Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Vstorm napisał:

 Nawet jeżeli jakieś są dziewicami, to nie oznacza, że są jakieś wyjątkowe. Kobieta zawsze będzie kobietą. I będzie postępować według schematów. :)

I jest jeszcze jedno pytanie? Po co w ogóle szukać? Chce Ci się? Bo mi nie.

Dokładnie. Wszystkie te związki się rozleciały. Nie szukam. Samy się znajdowały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, benzoesan napisał:

Myślę, że większość moich znajomych nie uwierzyłaby mi, że nigdy nikogo nie miałam, ba, nawet nie trzymałam za rękę! Głównie z tego powodu, że lubię żarty z podtekstem, sama często takimi rzucam, co raczej nie pasuje do kogoś tak bardzo nie w temacie.

@hogen Mówisz, masz, specjalnie zacytuję sama siebie. Naprawdę, dziewice nie żyją na odległej planecie, chodziły do szkoły, uczyły się biologii, mają dostęp do internetu. Zwykli ludzie ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Nie chce mi się wierzyć, by miały w tym wieku aż tylu partnerów seksualnych. Wydaje mi się, że koloryzują.

Tylko, że to nie była zwykła grupa, ale grupa jakichś alternatywek. Wszedłem na kilka tych profili - prawie każda ma tatuaże, fioletowe włosy, itd. Owszem, takie zwykle dają dupy często i wcześnie ale nie uogólniajmy to na obraz młodych kobiet, bo to jednak trochę bzdura.

 

@Ksanti

Temat był o cierpiętnictwie uciemiężonej kobiety @intestine_baalism i jej koleżanek. Wszystkie one miały TYLKO 3 poważnych partnerów, więc nie są wcale dziwkami jak myślisz Ty paskudny mizoginie. Żywot owych Pań jest bardzo ciężki, zaledwie 15-20... wróć, 1-2 bolców do 40-tki no i Panie muszą chodzić do pracy. No wiesz Ty co. A Wy się wyżywacie tu na biednych skrzywdzonych kobietach...

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie beka :D 

 

Kurrrrłaaa chłopaki, ja nie jestem żaden Alonzo ale wystarczy trochę odczytywać sygnały i nie tworzyć ze zwykłego flirtu nauki o tym jak działa kosmos, ehhhh nasza forumowa kobieta napisała jak byk:

13 minut temu, benzoesan napisał:

można działać.

A więc MACIE DZIAŁAĆ, patrzcie jak to robi taki Noob jak ja, bo normalnie katastrofa :D :

13 minut temu, benzoesan napisał:

Ja to jednak bardziej fanką tenisa jestem.

Tak?

Ponoć by być świetnym w tenisa trzeba mieć całkiem dużą inteligencję, niby prosta gra ale trzeba poprawnie przewidywać ruchy przeciwnika i mieć rozbudowany mental. Nigdy nie byłem dobry w tenisa ale może to też wina tego, że w moim otoczeniu nie wielu lubiło grać a szkoda.

17 minut temu, benzoesan napisał:

W tym momencie zrobiłam też małe miejsce na gry słowne

Zauważyłem, Ty to chyba w ogóle lubisz gry z tego co widzę, bo na forum grasz inteligencją chłopaków, czy Twoja nazwa lub awatar są po to by prowokować?

23 minuty temu, benzoesan napisał:

@dyletant Och nie, a byłam pewna, że profilówka rozwieje wszystkie wątpliwości ;) No ale przynajmniej nauka przez zabawę... czy coś.

Oj tam, najpierw zabawa a potem zabawa i dopiero nauka :D 

57 minut temu, benzoesan napisał:

Pomyliłam się, dziękuję :D

Nie chwal niedzieli przed zachodem słońca czy jak to tam mówią.

 

I piszecie priva, benzo coś tam okazuje się, że ma na imię Daria a Ty Makintosz i się poznajecie, jak zatrybi to zatrybi a jak nie to nie :D 

 

1 godzinę temu, benzoesan napisał:

Oczywiście, kiedy rozmowy schodzą na temat związków zawsze jakoś tak po angielsku

Ja też jak nie wiem co powiedzieć to mówię po angielsku :) 

 

Można? Można :D 

Czy wypadłem jak Richard z USA?, na pewno nie!

