Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ale co teraz jak korona zginie przrz omicrona. Przeciez o niego w ogóle nie chodziło. Czyżby system bezgotówkowy byl juz gotowy. Czy tylko ten cyrk z korona był zwykłym testem dla ludzkości. Jestem ciekawy czy będą jakieś możliwości wyeliminowania tego dziadostwa co wszczepili ludziom. Bo sam mam teraz arytmie serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Piccardo said:

Ja tam jestem zdania że powinno się po prostu publicznie cały taki ród wygubić, zawsze na jakiś czas spokój.

 

 

Tak było kiedyś, około 80 lat przed naszą erą w Rzymie ludzie wylądowali złodziejskich bakierów i ich powywieszali. Wiadomo za co, za oszustwa.

 

I teraz oni, ci banksterzy, po tylu pokoleniach od powstania tych banksterskich rodzin w XVIII w. przeczytali parę książek i się nauczyli, że muszą być ostrożniejsi i trzymać sztamę z władcami, politykami, urzędnikami tak, żeby się historia nie powtórzyła.

No i się nie powtarza.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kontrowersyjny wywiad z prezydentem Francji ukazał się we wtorek wieczorem. Macron użył w nim wulgarnego słowa, odnosząc się do niezaszczepionych. Jego zdaniem są oni „nieodpowiedzialni” i „niszczą jedność narodu”. – Osoba nieodpowiedzialna nie może być obywatelem – przekonywał prezydent.

 

 

 

https://www.tvp.info/57797050/epidemia-koronawirusa-prezydent-francji-emmanuel-macron-obrazil-osoby-niezaszczepione-przeciw-covid-19

Powtórka z historii?

 

Ustawy norymberskie

 

Na podstawie ustaw wydano rozporządzenia wykonawcze. Pierwszym było rozporządzenie z dnia 14 listopada 1935 r., rozwijające ustalenia § 3 ustawy o obywatelstwie Rzeszy i wyłączające Żydów spod jego mocy.

Na mocy tych aktów Żydów można było pozbawić obywatelstwa Rzeszy, ochrony prawnej i własności. Nie mogli również pełnić służby w urzędach państwowych ani w wojsku. Zakazano im również wywieszać flagę państwową. Według ustawy o ochronie krwi zabraniano zawierania małżeństw między „Aryjczykami” i „nie-Aryjczykami”, zezwalano rozwiązywać już zawarte małżeństwa tego typu, zaś stosunki intymne między nimi podlegały karze (zhańbienie rasy – Rassenschande).

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z głupia frant, przypomniał mi się niegdysiejszy mój wpis z początków plandemii o J. Attali, który w 2019 zapowiadał m.in. plan radykalnego zmniejszenia podróży lotniczych. Wszedłem sobie więc na statystyki Urzędu Lotnictwa Cywilnego i doznałem "szoku dysonansowego" (jednocześnie zakładałem że tak będzie i równie jednocześnie nie mogę w to uwierzyć). 

 

Samo tylko lotnisko Chopina ma tak dla tego samego okresu - pierwszych kwartałów poszczególnych lat (a zobaczcie resztę lotnisk):

2019 - 3 696 371 pasażerów

2020 - 3 107 229 pasażerów

2021 - 605 079 pasażerów

 

Statystyki r/r:

2017 - 15 730 330

2018 - 17 737 231

2019 - 18 844 591

2020 - 5 473 224

 

https://www.ulc.gov.pl/pl/regulacja-rynku/statystyki-i-analizy-rynku-transportu-lotniczego/3724-statystyki-wg-portow-lotniczych

 

Czy udał się plan (żeby nie powiedzieć - spisek ;))?

 

Transport lotniczy pasażerski jest biznesem dość nisko-marżowym. Kłopoty z rentownością nawet LOTu w "dobrych czasach" były na tapecie co chwilę. A tu drugi rok milcząco ciągną ten biznes przy spadkach przewozów pasażerów po 60-80% i nic, żadnego widowiskowego bankructwa. Ba! Nawet nikt nie piśnie o jakichkolwiek kłopotach. O kroplówce od podatnika też nie słychać. 

 

I pamiętajmy co dalej było w zapowiedziach Attali, rzecznika prasowego globalniaków - zajęcie się ludności tubylczych wytwarzaniem odzieży z lokalnych włókien i przydomowa produkcja drobnych dóbr. To niby żeby zmniejszyć "ślad węglowy" transportu. Ale w sumie transport międzynarodowy jak i lokalny zaczyna leżeć na łopatkach, więc mamy to. 

 

@cst9191 jak na początku cyrku wskazywałem na analogię do żydów, niejeden pod nosem proponował mi pobyt w psychiatryku. Metody się nie zmieniają. Powstały obozy, getta, jest nowy tyfus, opaski etc.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cst9191 napisał:

Kontrowersyjny wywiad z prezydentem Francji ukazał się we wtorek wieczorem. Macron użył w nim wulgarnego słowa, odnosząc się do niezaszczepionych. Jego zdaniem są oni „nieodpowiedzialni” i „niszczą jedność narodu”. – Osoba nieodpowiedzialna nie może być obywatelem – przekonywał prezydent.

