Skocz do zawartości

Kontakty waszej myszki z byłym/byłymi


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Pacman napisał:

Jeszcze raz doprecyzuje: Co jeśli były jest w jej ekipie, nie mojej, i ona głównie spędza z nimi czas, nie ja? Czyli są tytułowe 'Kontakty waszej myszki z byłym/byłymi' ale w większym gronie.

Bo bracia piszą, że jakiekolwiek kontakty to grzech śmiertelny, więc pytam co sądzicie o takiej sytuacji. Jakby nie patrzeć nie do uniknięcia, bo dziewczyna nie zostawi znajomych, ja nawet bym tego nie chciał.

Tak jak napisałem... Na 90% będzie to rywalizacja i to nieczysta. Nawet jak kolo ma nową Panią to i tak będzie starał się udowodnić Twojej Pani co straciła i z jakim gamoniem się związała. Może to przybierać różne formy, a Ty masz nad tym zerową kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że znałem kiedyś takie towarzycho. Zasadniczo ludzie dojrzali, ale przyciągali dużo gówniar. Sport, ognicha, wypady, skutery, motorówki, te sprawy. Było tam w kółeczku z 8-10 facetów i drugie tyle lasek - część partnerek, część takich "orbiterek". I była sobie też taka 19 latka, którą każdy z panów przynajmniej po kilka razy obrócił. Taka dziewczyna dla wszystkich. 

 

No i teraz imagination please. Poznajecie fajną 19-letnią dupeczkę i zaprasza was na ognisko ze swoimi znajomymi. Wszystko z pozoru ok, ludzie z kobitami, tylko kurwa czemu się tak dziwnie patrzą i skąd kurwa te ironiczne uśmieszki? ?

Edytowane przez maroon
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Magician napisał:

Dobry Pan Bóg sprawił, że w ogóle nie interesuję się swoją myszką (byłą), ani tym bardziej jej partnerami byłymi.

I prawidłowo. Tak trzymać.

Chociaż pana boga bym w to nie mieszał, tak jak nie mieszałbym w to Harrego Pottera albo Aladyna.

Edytowane przez Tarczowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Magician napisał:

No oczywiście. Dziewica niepokalana. Ja nigdy na oczy na żywo członka nie widziałam. Jestem inna niż wszystkie. ?

 

Tak, oczywiście żartowałem. Wszystkie kobiety po skończeniu 10 roku życia są obrabiane przez armię Chadów, przez co dziewice nie istnieją.
.

.

.
PS. To był żart.

Edytowane przez Strusprawa1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pacman napisał:

Fajne powiedzonko ale miałem na myśli, co jeśli jej były jest w jej 'ekipie', nie mojej. Ma porzucić najlepszych przyjaciół, bo w grupie jest były? Grupa nie zmieni składu, to by było śmieszne.

Nie bierz dupy ze swojej grupy to odpowiedzialność. Myszka wiedziała co robi, kiedy jej motyle w brzuchu latały to teraz musi spijac piwo swoich grzechów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.