Skocz do zawartości

Tomasz Komenda "upolowany"


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam szacowano, że dostanie odszkodowanie w postaci 10 mln zł, która myszka nie była by zakochana😁 Oczywiście korespondowali do siebie bo przecież kobiety są tak empatyczne, że ona tak się wzruszyła tą historią, że zapragnęła być z nim dodatkowo przypadkiem spotkali się na ulicy i zaiskrzyło między nimi😂🤣 Teraz jeszcze mężczyzna nie znający realiów życia i jak działają kobiety powierzy swoje środki w rękach istoty, która nie ma skrupułów i moralności dramat😵 Naiwność i przeświadczenie, że kobieta to anioł i trzeba zrobić dla niej wszystko to absurd. Dopóki są pieniądze kobita z nim będzie dopiero gdy ich zabraknie to zacznie się ostra jazda bez trzymanki w pojeździe gdzie nie ma kierowcy. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż każdy jest kowalem swojego losu... 

 

Zjebał (nie ze swojej winy), pierwszą połowę życia, spierdoli i drugą. 

 

Prosty chłopaczyna.. na myjni pracował.. teraz mu dopiero odjebie. 

 

Już mu odjebało. Zareczyny z jakimś pasztetem który perspektywicznie widział siano na koncie. 

Madka dwóch bombelkow..przecież to aż się prosi żeby mu liścia sprzedać mówiąc, opamiętaj się kur... a. 

 

Nie którzy nie potrafią wygrać życia mimo że daje mu ono bańki pln. 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byśmy mu zorganizowali szkolenie z redpilla? Kilka osób z forum, każdy niech opowie swoją historię, oczywiście nie każąc mu za to płacić, wszystko pro publico bono. Wszystko po to, żeby mógł swój już teraz pokaźny majątek zabezpieczyć na trudne czasy (czyli jak jego "inna niż wszystkie" myszka okaże sie taka al wszystkie)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Myślę, że wpadnie wkrótce w objęcia kolejnej "dobrej duszyczki" ,pocieszycielki .

😅

 

Ale co tam.

Stać go .

 

Pytanie czy jest na to przygotowany mentalnie?

 

A że jest to pytanie z gatunku retorycznych.

Wiem ja ,Ty i my.

 

Men power .

Nie chcę takiej gry.

Ja.

Ty.

My.

 

💪💪💪

 

 

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Komenda , jak to ujęła jego żona odszedł od rodziny....

 

No kto by się spodziewał, że związek czterdziestolarolaka ( chyba pierwszy poważny) z samotna mama dwójki dzieci, która niejedno już widziała (pewnie głównie Kut....) Może się skończyć niekorzystnie dla faceta...

 

Chyba posadzę braci o jasnowidztwo... 

Teraz połowa majatku i alimenciki... (Jeśli dobrze kojarzę to są w stanach)

 

😂idget span

Edytowane przez Mmario
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 09:26, Iceman84PL napisał:

Z tego co pamiętam szacowano, że dostanie odszkodowanie w postaci 10 mln zł, która myszka nie była by zakochana😁 

 

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-tomasz-komenda-rozstal-sie-z-partnerka-anna-walter-6733345192340192a

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz będzie płacić alimenty na dziecko, ale jak się doczytałem w artykule ślubu nie mieli :) W sposób formalni nie byli ze sobą związani. Ta pani od Tomka niejaka Anka dobra agentka ,,Obecnie Anna Walter wychowuje troje dzieci – dwoje z poprzedniego związku i syna, który był owocem związku z Komedą.''

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton @nowy00

Mężczyzna zamiast po wyjściu z paki leczyć się u naprawdę dobrego specjalisty bo miał na to pieniądze z odszkodowania to wszedł w związek z samotna matka nie znając natury kobiet i tego, że prawo w Polsce je gloryfikuje, chroni. 

Teraz zapłaci za swoją naiwność i dobre serduszko dodatkowo znów będzie przedstawiony jako ten zły bo kobieta opowiada, że on sam odszedł. 

Mężczyźni niech uczą się na błędach innych by nie skończyć jak bohater tego wątku. 

Cisna się na usta słowa a nie mówiłem, że tak będzie. 

Kolejny raz kuciapa wyłączyła mężczyźnie rozum dramat😐

 

  • Like 7
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Iceman84PL napisał:

...

Kolejny raz kuciapa wyłączyła mężczyźnie rozum dramat😐

 

W tym wypadku jednak kobita nie będzie miała łatwo, bo ewentualnie opuszczenie Tomka spotka się z ostracyzmem. Niemniej z czasem może wymyślić jakiś dobry powód: "więzienie zostawiło na Tomku piętno, z którym nie potrafi sobie poradzić..." albo "Agresję, której doświadczył w więzieniu niestety przeniósł na rodzinę" i takie tam. A no cóż, kasa się należy z tytułu alimentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PyrMen napisał:

Co za kretyn.. 

Nie obrażaj, tylko współczuj, spędził 18 lat w pierdlu, gdzie miał nauczyć się, jak działa psychika kobiety, jedynie czego doświadczał, to upodlenia ze strony współwięźniów i widok krat w oknach.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.