Czy spróbowałem? Spróbowałem, czy powie, że jestem jakimś czubkiem i rzuci na mnie wiadro kwasu o stężeniu większym niż PH w żołądku jak do niej podejdę? to trudno ale działajcie chłopaki. A wiem co piszę bo byłem taki jak Wy spękany, próbujcie może Pani @benzoesan jest z waszego miasta i spełnicie jej marzenie chociażby o trzymaniu za rękę :) 

 

Ehhhh Szatan za dobre serce masz - komu je dasz :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, benzoesan napisał:

dziewice nie żyją na odległej planecie, chodziły do szkoły (sami wiecie), uczyły się biologii, mają dostęp do internetu

i przez to dzisiaj są więźniami własnej filozofii,

przepraszam patologii.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mnich03 napisał:

No proszę panią , pani nie na temat. Jak pani będzie chciała porozmawiać jak dorośli to chętnie a omijanie i wymijanie prostych zdań złożonych to nie rozmowa:)

Całuję i szanuję zarazem jeżeli oczywiście mogę ,jeżeli natomiast nie, to czulę wzdycham:)

 zakończę ten temat prosto. Nie myślcie co inni myślą czy przewidują i bla bla tylko zajmijcie się sobą i swoim rozwojem co was obchodzi  że faceci coś pitola o dziewicach? człowiek z kompleksami idzie tym torem myślenia:)

 

P.S. Jak kobiety kochają gadać o czymś godzinami bez rezultatu , dzięki temu mamy bajki:P

To jest dopiero rozpisywanie się nie na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Jest tu duzo postow, ze kobiety sa takie i owakie i nawet kobiety na forum czesto temu przyklaskuja.

Jakie niby są i co znaczy dużo postów? 

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Panowie moga sie zgodzic lub nie. 

Nie wiem z czym mam się zgodzić lub nie? Z twoimi osobistymi doświadczeniami? 

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Skad wiec bierze sie przekonanie, ze kobiety uprawiaja az tyle seksu i ze powyzej 16tych urodzin nie ma juz dziewic?

Jak rozumiem uważasz, że dużo użytkowników głosi takie radykalne tezy? Ja tak na prawdę nie widziałem czegoś takiego.

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Jakies tam zmiany zaszly dopiero w ciagu ostatnich parunastu latach i sa to zmiany na plus dla kobiet ale i tez dla mezczyzn.

Jakie zmiany na plus dla mężczyzn i kobiet zaszły? Jakieś konkrety poparte dowodami?

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Pierwszy raz w historii kobiety moga wybierac, co chca w zyciu robic.

No tak możecie budować domy, drogi, samochody, wydobywać ropę, węgiel...oh wait.

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Pierwszy raz moga tez wybierac facetow, ktorzy im pasuja. Nie mowie, ze zawsze wybieraja madrze

Ilość tzw. "single mom" pokazuje jak umieją wybierać. 

5 godzin temu, intestine_baalism napisał:

ale faktem jest, ze wybrany facet ma przewaznie raj na ziemi bo jestesmy tak skonstruowane, ze facetowi, ktorego same wybieramy, chetnie przychylimy nieba. 

Zapomniałaś dodać "przez jakiś czas". Potem chętnie wysyłacie go w przyspieszonym trybie do nieba. 

 

Dobra a teraz mam pytanie. Co ten założenie tego tematu miało na celu? Jakie tezy chciałaś obalić? Gdzie są jakieś argumenty? Z czym mamy dyskutować? Jakaś puenta? 

Zero konkretów poza opowieściami 5 kobiet (cholera wie ile w tym prawdy) w zasadzie nie ma z czym dyskutować. Ot chciałaś się pochwalić jaka to ty i twoje koleżaneczki jesteście super.

Tak właśnie wygląda dyskusja ze sporą częścią kobiet, aż nie chcę mi się wierzyć, że masz prawie dekadę więcej niż ja. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, JudgeMe napisał:

A Ty jesteś hipokrytą. 

W dodatku tutaj jest mnóstwo tematów o tym, jak się chodzi na prostytutki, czy posuwa cudze żony. 

Ty czytałaś jakiś temat odnośnie ruchania cudzej żony? I dlaczego zrównujesz ruchanie prostytutki do pieprzenia się z żonatym facetem? 

