Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na "marszu narodowców" jest kilkadziesiąt osób a nie kilka tysięcy, to ich można aresztować :lol:

 

Gdyby wyszło kilka tysięcy ludzi, wkurwionych z pałami i koktajlami Mołotowa jak to robi "francuska młodzież" z niektórych dzielnic Paryża panowie w mundurach nie strugali by chojraków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://etransport.pl/wiadomosc,39178,francja_zamknela_granice.html

 

 

A teraz Panowie czas na małe co nieco z mojego podwórka:

 

 

Zwracam szczególną uwagę na zwrot "Stan Wyjątkowy".

 

W tym momencie Francja strzela sobie już całkowicie w kolano.

 

Zaskoczony jestem, że Francis Holaund nie wywiesił białej flagi na wieży eifla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://etransport.pl/wiadomosc,39178,francja_zamknela_granice.html

 

 

A teraz Panowie czas na małe co nieco z mojego podwórka:

 

 

Zwracam szczególną uwagę na zwrot "Stan Wyjątkowy".

 

W tym momencie Francja strzela sobie już całkowicie w kolano.

 

Zaskoczony jestem, że Francis Holaund nie wywiesił białej flagi na wieży eifla...

No tak, teraz terrorysci zostana sobie we Francji i chocby chcieli nikt ich nie wypusci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś usłyszałem, czym się różni prawicowiec od lewaka:

Prawicowiec wie, od wczoraj to, co lewak zrozumie dopiero jutro.

Przy okazji, oglądałem wiadomości na BBC, ile wkładają energii, aby wtłoczyć do głów, żo to nie muslimy, tylko terroryści zrobili atak. W skrócie.

Będzie płacz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarii nikt nie napada bo w razie zagrożenia mogą postawić kilka milionów ludzi pod bronią i maja rzadowe poparcie do obrony swojego terytorium, rodziny czy domu...

Np tu w UK, posiadanie gazu jest równoznaczne z tym jakbys posiadal broń palną...

Nawet policja nie nosi broni, tylko pałki i gaz sporadycznie...

Oczywiscie w dzielnice muzułmanskie nawet nie zajeżdzaja bo czym będa strzelać...

Natomiast koncern Shell sprzedaja broń hurtowo terrorystom z Nigerii i innych czarnych państw, zarabia na tym cięzkie pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam:
W Polsce można legalnie posiadać broń sportową (ostrą!) w wersji pół-automat, kaliber do 7,62mm. Broń trzyma się w szafie pancernej w domu.
Trzy minusy:
- półautomat to nie automat :< Trzeba mieć szybki palec.
- wyrobienie papierów i kupno broni trwa łącznie od ok. 6 mies do 1 roku.

- trzeba brać udział w zawodach strzeleckich (znika kiedy przepiszecie swój egzemplarz broni jako kolekcjonerski - o ile Wasz klub strzelecki posiada sekcję kolekcjonerską)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn, nad czym się tu zastanawiać? Na początek oszczędzasz czas i kupujesz CP Remingtona '44. Ma zamkniętą ramę i wymienne bębenki, mając ich kilka - masz "wymienny magazynki". Colta mam ze względów sentymentalnych, lubię go, ale... przypucować, potrzymać i pooglądać głównie ;)

Sprzęt na scaloną to inny temat. Ale i tak wart rozważenia. Trochę biegania wokół tego, a CP możesz mieć od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to trochę zniechęca, branie udziału w zawodach strzeleckich. Mam bardzo ograniczony czas, dużo pracy, czasowo jedno hobby więcej się nie zmieści, takie które wymaga regularnego poświęcania czasu. Natomiast broń CP żeby mieć i czasami skoczyć na strzelnicę jak najbardziej. Muszę się zgadać z kolegą, który w to się bawi, żeby coś doradził odnośnie zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn, nad czym się tu zastanawiać? Na początek oszczędzasz czas i kupujesz CP Remingtona '44. Ma zamkniętą ramę i wymienne bębenki, mając ich kilka - masz "wymienny magazynki". Colta mam ze względów sentymentalnych, lubię go, ale... przypucować, potrzymać i pooglądać głównie ;)

Sprzęt na scaloną to inny temat. Ale i tak wart rozważenia. Trochę biegania wokół tego, a CP możesz mieć od razu.

Powiadasz? W takim razie trzeba gruntownie to rozpatrzeć, bo wniosek o pozwolenie na broń jest praktycznie pewny na moim biurku...Zastanawiam sie jak długo taki proces trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT ulubiona Bron najemnikow.

Na alle..... duzo czesci, przy odrobinie zachodu da rade zlozyc called. Tylko amunicja nie typowa.

Jeszcze jedno, jak bedziemy pisac jak zdobyc Bron, to nie watpliwie zwrocimy na sie uwage smutnych panow. Proponuje troche dyskrecji,

Bo jeszcze Bosa nam zawina.

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.