Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

Francja już nie istnieje. To sztuczny twór pomocny Merkel i Żydom.

 

Jeździłem po Francji... To co nam się wmawia a co jest w rzeczywistości, no to kurwa... Aż nie wiem jak ubrać to w słowa.

 

Nasze drogie panie "mają jaja" przy typowym spierdolonym Francuzie. Tam nie ma mężczyzn. Tam nie ma nic. Syf, brud, smród i i kurwa rozpierdol umysłowy.

 

To co się wydarzyło w tym kraju, mogło mnie jedynie zaskoczyć, że tak szybko. Moja pierwsza na wiadomość, to nie było "O kurwa... Jaka tragedia..." tylko "O kurwa! To aż tak szybko?!"

 

Wg mnie, jedyne słuszne rozwiązanie tej kwestii to śmiejcie się, ale pierdolenie NATO i odtworzenie ze zmianami "Układu Warszawskiego".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam do tego co napisałeś Aroxie.

 

Pracowałem tam 8 lat temu, w okresie szkoły średniej i już wtedy była tam pustynia a bywałem w różnych regionach, choć głównie północ i północny-zachód. Co jest teraz... boję się myśleć. Ostatni raz byłem we Francji w 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnym rozwiązaniem byłaby "Grupa Wyszehradzka"

 

I zacieśnienie współpracy wojskowej, gospodarczej, wywiadów i służb policyjnych.

 

Europa się kończy. Jest sztucznie trzymana przez Merkel, która dzięki temu może bez problemowo rozwijać swoją gospodarkę poprzez eksport. Bo kto inaczej przyjąłby razem ze cłem za drogie niemieckie wyroby? Hę? A Chiny- myślę, że dobrze byłoby trzymać w miarę zdrowe i poprawne stosunki z tym narodem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn bądź poprawny politycznie. Mówi się panami o nieeuropejskich rysach twarzy.

Tak? Już słyszę odpowiedź jakiejś pierdolniętej feministki-''dzielenie ludzi ze względu na pochodzenie, rysy twarzy to faszyzm! Konstytucja blebleble....demokracja blebleble...tolerancja blebleble...''

 

1. Zamachy zamachami-ale nic nie jest w stanie zmienić błota w zakutych łepetynach pierdolniętych lewakopolityków, publicystów (politruków). Pluj im w twarz, a bydło mówi, że deszcz pada. Pierdolą o tolerancji, a żaden z nich nigdy nie przyjął choćby 1 imigranta do domu, siedzą   na tłustych dupach i teoretyzują. Choćby obok nich pierdolnął granat, powiedzą, że:

-to incydent

-nie można generalizować

-demokracja....

-konstytucja....

-boję się odrodzenia faszyzmu

 

2. Lewackie bydło z mediów i polityki, a także z manifestacji niech całuje po rękach skinheadów i błaga ich o ratunek, bo w warunkach dobrobytu jeden lewak z drugim ma wikt i opierunek od rodziców/państwa (kasa dla pasożytów z unii, z budżetu), przyjdzie co do czego to ani się nie obrócą, a obok wyrośnie meczet. Ale wtedy lewackie bydło przechrzci się na islam i będzie włazić w dupsko muslimom, kiedyś lizali rowa Moskwie, dziś Brukseli, jutro może muslimom. Czemu nie? Moskwa dawała kasę na walkę z urojonymi ''burżujami'', brukselka-z ''faszystami'', ''nietolerancją'', ahmed sypnie kasą na walkę z niewiernymi.

 

Wojownicy o tolerancję...poczują na własnej dupie tolerancję, tym bardziej, że muslimy nie lubią homosiów. Z drugiej strony dla pań to i dobrze-od dawna czekały na prawdziwych samców, w dobie dupokracji mają z reguły zlewaczałych zniewieściałych, więc może lepszy kozojebca, który strzelał i wysadzał?