Halo mamy wszystkich w domu? 

 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

Ale jak kobieta oddziela seks od uczuć, to jest już kurwą i szmatą w Twojej ocenie. 

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? 

Gdybyś przejrzała tematy o ruchaniu żon to zobaczyłabyś, że większość braci ma do tego negatywny stosunek. Brat @dyletant ma akurat negatywny stosunek do takich akcji niezależnie od płci.

48 minut temu, JudgeMe napisał:

To jest szczyt hipokryzji!

Nie jest bo co innego korzystać z prostytucji a co innego z czyjegoś męża/żony. Skoro to zrównujesz w taki sposób to albo obrażasz naszą albo swoją inteligencję. :)

W emocjonalnym amoku serio wyłącza wam się mózg racjonalny dziewczyny? (po co ja pytam) 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SSydney napisał:

Ty czytałaś jakiś temat odnośnie ruchania cudzej żony? I dlaczego zrównujesz ruchanie prostytutki do pieprzenia się z żonatym facetem? 

Halo mamy wszystkich w domu? 

Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku chodzi o oddzielenie sfery duchowej od sfery cielesnej. 

11 minut temu, SSydney napisał:

Gdybyś przejrzała tematy o ruchaniu żon to zobaczyłabyś, że większość braci ma do tego negatywny stosunek. Brat @dyletant ma akurat negatywny stosunek do takich akcji niezależnie od płci.

Ale nikt nie nazywa takich mężczyzn "kurwami". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JudgeMe napisał:

Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku chodzi o oddzielenie sfery duchowej od sfery cielesnej.

Nie odwracaj kota ogonem. To twoja racjonalizacja. Gdybyś powiedziała, ze jesteś prostytutką to koleś, który sam korzysta potępiając Ciebie byłby hipokrytą.

Pierdolisz o oddzielaniu seksu od uczuć to dlaczego nie weźmiesz sobie jakiegoś chada z tindera? Mało tam takich wolnych ruchaczy? To ty okłamujesz sama siebie bo dla twojej cipy musi być "ten konkretny" wyobraź sobie, że jak facet idzie do prostytutki to może być to obojętna kobieta z poziomem atrakcyjności, który pozwala na stosunek. Skończ więc sama siebie oszukiwać bo to śmieszne i dziecinne ja tego nie kupię. Nie sądzisz, że to logicznie się nie zgrywa? 

Teraz, JudgeMe napisał:

Ale nikt nie nazywa takich mężczyzn "kurwami". 

Raczej kurwiarzami bez honoru ale to nie do mnie pretensja. Ja nie potępiam ani kobiet ani mężczyzn ruchających się z zajętymi, wszak to nie oni ślubowali wierność. 

Ja Ci tylko wskazuję błąd logiczny w twoim rozumowaniu, który według mnie występuje. W dupie mam czy sypiasz z zajętymi czy nie ale nie rób panny lekkich obyczajów z logiki i nie stawiaj korzystania z usług prostytutki na równi z ruchaniem żonatego mężczyzny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SSydney napisał:

seksu od uczuć to dlaczego nie weźmiesz sobie jakiegoś chada z tindera?

Bo mój były wydaje się bezpieczniejszy. A ja dbam o swoje zdrowie i regularnie wykonuję badania.

Niepotrzebny mi żaden HIV, czy choroby weneryczne, to chyba logiczne? 

29 minut temu, SSydney napisał:

Mało tam takich wolnych ruchaczy?

Nie interesują mnie. 

Zawsze dobieram swoich partnerów seksualnych pod kątem zdrowia, gdyż jest dla mnie najważniejsze. 

A moi byli partnerzy je wykonywali (badania), ja zresztą też, gdyż mi kazali. 

 

31 minut temu, SSydney napisał:

W dupie mam czy sypiasz z zajętymi czy nie ale nie rób panny lekkich obyczajów z logiki i nie stawiaj korzystania z usług prostytutki na równi z ruchaniem żonatego mężczyzny. 

