Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

Chiny utworzyły Bank Asian Infrastructure Investment Bank (AIIB) https://en.wikipedia.org/wiki/Asian_Infrastructure_Investment_Bank.

Bank postrzegany jest przez niektórych jako rywal Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego oraz Azjatyckiego Banku Rozwoju, które kojarzone są z dominacją krajów rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone. Polska jest jego członkiem, Iran jest na uprzywilejowanej pozycji. Wielka Brytania dołączyła mimo sprzeciwu USA>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja jest już na skraju upadku, jedyne co mogą zrobić sensownego to przekazać swój arsenał nuklearny i wszelkie nowoczesne uzbrojenie Węgrom, Polsce, Czechom, Słowacji ..... aby powstający Kalifat Francuski nie miał środków militarnych do ataku na inne państwa europejskie w przyszłości.

 

W zamian można by zaoferować Francuzom uciekającym przed prześladowaniami miejsce w tych krajach jak już ich kochana republika się rypnie. Oczywiście na zdrowych zasadach miejsce dla tych z pieniędzmi, wykształceniem i zasobami. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamian można by zaoferować Francuzom uciekającym przed prześladowaniami miejsce w tych krajach jak już ich kochana republika się rypnie. Oczywiście na zdrowych zasadach miejsce dla tych z pieniędzmi, wykształceniem i zasobami. 

 

Nie przepadam za Francuzami. Wolę narody Europy środkowo-wschodniej (poza Ukraińcami i Litwinami), ale lepszy żabojad w naszym kraju niż ciapaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiny budują wyspy bo chca bezpośrednio uderzyc na Rosje, pisałem o tym wczesniej...Chiny potrzebuja surowców a Rosja ma ich w chuj...:)

Budowa gazociagu pomiedzy Rosja a Chinami to prowizorka, wszystko po to aby robic wbrew USA. W momencie w ktorym USA bedzie zdetronizowane na każdym polu Chiny pokaża zęby...

Taka moja wersja w tym temacie...

Co do Francji, dziwny kraj, pelen pozerów arogantów i brudasów...

Zawsze byli sprzedajni, materialistyczni i bez skrópułow...

Sciagneli sobie Islam to maja problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja? A co to jest Francja?

Półksiężyc im w plecy.

Przyszła kryska na Matyska.

Jestem tylko ciekaw jaką politykę względem 'uchodźców' na terenie RP przewiduje wybrany niedawno rząd z Jarkiem i kotem na czele. Bo tylko to w przełożeniu na nasze życie ma znaczenie + pewnie jakieś podupcone przepisy UE, ale dla Polszy lepiej żebyśmy szybko nauczyli się je ignorować tak jak to robi imć Orban.

 

Będzie jak w sprawie traktatu lizbońskiego. Czyli krytyka w słowach, i tylko w słowach. Wtedy też ich zidiociali wyborcy byli w ekstazie plując na PO, które dopuszcza się zdrady. Ale jak PIS i tak to przyklepnął już było spoko. Bo traktat to tylko sprawka Tuska, nadal można być uniosceptykiem i głosować na partię która od początku była za UE  :) . Czyli w sprawie uchodźców będzie tak: PIS-owcy pokrzyczą, pomachają szabelką, a potem zgodzą się na wszystko co chce UE, jednocześnie zwalając na poprzedni rząd, który w porę nie zareagował. A wyborcy i tak wszystko łykną  ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red owszem ale ja bym przeprowadził politykę według której obywatele francuscy byliby traktowani jako obywatele drugiej kategorii. Coś na modłę szwajcarską.
Zero praw wyborczych i praw do broni palnej, zero preferencyjnych warunków - musieliby zapierdalać jak każdy. O ile by trzymali łepek nisko włos by im z głowy nie spadł.
Po jakimś czasie (z następnym pokoleniem) można by ich wysłać na wschód i południe gdzie krzewiliby język i kulturę polską.

Atras- hahahah, co za debile. Bo inaczej tego nazwać nie można.
popcorn_stephen_colbert.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zero praw wyborczych i praw do broni palnej, zero preferencyjnych warunków - musieliby zapierdalać jak każdy. O ile by trzymali łepek nisko włos by im z głowy nie spadł.

 

Znaczy mieli by żyć jak 90% Polaków teraz? :lol: , racja w ciągu 2 pokoleń by im się dupska utwardziły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi i nauka języka? Hahahahha...Przeciez to nikczemni tchórze z wybujałym ego uważajacym sie za Pana świata, podobno mentalnosc maja Brytyjczycy, stad obie nacje serdecznie sie nienawidzą...

Dlatego półksiężyc im w plecy.

 

Jeszcze jest szansa dla Polski i innych byłych demoludów aby zminimalizować straty w związku z islamizacją europy. Ale to muszą być działania stanowcze i już wdrażane.

