Skocz do zawartości

Feministka katolicka wita...


feministka katolicka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozpatrywałabym na Twoim miejscu sexu w oderwaniu od pojęcia grzechu (bo sex może być moralnie i dobry i zły, zależnie od okoliczności i/lub intencji) natomiast tak jak pisałam wyżej - nie zawsze to, co rzekomo jest według katolicyzmu grzechem, tak naprawdę według katolicyzmu tym grzechem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpatrywałabym na Twoim miejscu sexu w oderwaniu od pojęcia grzechu (bo sex może być moralnie i dobry i zły, zależnie od okoliczności i/lub intencji) natomiast tak jak pisałam wyżej - nie zawsze to, co rzekomo jest według katolicyzmu grzechem, tak naprawdę według katolicyzmu tym grzechem jest.

 

Jeszcze chwila a dojdę do wniosku, że po drugiej stronie ekranu siedzi doświadczony adwokat z wieloletnią praktyką :)

 

S.

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kata, ja tylko pragnę z całego serca dać feministkom możliwość wykazania się talentem i zdolnościami bez krzywdzących parytetów, dotacji i innych takich socjalistycznych wynalazków ;)

 

Generalnie czego oczekujesz nasza nowa forumowa koleżanko mało mnie obchodzi ;)  jako złego, seksistowskiego, prawicowego, szowinistycznego samca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cześć.

 

2. Katolicki feminazizm...bleeee...nawet ciężko to pisać....to oczywisty oksymoron. Oczywisty dla prawdziwego katolika, a nie dzisiejszego produktu antykatolickiej nauki posoborowych szarlatanów. Kolegializm, ekumenizm (herezje), feminizm, walka z Mszą Wszech Czasów, z Tradycją, itd. Ale oczywiście ''katole''mają to gdzieś, kremówkarze cieszą się, że był sobie JP2, biernie jak owce przyglądając się niszczeniu Kościoła OD ŚRODKA.

 

3.Polecam na początek Malachi Martin ''Dom smagany wiatrem''-pewnie i tak nie przeczytasz, bo wygodnie trwać w przekonaniu, że wszystko jest OK. Judeokatolicyzm, Tygodnik powszechny, płaszczenie się przed innymi religiami są OK? NIE.

 

4. Jesteś na etapie bycia niby katolikiem. Mi też brakuje do bycia pełnym, ale wiem przynajmniej, co czai się za murami Watykanu. polecam też blog ''Młot na posoborowie''.

 

5. http://bdp.xportal.pl/publicystyka/bp-richard-williamson-kobiece-spodnie-sa-atakiem-na-kobiecosc-kobiety/

 

Czytaj prawdziwych księży, biskupów, a nie MODERNISTÓW.

 

6. http://www.chiesaviva.com/381%20mensile%20pol.pdf  Rozjaśnia się coś?

 

I tak to walenie grochem o ścianę. Skoro baby nie interesują się polityką, to jak mają je zainteresować skomplikowane procesy gnicia w Kościele?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Feminizm? Nie wiem co to znaczy, bo tyle to znaczy, że nic chyba nie znaczy i choć PiaRuje szlachetne działania, jest tylko kolejną tyranią (i wyciąganiem szmalu od facetów).

Katolicyzm? Porzucenie ludzkości na kilkadziesiąt tysięcy lat, zanim nie zaczął się "rok zero"?

"Katolicka feministka"? Śmiała próba zdefiniowania się w dwóch słowach. Ale ja lubię paradoksy.

"20 lat i swoje przeżyłaś" choć były to tylko "niektóre życiowe kontrowersje"... Mówiłem już że lubię paradoksy?

"...należnego im respektu?" - sorry, niedoczekanie (def. "szacunek w stosunku do jakiejś osoby połączony z onieśmieleniem, czasem też z lękiem")

 

na marginesie, uroczy cytat feministki Sheili Jeffreys (profesor nauk politycznych na Uniwersytecie w Melbourne):

„Gdy kobieta osiąga orgazm z mężczyzną, kolaboruje z systemem patriarchalnym, erotyzując tylko opresję, której ulega.”

Jesteś taką feministką czy inną?

Ja pierrrr... to nie świat zwariował, to kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard. Nowa dupka na dzielnicy i już wszyscy się zbiegli i mamy nowy najpopularniejszy temat. 3 strony w 4 godziny.

Ja już może wszędzie węszę teorie spiskowe, ale trochę to mi wygląda na prowokację. Nick naszej nowej Szanownej Pani, sposób pisania, radykalnie niepasujące do tego forum poglądy...hmm..

http://theragefaces.tumblr.com/post/13806924366/im-watching-you

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Nowa dupka na dzielnicy i już wszyscy się zbiegli''-ja nie. Bieganie z wywieszonym jęzorem za babą to coś, czym gardzę, a że temat jest mi bliski, to dorzuciłem do pieca swoje nauki, by katolicyzm był reprezentowany przez katolików, a nie kremówkarzy spod znaku bonieckich, żydzińskich, tygodników powszechnych, judeokatolicyzmu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pani jest niezłą prowokatorką, która szuka posłuchu i zainteresowania wśród wyzwolonych z matrixa samców, tak więc proszę bracia nie karmić trolla. 

Edit: Zdziwiony jestem tym, jak wielu z was połknęło haczyk, przecież wypowiedzi tej pani są ładne, ale kompletnie bez sensu. Pojawiła się na forum nowa samica, a zainteresowanie nią jest ogromne, czy to nie przeczy naszym poglądom ? O ile to w ogóle jest kobieta...

Edytowane przez hawk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.