 

3. A może jest tak, że białą Europa jest skazana na wymarcie z powodów braku przyrostu naturalnego? I możemy tylko odliczać, czy załapiemy się na sąsiedztwo muslimskiej hałastry albo ich władzę? Red, masz pomysł, gdzie emigrować z kasą?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak propos Merkel. Jak zbilansować jej rządy to trzeba przyznać że wygląda to kiepsko. Totalnie nawaliła w sprawie polityki migracyjnej co zaczyna zbierać coraz poważniejsze żniwo. Powoli upada mit drugiej najlepszej kobiety w polityce po Margaret Thatcher, twardej baby podobno dobrze radzącej sobie z przewodzeniem w zasadzie całej UE. Nie ma co, Niemcy swoją potęgę gospodarczą zbudowały dużo wcześniej, dzięki mocnej walucie, uprzemysłowieniu kraju, wysokim eksporcie itp. Ojcem sukcesu był w zasadzie Ludwig Erhard reformujący RFN jeszcze w rządzie Adenauera w 1949 r. Dzisiaj mają całe 1,5 bln euro długu i rośnie. Co prawda gospodarka jako taka jest w miarę dobrej kondycji, ale co dalej? Dług rośnie, koszty systemu opieki zdrowotnej, społecznej i systemu emerytalnego i ogólnie opiekuńczości państwa rosną , a waluta euro to już nie to samo co stara dobra marka niemiecka. O polityce UE jako całość nawet nie będę mówił bo to już kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zamieszek. Była w historii jedna osoba,która np. pokonała mafię. Otóż nikt przed nim nie wpadł na piękny pomysł-Benito Mussolini kazał WOJSKU zająć całą Sycylię i krok po kroku wypleniać mafijną swołocz. Powtórki nie będzie-zlewaczałe i tchórzliwe władze  będą siedziały na dupie, dokonując ruchów pozornych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trudne pytanie, ponieważ o ile kierunek i rozwój wypadków można przewidzieć to do określenia czasu jest zbyt mało danych.

Wszystko jest związane z sytuacją ekonomiczną i obecnym modelem ekonomicznym. Co 7-8 lat pompuje się bańki i wywołuje kryzys aby przejąć zasoby i tym samym utrzymać władzę. Niestety ten model dochodzi do punktu krytycznego. Stopy doszły do poziomu zerowego i aby go ciągnąć dalej trzeba zejść do stóp ujemnych. Z logicznego punktu widzenia nie ma to sensu, ale matematycznie ten model jest do obronienia. Jest potrzebny tylko jeden warunek - likwidacja gotówki. Drugim problemem jest pompowanie banki na giełdach. Tym razem nie idzie tak jak tego oczekiwali. Od ostatniego kryzysu właśnie mija ok. 7 lat a giełda nie jest napompowana w wystarczającym stopniu. Jeśli nie uda się tego zrobić do przyszłego roku sytuacja nabierze tempa. Zresztą już nabiera. Alternatywne plany są przygotowywane z dużym wyprzedzeniem. Nie udało się sprowokować Rosji na Ukrainie. Dodatkowo odgryza się Syrii. Chińczycy stają okoniem. To trzeba zrobić rozpierduchę w Europie.

Jeśli miałbym obstawiać to jest kwestia 2-3 lat maksymalnie o ile nie coś nowego się nie stanie.

 

Vasco bardzo dziękuje za odpowiedź.  ;)

Rozsmieszyło mnie to ponieważ sam stawiałem na 2 lata z uwzględnieniem poślizgu max o rok czyli wyszło mmi 2-3 lat.

 

Panowie nie gromadzcie sobie skarbów na ziemi  - ale obym się mylił, bardzo bym tego chciał.

Nie wiem czy ktoś z was poruszył wątek "masonerii" w tym całym dziele zniszczenia, może mi umknęło ale nie zauważyłem.

