Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Badania na myszach i na ludziach pokazywały, że Omikron jest dużo łagodniejszy od delty, oszczędza płuca, więc już na interii:

 

Cytat

Wariant Omikron to najnowsza iteracja SARS-CoV-2, w której wykryto aż 37 mutacji w porównaniu do oryginalnego wirusa z Wuhan. Zaczyna on pojawiać się w miejscach, w których wciąż szaleje wariant Delta. Jednocześnie można się zarazić nie tylko jednym szczepem koronawirusa. Tym właśnie jest Delmikron, kombinacją wariantów Delta i Omikron.

 

 

 

Niedzielski myśląc o wprowadzeniu obojstrzeń:

 

 

Śmiechu warte?

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/swiat-w-2022-r-czyli-lista-przewidywalnych-katastrof/jn1bs97,79cfc278

Z cyklu "noworoczne pierdy":

Cytat

Szczepionki przeciw COVID-19 są nieprawdopodobnym wręcz sukcesem nauki (wszystkie opracowano w wyjątkowo szybkim czasie), a fakt, iż podano ich już niemal 8 mld, dowodzi jedynie, że obawy antyszczepionkowców co do ich bezpieczeństwa okazały się całkowicie bezpodstawne. Niestety nie rozumieją tego antyszczepionkowcy, co dowodzi, że 2021 r. był nie tylko rokiem tryumfu nauki, ale i równoczesnego zwycięstwa ciemnoty.

Tak przewidywalne, że aż nudne. Ale fajnie wiedzieć, że niemal cała światowa populacja została zaszprycowana. 😅 Ja pierdolę, co za odklejeńcy tam siedzą...

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek nowego roku w Holandii.

 

 

 

 

19 godzin temu, manygguh napisał:

Zastanawia mnie tylko, czemu niektórych walą na glebę, a niektórzy ot tak mogą sobie odejść? 

 

Być może po wcześniejszych interwencjach było dużo skarg na zachowanie policjantów dlatego teraz 

łagodniej podchodzą do obywatela.

W tym przypadku obywatel był dobrze przygotowany, merytoryczny, nie bał się, zachował spokój.

Zdenerwowanie strażniczki i niewiedza tych dwojga bezcenne😁

Teraz wiadomo, że wykonują rozkazy, które sami nie rozumieją.

 

 

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Szczepionki przeciw COVID-19 są nieprawdopodobnym wręcz sukcesem nauki (wszystkie opracowano w wyjątkowo szybkim czasie), a fakt, iż podano ich już niemal 8 mld, dowodzi jedynie, że obawy antyszczepionkowców co do ich bezpieczeństwa okazały się całkowicie bezpodstawne. Niestety nie rozumieją tego antyszczepionkowcy, co dowodzi, że 2021 r. był nie tylko rokiem tryumfu nauki, ale i równoczesnego zwycięstwa ciemnoty.

 

Jestem pod wrażeniem kunsztu dziennikarskiego jegomościa :)

 

50 minut temu, Eskel napisał:

Zapominacie Panowie o tym że większość ma wbite dwie dawki, a część już nawet trzy. Stąd te 8 miliardów.

Jak nazwać grupę ludzi po trzeciej szczepionce, skoro ci po drugiej są "w pełni zaszczepieni"?

 

 

To są rzeczy, które nie śniły się najstarszym fizjologom.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Iceman84PL said:

W tym przypadku obywatel był dobrze przygotowany, merytoryczny, nie bał się, zachował spokój.

Dokładnie. Najlepszą obroną jest znajomość swoich praw i sytuacji prawnej związanej z ograniczeniami. 

 

I teraz główne pytanie:

Czy istnieje coś na wzór skryptu, który można będzie im przeczytać choćby z telefonu? Formułka która wyjaśniłaby sytuację? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumuński europoseł ujawnia że Pfizer zmusił kraje do używania paszportów COVID

Prawdziwa korupcja: Rumuński europoseł ujawnia tajne porozumienia. Big Pharma zmusiła rządy na całym świecie do wprowadzania covid passów.
 

 

Francja: ważność covidpassa skrócona do 4 miesięcy

Poprzednio skrócono już z 12 miesięcy do 7.
 

 

97,8% zaszczepionych młodych pacjentów cierpiących na zapalenie mięśnia...

 

..sercowego otrzymało szczepionkę mRNA w ciągu 30 dni.

 

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/CIRCULATIONAHA.121.056583

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Film przedstawia badanie, które daje następujące wnioski:

-przejście zakażenia omicronem daje ochronę przed omicronem(to dość oczywiste) 

-daje ochronę przed delta(to już nie takie oczywiste) 

-omicron z obecnych szczypawek robi sobie beke i omija "ochronę" pokeczupowa jak chce. Także można se 5 boosterow wkluc, a i tak zachorujemy jak coś. 

-dodatkowo omicron wypiera deltę. I to szybko. I jest znacznie mniej agresywny. 

  Chyba sam wirus powiedział "pass" i czas kończyć to wariactwo. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Martius777 said:

Prawdziwa korupcja: Rumuński europoseł ujawnia tajne porozumienia. Big Pharma zmusiła rządy na całym świecie do wprowadzania covid passów.

Rządy jednogłośnie dementują - żadnych spisków nie ma, nie było i nie będzie ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepionka COVID-19 była przyczyną śmierci w 30-40% przypadków autopsji osób...

