Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

FF8Oc8wXMAURpi5?format=jpg&name=large

 

1 minutę temu, zychu napisał:

Ja sam się łapię na tym, że idąc po centrum handlowym przyglądam się ludziom bez masek, a oni czasem przybierają taki zakłopotany wyraz twarzy. A ja po prostu patrzę i kminię: "co mi się tu nie zgadza?", bo przecież pospolita twarz tak nie wygląda. :)

Wariat!

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, zychu said:

Ja sam się łapię na tym, że idąc po centrum handlowym przyglądam się ludziom bez masek, a oni czasem przybierają taki zakłopotany wyraz twarzy. A ja po prostu patrzę i kminię: "co mi się tu nie zgadza?", bo przecież pospolita twarz tak nie wygląda. :)

 

Ja to jak widzę ludzi bez masek to myślę "O! Normalni!" :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znany w pewnych kręgach socjolog i publicysta, Grzegorz Lindenberg, cytowany tu przeze mnie kilka razy (z uwagi na jego rozsądne poglądy dotyczące ograniczeń z początku pandemii), dołączył do zaszczytnego grona apologetów wyszczepiania bydła. Wprawdzie nigdy nie uważałem go za wyrocznię w jakimkolwiek temacie (do bólu proizraelski i antypalestyński - no ale to Lindenberg...), ale nie sądziłem, że łyknie propagandę szczepień.

18 minut temu, Garrett napisał:

Polecam komentarze...

 

Rece opadają

Ale ja się z tym zgadzam. Jeżeli jest tak źle, to dlaczego nie działamy już, teraz, natychmiast?

 

A to już jest jakiś cyrk...:

https://www.facebook.com/defoliator/photos/a.102038048357747/357532552808294/

Cytat

Warto pamiętać również o problemach i śmierci tych, którzy mają inne problemy zdrowotne, a dla których nie znalazło się miejsce w szpitalu przez intelektualne ameby opierające się szczepieniom. Myślę, że powinno dojść do ogólnopolskiego strajku zaszczepionych w sprzeciwie trwającej amebizacji intelektualnej reszty społeczeństwa, która przyczynia się do śmierci naszych najbliższych.

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

Jednak to, że publicznie nie zdradzają celów, śmierdzi na kilometr czymś bardzo brzydkim. 

W serialu Gwiezdne Wrota jest odcinek o 'ASZENACH'.

... Wszelaka pomóc medyczna, UTOPIA wspólnoty, cudowny lek na ogólne choroby.....3/2/1.....'COFKA TECHNOLOGICZNA'.....BEZPŁODNOŚĆ.

 

 

....żądzy początkowo zgodziły na 30% depopulację.

 Finalnie 98%.....pozostali to wyrobnicy farmy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rnext said:

Ech, pytamy tutaj o to od miesięcy. Osobiście nadal nie mam pomysłu, dlaczego zaszczepienie wszystkich jest ważniejsze od leczenia i lekarstwa. Nawet ważniejsze od gospodarki, walut, prawa, konstytucji

 

Mam wrazenie ze plany od dawna sa juz jawne.

Plan 3 wojen swiatowych jest ci napewno juz znany. Pisalem tutaj o tym wczesniej. Uwazam ze wlasnie jestesmy na etapie "powstrzymywania panstw do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego".

To by tlumaczylo te wszystkie podzialy, caly ten psychologiczny cyrk majacu wprowadzic czlowieka w poczucie winy, strachu i depresji, a takze zarzynanie gospodarki, lockdowny, kwarantanny, odciecie jednostki od dostepu do sluzby zdrowia, zarobku i innych ludzi.

 

Nic tylko czekac na publiczne dopuszczenie do glosu "ateistow i nihilistow" jak to jest w nastepnym punkcie, aby sprowokowac "niezwykly socjalny kataklizm".

 

Absolutnie by mnie to nie zdziwilo. Zdziczenie i degeneracje promuje sie juz otwarcie i na codzien w mediach. Ba, nawet w szkolach.

Jednak wszystko nadal jest obramowane pojeciami wzajemnej tolerancji, szacunku i tak dalej.

 

Gorzej jak narracja obierze inny kierunek i pojawi sie nagle podstawiona opozyja, ktora da iskre temu zeby ten chory system pierdolnal.

Ludzie sa juz i tak maksymalnie podzieleni i wkurwieni obecna sytuacja. I nie chodzi tu tylko o covid.