Np. wątek finansowania przerzutu "terrorystów" - żadnych uchodźców !!!!!  do Europy przez Rothschildów, i im podobnych Illuminati (masoni najwyźsi stopniem) 

czyli "słudzy szatana" na ziemi" - tak dobrze przeczytaliście :angry:

Otóz panowie, możni tego świata spokojnie spotykają się z reguły w stolicy Kazachstanu gdzie pobudowali sobie piękne budowle (i budują dalej) w których na spokojnie decydują o losach sporej części świata.Mozna tam spotkać "szare eminecję" prawie z każdego kraju, przy czym jesli chodzi o polityków , to jeśli są wpuszczani, to tylko po to aby odebrac rozkazy co mają robić. I tyle.Na razie jest realizowany plan zniszczenia cywilizacji łacińskiej od środka i to wszelkimi sposobami: przykład Merkel, dalej pierdoli, że uchodźców trzeba przyjmować, mimo smiechu i pogardy u coraz więkrzej liczbie niemieckich polityków i społeczeństwa. Ona po prostu wykonuję "rozkazy" - to zwykły manekin.

Panowie NWO, NWO, NWO.

Z racji tego, że wydarzenia nabierają tempa, oraz to , że nieszkam przy jednej z większych jednostek wojskowych w Kraju i tylu wojsk na ćwiczeniach nie widziałem nawet w "stanie wojennym" - to śmiem się domyslać , że wojna już niedługo.

Ćwiczenia trwają naokrągło, nawet w nocy i ludzią z okolicznych miast nawet zaczyna to przeszkadzać, przy czym od wiosny tego roku zauwazyłem wzrost kontyngentu oraz nasilenie ćwiczeń. Dosłownie "napierdalają" w dzień i w nocy. Sami ludzie "tępę" gadają, że coś jest nie tak , bo nawet najstarszy góral nie pamięta takich ćwiczeń.

Ja jako miłosnik praktyki spiskowej, widzę to : jako przygotowania do wojny !!!!!, zreszta nie tylko JA.

Wy możecie mieć inne zdanie , bo czytacie rózne "srodki masowego ogłupiania i dezinformacji" i mieszkacie w różnych miejscach, gdzie artylerii nie słychać - tu nie chcę nikogo obrazić. :)

Ja mieszkam obok jednostki, jakieś 30km od poligonu i muszę spać ze stoperami w uszach. :o

Tak więc odbieram rzeczywistość trochę inaczej.

Zreszta przed stanem wojennym, także "wtajemniczeni" wiedzieli, że niedługo wojska wyruszą na tłum.

Choć nikt ze zwykłych ludzi w to nie wierzył - bo to było "niewiarygodne" !!!!!!!

 

A ty lineczek do ulubionych spotkań "sługów szatana" na tej ziemi. Kazachstan - a ponoć wokoło sama pustynia.

 

http://niewiarygodne.salon24.pl/556317,astana-najbardziej-tajemnicze-miasto-swiata

 

Houk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sledge, jest coś w tym co napisałes...Polityka multi kulti nie sprawdza sie...Cywilizacja juz jest rozwalona, rozbilo sie i poprzekrecalo wartosci...

Merkel jest dalej za przyjmowaniem uchodzców, detonacja bomb.. Wczoraj podobno znalezli paszport przy jednym, i juz dowiedzieli sie ze przeszedl sobie jako uchodzca przez Grecje...

Jak widze tych idiotow sluchajacych wszystko co mówia z TV to czuje smutek, żal...Bo ludzie nieswiadomie prowadzeni sa na wojne...

Ustawiaja flagi na profilach, jakby facebook kazal ustawic gówno, tez by zrobili...

Takie sytuacje pokazuja jak ludzie w swojej masie sa doskonale sterowani przez wszelkiej maści kreatorów rodem z TV...

Problem terroryzmu, nasila w mediach zagrozenie do takiego stopnia ze ludzie beda prosic o rozwiazanie problemu, a ten bedzie skutkowal tym ze zabiora ludziom kawalek po kawalku wolnosci i prawo decydowania. Zrobia calkowitych niewolników, bo dla bezpieczenstwa i piwa na stole, ludzie zrobia wiele i na wiele sie zgodzą...