 

Czas pokaże, kto pierwszy zostanie spierdolony ze stanowiska - Omikron, czy E.Macron. 😊

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu Konfy znalazłem to nagranie z Salvadoru. W sumie aż dziwne, że EU nie było takich kampanii prozdrowotnych w związku z Covidem.

 

Jedynie czego się można czepić to powinni wziąć normików jako modeli bo trenerzy fitness mogą wydawać się mało wiarygni ale z drugiej strony ładnie wyglądają.

 

 

 

1 hour ago, Rnext said:

Czy udał się plan (żeby nie powiedzieć - spisek ;))?

 

Chwilowe spadki związane z niepewnością w turystyce. Ludzie nie latają bo nie wiedzą czy bez problemów wrócą albo dolecą na miejsce bez konieczności kwarantanny. 

Za dwa, trzy lata powinno być lepiej, ale nie spodziewam jakiś jakiś rekordów. Transport lotniczy jest  nielubiany wśród eko biurokratów, chyba że pasażerowie sami będą machać rękami żeby wzbić się w powietrze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RealLife napisał:

ransport lotniczy jest  nielubiany wśród eko biurokratów,

Zrozumiałe - Elicie nie podoba się, że plebs może sobie tak podróżować. ekooszołomy to są tylko narzędzia do ograniczenia owych wojaży.

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów młody piłkarz co dostał ataku serca w krótkim odstępie czasu:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/978452/dostal-ataku-serca-na-boisku-nie-zyje-25-letni-pilkarz

Chcesz zamówić kanapkę w Maczku i potrzebujesz spełnić wymaganie co do paszportu covidowego:

https://streamable.com/x00fra

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Czas pokaże, kto pierwszy zostanie spierdolony ze stanowiska - Omikron, czy E.Macron. 😊

 

Dziwne, że gość wygaduje takie rzeczy na 3 miesiące przed wyborami. W Polszy też  mają być przyspieszone wybory, podobno w maju 🙂

 

29 minut temu, nowy00 napisał:

Chcesz zamówić kanapkę w Maczku i potrzebujesz spełnić wymaganie co do paszportu covidowego:

 

We Włoszech mają już Super Green Pass.

https://www.thelocal.it/20220104/italy-set-to-expand-covid-super-green-pass-to-all-workplaces/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RealLife said:

Chwilowe spadki związane z niepewnością w turystyce. Ludzie nie latają bo nie wiedzą czy bez problemów wrócą albo dolecą na miejsce bez konieczności kwarantanny. 

Na tym polega polityczne stwarzanie warunków funkcjonowania biznesu na takich zasadach i w takiej formie, jakie są oczekiwane. Metoda podatkowa czy kwarantannowa - co za różnica, poza tym że nie widać winnego, jak przy ucisku fiskalnym. 

Na naszych oczach za pomocą dosłownie garstki ludzi a przy biernej aprobacie mas, jest mordowany kapitalizm, prawo, wolny handel i wolność obywatelska. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://translational-medicine.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12967-021-03184-8

Ciekawa statystyka dla osób odczuwających tzw. "long COVID" - wychodzi, że mężczyźni są bardziej narażeni niż kobiety.

No i mechanizm opisany "potocznie" - jak złapiesz COVID, masz szansę zrobić takie "silne" przeciwciała, że COVID zginie - a one zaczną szukać innych celów. Szczepienie też ma generować przeciwciała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RealLife napisał:

Chwilowe spadki związane z niepewnością w turystyce. Ludzie nie latają bo nie wiedzą czy bez problemów wrócą albo dolecą na miejsce bez konieczności kwarantanny. 

Za dwa, trzy lata powinno być lepiej, ale nie spodziewam jakiś jakiś rekordów. Transport lotniczy jest  nielubiany wśród eko biurokratów, chyba że pasażerowie sami będą machać rękami żeby wzbić się w powietrze. 

 

Turystyka lotnicza trochę odbije, choć uważam że jest długoterminowo i tak przeznaczona do odstrzału. Gorzej z lotami biznesowymi bo korporacje już przeszły na inny model i raczej się to nie zmieni, skoro oszczędza masę pieniędzy. Może sama góra nadal będzie latać.

A Okęcie rzeczywiście wygląda trochę upiornie, jak wszedłem ostatnio do hali odlotów (a było to tuż przed świętami, więc ruch powinien byc spory) to nigdy takich pustek tam nie widziałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to że tępy naród (a przynajmniej ci co wypowiadają się w sieci na mediach społecznościowych) nie rozumie prostej manipulacji liczbami, która ma służyć straszeniu ludzi srowidem. Niby za wczoraj 634, ale latwo sprawdzić, że 183 są NA kowid a reszta to efekt parności konowałów którzy mają kasę za te fikcyjne zgony kowidowe. Simple as that. Z tych 183 pewnie tez 50% to lipa bo nagle nie ma grypy, RSV i innych chorób płuc... :o

 

Jak oni sa w stanie taką ścieme walić a naród to łyka to po nas panowie...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Garrett said:

Niby za wczoraj 634, ale latwo sprawdzić, że 183 są NA kowid a reszta to efekt parności konowałów którzy mają kasę za te fikcyjne zgony kowidowe. Simple as that. Z tych 183 pewnie tez 50% to lipa bo nagle nie ma grypy, RSV i innych chorób płuc... :o

 

Jak oni sa w stanie taką ścieme walić a naród to łyka to po nas panowie...

Gdzie można sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.