Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Krótkowzroczne podejście. Dzisiaj Ciebie to nie dotyczy, jutro władza Cię

Wręcz przeciwnie.

Jest to wynik odstawienia 'bzdetów' WYNUSZONYCH PROPAGANDĄ TV...

...A jak dojdą do 'piramidy maslowa' to będzie 'KINETYCZNA RZEŹ' na *zardzewiałe bagnety.

 

*tężec/biochemia/I inne wałki z papirusa mchu i paproci.

 

Napiszę wincyyj.

Mnie tam odpowiada obecna rozpierducha bo się LUDZIOM W DUPIE POPRZEWRACAŁO OD DOBROBYTU.

POKOLENIE Z.

DOCIAL.

..... A pracować niema komu....tylko korpo/istagram/face bruuki.

 

Frytki chcą wpierdalać a niema komu ziemniaków sadzić.  

All inclusive a techników hotelarskich brak.

 

Skąd brać prooond to tych elektryków, co to ich mają tyle naprztykać.

RENCIŚCI SADYSCI.

EMERYCI PRZEMYTNICY.

....W korporacjach pracują rolnicy.

Lekarze w Katarze.

BAJU BAJU na  wycieczkę do Dubaju.

 

PIERDZĘ SOBIE z bananową miną, majtam syrą nad Soliną.  

 

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

Niemcy spełniają plan pewnego malarza na całą europę, historia się powtarza.

To samo pomyślałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Tornado

 

Twój śliczny tekst:

 

PIERDZĘ SOBIE z bananową miną, majtam syrą nad Soliną.  

 

Obojętność dobrych prowadzi do zła.

 

80% pomyśli a po co mi to, popierdzę sobie nad rzeczką.

 

Milczenie oznacza ZGODĘ.

 

Potem nagłe zdziwienie, ze nawet pierdzieć nie można nad rzeczką bo czekają Ciebie analne testy (mam nadzieję, że te banany z gęby pomogą ci rozciągnąć anuska) i obowiązek noszenia maseczki na twarz i pieluchę na dupie bo rozsiewasz bezobjawowego kornawirusa i otrzymujesz harmonogram szczepienia co 3 miesiące. Gratis kwarantanny na podstawie aplikacji w komórce bo mijałeś kogoś z podejrzeniem o zarażenie jakieś 500 metrów od niego. Zawieszanie pensji/renty z powodu grzywny za zarażenie się.

 

Naprawdę tego nie widzisz, czy tylko piszesz dla jaj?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

I pracodawca powinien mieć możliwość decydowania, czy chce pracować z zaszczepionymi czy niezaszczepionymi, a nie władza odgórnie.

Jasne przy przyjmowaniu do pracy może się pytać, prosić o przyniesienie książeczki szczepień, badań np. pod kątem zarażenia HIV itp. To by wiele mówiło o atmosferze w takiej firmie i ja bym chciał już na etapie rozmowy móc podziękować za współpracę z wariatami. 

Edytowane przez Orybazy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Martius777 napisał:

Naprawdę tego nie widzisz, czy tylko piszesz dla jaj?

WODZU!....INDIAN.

...osobiście mam 3 strefy kabotażowe(zapasy/opał).

 

Na międzymistowych trasach wyłączam telefon(trochę przed wyjazdem/I późno włączam)...średnia radarowa trangulacji odcinka spada.

 

W bagażniku mam toporek z 'ciastoplasto'....broń biała w klasie B...Z z chomologacją budowlnano/rolną.

 

Wróżę że sobą koc, wodę/napoje.....kilka zapakniczek.

....itd.

Comprende???

....to była ta część SATYRYCZNA.

 

...TERAZ, miałem w brygadzie nie raz/nie dwa....młodych, GÓWNO UMIELI, ROZUM ZJEDZONY OD SRAJFONA I CIąGLE CHAJSU Mao!!!