Niestety ludzie tzw " oświeceni" nie maja szans, tlumaczac takie rzeczy z miejsca traktowany jestes jak kosnita...

Smutne to jest :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ludzie tzw " oświeceni" nie maja szans, tlumaczac takie rzeczy z miejsca traktowany jestes jak kosnita...

Smutne to jest :(

 

 

Dlatego tak usilnie przez ostatnie około 20 lat trzeba było ludzi ogłupić.

I tak się stało, udało się, niestety.

Głupota i Ignorancja to siła przez która cięzko się przebić. :angry:

Houk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ustawili sobie polskiej flagi na 11 listopada? Badz 1 Maja? Bo to wstyd???

Ale francuską ustawili, bo tak każe facebook...W takiej przypadkach widac kompleksy, uniżanie sie naszych rodakow. To co polskie to gówniane, ale solidarnosc z Francja, która poprzez swoj rzad lewactwa sam doprowadzil do tego to juz obowiazek...

Nie mam zamiaru wstawiac flagi Francji, kraju który legalizuje zwiazki homoseksualne, który sprzedal nas w czasie ll WŚ, który sam jest sobie winny prowadzac taka a nie inna polityke, kraj który toleruje wszelkie zboczenia, gwalty, morderstwa pod przykrywka tolerancji...

Szkoda niewinnych ludzi i ich rodzin, bo wiem jak boli strata najbliższych, ale to nie powód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn

 

W żadnym wypadku nie wystawiałbym (francuskiej). !!!!!!!

To operacja "false flag" , zorganizowany atak  w kilku miejscach !!!!!!

No nie ,ale bez pomocy służb "specjalnej troski" muslimy nie daliby rady zrobic to tak szybko - jesli wogóle :angry: .

No i jeszcze ten "paszport", hahaha :D .

 

Pie........ć zabojadów, niech się poczuja jak my, gdzie służby (nie)specjalne działają przeciwko obywatelowi własnego państwa :lol: .

Sorry ,ale taka jest rzeczywistość.

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT SledgeHammer

 

Z racji tego, że wydarzenia nabierają tempa, oraz to , że nieszkam przy jednej z większych jednostek wojskowych w Kraju i tylu wojsk na ćwiczeniach nie widziałem nawet w "stanie wojennym" - to śmiem się domyslać , że wojna już niedługo.

Ćwiczenia trwają naokrągło, nawet w nocy i ludzią z okolicznych miast nawet zaczyna to przeszkadzać, przy czym od wiosny tego roku zauwazyłem wzrost kontyngentu oraz nasilenie ćwiczeń. Dosłownie "napierdalają" w dzień i w nocy. Sami ludzie "tępę" gadają, że coś jest nie tak , bo nawet najstarszy góral nie pamięta takich ćwiczeń.

Ja jako miłosnik praktyki spiskowej, widzę to : jako przygotowania do wojny !!!!!, zreszta nie tylko JA.

Wy możecie mieć inne zdanie , bo czytacie rózne "srodki masowego ogłupiania i dezinformacji" i mieszkacie w różnych miejscach, gdzie artylerii nie słychać - tu nie chcę nikogo obrazić. :)

Ja mieszkam obok jednostki, jakieś 30km od poligonu i muszę spać ze stoperami w uszach. :o

 

 

Ćwiczenia „Common Challenge-15” rozpoczęte w Drawsku

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17708?t=Cwiczenia-Common-Challenge-15-rozpoczete

 

W Orzyszu do końca miesiąca strzelanie w dzień i w nocy.

 

Nasi szkolą się w Czechach.

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17467?t=Precyzyjne-strzelanie-w-Czechach

Edytowane przez atras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy jednym z zamachowców znaleziono syryjski paszport

Podobnie było po ataku na WTC, tam na jednej z ulic w pobliżu miejsca ataku znaleziono paszport jednego z zamachowców. Mimo, że wszystkie ciała jakoby pod wpływem dużej temperatury wyparowały. To pewnie arabski "bohater" wyrzucił ten paszport przez lufcik bezpośrednio przed uderzeniem w jedną z wież.  :)

Trochę mi to wszystko śmierdzi. 

