Skocz do zawartości

Mam dość - jestem jakiś niedorozwinięty czy chuj wie co?


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Serio? Typ na drugim końcu polski a ona aż wkurwiona jak napisał.

Wkurwiona po smsie bo siedziała przy Tobie. Gdyby dostała tego smsa w domu, to nie była by wkurwiona. Ot czysta zagrywka.. to mógł być ale nie musiał ten sławny "shit test" co poniektórzy mylą gdy dziewczyna prosi ich o podwózkę do lekarza :D

Edytowane przez mph25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem laske wystraszyłeś podejściem do jej ex. 

Już pewnie w wyobraźni widziała jak tłuczesz się z gościem który w pośpiechu ją szturchnął. 

Takie akcje są red flagami. A spokojnym osobom niekoniecznie zależy na życiu z uśpionym wulkanem

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

źle spałem i napisałem jej rano co o tym myślę na serio że jak nie chce się odjebać od niej niech postraszy go policją a jak to nic nie da to się przejadę do niego i tak mu to wytłumaczę że będzie robił za piorunochron na giewoncie

Boże drogi, ale z Ciebie @bassfreak rycerzyk, ręce kurwa opadają.

Tyle się mówi, tysiące postów a ten swoje.

Japierdolę.

 

Zero gadania o byłych, zero dzwonienia do byłych i "chronienia księżniczki".

 

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

sama przyznała że ogólnie ma więcej energii i jest bardziej wygadana ale były jej tak zrył banie że jeszcze się ogarnia.

Już tłumaczę, bo widzę że gówno zrozumiałeś: "jestem alpha widow, boże jak mby chciała jeszcze raz poczuć jego chuja między moim nogami. Tego strasznego bydlaka, który tak się nade mną znęcał." Nie kumasz tego gościu? Coś Ty robił na forum przez ostatni rok?

 

Kurwa @bassfreak z Ciebie nawet blackpillowiec jest chujowy. Rollo Tomassiego czytałeś, czy tylko zajmujesz się mierzeniem szczęk?

 

 

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

coraz bardziej niedojebany umysłowo, może ja naprawdę jest tak spierdolony że kobiety nie chcą ze mną mieć nic wspólnego?

Poczytaj swoje wątki z ostatniego roku, czy ile tam jesteś na forum i sam oceń poziom swojego spierdolenia - nie nam oceniać, a już na pewno nie jakimś randomowym babom.

 

@bassfreak Przestań się kurwa masturbować sobą, olej tą jedyną niezwykłą cipkę, porzuć ten kretyński ideał i idź spotykaj się z kolejną i kolejną i kolejną.

Ja pierdolę, stary chłop, tyle czyta, wiedza przed oczami aż kurwa fikołki tańczy a ten podstawowe błędy robi.

 

Godzinę temu, bassfreak napisał:

Takiej jak ja szukam to owszem mało a nawet bardzo mało, mam za duże wymagania względem zdegenerowanych i nic nie dających od siebie dzisiejszych kobiet.

Przestań pierdolić i zrób coś nareszcie.

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Krótko zwięźle i na temat.

No było.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bassfreak said:

Takiej jak ja szukam to owszem mało a nawet bardzo mało

Ahahahaha :D No nie mogę. Ależ masz wysublimowane gusta xD Wiesz co? Nie wiem jakiej rady ty tu szukasz ale po tytule tematu domyślam się że sam kumasz że coś nie tak rozumujesz. Ja spadam bo szkoda mojego czasu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Trevor napisał:

Ależ masz wysublimowane gusta xD 

Nie interesują pustaki które za drina dają dupy albo zrobią loda. FBW czy ONS mnie nie interesują.

18 minut temu, trop napisał:

Temat i autor na Ścianę Hańby. 

Kopcie leżącego xd

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mastroeni napisał:

ledwie się z nim rozstała

Jeżeli laska się ledwie rozstała i nawet nie przeżywa żałoby...