/część dramatyczna/

 

/IMPRESIONIZM/*

TA sraczka, która jest za oknem, to próba zmuszenuuua nierobów do wytwurczej pracy typu: hydraulik/elektryk/mechanik/stolarz itd.

....natomiast wszyscy(uogólnienie) chcą być/mieć/I nie musieć pracować.

 

 

* ogromna ilość kropek, jak kau przemielony przez wentylator. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Orybazy napisał:

Jasne przy przyjmowaniu do pracy może się pytać, prosić o przyniesienie książeczki szczepień, badań np. pod kątem zarażenia HIV itp.

 

O gastronomii chyba zapomniałeś, taka to "dyskryminacja", od lat :) Ale ok, przekaz rozumiem i się w sumie zgadzam. I zostawiam to po stronie przedsiębiorcy, jeżeli chce w ogóle na to zwracać uwagę. Albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Bojkot said:

mechanizmy, które i obecnie funkcjonują ale skali globalnej.

 

Tłuszcz to zdrowie? (2019) - Telemagazyn.pl

 

 

Demonizacja tłuszczu i wybielanie cukru to zupełny "przypadek", przypadek sponsorowany przez przemysł cukrowy. Tu jest artykuł w JAMA Internal Medicine* o tym cudzie nauki, zwanej medycyną.

Pieniądze wcale nie korumpują, wcale...

 


Wczesne sygnały ostrzegawcze dotyczące ryzyka choroby wieńcowej serca (CHD) związanego z cukrem (sacharozą) pojawiły się w latach 50. Zbadaliśmy wewnętrzne dokumenty Fundacja Badań nad Cukrem (Sugar Research Foundation; SRF) , raporty historyczne i oświadczenia istotne dla wczesnych debat na temat dietetycznych przyczyn choroby wieńcowej i zebrane ustalenia chronologicznie w narracyjnym studium przypadku. SRF sponsorowała swój pierwszy projekt badawczy choroby wieńcowej w 1965 roku, przegląd literatury opublikowany w New England Journal of Medicine**, który wyróżnił tłuszczu i cholesterol jako dietetyczne przyczyny choroby wieńcowej i bagatelizował dowody, że spożycie sacharozy było również czynnikiem ryzyka. SRF określiła cel przeglądu, wniosła artykuły do włączenia i otrzymała wersje robocze. Finansowanie i rola SRF nie zostały ujawnione. Wraz z innymi niedawnymi analizami dokumentów przemysłu cukrowniczego, nasze ustalenia sugerują, że przemysł (cukrowy) sponsorował program badawczy w latach 60. i 70. XX wieku, który skutecznie podawał w wątpliwość zagrożenia związane z sacharozą, promując jednocześnie tłuszcz jako dietetycznego winowajcę choroby wieńcowej. Komisje odpowiedzialne za kształtowanie polityki powinny rozważyć nadanie mniejszej wagi badaniom finansowanym przez przemysł spożywczy i uwzględnić badania mechanistyczne i badania na zwierzętach, a także badania oceniające wpływ cukrów dodanych na wiele biomarkerów choroby wieńcowej i rozwój choroby.

 

* JAMA Internal Medicine - JAMA Internal Medicine to miesięczne recenzowane czasopismo medyczne wydawane przez American Medical Association. Zostało założone w 1908 roku jako Archives of Internal Medicine, a obecny tytuł uzyskało w 2013 roku. Obejmuje wszystkie aspekty medycyny wewnętrznej, w tym choroby sercowo-naczyniowe, geriatrię, choroby zakaźne, gastroenterologię, endokrynologię, alergię i immunologię. Redaktorem naczelnym jest Rita F. Redberg (University of California, San Francisco).
Według Journal Citation Reports, współczynnik wpływu czasopisma na rok 2020 wynosi 21,873, co plasuje je na 7 miejscu spośród 169 czasopism w kategorii "Medicine, General & Internal".

