisał(a):

Może jest gejem

Nie. 

Opcje są takie:
1) trafił mi się mężczyzna, który ma naturalnie niskie libido;
2) to ja nie jestem obiektem jego pożądania

Na razie obstawiam opcję 2)
Przerobiłam jeden związek, w którym to byłam "wyborem z rozsądku". Być może przerabiam to drugi raz w życiu.
Nawet jeśli znowu przerabiam to drugi raz w życiu, to tym razem nie chcę tego tak przeżywać i temu się poddawać. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.