 

Z drugiej strony jak sobie tak dzis pomyslalem to wcale nie musi byc to. Moze tez chodzic o oswajanie spoleczenstwa z przyjmowaniem roznych rzeczy do organizmu droga igly i strzykawki. Gdzies ktos w temacie ostatnio podlinkowal, ze podskorne chipy to juz rzeczywistosc. Ta technologia istnieje i nic tylko czekac az madre glowy stwierdza, ze to dla waszego dobra i w sumie musicie je przyjac bo monitorowanie stanu zdrowia, wykrywanie wirusow, bla bla bla...

Rubryki paszportach juz czekaja na zapelnienie.

 

Czemu o tym pisze? Przypomnial mi sie stary wywiad z niezyjacym Aaronem Russoo. Niestety byl to jego ostatni wywiad i umarlo mu sie po nim. Zupelnie przypadkiem zreszta.

Byla tam mowa o tym ze ostatecznym celem tych na gorze piramidy jest cytuje:

 

"Utworzenie jednego rządu światowego gdzie każdy będzie miał wszczepiony chip RFID. Wszystkie pieniądze mają być w tych chipach gotówka nie będzie istnieć."

 

Brzmi znajomo? Gdzies w Apokalipsie juz to bylo. Nie kupisz ani nie sprzedasz jak nie masz znamienia.

 

No mamy juz praktycznie caly system pod to przygotowany.

Wziales dwie szczepionki? To nie wezmiesz trzeciej? 

To moze wez czwarta?

Nie? No to trudno, juz nie pojdziesz do restauracji, ani do pracy.

 

Zreszta co by nie bylo to oboje wiemy doskonale ze rzadza nami psychopaci i nic dobrego z obecnej sytuacji juz nie wyniknie.

Kto ma rozum i potrafi z niego korzystac polaczy kropki i zobaczy, ze nie chodzi tu o zadnego wirusa. A tymbardziej o zdrowie i dobro jednostki.

 

Skonczyla mi sie juz folia aluminiowa na dzis.

Dziekuje i milego wieczoru zycze.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Indywidualista napisał:

 

Mam wrazenie ze plany od dawna sa juz jawne.

Plan 3 wojen swiatowych jest ci napewno juz znany. Pisalem tutaj o tym wczesniej. Uwazam ze wlasnie jestesmy na etapie "powstrzymywania panstw do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego".

To by tlumaczylo te wszystkie podzialy, caly ten psychologiczny cyrk majacu wprowadzic czlowieka w poczucie winy, strachu i depresji, a takze zarzynanie gospodarki, lockdowny, kwarantanny, odciecie jednostki od dostepu do sluzby zdrowia, zarobku i innych ludzi.

 

Nic tylko czekac na publiczne dopuszczenie do glosu "ateistow i nihilistow" jak to jest w nastepnym punkcie, aby sprowokowac "niezwykly socjalny kataklizm".

 

Absolutnie by mnie to nie zdziwilo. Zdziczenie i degeneracje promuje sie juz otwarcie i na codzien w mediach. Ba, nawet w szkolach.

Jednak wszystko nadal jest obramowane pojeciami wzajemnej tolerancji, szacunku i tak dalej.

 

Gorzej jak narracja obierze inny kierunek i pojawi sie nagle podstawiona opozyja, ktora da iskre temu zeby ten chory system pierdolnal.

Ludzie sa juz i tak maksymalnie podzieleni i wkurwieni obecna sytuacja. I nie chodzi tu tylko o covid.

 

Z drugiej strony jak sobie tak dzis pomyslalem to wcale nie musi byc to. Moze tez chodzic o oswajanie spoleczenstwa z przyjmowaniem roznych rzeczy do organizmu droga igly i strzykawki. Gdzies ktos w temacie ostatnio podlinkowal, ze podskorne chipy to juz rzeczywistosc. Ta technologia istnieje i nic tylko czekac az madre glowy stwierdza, ze to dla waszego dobra i w sumie musicie je przyjac bo monitorowanie stanu zdrowia, wykrywanie wirusow, bla bla bla...

Rubryki paszportach juz czekaja na zapelnienie.

 

Czemu o tym pisze? Przypomnial mi sie stary wywiad z niezyjacym Aaronem Russoo. Niestety byl to jego ostatni wywiad i umarlo mu sie po nim. Zupelnie przypadkiem zreszta.