** The New England Journal of Medicine - recenzowane naukowe czasopismo medyczne wydawane przez Massachusetts Medical Society, najstarsze nieprzerwanie wydawane czasopismo medyczne na świecie, jedno z najbardziej renomowanych, o wysokim wskaźniku cytowań.

Przetłumaczyłem w www.DeepL.com, może coś mi umknęło i być niegramatycznie.

 

I jeszcze kilka artykułów w takich mediach i czasopismach jak:

 

PLOS Journals:  The characteristics and extent of food industry involvement in peer-reviewed research articles from 10 leading nutrition-related journals in 2018

 

National Public Radio:  50 Years Ago, Sugar Industry Quietly Paid Scientists To Point Blame At Fat
 

The New York Times:  How the Sugar Industry Shifted Blame to Fat

 

Bloomberg: How Big Sugar Enlisted Harvard Scientists to Influence How We Eat—in 1965
 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Obliteraror said:

dobre robienie swojej roboty daje dobre profity. Mi dało.

Zazwyczaj tak się dzieje, w sprzyjających okolicznościach. A przynajmniej gdy okoliczności zewnętrzne nie przeszkadzają.

3 hours ago, Obliteraror said:

Dlaczego w skali makro mam każdego z góry podejrzewać o niecne intencje?

Nie lubię wielkich kwalifikatorów. Więc nie napisałabym "każdego". Najprościej, ja wolę pamiętać, że każdy człowiek jest jednostką indywidualną, i jako jednostka może realizować swoje własne plany. Ma do tego takie samo prawo, jak ja. Czy te plany są zgodne, czy przeciwne moim planom - nie wiem. Ale w powszechny altruizm "każdego" człowieka - ja z kolei nie uwierzę.

3 hours ago, Obliteraror said:

Ani jedna, ani druga narracja do mnie nie trafia (z tych które opisałem)

Musze się zgodzić z tym stanowiskiem - w sensie odrzucenia ekstremów. Ale jedno z tych ekstremów, to dziś oficjalna linia działania władzy. I raczej nie jest to przypadek.

3 hours ago, Obliteraror said:

Wejdzie od marca 22 r. przymus szczepień tylko kilku zawodów

Z jednego z tych zawodów - doszczepieni Pfitzerem, generalnie mówią że takich jazd, to po dwóch dawkach Astry nie mieli. Szkoła zorganizowała punkt szczepień - i potem dwa tygodnie była zamknięta. Co odstrasza następnych. Dodaj do tego obecny w karcie "urlop zdrowotny", i fakt że już dziś jest potężny brak nauczycieli, i masz przepis na zapaść. Szkoła pozostanie jako ośrodek dziennej opieki nad dziećmi osób pracujących - niezależnie co będzie mówione, nie będzie komu uczyć. Prestiż to już żaden, zarobki godne żartu (nadal mamy płacę początkową nauczyciela poniżej pensji minimalnej, samorządy muszą "dosypywać"). Ewentualnie - poziom "narybku" przebije kolejny raz dno, a zamiast nauki pozostanie jedynie indoktrynacja zgodna z okólnikiem.

 

Ja też pozgaduję... z lotu jaskółek mi wynika, że coś nieciekawego może się wydarzyć w okolicach końca kwietnia, do połowy maja. Przy czym nawet przymus zaszczepienia całej populacji się schowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to mam temat  Covid 19 na wokandzie.

 

W piątek zawiozłem znajomemu, który ma c19 jedzenie.

Płynów nie wymienialiśmy, ale chyba kupiłem wirusa lub też od mojej mamy w sobotę, chociaż u niej to nie wiadomo w końcu bo dostała wynik testu pozytywny w piątek i kwarantannę przez sms a wczoraj lekarz w teleporadzie stwierdził, że w systemie nie figuruje jako pozytywna... Ciekawe...

