Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

@Dworzanin.Herzoga

 

Rewolucja już zjada własne dzieci. Niedziela lepiej niech wyjaśni 200k nadmiarowych zgonów i gdzie te respiratory które kupił jego poprzednik.

 

Najlepsza jest wiara idiotów (to jednostka chorobowa nie obelga) w autorytety, lekarzy z papierkiem, złotoustych polityków, cwelebrytów. 

 

Trzeba przejąć media i ogłosić że skok z 10 piętra chroni przed wszelkimi chorobami i W. Putinem, będzie gaz po starej cenie i idiotów mniej :D

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

A ja tak czekam i czekam i doczekać się nie mogę, aż zgodnie z obietnicą, kol. @Obliteraror przyzna, że dał się nabrać i został pierwszy raz w życiu wychujany.

Jeżeli mi wytłumaczysz, z jakiego powodu miałbym się tak czuć, będę wdzięczny :)

Bo na razie Niedzielski et consortes gra z narodem w gierkę "zasłoń oczy - nie ma potwora", "odsłoń oczy, potwór jest", zrywa umowę na dostawy szczepionek (do dziś nie wiem, czy i jakie wiążą się z tym kary umowne i w jakiej wysokości), kompletnie nie myśląc o zabezpieczeniu dawek na kolejne kwartały, gra ludzkim życiem z powodów ideologicznych.

Co on myśli, że pstryknie palcem i wszystko znika, jak "sen złoty"?

Od polityka wymagałbym jednak więcej. Nawet od polityka.

  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Obliteraror said:

Jeżeli mi wytłumaczysz, z jakiego powodu miałbym się tak czuć, będę wdzięczny

Masz wytłumaczone wyżej, nie udawaj że nie wiesz o co chodzi. Naraziłeś się niepotrzebnie, wsparłeś agendę i czyjś fake-biznes, nie odniosłeś znaczących korzyści a skutki dalekosiężne są nieznane. Tak wybiórczo i w skrócie. No i dałeś się oszwabić kampanii reklamowej pod pozorami EBM.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uptade z pracy, już jest 1 rak, drugi zaczątki problemów z sercem, ale to wina stresu 😉 tak im mówią lekarze 🤣

 

Nie oczekujcie że którykolwiek który należy do kasty covidiotów do czegokolwiek się przyzna... Oni jak zauważyłem i udowodniłem w tym wątku nie rozumieją tego co czytają i piszą, to jak świat realny ma zawitać w puste pola bezobjawowej inteligencji?

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. tak więc po kilku latach pan Gill Bates (oraz jego fundacja) w końcu załapali to, co każdy myślący człowiek rozumiał po miesiącu tego zamieszania (a przynajmniej tak twierdzi, że dopiero to zrozumiał i że wcale tego nie wiedział ani wcale w tym zamieszaniu nie brał świadomie udziału bo zapewne jak zawsze jego celem było ratowanie świata i okolic):

 

 

Cóż .. Tłumaczenie Gill'a wyjaśnia magiczne zniknięcie grypy ze statystyk ... , no ale nie liczyłbym na to żeby forumowi covidianie kiedykolwiek przyznali, że zrobiono ich w jajo - zbyt dużo "zainwestowali" emocjonalnie w kolejną iluzję i przyznanie się do tego, że mogą się jednak mylyć - zatrzęsło by ich mitem o własnej nieomylności.

 

"Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać, że został oszukany" - Mark Twain

 

 

 

 

Edytowane przez oxy
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Obliteraror napisał:

Jeżeli mi wytłumaczysz, z jakiego powodu miałbym się tak czuć, będę wdzięczny :)

Bo na razie Niedzielski et consortes gra z narodem w gierkę "zasłoń oczy - nie ma potwora", "odsłoń oczy, potwór jest", zrywa umowę na dostawy szczepionek (do dziś nie wiem, czy i jakie wiążą się z tym kary umowne i w jakiej wysokości), kompletnie nie myśląc o zabezpieczeniu dawek na kolejne kwartały, gra ludzkim życiem z powodów ideologicznych.

Co on myśli, że pstryknie palcem i wszystko znika, jak "sen złoty"?

Od polityka wymagałbym jednak więcej. Nawet od polityka.

 

Oj, nieładnie, foliarstwo, szuria i teorie spiskowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to wy w paranoję popadajcie. XD Teraz każda sraka, ból głowy albo inne tego typu będzie podpinane pod to, że ktoś się zaszczepił lol. 

Tak, jak wcześniej nie było chorób oprócz covidu, to teraz wszystkie możliwe choroby które były przed szczepionką są od szczepionki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Obliteraror napisał:

zrywa umowę na dostawy szczepionek

 

22 godziny temu, Obliteraror napisał:

kompletnie nie myśląc o zabezpieczeniu dawek na kolejne kwartały, gra ludzkim życiem z powodów ideologicznych.

Masz na myśli preparaty inżynierii genetycznej które realną skuteczność mają na poziomie trochę ponad 10% utrzymującą się kilka dni? Te preparaty które wielu ludzi uszkodziły na tle zdrowotnym, a nawet doprowadziły do śmierci? Te preparaty do za które nikt nie bierze odpowiedzialności, a ubezpieczalnie w razie komplikacji odmawiają wypłaty odszkodowania bo brałeś udział w eksperymencie medycznym?

 

@$Szarak$

Dziwnym trafem wielu ludzi zgłaszało tutaj że w ich miejscach pracy szczepy coś częściej ciągają noskiem, długo dochodzą do siebie po chorobie. 

 

Nie myl paranoi z obserwacją. Skoro coś nie występowało, dodano pewien czynnik i nagle dane zjawisko się pojawiło, to na pewno nie jest to wina dodanego czynnika - to chcesz nam powiedzieć? Mało młodych sportowców hucznie zakończyło karierę?