To dla mnie to jest pierwsza żółta kartka.

Wiem bo fajne, związkowe dziewczyny przeżywają rozstanie zwłaszcza jak bad boy wyruchal i zostawił. 

 

Ewentualnie typ ją obrzydził i uciekła, ale to i tak miałaby wtedy dość facetów.

 

Ewentualnie związek trwał krótko i nie ma po czym płakać.

 

Jeżeli żaden z warunków nie jest spełniony to laska prawdopodobnie jest damaged goods.

 

Jeżeli spotyka się z Tobą świeżo po zerwaniu to choooopie ona nigdy nie należała do tych normalnych.

 

Druga sprawa - ex kobiety dużo mówi o samej kobiecie. Jeżeli typ jest przyjebany to ona tym bardziej jest zjebana. Z tego co piszesz typ jest przyjebany to ona na 99% jest damaged goods.

 

Trafiłeś na damaged goods.

Odpuść stary i next her.

 

A i słuchaj się @SSydney on się zna na takich sprawach. Mi też pomagał.

1 godzinę temu, mastroeni napisał:

No to ja Ci przypomnę. Prawie nie znasz dziewczyny, a chcesz lać jej byłego faceta z którym dopiero co zerwała

Zachowanie godne beta pizdeo cucka.

@bassfreak opanuj się bracie bo tracisz kontrolę. Jesteś zazdrosny i ponosi Cię energia ja rozumiem. @Libertyn słusznie pisze, że mogła przestraszyć się twoją sebixową postawą w wersji białorycerstwa.

 

Przede wszystkim spotykaj się z kilkoma na raz by nie tracić gruntu emocjonalnego.

Nie interesuje się jej ex.

Jak dzwoni na spotkaniu to grzecznie powiedz, że teraz rozmawia z Tobą i nie życzysz sobie niekulturalnych akcji.

Rozumiem typ z innego telefonu dzwoni i laska nie ma jak gościa się pozbyć.

Nie rób jednak z tego afery.

Skoro ona nie odbiera od niego tylko jest z Tobą to nie zaczynaj nawet tematu exika. On cię już nie interesuje.

 

Generalnie pisałem wyżej, że masz olać bo podobne przyciąga podobne. Żeby przyciągnąć tak pojebanego gościa to samemu trzeba być zjebanym. Co innego jakby była z nim krótko albo tylko się spotykała, ale ona ponoć długo z nim była.

Co z miejsca daje ją pod ścianę na odstrzał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Jeżeli laska się ledwie rozstała i nawet nie przeżywa żałoby...

To dla mnie to jest pierwsza żółta kartka.

Wiem bo fajne, związkowe dziewczyny przeżywają rozstanie zwłaszcza jak bad boy wyruchal i zostawił. 

Że co? Ty to piszesz poważnie? xD

Przecież kobiety nie przeżywają żadnej żałoby przy rozstaniu, chyba, że właśnie był to bad boy. O jakiej my tu mówimy miłości, skoro one czują żałobę tylko jeśli był to superprzystojny silny bad boy który je zdradził? xD To nie jest żałoba na poziomie ludzkich uczuć, tylko dzikich ewolucyjnych instynktów.

 

Zapamiętaj sobie: kobieta nigdy nie przeżywa żałoby na zasadzie wspomnień, tęsknoty, myśli jak było dobrze, itd. One przeżywają żałobę na zasadzie zwierząt: silny super samiec je zdradził, o czyli znalazła się lepsza ode mnie? chlip, chlip.. to jest "żałoba" nie na poziomie uczuć, ale ewolucyjnej walki o najlepsze geny. Żałoba na poziomie zwierząt.