 

W poniedziałek - osłabienie i cały obolały od rana... Temp. 37,5

W nocy zacząłem kurację Amantadyną wg schematu dr. Bodnara

 

https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

 

Nie liczę na cud a jedynie na powstrzymanie replikacji wirusa.

 

Wtorek - nadal stan podgorączkowy, ucisk w mostku, kaszel jakby mi rozrywało płuca...

KOntynuuję przyjmowanie amantadyny -Viregyt k + zwiększoną suplementację ZN, Vit.c, B12, Se, etc.

Wieczorem sprawdzam saturację - 87 %... to chyba nie wygląda najlepiej...

 

 

Środa - stwierdzam, że czuję się gorzej - docieram do Pani Dr. z artykułu poniżej

https://dorzeczy.pl/opinie/219223/dr-roszkowska-zaniechanie-leczenia-covid-19-skazalo-na-smierc.html

 

Dostaję schemat leczenia zakładający nadchodzące po wirusie zakażenie bakteryjne i ratowanie płuc... W skrócie antybiotyk + leki przeciwzakrzepowe + nebulizacja...

PO godzinie wiszenia na infoliniii Medicover gdzie mam abonment od prawie 20 lat, poddałem się i wykupiłem teleporadę  u innego lekarza celem uzyskania recepty... Nawet o dziwo potwierdził sensowność tego schematu.

 

Zostawiłem w aptece prawie 700,- pln na leki i nebulizator (150) bo jeden z leków jest wziewny do nebulizacji...

 

NA razie stabilnie, kaszel złagodniał, ucisk w mostku pozostał, saturacja powyżej 90 ale nadal niska...

Zobaczymy za 48 h. czy replikacja wirusa się zatrzymała - robię test CRP

 

Piszę o tym, nie żeby straszyć, ale by nie lekceważyć jak się już zadzieje, bo leczenie się paracetamolem i liczenie na to, że samo przejdzie to w mojej ocenie samobójstwo.

 

...i może jeszcze komuś się przyda:

https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTZioLKEeUApxYTypz4fbJT41Z4Fhl0J1FAjUHsLPdS7YPRb_SMv_xfthe7kGg0eHNg1SpaVhdyING5/pub

 

update:

 

W ustach i podczas oddychania mam taki dziwny metaliczno-torfowy posmak/zapach i nie czuję woni...

Kroiłem cebulę i nie czułem jej zapachu...

 

Od 2019 roku nie chorowałem wcale, prawie żadnych infekcji - moze 1-2 zduszone w zarodku domowymi metodami bez lekarstw...

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po której fali obudzisz się?

Tresura czy sprawdzanie jak ludzie są podatni na obostrzenia?

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje, że od 8 grudnia 2021 roku:

  • Obowiązuje zakaz organizacji seminarium Politechnika na Fali oraz imprez studenckich
  • W leśniczówkach i świątyniach może przebywać maks. jedna osoba na 30 m kw. pomieszczenia.
  • Żłobki i przedszkola są zamknięte, ale mają otwarte okna.
  • Hotele dostępne są tylko dla Wojsk Obrony Terytorialnej, nauczycieli akademickich, agentów wywiadu i kontrwywiadu oraz ubezpieczonych w KRUS.
  • Nauka zdalna w klasach 3-8 szkół podstawowych, w liceach oraz w akademiach muzycznych, za wyjątkiem uczelni położonych w miastach wojewódzkich (chyba, że studenci nie będą zdejmować kurtek podczas zajęć).
  • W zgromadzeniach może uczestniczyć maks. 400 osób (nie dotyczy wyścigów konnych oraz koncertów kolęd i pastorałek).
  • Zamknięte są baseny otwarte, stacje benzynowe oraz piekarnie. Otwarte zostaną kancelarie doradztwa podatkowego oraz sklepy GS, ale wyłącznie w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia.
  • W autobusach mogą być zajęte maks. 42 miejsca siedzące (lub 70% wszystkich miejsc).
  • Restauracje i bary są otwarte w weekendy, pod warunkiem palenia kadzidełek odkażających.
  • Obowiązuje zakaz organizacji hackathonów oraz Eurowizji
  • Hotele dostępne są tylko dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej, osób posiadających prawo jazdy kategorii C+E, stowarzyszenia Wolnomularzy oraz zespołu pieśni i tańca Mazowsze.
  • W godzinach wieczornych zakupy mogą robić tylko osoby posiadające aplikację ProteGO Safe.
  • Nauka zdalna w klasach 4-6 szkół podstawowych, w szkołach położonych na wschód od Wisły oraz w Wojskowej Akademii Technicznej, za wyjątkiem uczelni prywatnych (chyba, że studenci nie będą zdejmować kurtek podczas zajęć).
  • Zamknięte są monastery, remizy strażackie oraz fabryki pojazdów szynowych. Otwarte zostaną magazyny chłodnicze oraz kantory, ale wyłącznie w owocowe czwartki.
  • W zgromadzeniach mogą uczestniczyć maks. 22 osoby (nie dotyczy potańcówek oraz Warszawskiego Festiwalu Piwa).
  • W kościołach i budynkach państwowych instytutów badawczych może przebywać maks. jedna osoba na 30 m kw. pomieszczenia.
  • Zamknięte są redakcje dzienników lokalnych, przytułki dla bezdomnych oraz smażalnie ryb. Otwarte zostaną urzędy oraz butiki, ale wyłącznie w owocowe czwartki.
  • Obowiązuje zakaz organizacji seansów spirytystycznych oraz turniejów brydża
  • W przestrzeniach współdzielonych i domach może przebywać maks. jedna osoba na 10 m kw. pomieszczenia.
  • Restauracje i bary są otwarte w dni robocze, pod warunkiem że posiadają gwiazdkę Michelin.
  • Hotele dostępne są tylko dla byłych górników, maklerów, pracowników elektrowni w Ostrołęce oraz bezdomnych.
  • W zgromadzeniach może uczestniczyć maks. 15 osób (nie dotyczy seminarium Politechnika na Fali oraz koncertów kolęd i pastorałek).
  • Nauka zdalna w klasach 6-7 szkół podstawowych, w technikach oraz na SGGW, za wyjątkiem Austriackiej Szkoły Ekonomii (chyba, że uczelnia produkuje przyłbice za pomocą drukarek 3D).
  • W godzinach 7:30-9:30 zakupy mogą robić tylko osoby urodzone w nieparzyste dni tygodnia.

Zastanówcie się nad tym co nam serwują i czy są logiczne.

Wzięte z generatora.

https://koronawirus.lol/

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za użycie tego słowa, ale zbiera mi się na wymioty jak czytam takie posty:
 

Quote
A ja wam powiem, że nawet się cieszę, że ludzie przestali ukrywać jacy są naprawdę. Wystarczył malutki, choć niezwykle skuteczny immunologicznie impuls, żeby dowiedzieć się kto kim jest. Szczepionki, które są znaną od wieków procedurą medyczną, popartą niezliczonymi badaniami, dzięki którym większość z nas żyje długo i w zdrowiu, zdemaskowały to, co naprawdę myślimy i jaki mamy stosunek do innych.
Jeśli ktoś po roku od wprowadzenia szczepionek przeciwko covid, kiedy można było się dowiedzieć już wszystkiego - jak bezpiecznie szczepionki działają i jak bardzo są skuteczne - jeszcze się nie zaszczepił, to znaczy, że jest człowiekiem, który myśli tylko o sobie i o własnej wygodzie; rajcuje ją/go, że jest polem doświadczalnym dla wirusa; podnieca ją/go cierpienie chorujących ludzi i żałoba bliskich tych, którzy zmarli na covid; nie potrafi łączyć kropek; nie opanowała/opanował podstaw logicznego myślenia; nie potrafi wyciągać wniosków, jest idealnie zewnątrzsterowalna/zewnątrzsterowalny; kocha być oszukiwana/oszukiwany przez szurów różnej maści; jest apologetką/apologetą pisu i/lub konfederacji; wierzy w brednie i w gusła, jest pacanką lub tępakiem; ma głupi, ośli upór; nie zna podstawowych zasad życia z innymi, w sytuacji kryzysowej zatopi innych, żeby ratować siebie; jest przewrażliwiona/przewrażliwiony na własnym punkcie; ma sobie mnóstwo nienawiści i żalu do innych; swoje życie buduje na resentymencie i nie ma za grosz poczucia humoru.
Czy serio chcielibyście mieć za przyjaciół/znajomych takich ludzi?
Ja nie. Dla mnie ulga, że teraz tak łatwo będzie mi ich w życiu unikać 😎