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$

Latała tutaj lista sportowców (nie pamiętam czy tylko sportowców), imiona, nazwiska i "przyczyna" śmierci. 

Były całe kompilacje screenów z fb polskich polityków, muzyków i innych znanych ludzi gdzie chwalili się szczepieniem, a później świeć panie nad jego/jej duszą. 

 

Mi się nie chce teraz szukać i liczyć dla Ciebie, ja to widziałem i sam sprawdzałem wyrywkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, $Szarak$ napisał:

@ImiennikIlu ich zakończyło? Znam od groma piłkarzy i żaden z nich nie zakończył kariery po szczepionce - czy to tych w realu, czy profesjonalnych zawodników.

 

Mainstream, np.

https://www.rp.pl/lekkoatletyka/art35845121-adam-kszczot-konczy-kariere-przeszkodzilo-szczepienie

https://www.westernjournal.com/world-class-athlete-says-regrets-getting-covid-vaccine-now-serious-problems/

 

I to po latach nagonki i ostrej akcji propagandowej nazioli z korpo-rządów.

 

Dla sportowców, nawet "łagodna" choroba serca po szczepieniu przekreśla ich karierę, albo kończą jak Karol Setniewski.

https://www.nbcnews.com/health/health-news/evidence-grows-stronger-covid-vaccine-link-heart-issue-cdc-says-n1270339

 

Środowisko doskonale wie, jakie są skutki uboczne, natomiast działacze biegający na pasku korpo, mają to w dupie, i przymuszali ludzi.

Więc bardzo wielu też zrezygnowało , bo nie chcieli sobie niszczyć zdrowia preparatem, który w ich wieku i kondycji był zwyczajnie zbędny, i ma więcej szkód, niż pożytku.

Pewnie jakby byli dziadkami po 60, to te 12% ochrony, jakie wyszło z odtajnionych w końcu dokumentów badań dopuszczających,  było by dla nich ok.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sargon napisał:

Pewnie jakby byli dziadkami po 60, to te 12% ochrony, jakie wyszło z odtajnionych w końcu dokumentów badań dopuszczających,  było by dla nich ok.

Takie ok że moja babcia dostała migotania przedsionków, koincydencja czasowa :)

Tak pewnie na starość jej wyszło, całe życie była zdrowa to ile można. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Imiennik said:

Takie ok że moja babcia dostała migotania przedsionków, koincydencja czasowa :)

Już pisałem, ojciec @H też. Też koincydencja. Do tego wciąż słaby i czuje się podinfekowany. 

 

@$Szarak$ naprawdę nie wiem czy prowokujesz czy wypierasz. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIK skontrolowała dodatki covidowe w trzech szpitalach. "Wypłacane wielokrotnie, nawet na ponad 40 tys. zł"

 

Najwyższa Izba Kontroli zbadała wypłacanie dodatków covidowych dla medyków. W przeprowadzonej kontroli w czterech placówkach w woj. zachodniopomorskim ujawniono szereg nieprawidłowości, w tym m.in. dodatki w wysokości 15 tys. zł za 30 minut pracy w skali miesiąca.

 

https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/NIK-skontrolowala-dodatki-covidowe-w-trzech-szpitalach-Wyplacane-wielokrotnie-nawet-na-ponad-40-tys-zl,232111,14.html

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2022 o 09:34, Vishkah napisał:

Poczeka do Października jak będą wmawiać kolejną falę.

Narracja jest już przygotowana: to przez tych co się nie zaszczepili, wirus nadal zagraża, przede wszystkim tym zaszczepionym.

 

Brzmi głupio? Ciemny lud to kupi. Ostatnie dwa lata to potwierdzają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/2/2022 at 2:59 PM, Martius777 said:

Dlaczego Chińczycy nie buntują się? 

Bo moją wyprane mózgi, albo boją się konsekwencji. Historia zna przypadki, w których protestujący obywatele byli rozjeżdżani przez czołgi.

 

Smutne to, ale większość obywateli Chin ma mental totalnego niewolnika. Jak pojawiają się protesty to raczej nie dlatego, że rząd więzi zdrowych i niewinnych ludzi tygodniami w ich domach, tylko dlatego że brakuje jedzenia, bo niewolnik dostał za mało paczek z ryżem i warzywami.

 

Poza tym tutaj jest inna kultura, nie kwestionuje się tego co powie rząd. Mimo, że za maski są nieobowiązkowe, a jedynie zalecane (wyjątek to komunikacja publiczna i urzędy państwowe), to masa baranów chodzi w tych maskach 24/7, jeździ w nich autem, a nawet zdarza się że ktoś blokuje sobie dostęp do tlenu, ćwicząc na siłowni.
 

Wechat (chiński facebook) wymaga połączenia z dokumentem tożsamości, rozpoznaje lokalizację użytkownika, większość płatności idzie przez tą aplikację, a sam czat jest monitorowany przez algorytmy i urzędników. A więc wiedzą wszystko i mogą niewygodną osobę łatwo odłączyć od systemu.

 

Dodatkowo jak jesteś oskarżony w Chinach o coś z urzędu to w 99% dostajesz wyrok, 1% to zapewne osoby, która mają znajomości w partii. Czyli zgodnie z zasadą znajdźcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf.

 

Jak będziesz kozakował to wyślą cię do więzienia, albo zmienią kolor QR kodu i kolejne tygodnie spędzisz w obozie koncentracyjnym, zwanym kwarantanną, aż spokorniejesz.

 

Poza tym, Chiny jako kraj mają też wiele zalet, ale nie o tym jest ten wątek 😉

Edytowane przez Master
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.