..niedawno zaszczepionych, mówi niemiecki główny patolog Peter Schirmacher. Twierdzi on, że 30-40 procent osób, które poddał autopsji zmarło w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu z powodu problemów związanych ze szczepieniem na COVID-19, m.in. rozwinęły się choroby autoimmunologiczne, zakrzepica żył

 

https://theegg.house/covid-19-jab-is-cause-of-death-in-30-40-of-autopsies-of-recently-vaccinated-says-german-chief-pathologist/

 

 

https://www.archyde.com/undeclared-vaccinated-deaths-more-autopsy-needs-to-be-done-says-dr-peter-schirmacher/
oraz po niemiecku:
https://www.augsburger-allgemeine.de/panorama/Corona-Chef-Pathologe-der-Uni-Heidelberg-draengt-auf-mehr-Obduktionen-von-Geimpften-id60235361.html

Tutaj google translate z niemieckiej strony fragmentu:

W Badenii-Wirtembergii patolodzy współpracowali więc z prokuraturą, policją i lekarzami-rezydentami, relacjonuje
Schirmacher. Sekcja zwłok zostało już poddane ponad 40 osób , które zmarły w ciągu dwóch tygodni od zaszczepienia.
Schirmacher zakłada, że od 30 do 40 procent z nich zmarło po szczepieniu. Jego zdaniem częstość śmiertelnych
następstw szczepień jest niedoceniana – wypowiedź wybuchowa politycznie w czasach, gdy kampania szczepień słabnie, > szybko rozprzestrzenia się wariant delta i dyskutuje się o ograniczeniach dla osób niezaszczepionych. 


Widać, że nie jest to przeciwnik szczepień. Po prostu widocznie jest jakaś grupa ludzi której to nie służy i Dr Schirchmacher chciałby ją wyodrębnić żeby Ci ludzie nie musieli ginąć na marne. Czy zdąży zakończyć badania zanim zmusi się kolejne osoby do szczepień? Wątpię. Najgorzej, że takie informacje nie pojawiają się w mediach i ludzie nie mają pełnej świadomości na co się zapisują.

 

comment_1641151077rAiSWqv6OxHybB92gsrVBA

Edytowane przez Martius777
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/25/2021 at 11:26 AM, Covidianin said:

Na wezwanie celem przesłuchania też za bardzo nie ma co się stawiać - dostaniesz ewentualnie propozycję dobrowolnego poddania się karze, z której, jak się domyślam, skorzystać nie będziesz chciał, więc siłą rzeczy policja sporządzi wniosek o ukaranie. Identyczny skutek nastąpi w wypadku braku stawiennictwa. 

Zamierzam w ciągu 7 dni złożyć wyjaśnienia pisemnie. Jak na razie nic nie przyszło i pewnie nie przyjdzie. 

On 12/25/2021 at 8:58 AM, nowy00 said:

U Ciebie odmowa przyjęcia mandatu, a jakby przyszło pismo poproszę o info. Znać swoje prawa i się do niego stosować, czyli nie przyjąłeś mandatu bezzasadnie. 

Jak na razie nic nie przyszło, mają miesiąc na wezwanie do złożenia wyjaśnień. Ja będę miał 7 na odpowiedź na piśmie (nie trzeba się stawiać).

Jak byłem następnym razem odjechali na mój widok :). Chyba polują na frajerów, którym się nie chciało zgłębić tematu i boją się sądów.  

 

Tu za 20 zyli masz papier dla policji:

https://newsmap.pl/dlaczego-powszechny-nakaz-zakrywania-ust-i-nosa-nie-istnieje/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, manygguh said:

Dokładnie. Najlepszą obroną jest znajomość swoich praw i sytuacji prawnej związanej z ograniczeniami. 

Ja poświęciłem czas by poczytać, noszę w torbie wyrok sądu z Mińska Mazowieckiego z 2/04/21. Maski nie noszę, mandatów się nie boję. Czekam właśnie na jeden ale chyba się nie doczekam, bo policja wie że to hucpa i akcja zastraszania. Nie da się zastraszyć kogoś, kto z uśmiechem wita policjantów pod sklepem. 

15 hours ago, cst9191 said:

Jak nazwać grupę ludzi po trzeciej szczepionce, skoro ci po drugiej są "w pełni zaszczepieni"?

Przeszczepieni?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Martius777 napisał:

Prawdziwa korupcja: Rumuński europoseł ujawnia tajne porozumienia. Big Pharma zmusiła rządy na całym świecie do wprowadzania covid passów.

Ani korupcja, ani zmusili. Po prostu debile na całym świecie podpisali umowę w której zadeklarowali że:

- będą wprowadzać rozwiązania prawne mające zmusić obywateli do szpycowania,

 

W tej samej umowie producent napisał: że nie ma pojęcia jaka jest skuteczność szczepionek, jakie mogą być skutki uboczne, badania są w toku, a państwa nie będą miały prawa domagać się odszkodowań od producenta.

 

Jest jeszcze jeden hit: państwo musi kupować śmiercionki przez okres umowy nawet w sytuacji gdyby wynaleziono skuteczny lek przeciw covid albo cale to szaleństwo się skończyło.

 

Kruczki związane z tą wielkopomną umową wyszły gdy ktoś przekazał umowę Pfzizer-Brazil do powszechnego podglądu.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wróciłem z Irlandii. Przez tydzień nie spotkałem nikogo, kto by nie miał maski w sklepach. Policji brak. Wypełniłem formularz lokalizacyjnych onlina, ale nic to nie dało, strażnik nie ma dostępu do tej strony i wszystko od nowa. Z automatu kwarantanna. Miałem 2 dni na zrobienie testu, więc na następny dzień o 9 rano zrobiłem test. O 10 wynik negatywny. Pytałem czy wynik będzie przesłany do sanepidu-tak usłyszałem. Dzisiaj dzwonił jakiś automat, że dostałem kwarantannę 10 dni. W uju ich mam. U nas nic nie działa dobrze, niestety. A może to i dobrze. 

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.