Źródło: https://www.facebook.com/tommy.sobierajski 


Co Ci ludzie mają w bani, to ja nie jestem w stanie tego ogarnąć. Tak samo posty defoliatora etc. Czy tak trudno jest zrozumieć, że pacjent chce mieć wybór procedur medycznych? Że nowe preparaty mrna nie są tym samym, co od lat używane i przebadane  szczepionki? Ta narracja jest tak obrzydliwa, w dodatku owinięta w kolorowe pazłotko ... no nie daje rady tego czytać. 

Ci wszyscy wielce wyedukowani, którzy tym ludziom co "nie zaufali nauce" naklejają jakieś łatki, są tak zaślepieni w swoim poczuciu bycia lepszym, że to aż słoma z butów wystaje z każdej strony. 


Bo co to oznacza zaufać nauce wg. nich? Tzn. bezrefeksyjnie podejść do tego, co podają nieobiektywne media? Co reklamują opłacane gwiazdy? Co wymuszają obłudni politycy? 

Ilu z nas doświadczyło, lub słyszeli historię, że ktoś nie zaufał pierwszej diagnozie i poszukał dodatkowej porady medycznej, która okazała się być lepsza i uratowała mu zdrowie, a czasem nawet życie. No SZUR, że nie zaufał nauce. 

No nie mogę, po prostu nie potrafię zdzierżyć tej narracji. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Peter Quinn napisał:

Wybaczcie za użycie tego słowa, ale zbiera mi się na wymioty jak czytam takie posty:
 


Co Ci ludzie mają w bani, to ja nie jestem w stanie tego ogarnąć. Tak samo posty defoliatora etc. Czy tak trudno jest zrozumieć, że pacjent chce mieć wybór procedur medycznych? Że nowe preparaty mrna nie są tym samym, co od lat używane i przebadane  szczepionki? Ta narracja jest tak obrzydliwa, w dodatku owinięta w kolorowe pazłotko ... no nie daje rady tego czytać. 

Ci wszyscy wielce wyedukowani, którzy tym ludziom co "nie zaufali nauce" naklejają jakieś łatki, są tak zaślepieni w swoim poczuciu bycia lepszym, że to aż słoma z butów wystaje z każdej strony. 


Bo co to oznacza zaufać nauce wg. nich? Tzn. bezrefeksyjnie podejść do tego, co podają nieobiektywne media? Co reklamują opłacane gwiazdy? Co wymuszają obłudni politycy? 

Ilu z nas doświadczyło, lub słyszeli historię, że ktoś nie zaufał pierwszej diagnozie i poszukał dodatkowej porady medycznej, która okazała się być lepsza i uratowała mu zdrowie, a czasem nawet życie. No SZUR, że nie zaufał nauce. 

No nie mogę, po prostu nie potrafię zdzierżyć tej narracji. 