 

Kobieta nie przeżywa nigdy żałoby takiej jak facet, czyli związanej z ludzkimi uczuciami. Nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Dziewczyna się Ciebie przestraszyła chłopie, że Ty jesteś niestabilny emocjonalnie, no i miała racje prawidłowa reakcja z jej strony, może sobie pomyślała że będziesz ją stalkował albo kij wie jeśli masz takie odpały po pierwszym spotkaniu, dziewczyny wyczuwają taką despere na kilometr. Na pierwsze tego typu spotkanie to się przychodzi na luzie, bez oczekiwań, jedynie z chęcią i ciekawością drugiej osoby, a Ty sobie już kurwa cały scenariusz ułożyłeś że ona taka nieskazitelna, księżniczka z oblężonej wieży na ziarnku grochu XD

 

Zluzuj Ciśnienie chłopie, bo nic z tego nie będzie tylko frustracja za frustracją. Nie znasz tak naprawdę jej ani byłego. Właściwie to powinna Ci się zapalić czerwona lampka po tym spotkaniu, że ma takie relacje z Ex i raczej jeśli nie poblokuję go wszędzie gdzie się da, to nie jest to materiał na związek bo widocznie za wcześnie dla niej, albo po prostu ma luźną relację z nim i spotykają się na bzykanie co jakiś czas i tym bardziej trzeba uciekać.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w podobnej sytuacji (pani, jej gach/ex i niezły mindfuck). Trzymaj się na uboczu, nie wcinaj się, nic nie proponuj. To nie twoja sprawa i na wpieprzaniu się możesz tylko stracić.

Nie mówiąc o tym, że to White Knight Level Expert.

 

dlaczego akurat jakiś jebany cwel który chce się pewnie tyko ruchać a nie może sobie znaleźć nowej uczepił się akurat JEJ

 

To samo myśli o tobie jej były. :)

Podsumowując - odpuść temat, tylko się skompromitujesz, panna juz widzi, że jesteś rycerzykiem, który wokół niej skacze, przeżywa, nie śpi po nocach. Na miłość boską, człowieku. Zapewniam cię, że tylko z twojej perspektywy wygląda to jak Poważna Sprawa. Tak naprawdę to tragifarsa z przewagą farsy i tobą w roli Papkina.

 

Piszę z dobrego serca, bo przerabiałem coś bardzo podbnego (może kiedyś opowiem).

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się stanęło, że zacytuję klasyka z You Tube.

To że ja chciałem obijać pukacza mojej ex z którą łączyło mnie 6 lat uznaję dziś za mega creepy pomysł ale żeby lać gościa panny którą znamy po pierwszym spotkaniu to tego jeszcze nie grali.

Jakieś nowe czasy chyba nastały, kolega wyznacza nowe standardy biało rycerstwa. Nie wiem, może jest na to jakaś nazwa np, platynowe rycerstwo czy cuś.

Aha, ta myśl o laniu pukacza ex przeszła mi po jakichś 2 piwach. Dziś żałuję że wtedy nie postawiłem mu wielkiej whisky. Mówię poważnie.

 

8tracks radio | What. The. Fuck? (16 songs) | free and music playlist

 

 

PS. @tropTy tak nie szalej z tą ścianą hańby bo jak Cię autor znajdzie to z Ciebie zrobi piorunochron na Giewoncie. 

Aha zapomniałem, Giewont już zajęty.

 

 

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jaro670 napisał:

 

@tropTy tak nie szalej z tą ścianą hańby bo jak Cię autor znajdzie to z Ciebie zrobi piorunochron na Giewoncie. 

Aha zapomniałem, Giewont już zajęty.

 

 

 

Już mu raz pisałem nofap nie jest dla każdego. Kaloryfer odpalić i fapac fapac fapac... aż głupota przestanie uciskac. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bassfreak napisał:

czuje się coraz bardziej niedojebany umysłowo, może ja naprawdę jest tak spierdolony że kobiety nie chcą ze mną mieć nic wspólnego?

EWIDENTNY brak zrozumienia języka argumentów kontra emocje.

 

Sypiesz do dziewczyny argumentami jak pojedziesz z tym jej typem(co w niej  wywołuje emocje takie same jak interakcja z tym typem).