Może ktoś z Was wie, o tym, że islamski zamachowiec ma na akcję brak swój dokument tożsamości. Może to jakiś ich nakaz. Ch..j wie ?

Jakieś to q...a wszystko dziwne i zastanawiające. :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamachowcy są tylko narzędziem, to są automaty bez mózgu. Oni zginą w imię swojej wiary po to by trafić do raju. Z tym się nie da wygrać przy takiej ilości emigrantów w europie. Będzie tylko gorzej. Dlaczego żaden imam nie pójdzie się nie wysadzi, tylko będzie nawoływał do świętej wojny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawałoby się, że po takiej tragedii ludzie zrozumieją, że tkwią w błędzie będąc pozytywnie nastawionymi do uchodźców. Zrozumieją, że jest to coś złego i niebezpiecznego.

Ale q...a nie!!!.

Oczywiście jakaś tępa bladź ma swoje odrębne zdanie. 

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/swiatowe-media-krytykuja-slowa-przyszlego-ministra-ds-europejskich/6vf4k9

 

http://o2.pl/artykul/wpis-o-polsce-rozpetal-burze-w-sieci-5929035362047105a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spojrzymy na to z drugiej strony.

 

Z imigrantami jest problem, czemu więc nie wywołać masowych protestów przeciwko ich obecności?

Efekt akcji w kilku miejscach, typowej zorganizowanej terrorki.

Jaki jest skutek widzimy.

 

Tak pod temat http://wolnemedia.net/polityka/polska-wycofa-sie-z-przyjecia-12-tys-uchodzcow/  B)

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie chińskie przysłowie-klątwa: Obyś żył w ciekawych czasach.

Rząd RP ma ciężki orzech do zgryzienia. Powody są proste - regularnie dokręcana obywatelom śrubka oraz to, że w czasie 'społecznych niepokojów' ciężko realizować plan wyciągania unijnej kasy - do tego potrzeba spokoju dla robotników i pracowników którzy wytworzą i zbudują to na co idzie kasa z unii. Nie da się tego zrobić jak na ulicach szaleje kalifat. A przypominam, że Polska otrzymała właśnie ostatnią transzę dotacji która to transza wygasa około 2020 roku. Urzędo-ludkom nie w smak jest strata łapówek i przyszłych złodziejskich zysków finansowanych z unijnej kasy.
Z drugiej strony są naciski na organa przywódcze żeby jednak tą hołotę wpuszczać, "bo taki jest plan".
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze lewactwo zrobila fantastyczna robote, chocby muzulmanie bombe atomowa połozyli to i tak to niczego nie zmieni...:) co za parszyfy bezmózgi kraj...

Chuj z nimi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, tak zwany "zachód" to psychiatryk zgotowany właśnie przez pokolenie roku 1968, do którego należy m.in Aaron Szechter - maoistów, goszystów, lewaków i innej odmiany kulturowego marksizmu. Jeszcze gorzej jak popatrzysz na młode pokolenie (szczególnie osoby urodzone po roku 1990) - to już totalnie wyprane łby, reagujące jak pies Pawłowa na takie hasła jak "rasizm", "faszyzm" które lubi doczepiać dosłownie do wszystkiego. Oni najczęściej tylko taki świat znają z TV, są ślepi, apatyczni, bierni, budują chorą wizję konsumpcjonizmu zupełnie pozbawionego refleksji.

 

A to z nas śmiano się, że niby 45 lat komunizmu swoje zrobiło w duszy narodu.

 

Zdychajcie Francuziki. Niech was ciapaki dojadą do końca aż wam ta tolerancja odbytem wyjdzie. Nigdy nie byliście naszym sojusznikiem, nawet Napoleon traktował nas instrumentalnie, jako narzędzie do realizacji własnych potrzeb i mięso armatnie w wojnie z Carską Rosją.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.