Ja zaraz mogę logicznie wykazać, że jest to tym samym. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną kumpelę, która lubi te sporty bardzo, inną, która do 25 lat była dziewicą, moja rówieśniczka jedna (28 lat) jeszcze jest - ma poglądy bardzo konserwatywne. I ani mnie to grzeje, ani ziębi. Zawsze mąż mi mówi, że jestem jego pierwszą (oczywiście żartobliwie, poznał mnie jak miał 37 lat), ale nie intryguje mnie jego wcześniejsze życie seksualne - nie próżnował, nie żył w ascezie, ale nie obnosi się z tym. Ja mam poglądy konserwatywne i żyję z nimi w zgodzie. Nie chcę się sobie sprzeniewierzać, ale nie potępiam kogoś, kto ma inne podejście.

Wzięliśmy się na świecie z seksu, nasze matki po prostu się bzykały z naszymi ojcami, ludzie się rodzą, stąd można wysnuć wniosek, że ludzie uprawiają seksy. Nad czym tu debatować.

Ale tu czasami jak chce się wyprzeć jakąś dziewczynę z głowy, to doradza się "wyobraź sobie jak ona teraz grzmoci się z innym" i od razu efekt - bleeee... więc to chyba mężczyźni po prostu brzydzą się innych bolców :D dziwne to, bo przecież fallus taki ładny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JudgeMe napisał:

Nie interesują mnie. 

Zawsze dobieram swoich partnerów seksualnych pod kątem zdrowia, gdyż jest dla mnie najważniejsze. 

A moi byli partnerzy je wykonywali (badania), ja zresztą też, gdyż mi kazali. 

Skoro dbasz o swoje zdrowie, to czemu nie dbasz o zdrowie żony Twojego byłego, która może bardzo cierpieć psychicznie gdy się dowie, że ruchasz się z jej mężem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Bo mój były wydaje się bezpieczniejszy. A ja dbam o swoje zdrowie i regularnie wykonuję badania.

Niepotrzebny mi żaden HIV, czy choroby weneryczne, to chyba logiczne? 

Możesz poprosić o wykonanie badań przed wejściem w relacje typu FWB.

A skąd wiesz, że twój ex w tym czasie nie zaliczy jakiejś chorej laski? jesteś taka naiwna czy tylko udajesz?

Jak już mówiłem ty sobie to po prostu racjonalizujesz(to as zwykłe wymówki i tyle) ale to nie moja brocha. Ani mnie to ziębi ani grzeje.

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

A moi byli partnerzy je wykonywali (badania), ja zresztą też, gdyż mi kazali. 

Co z problem postawić taki warunek przed kolejnym?

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Ja zaraz mogę logicznie wykazać, że jest to tym samym. 

Nie jest a ta twoja logika to taka typowo loszko-logika. Chcesz to się produkuj mi to rybka. 

Nie widzę sensu w dalszym odbijaniu piłeczki i tak się nie przekonamy co do stanowiska w tej sprawie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lubię seks z kobietami napisał:

to czemu nie dbasz o zdrowie żony Twojego byłego, która może bardzo cierpieć psychicznie gdy się dowie, że ruchasz się z jej mężem?

Nie sądzę.  Dobrze się ukrywa.  Zresztą sama o to dbam. 

Mam nadzieję, że nigdy się nie dowie. 

 

1 minutę temu, SSydney napisał:

A skąd wiesz, że twój ex w tym czasie nie zaliczy jakiejś chorej laski? jesteś taka naiwna czy tylko udajesz?

Wiem, mam taką intuicję. 

Znam jego tryb życia.

1 minutę temu, SSydney napisał:

Co z problem postawić taki warunek przed kolejnym?

Bo mam też inne warunki, których większość nie spełnia. A poza tym pomiędzy mną a byłym jest bliskość na poziomie duchowym. Znam go i lubię go. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Nie sądzę.  Dobrze się ukrywa.  Zresztą sama o to dbam. 

Mam nadzieję, że nigdy się nie dowie. 

O ile wiem nie pracujesz jako agent kryminalny i specjalista od zacierania śladów, więc Twoje "nie sądzę" nie jest zbyt przekonywujące. To, że żona może się o tym dowiedzieć jest bardzo możliwe i jeśli nawet o tym nie wiedziałaś, to już wiesz.

 

Zapytam jeszcze raz:

 

Skoro dbasz o swoje zdrowie, to czemu nie dbasz o zdrowie żony Twojego byłego, która może bardzo cierpieć psychicznie gdy się dowie, że ruchasz się z jej mężem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.