Skocz do zawartości

Poradnik dla Panów - jak nas wyrwać na tinderze?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj podpatrzyłem jakie profile tinder pokazuje kobietom. Oprócz tego, że faceci byli tam bardzo przystojni i wysocy, to rzucało się w oczy, że prawie każdy musiał być dopakowany i na którymś zdjęciu pokazywać klatę. To jest dobry sposób na podryw? Wypieprzona klata i brzuch na profilówce? Z tego co widziałem topowe profile nie mogą się obejść bez tego elementu, a skoro są topowe, to o czymś to świadczy.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP Szczerze? Nigdy nie miałam konta na Tinderze, Badoo i tym podobnych portalach. Nie odczuwałam takiej potrzeby. Nie pasuję w ogóle do takich miejsc. Więc też się nie odniosę... 

 

 

Jednak kreatywność jak u tego pana mnie uwiodła. :D Miałby mnie. Chciałabym go zobaczyć jak tak wchodzi do restauracji :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się konkurować z abstrakcjami i urojeniami.

Za to każdej znajomej wcześniej czy później odmówi posłuszeństwa komputer.

Wystarczy wtedy go nie naprawiać za darmo jak to się dziś praktycznie zawsze dzieje.

Zawsze znajdzie się kolega macho co to zrobi, żeby udowodnić jaki jest dobry w - przynajmniej - te klocki.

Może przez projekcję zalśni jej w głowie, że w inne też jest niezły?

Żabę gotuje się powoli, dlatego trzeba wcześnie zaczynać i nie z jedną żabą.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałam wyrwana na Tinderze, to się wypowiem. 

3 minuty temu, bassfreak napisał:

Tinder jeśli morda minimum 8/10 i 180 cm wzrostu. 

Nie wiem, ile punktów dać mojemu "za mordę", ale ma 165cm wzrostu. Ja też. 

Poza tym rada prosto z serce dla panów: jak już spotkacie się z dziewczyną z internetu, to postarajcie się, żeby pierwsza randka była na luzie, zabawba, seksowna, a nie wyglądała jak rozmowa kwalifikacyjna. Niestety 8/10 moich tinderowych randek to była zabawa jak w dziale HR. Tylko pytania o CV zabrakło. 

22 minuty temu, SławomirP napisał:

Wypieprzona klata i brzuch na profilówce?

Nie tinderiwałam w Polsce, ale u mnie wyglądalo to inaczej. Bardzo mało tego typu zdjęć. Osobiście nie dawałam lajków tym profilom, wychodząc z założenia, że jeśli klata to najciekawsze, co delikwent może mi zaoferować, to ja raczej niechętnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.femalista.com/guys-social-experiment-shows-how-girls-respond-to-creepy-hot-guys-and-it-goes-horribly-right/

chad-1.jpg

Cytat

A recent Tinder experiment has proven otherwise, though, and it revealed that many people didn’t have a problem having a possible relationship with a super-chiseled, “super-hot” guy named Chad, despite his past behavior of assaulting his ex-girlfriend and children.

 

chad-3.jpg

chad-4.jpg

chad-7.jpg

chad-7.jpg

 

 

Jak widać ? CHAD będzie dla kobiet uroczy, nawet jak przyznaje się publicznie do gwałtów na dzieciach. Przecież pewnie odebrał dobrą lekcję i teraz jest wspaniałym człowiekiem... no i seksownym ciachem.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SławomirP napisał:

Dzisiaj podpatrzyłem jakie profile tinder pokazuje kobietom. Oprócz tego, że faceci byli tam bardzo przystojni i wysocy, to rzucało się w oczy, że prawie każdy musiał być dopakowany i na którymś zdjęciu pokazywać klatę. To jest dobry sposób na podryw? Wypieprzona klata i brzuch na profilówce? Z tego co widziałem topowe profile nie mogą się obejść bez tego elementu, a skoro są topowe, to o czymś to świadczy.

Jeszcze fujara na wierzchu musi być ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Reflux napisał:

Chloroformu nie polecam, jest rakotwórczy i mało skuteczny. Jeśli już to tylko cyklopropan, skuteczny i dość bezpieczny. 
Oczywiście organy ścigania mogą mieć na ten temat inne zdanie.

Trzeba chyba się będzie podjąć opcji nr 3 xd

 

Kij z organami ścigania co zamocze to moje ?

 

@Reflux gdzie kupić ten cyklopropan, bo właśnie kolega pytał? Nie wiem po co mu to.

Edytowane przez Carl93m
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Po za tym rada prosto z serce dla panów: jak już spotkacie się z dziewczyną z internetu, to postarajcie się, żeby pierwsza randka była na luzie, zabawba, seksowna, a nie wyglądała jak rozmowa kwalifikacyjna.

Jak ustrzec się friendzone w takim razie

Godzinę temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Niestety 8/10 moich tinderowych randek to była zabawa jak w dziale HR. Tylko pytania o CV zabrakło. 

Myślę że to pokłosie alienacji cyfrowej i tego że ludzie powoli przestają umieć rozmawiać. Zamiast tego pozyskują informacje. Z drugiej strony to częściowo desperacja i coś co określam syndromem AGD. Ludzie takie rozmowy prowadzą by sobie potem porównać i wykalkulować lepszą opcje. 

 

Godzinę temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Nie tinderiwałam w Polsce, ale u mnie wyglądalo to inaczej. Bardzo mało tego typu zdjęć. Osobiście nie dawałam lajków tym profilom, wychodząc z założenia, że jeśli klata to najciekawsze, co delikwent może mi zaoferować, to ja raczej niechętnie. 

Ja odrzucam profile bez opisów albo z pismem obrazkowym.  Tak. Wybredny jestem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna Co do rakotwróczości Poppers'ów czyli związków azotynów alików, nie ma na to dowodów, jednakże te związki w dużych dawkach i/lub w połączeniu z innymi związkami chemicznymi mogą powodować innego rodzaju schorzenia m. in. 

- Methemoglobinemię
- omdlenia

- udary
 

Dodatkowo wylane na skórę mogą powodować poważne poparzenia chemiczne.
Co do ich rakotwórczości dowiedziono tego tylko na myszach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SławomirP napisał:

Wypieprzona klata i brzuch na profilówce?

Gdy jeszcze bywałam na badoo to jak widzialam na profilowym klatę, albo co gorsza fote na tle jakiegoś auta to parskałam śmiechem. Takie coś może przejść u kogoś kto chce "zaruchać". A nie dla kogoś kto szuka związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, trop napisał:

Macie tyle kont na tych tinderach a później dziwicie się że tyle wśród Was samotnych matek. 

Te moje konta xD, te moje biedne przyszłe dzieci. Zastanawiam się czy spamiętam który jest czyim ojcem ?, a jeśli prześpię się z dwoma dzień po dniu i potem nie będę wiedzieć który z tych chadow był tatą ?. Toż to tragedia. Muszę to przemyśleć, muszę to naprawdę przemyśleć. 
 

@trop Wybacz ?, nie mogłam się powstrzymać ?
 

@Libertyn Ja bym powiedziała że zaimponować jej w czymś, zaciekawić. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.