 

To jest etap dehumanizacji, krok po kroku, wręcz licytują się, ścigają się aby pozbawić ludzi mających pełną książeczkę szczepień (bez eliksiru)  cech ludzkich. Tak samo robili niemcy w czasie II Wojny. Najlepsze jest to że osoby niechcące np trzeciej dawki też będą napiętnowane. Po prostu psychopaci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Maniek said:

Dostaję schemat leczenia zakładający nadchodzące po wirusie zakażenie bakteryjne i ratowanie płuc... W skrócie antybiotyk + leki przeciwzakrzepowe + nebulizacja...

PO godzinie wiszenia na infoliniii Medicover gdzie mam abonment od prawie 20 lat, poddałem się i wykupiłem teleporadę  u innego lekarza celem uzyskania recepty... Nawet o dziwo potwierdził sensowność tego schematu.

 

Zostawiłem w aptece prawie 700,- pln na leki i nebulizator (150) bo jeden z leków jest wziewny do nebulizacji...


Mógłbyś podać, jakie leki dokładnie brałeś poza amantadyną? Jakie specyfiki? Ile masz lat etc?  
Nazwisko lekarza, do którego warto udać się na teleporadę? 

Zdrówka życzę. 

 

5 minutes ago, spacemarine said:

 

To jest etap dehumanizacji, krok po kroku, wręcz licytują się, ścigają się aby pozbawić ludzi mających pełną książeczkę szczepień (bez eliksiru)  cech ludzkich. Tak samo robili niemcy w czasie II Wojny. Najlepsze jest to że osoby niechcące np trzeciej dawki też będą napiętnowane. Po prostu psychopaci.


Dużym problemem jest też to, że mamy społeczeństwo bardzo narcystyczne, które łokciami aż przepycha się w tym, by pokazać że jest się w tej lepszej grupie. To napędza cały mechanizm, bo teraz już nie muszą kupić sobie lambo, albo pykać fotkę z karaibów i wrzucać na insta - wystarczy wziąć bezrefleksyjnie to, co dają i promują i postawić się po stronie nauki. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

w kolejce są sprzedawcy, pracownicy administracji publicznej, docelowo wszyscy.

Z perspektywy czasu widzę, że błędem było uleganie w kwestii masek. Część nosi z przekonania, część dla świętego spokoju (w tym i ja) - a trzeba było stawiać się od samego początku. Oni są cierpliwi, a my wciąż zbyt naiwni.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą u rodzicieli - mieli włączony TVN.

Makabra, jak tam szczekają i ujadają na niezaszczepionych, na brak zamordyzmu, na to że ludzie mają jeszcze jakieś strzępki wolności..
Nie oglądam tv praktycznie wcale - więc może tym bardziej było to dla mnie w kontraście..
Ale wiadomości to był po prostu sączący się zaciekle jad a nie informowanie o faktach..

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.altair.com.pl/news/view?news_id=35509

Cytat

8 grudnia 2021 MON poinformowało o podpisaniu umowy międzyrządowej z USA w sprawie pozyskania i dostawy 300 używanych minoodpornych pojazdów opancerzonych Cougar 4x4. Będą one pochodzić z nadwyżki sił zbrojnych USA. Zakup jest realizacją zapowiedzi resortu z 10 listopada br. o chęci nabycia tego typu pojazdów.

Przeczytaj więcej na: https://www.altair.com.pl/news/view?news_id=35509

coug.jpg

To jest sprzęt na wojnę asymetryczną, nie na walki z ruskimi. Kolejna pralnia pieniędzy, czy może MON już myśli o swoim podwórku?

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror A nie zastanawia Cię ilość dziwnych zgonów młodych sportowców? Ostatnio jeszcze do tego dochodzą newsy o tym, że zimowa pogoda ma wpływy na zawały i zakrzepy - to dopiero wyżyny inżynierii społecznej. Według mnie trzeba naprawdę mocno spać i wierzyć w magię preparatów (albo cynicznie w mamonę, jeśli ma się cyrki z tego profitu, jak wielu lekarzy), żeby na to nie spoglądać co najmniej z zastanowieniem.

Edytowane przez t0rek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.