Następnie skoro laska opowiada o takim typie z pod ciemnej 'gwiaxxxdy' na 99% można założyć iż następny szukany ma balansować negatywne emocje, jednak do genu TYP będzie miał pierszeństwo(ruchanie).

A balansujący 'lamus' ma pewnić ochronę ekonomiczną gdyby TYP  się okazał bez grosza, w dłuższym pojęciu czasu.

 

REASUMUJĄC.

Gdzieś w tańcu godowym wychodzisz z pozycji 'BEZPIECZNY MIŚ' nie koniecznie na dziś.

ZOSTAJESZ wkręcony na orbitę UZALEŻNIONEGO obrazem świętej niepokalanej  w ogóle nuue przełożonej ORLEAŃSKIEJ.

 

DODATKOWO, tak całkiem w gratisie zobacz jak po 2 RANDKACH jesteś uzależniony tym 'TOWAREM' ???!

 

....na podstawie opowieści innej treści jesteś gotów TYPA zniwelować do poziomu 'kupy w trawie' aby zakisić ogura.

....deko słabe jak B.samca.....prawda?

 

...tAAke  ĆWICZENIE na zrozumienie oczym ja tu w ogóle pierdole:

 

...załóżmy iż dziewczyna go znała 1 rok.....I w tym czasie kilka razy z nim spała....TO JAK MYŚLISZ?....CO ONI ROBILI?...UPRAWIALI WANILIOWY SEX?......on na pewno zapraszał ją na herbatkę A ona się czerwieniła i mówiła, że dopiero po ślubie bo teraz to grzech.

 

.....buuuhhaha...

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś wrzucić na luz. Z dziewczynami trzeba rozmawiać jak z dziećmi, kiedy opowiada Ci o byłym, to nawet nie podejmuj tematu, a jak zarzuci, że nie interesują Cie jej problemy to powiedz z lekkim uśmiechem coś w stylu: biedactwo, już dobrze, przy mnie jesteś bezpieczna. I zarzuć inny temat, o byłych rozmawiaj jak najmniej, niech zrozumie, że w waszym związku ważny jesteś Ty, a nie poprzednicy.

 

Jeżeli chcesz się za nią bić, to jest to dla niej jasny sygnał, że owinęła Cię wokół palca, że się zadurzyłeś na amen. Nie będzie Cie traktować poważnie.

 

Ja do jakiejkolwiek interakcji z dziewczynami mam podejście pod tytułem it's not a big deal. To są istoty tak zmienne w uczuciach i tak manipulujące, że mocniejsze zaangażowanie emocjonalne prędzej czy później skończy się dyskomfortem psychicznym i goryczą taką jak opisałeś w nagłówku.

Edytowane przez kali
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

Jak dzwoni na spotkaniu to grzecznie powiedz, że teraz rozmawia z Tobą i nie życzysz sobie niekulturalnych akcji

....to jest do dupy rada...dlaczego?

 

SKORO  ciągle gada o ex'ie to znakiem tego on CIĄGLE wywołuje w niej emocje/nakręca ją. DODATKOWY ROBOCIK!

 

WYSTARCZY przejęcie poziomu emocji zrobić i startuje się  POLE POSITION.

 

Osobiście zalecałbym CAŁKOWICE NIE REAGOWAĆ w to tylko OBSERWOWAĆ w którą stronę IDĄ EMOCJE DZIEWCZYNKI PO telefonie.

 

....poCZEM odpowiednio przesterować energię na kierunek łużkowy.

 

TAK CZY SIAK telefon od ex zawsze nakręca sprężynę. 

...A zegar pannie tyka, skoro przyszła na randkę.

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bassfreak napisał:

mieszka na drugim końcu Polski i to dosłownie

 

5 godzin temu, bassfreak napisał:

jakiś jebany cwel który chce się pewnie tyko ruchać a nie może sobie znaleźć nowej uczepił się akurat JEJ

Ja mieszkam na drugim końcu Polski i co mi zrobisz?

Dawaj na arenę.

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.