Byla tam mowa o tym ze ostatecznym celem tych na gorze piramidy jest cytuje:

 

"Utworzenie jednego rządu światowego gdzie każdy będzie miał wszczepiony chip RFID. Wszystkie pieniądze mają być w tych chipach gotówka nie będzie istnieć."

 

Brzmi znajomo? Gdzies w Apokalipsie juz to bylo. Nie kupisz ani nie sprzedasz jak nie masz znamienia.

 

No mamy juz praktycznie caly system pod to przygotowany.

Wziales dwie szczepionki? To nie wezmiesz trzeciej? 

To moze wez czwarta?

Nie? No to trudno, juz nie pojdziesz do restauracji, ani do pracy.

 

Zreszta co by nie bylo to oboje wiemy doskonale ze rzadza nami psychopaci i nic dobrego z obecnej sytuacji juz nie wyniknie.

Kto ma rozum i potrafi z niego korzystac polaczy kropki i zobaczy, ze nie chodzi tu o zadnego wirusa. A tymbardziej o zdrowie i dobro jednostki.

 

Skonczyla mi sie juz folia aluminiowa na dzis.

Dziekuje i milego wieczoru zycze.

Możesz podesłać gdzies tresc apokalipsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaska postanowiła znieść obowiązek noszenia masek.

Zgromadzenie jednogłośnie podjęło uchwałę o wygaśnięciu zarządzenia we wtorek o północy.

 

https://www.adn.com/alaska-news/anchorage/2021/12/07/anchorage-assembly-votes-to-end-mask-mandate/

 

ONI leczą się Amantadyną, a Ty masz zdychać.

Dorota Łosiewicz żołnierz z pierwszej lini propagandowego frontu przyznaje, że politycy leczą się Amantadyną. Tymczasem społeczeństwu wmawia się że jest nieskuteczna i ogranicza dostęp do lekarstwa.

 

https://wpolityce.pl/polityka/577205-witaj-swiecie-jestem-ozdrowiencem

 

Kartel medyczny-politycy i koncerny farmaceutyczne opanowały świat i Twoje życie

To się nigdy nie skończy jeśli Ty z tym nie skończysz

 

https://www.foxnews.com/media/laura-ingraham-medical-cartel-political-covid

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolność albo życie. Żarty się skończyły:

 

Prof. Simon odpowiada prezydentowi: Albo zgadza się pan na śmierć ludzi albo stosuje przymus. Albo pan wybiera wolność i zgadza się pan na ruinę gospodarki, na śmierć setek ludzi dziennie albo pan stosuje przymus, tak jak w wielu krajach, i szczepi się, ratując, solidarnie z innymi ludźmi .

 

dr Paweł Grzesiowiecki: To najpoważniejszy kryzys od drugiej wojny światowej. Tak trzeba zacząć o tym myśleć i mówić. Walczymy o przeżycie. To dramat narodowy, stoimy przed ogromnym zagrożeniem i widmem demograficzno-humanitarnej katastrofy.

 

prof. Robert Flisiak W tej chwili, trzeba jasno powiedzieć, że walczymy o przeżycie. Mówię to w kontekście kilku najbliższych lat. Nasza przyszłość jest nieznana. Nie wiemy, czy za chwilę nie pojawi się kolejny wariant, jeszcze bardziej niebezpieczny niż omikron. Dopiero mu się przyglądamy, ale szybkość, z jaką zaczyna się rozprzestrzeniać na świecie, świadczy, że ma ogromny "potencjał" i to nie jest jego ostatnie słowo. Nie możemy działać doraźnie, musimy mieć strategie na najbliższy rok czy dwa lata.

 

prof. Bralczyk: Przymus zakłada pewne fizyczne działania, a obowiązek jest tylko kategorią prawną.

 

"Wcześniej miałem satysfakcję, widząc zakłopotanie przyjmowanych nieszczepionych pacjentów, pytając ich o powody tego. Triumfowałam, że to jednak my mieliśmy rację! Rekompensowałem sobie w ten sposób wzbierający we mnie przez poprzednie miesiące gniew. Widząc te podpalane punkty szczepień, słuchając porównań do dr Mengele, wiedziałem, że przyjdzie czas, gdy będzie można powiedzieć 'a nie mówiłem!'

 

Zwykły lekarz

  • Like 2
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.