Nom. Pytanie tylko czy 'elyty' rozumieją znaczenie i wagę sytuacji w jakiej się znajdujemy. I do jakiego stopnia Hegemon poluzował smyczkę/bacik na której nas trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi i nauka języka? Hahahahha...Przeciez to nikczemni tchórze z wybujałym ego uważajacym sie za Pana świata, podobno mentalnosc maja Brytyjczycy, stad obie nacje serdecznie sie nienawidzą...

 

Oni nawet angielskiego się nie uczą i nie chcą uczyć, a co dopiero jakiegoś polskiego, jak dla nich Lechistan to kraina gdzieś na Syberii koło Japonii, gdzie nie ma bieżącej wody w kranie, a po ulicach ganiają polarne miśki (takich rewelacji o naszym kraju dowiedziałem się od rodowitych Francuzów, kiedy u nich pracowałem we Francji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywałem zapraszany na play station do Francuzów którzy mieszkali niedaleko, za każdym razem jak tam przychodzilem to można bylo sie do stołu przykleić, pety, nie dojedzone żarcie i syf...

W tym momencie mit francuza czysciocha padł jak domek z kart. Trzeba wziasc pod uwage że sa niezwykle aroganccy, złośliwi itp...

Nie polubilem ich...Po jakimś czasie odmawiałem przyjscia, nie bylo z ich strony jakis chamskich odzywek badz przytyków mojego pochodzenia, ale syf i arogancja zaczely mi przeszkadzac...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do zamachu, jakies 15-20 lat temu ludzie z Europy mogli spokojnie sobie śmigac do Libii, Egiptu czy Syrii na wakacje. Nie bylo słychac o jakis zamachach czy wybuchach aut, samolotów...Od kiedy małpiszon wraz z Francuzami podjeli decyzje o obaleniu Kaddafiego, Asada czy Husajna( Ci dyktatorzy byli lub są w przypadku Asada gwarantem trzymania za morde tej hołoty) zaczeła sie krwawa wojna w Europie...

Idzmy tropem facebooka i ustawmy flage Francji na rzecz łaczenia sie w bulu z lewackim narodem Francji który swoja polityka doprowadzil do takiej a nie innej sytuacji...

Teraz niewinni ludzie umieraja, a ich rodziny cierpia, wszystko w imie pieniadzy i władzy...

Czarnego paliwa i niekonczacychbsie cyfr na koncie Żydowskich oligarchów z Wall Street którzy wszczynaja wojny kosztem niewinnych, zmanipulowanych, biednych ludzi którzy tracą bliskich, całe rodziny, dobytek i brak jakiejkolwiek perspektywy...

Precz z tym jebanym plemiem żmijowym...Wkurwia mnie to że nic zrobic nie mozna...

Ustawic flage to kazdy debil potrafi, ale ustawic flage na tle zdjecia imprezowego jak mój znajomy to juz poziom ekspert...

To tak tytułem żartu na koniec, aby przetrawi© mój gorzki wpis...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. False falg? Bardzo prawdopodobne. Dziś "aparaty państwowe" mają niewyobrażalną przewagę technologiczną, techniczną i informacyjną nad masami. Niewyobrażalną. Ich cel też wydaje się jasny. Społeczeństwa nie są już w stanie ich dogonić czy zapobiec czemukolwiek.

 

2. Francuzi są posrani i przestraszeni jak przedszkolaki po pęknięciu balonika na odpuście. Znajoma relacjonowała msg z Paryża w nocy co się dzieje, ale spałem snem sprawiedliwego. Niestety ale frankole (i reszta EU) sami sobie winni - rozbrojeni, wyprani, zmanipulowani, zniewoleni. Skutek - wystraszone przedszkolaki robią w portki. Obstawiam jako następne Rzym i Berlin. Bo tu nie chodzi o IS. To "bujda, granda zwykła". W sumie szkoda, lubiłem Lazurowe a Berlin to moje ulubione miasto.

 

3. Gdyby coś takiego miało miejsce w PL to dziś chyba by płonęły wszystkie kebabownie. Polacy reagują gniewem (trochę niewłaściwie skanalizowanym) a w tamtych, kolorowych, zniewieściałych społecznościach jest gówno w portkach. IS atakując cel w PL wydałoby wyrok na wszystkich "obcych". W potencjalnych obozach uchodźców, byłoby wielkie grillowanie.

 

4. Większe straty zadaje IS ruski niedźwiedź. Dlaczego tam nie spróbują? (dobra, pytanie retoryczne)

 

5. "Państwowości EU" gwarantują bandytom i terrorystom całkowitą bezbronność ludności tubylczej. Co sprowadza się do tego, że uczciwy człowiek musi być legalnie bezbronny i bandyta ma tego rządową gwarancję, żeby mógł być nielegalnie uzbrojony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.